Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 21 желтоқсанда № 6697 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 30.10.2020 № ҚР ДСМ-175/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 7-бабының 1-тармағының 5) және 9) тармақшаларына сәйкес әкімшілік деректерді жетілдіру және жинауды қамтамасыз ету мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2011.09.05 № 583 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Стационарларда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Стационарларда және амбулаториялық-емханалық ұйымдарда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес Басқа үлгідегі медициналық ұйымдардың медициналық есепке алу құжаттамасы;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес Медициналық ұйымдардың құрамындағы зертханалардың медициналық есепке алу құжаттамасы;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес Қан қызметі ұйымдарының медициналық есепке алу құжаттамасы;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы (есепке алу) медициналық құжаттамаларының нысандарының тізбесі және оларды сақтау мерзімдері;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес Медициналық қызметтерді көрсету ақауларын есепке алу картасы бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.12.2018 № ҚР ДСМ-48 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың денсаулық сақтау басқармаларының басшылары (келісім бойынша), республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының басшылары (келісім бойынша) осы бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысандарын денсаулық сақтау ұйымдарына енгізсін.

Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2010 года № 6697. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 30.10.2020 № ҚР ДСМ-175/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 5) и 9) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", в целях совершенствования и обеспечения сбора административных данных, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 05.09.2011 № 583 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1.Утвердить:
1) Медицинскую учетную документацию, используемую в стационарах, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Медицинскую учетную документацию, используемую в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Медицинскую учетную документацию, используемую в амбулаторно-поликлинических организациях, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Медицинскую учетную документацию других типов медицинских организаций согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) Медицинскую учетную документацию лабораторий в составе медицинских организаций согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) Медицинскую учетную документацию организации службы крови согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) Перечень форм первичной (учетной) медицинской документации организаций здравоохранения и сроки их хранения согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) Карту учета дефектов оказания медицинских услуг согласно приложению 8 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 29.12.2018 № ҚР ДСМ-48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Руководителям управлений общественного здравоохранения областей, городов республиканского значения и столицы, руководителям республиканских организаций здравоохранения (по согласованию) ввести в организациях здравоохранения формы первичной медицинской документации, утвержденные настоящим приказом.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-1. Медициналық ұйымдардың басшыларына (келісім бойынша) осы бұйрықпен бекітілген медициналық құжаттамаларды электрондық форматта жүргізілуін қамтамасыз етілсін.
Алғашқы медициналық құжаттамаларды электрондық нысанда берілген толтырылған нысандардың көшірмесін пациентке сұрау салу жағдайында қағаз тасымалдағыштарда жүзеге асырылады.
Ескерту. Бұйрық 2-1-тармақпен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.12.2018 № ҚР ДСМ-48 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті (А.Ғ. Төлеғалиева) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылсын.
6. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісовке жүктелсін.
7. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы Б. Садықов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
1-қосымша
Стационарда қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 003/е нысанды медициналық құжаттама
Стационарлық науқастың медициналық картасы №
1 бөлім. Қабылдау бөлімі
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
ер
әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Азаматтығы (елдер анықтымылығы)
8. Тұрғыны
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы

Сноска. Пункт 2 в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2-1. Руководителям медицинских организаций (по согласованию) обеспечить ведение медицинской документации, утвержденной настоящим приказом, в электронном формате.
В случае запроса пациентом копии заполненных форм, выдача электронных форм первичной медицинской документации осуществляется на бумажном носителе
Сноска. Приказ дополнен пунктом 2-1 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 29.12.2018 № ҚР ДСМ-48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту административно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бисмильдин Ф.Б.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Отменить некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему приказу.
6. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Байжунусова Э.А.
7. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Б. Садыков
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация, используемая в стационарах
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Медицинская документация форма № 003/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская карта стационарного пациента №
Раздел 1. Приемный покой
Общая часть:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Гражданство (справочник стран)
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания

10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
11. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
12. Мүгедектік тобы.
13. Өтеу түрі
14. Әлеуметтік мәртебесі
15. Науқас жолданды
16. Емдеуге жатқызу түрi
Емдеуге жатқызу коды
Қабылдау бөлiмшесi дәрiгерiнiң жазбасы
Ағымдағы емдеуге жатқызу туралы ақпарат:
17. Осы ауруы салдарынан осы жылда жатқызылуы
18. Жолдаған ұйымның диагнозы
Денсаулығым туралы ақпаратты келесілерге хабарлауға рұқсат етемін:
Жақынының Т.А.Ә. (болған жағдайда) (болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
Жедел емдеуге жатқызу кезінде қабылдау бөліміндегі дәрігерлің біріншілікті қарауы:
1. Қарау күні мен уақыты
2. Шағымы
3. Ауру анамнезі
4. Өмір анамнезі
5. Аллергиялық сыртартпа (препараттардың төзімділігін қоса алғанда)
иә
жоқ
6. Жұқпалы аурулармен ауыруы
жоқ
иә (коды атауы)
Туберкулез
иә
жоқ тері-қан
иә
жоқ Гепатит
иә
жоқ басқа Вирусты гепатит
иә
жоқ Қызылша, қызамық
иә
жоқ Желшешек
иә
жоқ эпидемический паротит
иә
жоқ
Соңғы 35 күнде инфекциялық науқастармен қатынаста болмаған
7. Объективті деректер
8. Түскен кезіндегі зертханалық-аспаптық зерттеулердің деректері
9. Түскен кезіндегі қойылған диагноз
10. Алдын-ала қойылған диагноз
11. Құлау тәуекелін бағалау
12. Ауырсынуды бағалау
Науқасты іріктеу (қабылдау бөлімі)
13. Жатқызу күні мен уақыты
14. Триаж-жүйесі бойынша іріктеу
15. Идентификациялық бейдж
16. Науқасқа нұсқаулық
17. Санитарлық тазартудан өтті
иә
жоқ (егер өтсе, уақытын, тазарту көлемін, көрсетілімдерді жазыңыз)
18. Тасымалдау түрлерi
19. Инфекциялардың бергілері
иә
жоқ
Егер иә болса, науқас изоляторға орналастырылды ма
иә
жоқ
20. Баспана - тұрмыс шарттары (мейіргерлік күтім емханаларына жатқызу кезінде)
21. Араласу ортасы (мейіргерлік күтім емханаларына жатқызу кезінде)
22. Материалдық қамтылуы (мейіргерлік күтім емханаларына жатқызу кезінде)
23. Әлеуметтік демеу (мейіргерлік күтім емханаларына жатқызу кезінде)
Тексеріс өткізген: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
2 бөлім. Емдеуші дәрігердің алғашқы тексеріп-қарауы
1. Қарау күні мен уақыты, бөлімшесі, палата №, төсегі
2. Шағымдары
3. Науқастың объективті деректері
4. Ауру анамнезі
5. Өмір анамнезі
6. Тектілік
7. Емдеуге жатқызу сәтінде дәрі-дәрмектерді қабылдау
жоқ
иә (атауы, қашан және қабылдау себептері)
8. Алдын-ала қойылған диагноз
9. Тексеру жоспары
10. Емдеу жоспары (4 қосымша парағы)
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Босану кезінде толтырылады:
1. Босану күні мен уақыты
2. Жалпы ақпарат (бойы, салмағы, соңғы етеккірі, ұрықтың бірінші қозғалуы, іш шеңберінің өлшемі, жатыр түбінің биіктігі, ұрықтың жатқан жатысы, позициясы және түрі, ұрықтың жүрек соғысы, орны, келетін бөлігі, босану қызметі, ұрықтың болжамды салмағы).
Дәрігердің тексеріп-қарауы: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID

10. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Группа инвалидности
13. Тип возмещения
14. Социальный статус
15. Пациент направлен
16. Тип госпитализации
Код госпитализации
Запись врача приемного покоя:
Информация о текущей госпитализации:
17. Госпитализирован в данном году по поводу данного заболевания
18. Диагноз направившей организации
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
Первичный осмотр врача приемного покоя при госпитализации:
1. Дата и время осмотра
2. Жалобы
3. Анамнез болезни
4. Анамнез жизни
5. Аллергические реакции (включая непереносимость препаратов)
да
нет.
6. Перенесенные инфекции
нет
да (код наименование)
Туберкулез
да
нет кож-вен.
да
нет Гепатит
да
нет другое Вирусный гепатит
да
нет Корь, краснуха
да
нет Ветряная оспа
да
нет эпидемический паротит
да
нет
За последние 35 дней в контакте с инфекционными больными не был
7. Объективные данные
8. Данные лабораторно-инструментальных исследований при поступлении
9. Диагноз при поступлении
10. Предварительный диагноз
11. Оценка риска падения
12. Оценка боли
Сортировка пациента (приемный покой)
13. Дата и время госпитализации
14. Сортировка по триаж-системе
15. Идентификационный бейдж
16. Инструктаж пациента
17. Санитарная обработка
да
нет (если да, указать время, объем обработки, показания)
18. Вид транспортировки
19. Признаки инфекций
да
нет
Если да, пациент помещен в изолятор
да
нет
20. Жилищно-бытовые условия (при госпитализации в больницы сестринского ухода)
21. Круг общения (при госпитализации в больницы сестринского ухода)
22. Материальная обеспеченность (при госпитализации в больницы сестринского ухода)
23. Социальная поддержка (при госпитализации в больницы сестринского ухода)
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID
Раздел 2. Первичный осмотр лечащего врача:
1. Дата и время осмотра, отделение, № палаты, койка
2. Жалобы
3. Объективные данные пациента
4. Анамнез заболевания
5. Анамнез жизни
6. Наследственность
7. Прием медикаментов на момент госпитализации
нет
да (наименование, когда и причины приема)
8. Предварительный диагноз
9. План обследования
10. План лечения (вкладной лист 4)
Лечащий врач: Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заполняется при родах:
1. Дата и время родов
2. Общая информация (рост, вес, последняя менструация, первое шевеление плода, окружность живота, высота дна матки, положение плода, позиция и вид, сердцебиение плода, место, ЧСС, предлежащая часть, родовая деятельность, предполагаемый вес плода).
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID

3. Босану ағымы (толғақ уақыты, қағанақ суы кетті, судың сапасы мен мөлшері, толық ашылуы, күшену басталуы, бала туды (бірінші, екінші), тірі туу межелері, жынысы, бойы, салмағы, басының айналымы)
Акушер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
1 қосымша парағы
Науқастың объективті статусы
1. Қарау күні мен уақыты
2. Бойы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
3. Салмағы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
4. ЖЖЖ
5. ТАЖ
6. АҚ
7. Температурасы
8. Ішілген сұйықтық көлемі
9. Несеп пен нәжістің және т.б. болуы/болмауы
10. Жалпы жағдайы (психоэмоциялық статусы, сыртқы әлпеті, мінез - құлық нормалары, өзін-өзі бағалауы, байланысқа түсуі, қоршаған ортаны қабылдауының адекваттығы, зердесі, өз өмірін қамтамасыз етуді бақылауы, еңбекке қабілеттілігі, орындайтын жұмысы, ұйқысы мен демалуы, секстік қанағаттануы, тыныс алуы, жөтел, оттегіне мұқтаждығы, қан айналу жүйесі, тәбеті, тілі, күнделікті рационы мен тамақтану режимі, тамақтану кезінде басқалардың көмегіне тәуелділігі, тамақтануының бұзылу себептері, диета сақтау туралы кеңес, несеп шығару жүйесінің жағдайы, сұйықтықтар тұтыну мөлшері, су балансы) (МҰ қажеттілігіне байланысты);
11. Физиологиялық кетулер (физиологиялық жеңілденулерінің барысында, қуықтың өздігінен босауының тәуліктік жүйелілігі, несеп сипаты, дизуриялық бұзылулар, кіші дәреті, ішектің өздігінен босауының тәуліктік жүйелілігі, нәжіс сипаты, іш қатуы, өтуі, іш босатуы, ішті жүргізетін заттарды қабылдауы, іш босатуы кезінде басқалардың көмегіне тәуелділігі) (МҰ қажеттілігіне байланысты);
12. Қозғалу белсенділігі (бұлшық ет тонусы, буындар жағдайы, буындар қозғалғыштығының дәрежесі, жауыржара қаупі) (МҰ қажеттілігіне байланысты).
Тексеру жүргізілді: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
2 қосымша парағы
Күнделiк
1. Тексеру күні мен уақыты
2. Науқастың объективті деректері
3. Шағымдары
4. Науқастың жағдайының динамикасы
5. Зертханалық-аспаптық зерттеулер 6. Босанудан кейінгі кезеңі (тек қана осы бейіндегі науқастарға көмек көрсететін ұйымдар үшін)
7. Партограмма (тек қана осы бейіндегі науқастарға көмек көрсететін ұйымдар үшін)
Тексеру жүргізілді: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
3 қосымша парағы
Хабардар етілген пациенттің ерікті түрдегі келісімі*
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабының 3-тармағына сәйкес (медициналық көмек пациенттің ауызша немесе жазбаша түрдегі келісімін алғаннан кейін көрсетілуі керек)
ЖСН
Т.А.Ә. (болған жағдайда) (толық)
Туған күні
МҰ бола отыра (МҰ атауы)
Медициналық араласудың келесі түрлерін өткізуге ерікті түрде келісімімді беремін:

3. Течение родов (время схваток, воды отошли, качество и количество вод, полное открытие, начало потуг, ребенок родился (первый, второй), критерии живорождения, пол, рост, вес, окружность головы)
Акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID
Вкладной лист 1
к медицинской карте
стационарного пациента
Объективный статус пациента
1. Дата и время осмотра
2. Рост (при поступлении и необходимости от профиля МО)
3. Вес (при поступлении и необходимости от профиля МО)
4. ЧСС
5.ЧДД
6. АД
7. Температура
8. Количество выпитой жидкости
9. Наличие/отсутствие стула и мочеотделения и т.д.
10. Общее состояние (психоэмоциональный статус, внешний вид, нравственные нормы поведения, самооценка, контактность, адекватность восприятия окружающего, память, самоконтроль жизнеобеспечения, трудоспособность, выполняемая работа, сон и отдых, сексуальная удовлетворенность, нарушение дыхания, кашель, потребность в кислороде, система кровообращения, аппетит, язык, повседневный рацион и режим питания, зависимость от посторонней помощи при приеме пищи, причины расстройства приема пищи, совет по поводу соблюдения диеты, состояние мочевыделительной системы, количество потребления жидкости, водный баланс) (при необходимости от профиля МО);
11. Физиологические отправления (физиологические отправления сопровождаются, суточная регулярность самостоятельного опорожнения мочевого пузыря, характер мочи, дизурические расстройства, мочеиспускание, применение мочегонных средств, зависимость от посторонней помощи при мочеиспускании, суточная регулярность самостоятельного опорожнения кишечника, характер кала, запоры, поносы, дефекация, применение слабительных средств, зависимость от посторонней помощи при дефекации) (при необходимости от профиля МО);
12. Двигательная активность (мышечный тонус, состояние суставов, степень подвижности суставов, риск образования пролежней) (при необходимости от профиля МО).
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID
Вкладной лист 2
к медицинской карте
стационарного пациента
Дневник
1. Дата и время осмотра
2. Объективные данные пациента
3. Жалобы
4. Динамика состояния пациента
5. Лабораторно-диагностические исследования
6. Течение послеродового периода (только для организаций, ведущих наблюдение за этой категорией пациентов)
7. Партограмма (только для организаций, ведущих наблюдение за этой категорией пациентов)
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID
Вкладной лист 3
к медицинской карте
стационарного пациента
Информированное согласие пациента*
В соответствии с п. 3 статьи 91 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" (Медицинская помощь должна предоставляться после получения информированного устного или письменного добровольного согласия пациента)
ИИН .
Ф.И.О. (при его наличии) (полностью)
Дата рождения
Находясь в МО (наименование МО)
Даю добровольное согласие на проведение следующих видов медицинского вмешательства:

