"Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 19 шілдедегі № 274 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 20 қарашадағы № 584 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 30 қарашада № 6655 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 464 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.12.18 № 464 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Бұйрығымен.
Тұрғын үй құрылысы жинақ банкі мен оның салымшылары - Қазақстан Республикасының азаматтарының арасында жасалған тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы шарт бойынша мемлекет сыйлығын есепке алу мерзімін нақтылау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша
мемлекет сыйлығын төлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 19 шілдедегі № 274 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 нөмірлі болып тіркелген. Заң газетінде 2004 жылғы 7 қазанда № 185-186 (919-920) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасына салымдар бойынша мемлекет сыйлығын төлеу ережесінде:.
13-тармақтағы «бес» деген сөз «он» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу және кредит беру департаменті (Қ.Б. Ақжанов) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 274 "Об утверждении Правил выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года № 584. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2010 года № 6655. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 464
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.10.2012 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях уточнения срока зачисления премий государства по заключенным между жилищным строительным сберегательным банком и его вкладчиками - гражданами Республики Казахстан договорам о жилищных строительных сбережениях ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 274 "Об утверждении Правил выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3772, опубликованный в Юридической газете 7 октября 2005 года № 185-186 (919-920) следующее изменение:
в Правилах выплаты премий государства по вкладам в жилищные строительные сбережения, утвержденных указанным приказом:
в пункте 13 слово "пяти" заменить словом "десяти".
2. Департаменту государственного заимствования и кредитования Министерства финансов Республики Казахстан (Акижанов К.Б.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев