Орал қаласының "Садовая" көшесінің атауын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 24-15 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 3129 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қаңтарда N 7-1-173 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссияның шешімі негізінде Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласының "Садовая" көшесінің атауы "С. Даумов атындағы көше" деп өзгертілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010.03.12 N 27-18 Шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2010.02.18 N 363 Қаулысымен.
2. Осы шешім мен қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының        Орал қаласының әкім
кезекті 24-ші сессиясының        С. Х. Оразов
төрағасы
С. Х. Кустанович
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы
Ә. Қ. Истелюев

О переименовании улицы "Садовая" города Уральска
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2009 года N 24-15 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2009 года N 3129. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 19 января 2010 года N 7-1-173
Сноска. Внесены изменения в текст на государственном языке - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-18 и Постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 18.02.2010 N 363.
В соответствии со статьями 631 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании решения городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "Садовая" города Уральска в улицу "имени С. Даумова".
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 24-ой очередной     Аким города Уральска
сессии Уральского городского     С. Х. Уразов
маслихата
С. Х. Кустанович
Секретарь Уральского городского
маслихата
А. К. Истелюев