1) Маған қанның компоненттерін және (немесе) препараттарын құюдың мүмкін асқынулары (реакциялар, асқынулар, оның ішінде өмірге қауіпті, вирустық және бактериалдық инфекцияларды жұқтыру), сондай-ақ құюдан бас тарту түсіндірілді.
2) Туберкулезді емдеудегі құқықтары мен міндеттері туралы, "Туберкулезбен ауыратын науқастың мінез-құлқы ережелерін" сақтау шаралары, жағымсыз реакциялардың пайда болуы, жалтарған және / немесе бөлінген жағдайда мәжбүрлеп оқшаулау шараларын қолдану туралы (режимді бұзу) түсіндірілді.
3) Мен денсаулығым туралы, емделудің алдыңғы эпизодтары, қатар жүретін аурулар, алдыңғы операциялар, жарақаттар, аллергиялық реакциялар туралы және емдеудің дұрыс тактикасын таңдау үшін қажетті барлық ақпарат бердім.
4) Менде кез-келген сұрақтар қою мүмкіндігі болды, және мен қол жетімді түрде барлық қол жетімді сұрақтарға толық жауап алдым.
Қолы _______________ толтырылған уақыты мен күні
Егер науқастың туысы/ қамқоршысы/ заңды өкілі толтырса:
Т.А.Ә. (болған жағдайда) (толық)
Дәрігердің: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Уақыты мен күні
Ескертпе:
Инвазиялық араласулар кезінде пациенттің ерікті түрдегі жазбаша келісімі қайта шақырылуы мүмкін, егер науқастың өміріне төніп тұрған қауіп болса немесе медициналық қызметкерлер инвазиялық араласуларды бастап кетсе және оны доғару мүмкіндігі болмаса.
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
4 қосымша парағы
Дәрігерлік тағайындаулар парағы
1. Күні мен уақыты
2. Тәртібі
3. Ем-дәм
4. Дәрілік заттардың, көрсетілетін қызметтердің атауы (оларды тағайындау уақыты мен күшін жою уақыты бойынша нақты ұсыныстармен)
5. Тағайындау күні (уақытымен) мен қабылдауды доғару күні
Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
5 қосымша парағы
Диагноздардың негіздемесі (ішкі ережелерге сәйкес, негіздемелер саны тек көрсетілгендермен ғана шектелмейді)
1. Күні мен уақыты
2. Объективті деректері
3. Шағымдары
4. Қолжетімді зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
5. Диагноз
6. Дәрігерлік тағайындаулар парағы
Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
6 қосымша парағы
"Предтрансфузиондық эпикриз"
Науқастану тарихындағы трансфузиондық анамнез:
трансфузия бұрын өткізілмеген
ерекшеліктері жоқ трансфузиондық анамнез
посттрансфузиондық асқынулар болды, қандай екенін көрсету қажет
Әйелдер үшін акушерлік анамнез:
ерекшеліктері жоқ
көп реттік (5 және одан артық) жүктілікте, өлі туу, түсік және іш тастау жағдайларын қоса
Иммуногематологиялық ерекшеліктер:
болған жоқ
антигендердің немесе экстраагглютининдердің нұсқалы түрлері табылған
иммундық антиэритроцитарлық қарсы денелер табылған (белгілі болса, ерекшеліктерін көрсету қажет)
антиэритроцитарлық қарсы денелер зерттелген жоқ
Қанның эритроцитті компоненттері (ҚЭҚ) үшін көрсеткіштер ЖҚА, ҚСЖ от ж.
Ересектердің қойылтылған эритроциттердің бір мөлшері гемоглобинді шамамен 10г/л өсіру
өткірқаназдық, гемоглобин г/л
созылмалы теңгерілмеген қаназдық г/л, емханалық деректер: шамадан тыс әлсіздікке шағым, Ps , АҚ
0 қаназдық кезінде О2 жеткізудің төмендеуіг/л, РаО2 мм сын.бағ, РvО2мм сын.бағ
Есептелген мөлшері
СЗП/криопреципитатүшін көрсеткіштер
Соңғы коагулограмманың деректері: (коагулограмманың өзгерген бір көрсеткіші немесе 30 минуттан артық ВСК жеткілікті
ПТИ %, МНО, АЧТВ, Фибриноген г/л, АТIII
Плазманың гепаринге төзімділігі , ВСК мин,
Талдау
коагуляциялық гемостаза факторларының тапшылығы
плазмалық антикоагулянттардың тапшылығы
плазмаалмасу

1) Мне разъяснены возможные последствия переливания компонентов и (или) препаратов крови (реакции, осложнения, в том числе опасные для жизни, заражение вирусными и бактериальными инфекциями), а также отказа от переливания.
2) Информирован(а) о правах и обязанностях больного, при лечении туберкулеза, о мерах по соблюдению "Правила поведения больного туберкулезом", возникновения побочных реакций, применения мер принудительной изоляции в случае уклонения и/или отрывов (нарушение режима).
3) Мною представлена вся необходимая информация о состоянии своего здоровья, предыдущих эпизодах лечения, сопутствующих заболеваниях, перенесенных операциях, травмах, аллергических реакциях и других сведениях, необходимых для выбора правильной тактики лечения.
4) Я имел (а) возможность задавать любые вопросы и на все вопросы получил (а) исчерпывающие ответы в доступной форме.
Подпись: _______________ Дата и время
Если заполнил родственник/опекун / законный представитель пациента:
Ф.И.О. (при его наличии) (полностью)
Ф.И.О. (при его наличии) врача, ID
Дата и время
Примечание:
Согласие на проведение инвазивного вмешательства подлежит отзыву, за исключением случаев, когда медицинские работники по жизненным показаниям уже приступили к инвазивному вмешательству и его прекращение или возврат невозможны в связи с угрозой для жизни и здоровья пациента.
Вкладной лист 4
к медицинской карте
стационарного пациента
Лист врачебных назначений
1. Дата и время
2. Режим
3. Диета
4. Наименование услуги, лекарственного средства (с конкретными рекомендациями по времени их назначения и времени их отмены)
5. Дата назначения (по времени) и дата окончания
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
Вкладной лист 5
к медицинской карте
стационарного пациента
Обоснование клинического диагноза (в соответствии с внутренними правилами, количество обоснований не исчерпывается только указанными)
1. Дата и время
2. Объективные данные
3. Жалобы
4. Интерпретация результатов доступных лабораторных и диагностических исследований
5. Диагноз
6. Лист врачебных назначений
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
Вкладной лист 6
к медицинской карте
стационарного пациента
"Предтрансфузионный эпикриз"
Трансфузионный анамнез в истории болезни:
трансфузий ранее не проводилось
трансфузионный анамнез без особенностей
имели место посттрансфузионные осложнения, указать какие
Акушерский анамнез для женщин:
без особенностей
многократные (5 раз и более) беременности, включая случаи мертворождения, абортов и выкидышей в ранних сроках
Иммуногематологические особенности:
не выявлены
выявлены вариантные формы антигенов или экстраагглютинины
выявлены иммунные антиэритроцитарные антитела (указать специфичность, если известно)
антиэритроцитарные антитела не исследовались
Показания для эритроцитсодержащих компонентов крови (ЭКК) ОАК, КЩС от ж/ г.
Одна доза консервированных эритроцитов у взрослых увеличит гемоглобин примерно на 10г/л
острая анемия, гемоглобин г/л
хроническая некомпенсированная анемия, гемоглобин г/л, клинические данные: жалобы на выраженную слабость, ЧД , Ps, АД
снижение доставки О2 при анемии, Hb г/л, РаО2 мм рт. ст., РvО2мм рт. ст.
Расчетная доза
Показания для СЗП/криопреципитата
Данные последней коагулограммы: (достаточно одного измененного показателя коагулограммы или ВСК более 30 минут) ПТИ %, МНО, АЧТВ, Фибриноген г/л, АТIII
Толерантность плазмы к гепарину, ВСК мин,
Анализ от дд/мм/гг
дефицит факторов коагуляционного гемостаза
дефицит плазменных антикоагулянтов
плазмообмен

Есептелген мөлшері (12-20мл/кг)
КТ үшін көрсеткіштер: тромбоциттердің соңғы саны *109/л
Талдау кк/аа/жж
Тромбоцитопения төмен 20*109/л, геморрагиялық тромбоципениялық синдром
Тромбоцитопения 10*109/л төмен геморрагиялық синдромсыз
Тромбоцитопения төмен 50*109/л, хирургиялық операция
Тромбоцитопения төмен 100*109/л, нейрохирургиялық операция
Тромбоцитопатия, геморрагиялық синдром
Есептелген мөлшері
Альбумин үшін көрсеткіштер:
Гипопртеинемия г/л,
Талдау кк/аа/жж
Трансфузияға негізделген көрсеткіштер дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Трансфузияның көрсеткіштері тексерілгенін растаймын
Бөлімше меңгерушісіТ.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Қан компоненттері, препараттары трансфузиясының хаттамасы
Трансфузияны өткізген күні
Трансфузияны өткізген уақыты: басталды кк/аа/жж, аяқталды кк/аа/жж
Науқастың қан тобы мен резус-тиістілігі
Трансфузия өткізілетін аурухана бөлімшесі
Трансфузияға дейін:
АҚ
Ps
t0
Трансфузиялық сыртартпа
Трансфузия көрсетілімдері
Трансфузиялық заттың атауы
Донордың қан тобы мен резус-тиістілігі
Трансфузиялық зат этикеткасының нөмірі
Трансфузиялық затты дайындаушы ұйымның атауы
Трансфузиялық затты дайындау күні
Үйлесу сынамасын өткізу:
-қан тобы арқылы
- резус-тиістілігі арқылы
Сынап көруді өткізген дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID (қан тобы және резус)
- биологиялық сынамасы арқылы
Құйылған _______ миллилитр (мл) (тамыр арқылы, тамшылатып, сорғалатып, тамшылатып-сорғалатып)
Трансфузиядан кейінгі серпіліс және/немесе асқыну
Қабылданған шаралар
Трансфузияны өткізген дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Трансфузиядан кейін:
Ps___________, АҚ ______, t 0 _____ (1 сағаттан кейін); Ps___________, АҚ ______, t0 _____ (2 сағаттан кейін); Ps___________, АҚ ______, t0 _____ (3 сағаттан кейін). Несептің бірінші бөлігінің түсі Тәуліктік диурез
Мейіргердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Уақыты мен күні
Трансфузиялық парақ
1. Күні
2. Трансфузиялық заттың атауы
3. Мөлшері, мл
4. Донордың қан тобы, Rh
5. Көрсетілімдер
6. Заттаңба №, өндіруші
7. Асқынулар
8. Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
7 қосымша парағы
Диагностикалық зерттеулер/қызмет зерттеулердің хаттамасы
1. Өткізу күні мен уақыты
2.Тарификатордан қызметтің атауы
3. Өткізілген зерттеулер туралы ақпарат
4. Қорытындысы
5. Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
8 қосымша парағы
Реанимация және жіті терапия бөлімшесіндегі (палатасындағы) тағайындаулар мен науқас жағдайының негізгі көрсеткіштерінің картасы
1. Қарау күні мен уақыты
2. Объективті деректері (температура, ЖЖЖ, ӨЖВ, SpO2 / FiO2, ОВҚ, АҚ, ВАШ бойынша ауырсынуды бағалау, RASS делириясын бағалау)

Расчетная доза (12-20мл/кг)
Показания для КТ: последнее количество тромбоцитов *109/л
Анализ от дд/мм/гг
геморрагический тромбоципенический синдром
Тромбоцитопения менее 10*109/л без геморрагического синдрома.
Тромбоцитопения менее 50*109/л, хирургическая операция.
Тромбоцитопения менее 100*109/л, нейрохирургическая операция.
Тромбоцитопатия, геморрагический синдром.
Расчетная доза
Показания для альбумина:
Гипопротеинемия/гипоальбуминемия г/л,
Анализ от дд/мм/гг
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, обосновавшего показания к трансфузии
Показания к трансфузии проверены, подтверждаю
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID
Протокол трансфузии компонентов, препаратов крови
Дата проведения трансфузии
Время проведения трансфузии: начата дд/мм/гг, окончена дд/мм/гг
Группа крови и резус-принадлежность больного
Отделение больницы, где проводится трансфузия
До трансфузии:
АД
Ps
t0
Трансфузионный анамнез
Показания к трансфузии
Наименование трансфузионной среды
Группа крови и резус-принадлежность донора
Номер этикетки трансфузионной среды
Наименование организации-заготовителя трансфузионной среды
Дата заготовки трансфузионной среды
Проведение проб на совместимость:
- по группе крови
- по резус-фактору
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, проводившего пробы (группа крови и резус)
- биологическая проба
Перелито______________ (мл) (внутривенно, капельно, струйно, капельно-струйно)
Реакции и/или осложнения после трансфузии
Предпринятые меры
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, проводившего трансфузию
После трансфузии: Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 1 час); Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 2 часа); Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 3 часа). Цвет первой порции мочи
Суточный диурез
Ф.И.О. (при его наличии), ID среднего медицинского работника
Дата, время
Трансфузионный лист
1. Дата
2. Наименование трансфузионной среды
3. Количество
мл
4. Группа крови, Rh донора
5. Показания
6. № этикетки, страна производитель
7. Осложнения
8. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
Вкладной лист 7
к медицинской карте
стационарного пациента
Протокол диагностических исследований/услуг
1. Дата и время проведения
2. Наименование услуги из тарификатора
3. Данные описания проведенного исследования
4. Заключение
5. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
Вкладной лист 8
к медицинской карте
стационарного пациента
Карта основных показателей состояния больного и назначений в отделении (палате) реанимации и интенсивной терапии
1. Дата и время осмотра
2. Объективные данные (температура, ЧДД, ИВЛ, SpO2 / FiO2, ЦВД, АД, Оценки боли по ВАШ, Оценка делирия RASS)

