Бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлер үшiн қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде N 7-1-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, 47 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабының 4) тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қаласындағы бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлер үшiн қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру құқығы берілсін.
2. Орал қаласының 2009 жылға арналған бюджетінен Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының "Жергілiктi өкiлдi органдардың шешімi бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру" 100 кіші бағдарламасы, "Бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлерді әлеуметтік қолдау" 6.02.464.008. бағдарламасы бойынша 110 412 (жүз он миллион төрт жүз он екі) мың теңге сомасында қаржы бөлу қамтамасыз етілсін.
3. Орал қаласының әкімдігіне осы шешімді жүзеге асыру бойынша шаралар қабылдау ұсынылсын.
4. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласындағы бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлер үшiн қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру туралы" 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-10 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-86 тіркелген, 2008 жылғы 1 мамырда "Жайық үні" газетінде және 2008 жылғы 17 сәуірде "Пульс города" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
15-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О льготном проезде на городском общественном транспорте (кроме такси) для обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 15-10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 17 апреля 2009 года N 7-1-134. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-11.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан "Об образовании", пунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" и руководствуясь подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право льготного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) для обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения города Уральска.
2. Обеспечить выделение средств из бюджета города Уральска на 2009 год в сумме 110 412 (сто десять миллионов четыреста двенадцать тысяч) тенге по программе 6.02.464.008 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения", подпрограмме 100 "Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов" Единой бюджетной классификации Республики Казахстан.
3. Рекомендовать акимату города Уральска принять меры по реализации настоящего решения.
4. Признать утратившим силу решение Уральского городского маслихата "О льготном проезде на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения" от 31 марта 2008 N 6-10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 7-1-86, опубликованное 1 мая 2008 года в газете "Жайық үні" и 17 апреля 2008 года в газете "Пульс города").
5. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной 15-ой сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата