2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 505 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 18 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6574 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген 2002 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болған Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес салынған салықтық құқық бұзушылықтар, салық органдарымен 2009 жылдың 1 қаңтарына дейін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес салған салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар үшін, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелері бекітілсін.
2. «Салық салу саласындағы құқықтарды бұзғаны үшін әкімшілік жаза белгілеу туралы қаулы бойынша мерзімінің өсуіне байланысты орындалуы мүмкін емес айыппұлдар сомасын салық төлеушінің дербес шотынан есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 621 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілердің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Мемлекеттік тіркеу тізілімге № 5459 санымен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы «Юридическая газета» газетінде № 14 (1611) нөмірімен жарияланған, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы мемлекеттік органдарының актілер жинағында) күшi жойылған деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін және осы бұйрықты облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық департаменттерінің назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы Д.Е. Ерғожинге жүктелсін.

Об утверждении Правил списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 505. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2010 года № 6574. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5
В соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, наложенной в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан, действовавшим до 1 января 2002 года, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании, наложенной налоговыми органами до 1 января 2009 года в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 621 "Об утверждении Правил списания с лицевого счета налогоплательщика сумм штрафов по постановлениям о наложении административного взыскания за правонарушения в области налогообложения, исполнение которых невозможно в силу истечения срока давности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года за № 5459, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 29 января 2009 года № 14 (1611), собрание актов центральных исполнительных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года).
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и довести настоящий приказ до сведения налоговых департаментов по областям, городам Астана и Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Ергожина Д.Е.

5. Осы бұйрық алғаш оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2010 жылғы
11 қазандағы № 505
бұйрығымен бекітілген
2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелері
1. Осы 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелері (бұдан әрі – Ережелер) «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 32-бабына сәйкес әзірленген және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша салық төлеушілер төлемеген 2002 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болған Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес салынған салықтық құқық бұзушылықтар, сондай-ақ салық органдары 2009 жылдың 1 қаңтарына дейін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес салған салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар үшін, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару тәртібін белгілейді.
Бұл Ереженің қағидалары:
2010 жылдың 1 маусымына дейін заңды күшіне енген сот үкімінің не қаулысының негізінде жалған кәсіпорындар деп танылған;
Заңның 48-1-бабының шарттарына сәйкес келетін;
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 623-бабының шарттарына сәйкес келетін салық төлеушілерге;
мынадай қызмет түрлерінің бірін немесе бірнешеуін жүзеге асыратын салық төлеушілерге қолданылмайды:
акцизделетін тауарлар өндіру;
акцизделетін тауарларды сақтау және көтерме саудада өткізу;
бензинді, дизель отынын және мазутты өткізу;
жер қойнауын пайдалану;
түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткiзу;
құрылыс (тиісті лицензиясы болған кезде);
қаржы немесе сақтандыру қызметі.
2. Осы Ережелер қолданысқа енгізілген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде салық органдарында 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару бойынша комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамына:

5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 11 октября 2010 года № 505
Правила
списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года
суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в
области налогообложения, нарушение законодательства Республики
Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном
социальном страховании
1. Настоящие Правила списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании (далее – Правила) разработаны в соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" (далее – Закон) и устанавливают порядок списания не уплаченной налогоплательщиками по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, наложенной в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан, действовавшим до 1 января 2002 года, а также правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании, наложенной налоговыми органами до 1 января 2009 года в соответствии с  Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
Положения настоящих Правил не распространяются на налогоплательщиков:
признанных лжепредприятиями на основании вступившего до 1 июля 2010 года в законную силу приговора либо постановления суда;
соответствующих условиям статьи 48-1 Закона;
соответствующих условиям статьи 623 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс);
осуществляющих один или несколько из следующих видов деятельности:
производство подакцизной продукции;
хранение и оптовая реализация подакцизной продукции;
реализация бензина, дизельного топлива и мазута;
недропользование;
сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация лома и отходов цветных и черных металлов;
строительство (при наличии соответствующей лицензии);
финансовая или страховая деятельность.
2. В течение двух рабочих дней со дня введения в действие настоящих Правил в налоговых органах создается комиссия по списанию не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании (далее – комиссия).
В состав комиссии включаются должностные лица:

1) әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарау құқығы бар;
2) заң қызметінің;
3) салықтық тіркеу үшін жауапты;
4) салық төлеушілердің есебін және дербес шоттарын жүргізуге жауапты;
5) салық аудиті үшін жауапты;
6) мәжбүрлеп өндіріп алу үшін жауапты лауазымды тұлғалар кіреді.
Комиссияны салық органының басшысы болып табылатын төраға басқарады.
3. Комиссия құрылған күннен бастап салық органы 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген 2002 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болған Қазақстан Республикасының салық заңнамасына сәйкес салынған салықтық құқық бұзушылықтар, сондай-ақ салық органдары 2009 жылдың 1 қаңтарына дейін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес салған салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар үшін, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомалары есепке алынған салық төлеушілерге іріктеу жүргізеді.
4. Дербес шоттарында әкімшілік айыппұл салу туралы қаулы бойынша төленбеген айыппұл сомалары есепке алынған салық төлеушілер бойынша тиісті лауазымды тұлғалар қаулының орындалуын тоқтатады және тиісті қаулы шығару жолымен салық төлеушілерді Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 702-бабына сәйкес әкімшілік жазадан босатады.
5. Олар бойынша әкімшілік айыппұл салу туралы қаулының орындалуы тоқтатылған салық төлеушілер тізімі осы Ережелерге 1-қосымшаға сәйкес нысанда жасалады және салық төлеушілердің дербес шоттарында айыппұлдар бойынша берешек сомаларын есептен шығару үшін салық төлеушілердің есебі мен дербес шоттарын жүргізуге жауапты салық органының құрылымдық бөлімшесіне беріледі.
Cалық төлеушінің дербес шотының «Айыппұлдар бойынша есептер» - «Есептелді (азайтылды)» бағандарында көрсету жолымен есептен шығаруға жататын өсімпұлдар сомасын, дербес шоттың «Операцияның мазмұны және оның негізінде жазба (енгізу) жүргізілетін құжат» бағанында минус белгісімен көрсетумен есептен шығару:
«Әкімшілік айыппұл салу туралы қаулының орындалуын тоқтату туралы» 2010 жылғы «___» _____________» жазбамен жүргізіледі.
6. Осы Ережелердің 4-тармағында көрсетілген шарттарға жауап бермейтін салық төлеушілер бойынша осы Ережелерге 2-қосымшаға сәйкес нысанда айыппұл сомасын есептен шығару туралы шешімдер (бұдан әрі – шешімдер) шығарылады.
Шешімдерге комиссия мүшелерінің барлығы қол қояды, комиссия төрағасы бекітеді және айыппұл сомаларын есептен шығару бойынша тиісті жұмыстарды жүргізу үшін салық төлеушілердің есебі мен дербес шоттарын жүргізуге, сондай-ақ салық аудитіне жауапты салық органының құрылымдық бөлімшелеріне беріледі.
Салық төлеушілердің есебі мен дербес шоттарын жүргізуге лауазымды тұлғалар салық төлеушінің дербес шотының «Айыппұлдар бойынша есептер» - «Есептелді (азайтылды)» бағандарында көрсету жолымен есептен шығаруға жататын өсімпұлдар сомасын, дербес шоттың «Операцияның мазмұны және оның негізінде жазба (енгізу) жүргізілетін құжат» бағанында минус белгісімен көрсетумен есептен шығаруды:
«Комиссияның салық төлеушінің дербес шотынан айыппұл сомаларын есептен шығару туралы» 2010 жылғы «___» _____________ № ______ шешім» жазбамен жүргізеді.

1) имеющие право рассматривать дела об административном правонарушении;
2) юридической службы;
3) ответственные за налоговую регистрацию;
4) ответственные за ведение учета и лицевых счетов налогоплательщиков;
5) ответственные за налоговый аудит;
6) ответственные за принудительное взимание.
Комиссию возглавляет председатель, который является руководителем налогового органа.
3. Со дня создания комиссии налоговый орган производит отбор налогоплательщиков, с учетом положений пункта 1 настоящих Правил, у которых числятся неуплаченные по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафов за налоговые правонарушения, наложенные в соответствии с налоговым законодательством Республики Казахстан, действовавшим до 1 января 2002 года, а также правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании, наложенной налоговыми органами до 1 января 2009 года в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
4. По налогоплательщикам, в лицевых счетах которых числятся неуплаченные суммы штрафов по постановлению о наложении административного штрафа, соответствующие должностные лица прекращают исполнение постановлений и освобождают налогоплательщиков от административного взыскания в соответствии со статьей 702 Кодекса Республики об административных правонарушениях путем вынесения соответствующего постановления.
5. Списки налогоплательщиков, по которым прекращено исполнение постановлений о наложении административных штрафов, составляются по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам и передаются в структурное подразделение налогового органа, ответственное за ведение учета и лицевых счетов налогоплательщиков, для списания в лицевых счетах налогоплательщиков сумм задолженности по штрафам.
Списание производится путем отражения в графах лицевого счета налогоплательщика "Расчеты по штрафам" - "Начислено (уменьшено)" суммы штрафа, подлежащего списанию, со знаком "минус" с указанием в графе лицевого счета "Содержание операции и документ, на основании которого производится запись (ввод)" записи:
"Постановление о прекращении исполнения постановления о наложении административного штрафа от "___" _____________ 2010 года".
6. По налогоплательщикам, не отвечающим условиям, указанным в пункте 4 настоящих Правил, выносятся решения о списании суммы штрафа по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее – решения).
Решения подписываются всеми членами комиссии, утверждаются председателем комиссии и передаются в структурные подразделения налогового органа, ответственные за ведение учета и лицевых счетов налогоплательщиков, а также за налоговый аудит для проведения соответствующей работы по списанию сумм штрафов.
Должностными лицами, ответственными за ведение учета и лицевых счетов налогоплательщиков, cписание производится путем отражения в графах лицевого счета налогоплательщика "Расчеты по штрафам" - "Начислено (уменьшено)" суммы штрафа, подлежащего списанию, со знаком минус с указанием в графе лицевого счета "Содержание операции и документ, на основании которого производится запись (ввод)" записи:
"Решение № ______ комиссии о списании суммы штрафа с лицевого счета налогоплательщика от "___" _____________ 20___ года".

7. Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Салық департаменттері 2011 жылдың 1 шілдеден кешіктірмейтін мерзімде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетіне осы Ережелерге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салық төлеушілердің дербес шоттарынан айыппұл сомаларын есептен шығару туралы есеп тапсырады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2011.05.24 N 268 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген
салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу
саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан
Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы
және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру
туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл
сомаларын есептен шығару ережелеріне
1-қосымша
Нысан
Олар бойынша әкімшілік айыппұл салу туралы қаулының орындалуы тоқтатылған және 20___ жылғы «____»__________-дан бастап 20___ жылғы «____»__________-ға дейінгі аралық кезең үшін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 702-бабына сәйкес әкімшілік жазадан босатылған салық төлеушілер тізімі
№ р/с
Салық органының коды
Салық төлеушінің СТН
Салық төлеушінің атауы
Қызмет түрі *
Әкімшілік айыппұл салу туралы қаулы
БЖК
Төленбеген айыппұл сомасы (теңге)
Қаулының орындалуын тоқтату туралы қаулы
күні
нөмірі
күні
нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны:
Лауазымдары мен аты-жөндері көрсетіле отырып, комиссия мүшелерінің қолдары:
* Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне (ЭҚЖЖ) сәйкес сандармен көрсетіледі
2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген
салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу
саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан
Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы
және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру
туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл
сомаларын есептен шығару ережелеріне
2-қосымша
Нысан
Бекітемін:
Салық органының басшысы:
____________________________
М.О.
_______________________________ 20___ж. «___» ___________
(салық органының атауы)
Айыппұл сомасын есептен шығару туралы № ________ шешім
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабына сәйкес мына салық төлеушілерге 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомалары есептен шығарылсын:
№ р/с
Салық органының коды
Салық төлеушінің СТН
Салық төлеушінің атауы
Қызмет түрі *
БЖК
Айыппұл сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны:
Лауазымдары мен аты-жөндері көрсетіле отырып, комиссия мүшелерінің қолдары:
* Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне (ЭҚЖЖ) сәйкес сандармен көрсетіледі
2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген
салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу
саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан
Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы
және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру
туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл
сомаларын есептен шығару ережелеріне
3-қосымша
Нысан
Әкімшілік айыппұл салу туралы қаулының орындалуын тоқтату туралы қаулының және айыппұл сомаларын есептен шығару туралы шешімнің негізінде айыппұл сомаларын есептен шығару туралы есеп
20__ ж. «__»_________
________________________________________________________
(салық басқармасының, департаментінің атауы)
р/с
Салық органының коды
Салық төлеушінің СТН
Салық төлеушінің атауы
Қызмет түрі *
БЖК
Дербес шотта айыппұл сомасы есептен шығарылды
Есептен шығару бойынша орындаушының аты-жөні
Есептен шығару бойынша орындаушының лауазымы
орындалуын тоқтату туралы қаулының/ есептен шығару туралы шешімнің нөмірі, күні
күні
Сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Лауазымдары мен аты-жөндері көрсетіле отырып, комиссия мүшелерінің қолдары:
* Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне (ЭҚЖЖ) сәйкес сандармен көрсетіледі

7. Налоговыми департаментами по областям, городам Астане и Алматы в срок не позднее 1 июля 2011 года представляется отчет о списании сумм штрафов с лицевых счетов налогоплательщиков по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 7 в редакции приказа Министра финансов РК от 24.05.2011 № 268 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам списания не уплаченной
по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа
за налоговые правонарушения, правонарушения
в области налогообложения, нарушение законодательства
Республики Казахстан о пенсионном обеспечении
и (или) об обязательном социальном страховании
Форма
Список налогоплательщиков, по которым прекращено исполнение
постановлений о наложении административных штрафов и которые
освобождены от административного взыскания в соответствии
со статьей 702 Кодекса Республики об административных
правонарушениях за период
с "__" _______ 20___ года по "__" ______ 20___ года
п/п
Код
налогово-
го органа
РНН
нало-
гопла-
тельщи-
ка
Наиме-
нование
нало-
гопла-
тельщи-
ка
Вид
деятель-
ности*
Постановление
о наложении
администра-
тивного
штрафа
КБК
Не
упла-
ченная
сумма
штрафа
(тенге)
Постановление о
прекращении
исполнения
постановления
дата
номер
дата
номер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого:
Подписи членов комиссии с указанием должности и Ф.И.О.: _______
* Указывается цифрами, согласно общему классификатору видов экономической деятельности (ОКЭД)
Приложение 2
к Правилам списания не уплаченной
по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа
за налоговые правонарушения, правонарушения
в области налогообложения, нарушение законодательства
Республики Казахстан о пенсионном обеспечении
и (или) об обязательном социальном страховании
Форма
Утверждаю:
Руководитель налогового органа:
______________________________
М.П.
Решение № ___ о списании суммы штрафа
_____________________________________ "___" ___________ 20__ г.
(наименование налогового органа)
В соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан "О
введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" списать не
уплаченные по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые
правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение
законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и
(или) об обязательном социальном страховании, следующим
налогоплательщикам:
п/п
Код
налогового
органа
РНН
налогопла-
тельщика
Наименование
налогоплательщика
Вид деятельности*
КБК
Сумма штрафа
(тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Итого:
Подписи членов комиссии с указанием должности и Ф.И.О.: _______
* Указывается цифрами, согласно общему классификатору видов экономической деятельности (ОКЭД)
Приложение 3
к Правилам списания не уплаченной
по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа
за налоговые правонарушения, правонарушения
в области налогообложения, нарушение законодательства
Республики Казахстан о пенсионном обеспечении
и (или) об обязательном социальном страховании
Форма
Отчет о списании сумм штрафов на основании
постановлений о прекращении исполнения постановлений
о наложении административных штрафов и решений
о списании сумм штрафов
"__" _________ 20__ г.
___________________________________________________________________
(наименование налогового управления, департамента)
п/п
Код
нало-
гового
органа
РНН
налогоп-
латель-
щика
Наимено-
вание
налогопла-
тельщика
Вид
дея-
тель-
ности*
КБК
В лицевом счете
сумма штрафа списана
Ф.И.О.
исполни-
теля по
списанию
Должность
исполни-
теля по
списанию
Номер,
дата
поста-
новления
о прек-
ращении
исполне-
ния/ре-
шения о
списании
дата
Сумма
(тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого:
Подписи членов комиссии с указанием должности и Ф.И.О.: _______
* Указывается цифрами, согласно общему классификатору видов экономической деятельности (ОКЭД)