3. Дәрігерлік тағайындаулар парағы (медициналық араласуларды өткізуді уақытын секундпен көрсету)
4. Диагноз
5. Күнделік (қосымша өмірді қамтамасыз ететін аспаптар мәртебесі, қажет болған жағдайда гидробаланс сипаттамасы)
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
9 қосымша парағы
Мамандардың кеңесі
1. Күні мен уақыты
2. Кеңес түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін, қосымша зерттеулерді түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Қажетіне қарай:
7. Жазу консилиумдары (ауруы бойынша келісілген зерттеу және емдеу ұстанымын, ұсыныстарын қамтуы тиіс. Консилиум мүшесінің ерекше позиция бар жағдайда, оның пікірі тіркеледі)
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
10 қосымша парағы
Ота/рәсім/ аферез хаттамасы
1. Күні мен уақыты
2. Ота/рәсім/ аферезге көрсеткіштер
3. Клиникалық диагноз (жүрек-қан тамырлары операцияларын жүргізу кезінде операция алдындағы науқастың жағдайы, наркозға дайындық, әрбір 5 минут сайын объективті деректерді өлшеу, наркоз және операция барысында асқынулар сипатталады.)
4. Анестезиялық жәрдемақы
5. Ота/рәсім/ аферез хаттамасы:
5.1 Ота/рәсім/ аферез басталған және аяқталған күні мен уақыты
5.2 Ота/рәсім/ аферез ағымы (сипаттамасы), орындау техникасын қоса алғанда
5.3 Ота/рәсім/ аферез кезінде кеңесшілердің қатысуы, ұсынымдары және т.б.
5.4 Қосымша зертханалық зерттеулер және басқа зерттеудің әдістерін қолдану
5.5 Ота аяқталуы, ота кезіндегі асқынулар (егер болмаса "Ота/рәсім/ аферез кезінде асқынулар болған жоқ" деп жазу қажет)
5.6 Қан кетулер (мл)
5.7 Ота/рәсім/ аферез коды мен атауы
5.8 Ота/рәсім/ аферезден кейінгі диагнозы
5.9 Ұсынымдар
5.10 Ота/рәсім/ аферез жасаған дәрігерлердің, анестезиолог пен мейірбикенің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Стационарлық науқастың
медициналық картасының
11 қосымша парағы
Нәрестенің даму тарихы
Босану бөлімшесінде толтырылады:
Уақыты мен күні
1. Ата-анасы туралы ақпарат (қан тобы, резус-тиістілік)
2. Нәрестенің туу/қайтыс болу, түсуі, шығуы, ауыстырылуы туралы толық сипаттамасымен ақпарат
3. Нәрестенің қорытынды диагнозы
4. Ата-анасы жағынан тектілік
5. Нәресте және босану үрдісі туралы ақпарат
6. Нәрестені Апгар шкаласы бойынша бағалау
7. Емшекпен қоректендіру, даму ақаулары, туу жарақаттанушылық, гонобленореяның алдын алу туралы ақпарат
8. Тұқым қуалайтын аурулар скринингіне (фенилкетонурия, туа біткен гипотиреоз, аудиологиялық скрининг) қан алу күні
Кезекші акушер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Нәрестені босану бөлімшесінен ауыстырғанда толтырылады:
Уақыты мен күні

3. Лист врачебных назначений (с посекундным отражением времени проведения манипуляции)
4. Диагноз
5. Дневник (статус дополнительных жизнеобеспечивающих приборов, при необходимости, описание гидробаланса)
6. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
Вкладной лист 9
к медицинской карте
стационарного пациента
Консультация специалиста.
1. Дата и время осмотра
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача
При необходимости:
7. Записи консилиумов (должны включать согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. В случае особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется)
Вкладной лист 10
к медицинской карте
стационарного пациента
Протокол операции/процедуры/афереза
1. Дата и время
2. Показания к операции/процедуры/афереза
3. Клинический диагноз (при проведении сердечно–сосудистых операций описывается состояние больного перед операцией, подготовка к наркозу, измерение объективных данных каждые 5 минут, осложнения по ходу наркоза и операции)
4. Анестезиологическое пособие
5. Протокол операции включая:
5.1 Дату и время начала и окончания операции/процедуры/афереза
5.2 Течение (описание) операции/процедуры/афереза, включая технику выполнения
5.3 Участие консультантов во время операции/процедуры/афереза и др., рекомендации.
5.4 Проведение дополнительных методов исследования и лабораторных исследований
5.5 Исход операции, осложнения во время операции (если не было, необходимо указать "осложнений во время операции/процедуры/афереза не было")
5.6 Количество кровопотери
(мл)
5.7 Код и наименование операции/процедуры/афереза
5.8 Диагноз после операции/процедуры/афереза
5.9 Рекомендации
5.10 Ф.И.О. (при его наличии), ID оперирующего врача, ассистентов, анестезиолога и СМР
Вкладной лист 11
к медицинской карте
стационарного пациента
История развития новорожденного
Заполняется в родзале:
Дата и время
1. Информация о родителях (группа крови, резус-принадлежность)
2. Подробная информация о рождении/смерти, поступлении, выписке, переводе новорожденного
3. Заключительный диагноз новорожденного
4. Наследственность со стороны матери/отца
5. Информация о новорожденном и родах
6. Оценка состояния новорожденного по шкале Апгар
7. Информация о ГВ, пороках развития, родовых травмах, профилактике гонобленореи
8. Дата проведения скрининга на наследственную патологию (фенилкетонурия, врожденный гипотиреоз, аудиологический скрининг)
Дежурный акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заполняется при переводе новорожденного из родзала в отделение:
Дата и время

1. Босану залынан ауыстырылғандағы нәресте туралы ақпарат, палата №
2. Босану залынан ауыстырылғандағы нәрестенің жағдайы
3. Алдын ала қойылатын диагноз
4. Нәрестені қабылдаған және өңдеген мейіргер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Нәрестелер (бөлімшесінде) палатасында нәрестені алғашқы рет қарау
Уақыты мен күні
1. Жалпы жағдайы (нәрестенің жатқан жатысы, айғайының сипаттамасы, тремор, бұлшық ет тонусы), тері қабаты, көрнекі жылбысқы қабықтары, кіндік қалдығы, емізу кезінде көкірек клеткасының қалпы
2. Емшекпен қоректендіру жиілігі
3. Тамыр соғуы, өкпесінің жағдайы.
4. Күнделікті нәрестені бақылау ақпараты, нәрестенің жағдайының өзгеруі туралы ақпарат
5. Тұқым қуалайтын аурулар скринингі, егулер, аудиологиялық неонаталды скрининг
Кезекші акушер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Қорытынды және алдын ала қойылған диагноз
1. Ұсынымдар мен олардың негізделуі
2. Диагноз
Қорытынды бөлім
Шығару эпикризі
Эпикриз науқастың жағдайындағы динамикалық өзгерістерді қамтиды; емдеу кезіндегі асқынулар; зертханалық зерттеулердің, сондай-ақ кеңестердің нәтижелерін қорытындылау; диагнозға сүйене отырып, емдеудің одан әрі әдісін анықтаңыз, қажет болған жағдайда қалпына келтіру әлеуетін, реабилитациялық диагнозды және қалпына келтіру маршрутының ауқымын көрсететін ұсыныстар беріңіз. Сұрау бойынша науқасқа эпикриздің көшірмесі беріледі.
1. Клиникалық диагнозы
Қойылған күнi
2. Емдеудiң басқа түрлерi
3. Еңбекке жарамсыздық парағын беру туралы белгi еңбекке жарамсыздық парағының №, ашылған және жабылған күні
4. Немен аяқталды МҰ ауыстырылды
(МҰ регистрінен)
5. Еңбекке қабiлеттiлiгi
6. Шыққан күнi мен уақыты
7. Төсек-күндер өткiзiлдi
8. Сараптамаға түскендер үшiн – қорытынды
Бөлімше меңгерушісі Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды кк/аа/жж Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: Патоморфологиялық диагноз негiзгi негiзгi ауруының асқынуы қосалқы
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ 003/е "Стационарлық науқастың медициналық картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
FiO2
Оксигенация индексі
2
Hb
Гемоглобин
3
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
4
Ps
Матрицалық штрих-код түріне арналған сауда маркасы
5
Rh
Резус факторы
6
SpO2
Қанның оттегімен қанықтыру деңгейі
7
t0
Дене температурасы
8
АҚ
Артериялық қысым
9
АТIII
Антитромбин III
10
ТЖҚУ
Тромбопластиннің жартылай қосылу уақыты
11
КАМ
Көрнекі аналогтық масштаб
12
ЕЕ
Емшекпен емізу
13
МЖ
Механикалық желдету
14
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
15
КТ
Компьютерлік томография
16
мл
Миллилитр
17
мм рт. ст.
Миллиметр ртутного столба
18
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
19
МҰ
Медициналық ұйым
20
RASS делирия бағалау
Ричмонд үгіт-седация шкаласы, Richmond Agitation-Sedation Scale
21
ПТИ
Протромбин индексі
22
РvО2
Қанның газ құрамы
23
РаО2
Қанның газ құрамы
24
ЖМП
Жаңа мұздатылған плазма
25
МҚ
Медбикелік қызметкерлер
26
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
27
ОВҚ
Орталық веналық қысым
28
ТАЖ
Тыныс алу жиілігі
29
ЖЖҚ
Жүрек жиілігінің қысқаруы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 004/е нысанды медициналық құжаттама
Патологоанатомиялық зерттеу
хаттамасы (картасы)
№
Хаттаманы толтырған ұйымның мекенжайы
Науқас картасының №
Науқастың ЖСН
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
ер
әйел
Жасы
Ұлты
Тұрғыны
қала
ауыл
Азаматтығы
Тұрғылықты мекен-жайы
Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
Ауруханаға әкелінді (сағаттан (күннен) кейін сырқаты басталғаннан соң)
Өткізілген төсек-күн
Қайтыс болған күні
Мәйітті ашу күні мен уақыты
Емдеуші дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Мәйітті ашуға қатысқандар Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жолдаған ұйымның диагнозы
Түскен кездегі диагнозы
Стационардағы клиникалық диагноздары және олардың қойылған күні
Қорытынды клиникалық диагноз және оны қойған күні
Негізгі ауру
Негізгі аурудың асқынуы
Қосалқы аурулары
Қайтыс болу себебі
Клиникалық –зертханалық зерттеулер нәтижелері
Патологоанатомиялық диагноз (негізгі ауруы, асқынулары, қосалқы аурулары)
Клиникалық диагностикалау қателері (керекті астын сызыңыз, жазыңыз)
Негізгі ауруы бойынша диагноздың айырмашылықтары
Кеш диагностикалау
негізгі ауруы
асқынулары бойынша
қайтыс болуға әкелген асқынуының
қосалқы аурулары бойынша
басқа
Диагноз айырмашылықтарының себептері
Диагностикадағы объективті қиындықтар
Аз уақыт болуы
Науқастың толық қаралмауы
Қарау деректерін асыра бағалау
Аурудың сиректігі
Диагнозының дұрыс ресімделмеуі
Қайтыс болу себептері № ____қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлікте мынадай жазбалар жасалған
Диагноздың АХЖ-10 бойынша коды мен атауы
Дәрігердің, патологоанатомның, бөлімше меңгерушісінің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Патологоанатомиялық зерттеудің нәтижелері
Бойы:
Дене салмағы:
Дене мүшелері салмағы:
Ми:
Жүрек:
Өкпе:
Бауыр:
Көк бауыр:
Сол бүйрек, оң бүйрек:
Тимус:
Қысқаша клиникалық деректер:
Патологиялық зерттеуге тілімдер алынды
Блоктар дайындалды
Басқа зерттеу әдістеріне материал алынды
Бір данада толтырылады. Сызбалар мен фотосуреттер қоса беріледі
Гистологиялық зерттеу нәтижелері
Қосымша ___ парақ
Сызбалар,кестелер,фотосуреттер (қанша)
Конференцияда талқылану күні
Патологоанатомның Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ 004/е "Патологоанатомиялық зерттеухаттамасы (картасы)" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

1. Информация о переводе новорожденного в отделение, № палаты
2. Состояние ребенка при переводе из родзала
3. Диагноз предварительный
4. Принял и провел обработку медицинский брат/медицинская сестра Ф.И.О. (при его наличии), ID
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Первый осмотр ребенка в палате (отделении.) новорожденных детей
Дата и время
1. Общее состояние (положение ребенка, характер крика, тремор, мышечный тонус), кожные покровы, видимые слизистые, пуповинный остаток, форма грудной клетки, когда приложен к груди
2. Частота ГВ
3. Состояние легких, пульс
4. Данные ежедневного общего осмотра новорожденного, изменение состояния новорожденного
5. Вакцинации, скрининг на наследственную патологию, аудиологический неонатальный скрининг
Дежурный акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заключение и предварительный диагноз
1. Назначения и их обоснование
2. Диагноз
Заключительная часть:
Выписной эпикриз
Эпикриз содержит динамические изменения в состоянии пациента; возникшие осложнения в ходе лечения; резюмирование результатов лабораторных исследований, а также консультации; исходя из диагноза, определить дальнейший способ лечения, при необходимости реабилитации, дать рекомендации с указанием реабилитационного потенциала, реабилитационного диагноза и шкалы реабилитационного маршрута. По требованию копия выписного эпикриза выдается на руки пациенту.
1. Диагноз клинический
Дата установления
2. Другие виды лечения
3. Отметка о выдаче листка нетрудоспособности
№ листка нетрудоспособности, дата открытия и закрытия листка нетрудоспособности
4. Исход пребывания .
Переведен в МО (из регистра МО)
5. Трудоспособность
6. Дата и время выписки
7. Проведено койко-дней
8. Для поступивших на экспертизу – заключение
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID
Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заполняется в случае смерти:
Умер дд/мм/гг
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение:
Патоморфологический диагноз (основной)
осложнения основного заболевания
сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Список сокращений формы № 003/у "Медицинская карта стационарного пациента"
1
FiO2
Индекс оксигенации
2
Hb
Гемоглобин
3
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
4
Ps
Товарный знак для типа матричных штрихкодов
5
Rh
Резус фактор
6
SpO2
Уровень насыщения крови кислородом
7
t0
Температура тела
8
АД
Артериальное давление
9
АТIII
Антитромбин III
10
АЧТВ
Активированное частичное тромбопластиновое время
11
ВАШ
Визуально-аналоговая шкала
12
ГВ
Грудное вскармливание
13
ИВЛ
Искусственная вентиляция легких
14
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
15
КТ
Компьютерная томография
16
мл
Миллилитр
17
мм рт. ст.
Миллиметр ртутного столба
18
МИС
Медицинская информационная система
19
МО
Медицинская организация
20
Оценка делирия RASS
шкала возбуждения-седации Ричмонда, Richmond Agitation-Sedation Scale
21
ПТИ
Протромбиновый индекс
22
РvО2
Показатели газового состава крови
23
РаО2
Показатели газового состава крови
24
СЗП
Свежезамороженная плазма
25
СМР
Средний медицинский персонал
26
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
27
ЦВД
Центральное венозное давление
28
ЧДД
Частота дыхательных движений
29
ЧСС
Частота сердечных сокращений
Медицинская документация форма № 004/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Протокол (карта) патологоанатомического исследования №
.Адрес организации, составившего протокол
Карта пациента №
ИИН пациента
Ф.И.О. (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Возраст
Национальность
Житель
города
села
Гражданство.
Адрес проживания
Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
Наименование страховой компании, № страхового полиса
Наименование МО лечения (из регистра МО.)
Доставлен в стационар
(часов (дней после начала заболевания)
Проведено койко-дней
Дата смерти .
Дата и время вскрытия .
Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Присутствовали на вскрытии Ф.И.О. (при его наличии), ID
Диагноз направившей организации
Диагноз при поступлении
Клинические диагнозы в стационаре и даты их установления
Заключительный клинический диагноз и дата его установления
Основное заболевание
Осложнение основного заболевания
Сопутствующие заболевания
Причина смерти
Результаты клинико-лабораторных исследований
Патологоанатомический диагноз (основное заболевание, осложнения, сопутствующие заболевания
Ошибки клинической диагностики (нужное подчеркнуть, вписать:
Расхождение диагнозов по основному заболеванию
Запоздалая диагностика
основного заболевания
по осложнениям
смертельного осложнения
по сопутствующим заболеваниям
другое
Причины расхождения диагнозов
Объективная трудность диагностики
Кратковременное пребывания
Недообследование больного
Переоценка данных обследования
Редкость заболевания
Неправильное оформление диагноза
Причина смерти №
во врачебном свидетельстве о смерти №
сделана следующая запись
Код и наименование диагноза
Ф.И.О. (при его наличии), ID. врача; патологоанатома; заведующего отделением
Результаты патологоанатомического исследования
Рост
Печень
Вес тела
Селезенка
Вес органов
Почки лев – прав
Головной мозг
Сердце
Тимус
Легкие
Краткие клинические данные:
Взято кусочков для патологического исследования
Изготовлено блоков
Взят материал для патогистологического исследования
Заполняется в одном экземпляре. Схемы и фотоснимки прилагаются
Результаты патогистологического исследования
Приложение на листах
Схемы, таблицы, фото, рисунка на
листах
Ф.И.О. (при его наличии), ID патологоанатома
Список сокращений формы № 004/у "Протокол (карта) патологоанатомического исследования"
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 005-2/е нысанды медициналық құжаттама
Қанның, оның компоненттері мен препараттарының және диагностикалық стандарттардың қабылдануы мен таратылуын есепке алу есеп нысаны
1. Өнімді алған күні мен уақыты
2. Дайындаушы ұйым;
3. Заттаңбаның нөмірі (сериясы);
4. Дайындалған күні/сақталу мерзімі;
5. Қан тобы, резус-тиістілігі (егер қажет болса);
6. Өнімнің атауы (егер қажет болса);
7. Мөлшері;
8. Өнімнің келуін тіркеген маманның идентификаторы;
9. Құйылуға/қолдануға берілген өнімнің уақыты мен күні ;

Медицинская документация форма № 005-2/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета движения крови, ее компонентов, препаратов, и диагностических стандартов
1. Дата и время получения продукта
2. Организация- изготовитель
3. Номер (серия) этикетки
4. Дата заготовки/срок годности .
5. Группа крови, резус-принадлежность (если применяется)
6. Наименование продукта (если применяется)
7. Количество
8. Идентификатор лица, зарегистрировавшего приход продукта
9. Дата и время выдачи продукта для переливания/применения

Бөлiмшелердiң құрамынан арнайы бейiндерге бөлiнген төсектер туралы жолдарды толтырғанда, бөлiнген төсектердiң бейiнiне сай келетiн сырқатымен жатқан науқастар қозғалысы, бөлiмшенiң қай төсегiнде жатқанына қарамастан көрсетiледi. Мысалы, хирургия бөлiмшесiнiң құрамынан бұйрықпен урологиялық науқастарға 3 төсек бөлiндi,ал iс жүзiнде бөлiмшеде 3 емес 5 урологиялық науқас жатқан жағдайда, бұл науқастар қозғалысы урологиялық төсектермен көрсетiледi. Сонымен қатар урологиялық сырқаты бар науқастар құрамында урологиялық төсектерi жоқ басқа бөлiмшелерге де жатқызылуы мүмкiн. Бұл науқастар туралы деректер, тек олар жатқан бөлiмшелердiң мәлiметiнде көрсетiледi; құрамында урологиялық төсектерi бар бөлiмшенiң урологиялық науқастары туралы мәлiметке қосылмайды. Аурухана бойынша жиынтық мәлiмет алу үшiн,статистика бөлмесiне бөлiмшелерден өткiзiлiп, тексерiлген парақтардағы мәлiметтердi бүкiл аурухана бойынша жүргiзiлетiн науқастар мен төсек қорын есепке алу күнделiгiне жазады.
Ескерту: егер аурухана мен оның бөлiмшелерiнiң есебiн мейірбике жүргiзетiн болса, онда жеке-жеке парақтар толтыру керек емес. Мұндай ауруханаларда науқастар мен төсек қорын есепке алу күнделiгi бүкiл аурухана бойынша жүргiзiледi, арнайы бейiндегi бөлiмшелер мен төсектер туралы деректер әр күн сайын толтырылып, айдың аяғында қосындысы шығарылады.
3 - бағанда жөндеу жұмыстарына, карантинге, басқа себептермен байланысты уақытша жиылған төсектердi қоса, смета аумағында iс жүзiнде қанша төсек жазылғанын көрсетедi. Бұл санға бөлiмшенiң толып кетуiне байланысты палаталардың, дәлiздердiң және тағы басқа бос жерлерiнде жазылған төсектер саны қосылмайды. 3 - бағанда көрсетiлген төсектер санынан, 4 -бағанда жөндеуге және басқа себептермен жиылған төсектер саны көрсетiледi.
5 – 17 - бағандарда өткен тәулiктер, кешегi таңғы сағат 9-дан бүгiнгi таңғы сағат 9-ға дейiн (бұрыннан жатқан, жаңадан түскен, бiр бөлiмшеден екiншiсiне ауысқан, ауруханадан шыққан, қайтыс болған) болған науқастар қозғалысы жазылады. 18 и 19 - бағандарда бөлiмшеде бүгiнгi сағат 9-дан жатқан науқастар саны жазылады.Өткен күннiң 18 - бағандағы науқастар саны бүгiнгi күннiң 5- бағанына көшiрiлiп жазылады.
Күнделiктi науқастар санының тепе-теңдiгiн тексерiп отырған абзал, яғни бүгiнгi күннiң басында көрсетiлген науқастар саны (16), өткен күннiң басындағы (5), жаңа түскен (6), және басқа бөлiмшеден ауыстырылған (10) науқастар санының қосындысынан басқа бөлiмшелерге ауысқан (11), шығарылған (12), және қайтыс болған (17) науқастар санын шегергендегi санға тең , 5 + 6 + 10 – 11-12-17 = 18.

При заполнении строк, относящихся к койкам узких специальностей, выделенным в составе какого-либо отделения, показывается движение больных с заболеваниями, соответствующими профилю выделенных коек в данном отделении независимо от того, на каких койках этого отделения они лежали. Например, в составе хирургического отделения выделены приказом по больнице 3 койки для урологических больных; фактически в отдельные дни в отделении находилось не 3, а 5 и более урологических больных - движение этих больных показывается по урологическим койкам. В то же время, больные с урологическими заболеваниями могли госпитализироваться и в другие отделения, в составе которых урологические койки не выделены. Сведения об этих больных показываются по койкам того отделения, в которое они были помещены, и не суммируются со сведениями об урологических больных, лежавших в отделении, имевшем урологические койки. Для получения суммарных данных по больнице сведения из листков отделений, полученных и проверенных в кабинете статистики, вносятся в дневник учета больных и коечного фонда, ведущийся по больнице в целом.
Примечание: Если учет в больнице и имеющихся в ней отделениях ведется медицинской сестрой, то заполнение отдельных листков нецелесообразно. В таких больницах ведется дневник учета больных и коечного фонда по стационару в целом, имеющимся в нем отделениям и койкам узкого профиля последовательно за каждый день месяца с последующим суммированием месячных сведений. В графе 3 листа показываются фактически развернутые в пределах сметы койки, включая и койки, временно свернутые в связи с ремонтом, карантином и другими причинами. В это число не включаются приставные койки, развертываемые в палатах, коридорах и т.д. в связи с переполнением отделения.
Из числа коек, показанных в графе 3. в графе 4 выделяются койки, временно свернутые в связи с ремонтом и другими причинами.
В графах 5-17 даются сведения о движении больных за истекшие сутки, с 9 часов утра предыдущего до 9 часов утра текущего дня (числе состоявших и поступивших больных; числе переведенных из отделения в отделение, выписанных и умерших) и в графе 18 и 19 о числе больных, состоявших в отделении на 9 часов утра текущего дня. Число больных, показанное в графе 18 предыдущего дня должно быть переписано в графе5 текущего дня.
Необходимо ежедневно следить за тем, чтобы число больных на начало текущего дня (графа 18) было равно сумме чисел больных, состоявших на начало предыдущего дня (графа 5), поступивших (графа 6) и переведенных (графа 10), за минусом чисел, переведенных в другие отделения (графа 11), выписанных (графа 12) и умерших (графа 17), то есть. числам в графа 5 + 6 +10 – 11 – 12 – 17 = графа 18.

21-22 бағандарда жақын арадағы бес күндегі бос төсек орындарының болжамды саны көрсетіледі.
23-32 бағандарда төсектердің бейіні бойынша ең жақын 5 күнге бос орындардың болжамды саны беріледі.
Күнделікті деректерді бөлім меңгерушісі медициналық ұйымның статистика қызметіне беруі тиіс, олар одан әрі өңірлік емдеуге жатқызу бюросына ақпаратты жібереді. Стационардағы бос төсектерді есепке алу парағына бөлім меңгерушісі және басшысы қол қоюы тиіс.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 009/е нысанды медициналық құжаттама
Қанның компоненттері мен препараттарын есепке алу нысаны
1. Қан құю күні мен уақыты
2. Қан құю жиілігі (біріншілікті, қайта)
3. Медициналық карта нөмірі
4. Науқастың жеке сәйкестендіру нөмірі 5. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
6. Науқастың туған күні
7. Қан тобы, резус-тиістілігі
8. Қан құюға көрсетілімдері
9. Инфузиялық / трансфузиялық ортаның атауы
10. Құйылатын донор қаны мен оның компоненттерінің тобы мен резус-тиістігі (егер қажет болса)
11. Заттаңба №,сериясы
12. Дайындаушы ұйымы
13. Дайындалған күні/сақталу мерзімі
14. Құйылған өнімнің мөлшері
15. Құю тәсілі
16. Трансфузияның жағымсыз әсері (түрі, ауырлығы)
17. Қан құюдың өткізген маманның идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 009-1/е нысанды медициналық құжаттама
Қан және оның компоненттері реципиенттерін есепке алуды есеп нысаны
1. Науқастың жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Тұрғылықты мекенжайы
4.Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны

В графах 21-22 указывается количество свободных коек на начало текущего дня в разрезе профилей коек.
В графах 22-32 даются сведения о прогнозном количестве свободных мест на ближайшие 5 дней в разрезе профилей коек.
Ежедневно данные о движении больных и коечного фонда, заверенные подписью заведующего отделением и руководителя медицинской организации, передаются старшей медицинской сестрой отделения в статистическую службу медицинской организации, которая далее представляет информацию в региональное бюро госпитализации.
Медицинская документация форма № 009/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета переливания крови, ее компонентов, препаратов
1. Дата и время переливания
2. Кратность переливаний (первичное/повторное)
3. Номер медицинской карты
4. Индивидуальный идентификационный номер пациента
5. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
6. Дата рождения больного
7. Группа крови и резус принадлежности больного
8. Показания к переливанию
9. Наименование инфузионно/трансфузионной среды
10. Группа крови и резус принадлежности трансфузионной среды (если применимо)
11. № этикетки, серия
12. Организация-изготовитель
13. Дата заготовки/срок годности
14. Количество перелитой среды
15. Способ переливания
16. Неблагоприятные последствия трансфузии (вид, тяжесть)
17. Идентификатор лица, проводившего переливание
Медицинская документация форма № 009-1/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета реципиентов крови и ее компонентов
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
2. Число, месяц и год рождения
3. Домашний адрес
4. Место работы/ учебы/ школа

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 017/е нысанды медициналық құжаттама
Биологиялық өлiмдi констатациялау/ транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу/ ми өлімі негізінде өлімді констатациялау актісі
Толтырылған күні мен уақыты
ЖСН
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Медициналық картасының №
Медициналық ұйымның атауы
Негізгі диагнозы
Өлім себебі
Комиссия құрамы:
Реанимация бөлімінің меңгерушісінің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Реаниматолог дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Емдеуші дәрігерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Сот-медицина сарапшысының Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Азаматтың биологиялық өлiмiн констатациялау уақыты
Транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу кезінде толтырылады:
Донорлық ағзалар мен тiндердiң алынуы науқастың өлiмi (ми өлiмi) констатацияланған соң, рұқсат берген адам (ұйымын, лауазымын, ТАӘ. көрсетiңiз)
Донорлық ағзалар мен тiндердi алуды жүргiзген дәрiгер (лер)-хирург (тар): Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID, лауазымы
Донорлық ағзаларды алу тәсiлi (құрал қолдану әрекеттерi мен операциялардың сипаттамасы)
Донорлық ағзалар мен тiндердi алу кезiнде қатысқандар:
сот-медицина сарапшысы Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
реаниматолог Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Донорлық ағзалар мен тiндер қайда салынды, кімге берілді
Алудың басталған уақыты
Алудың аяталған уақыты
Ми өлімі негізінде өлімді констатациялау кезінде толтырылады:
Ми өліміне әкеп соққан ауруының диагнозы
Комиссия құрамы:
Емдеуші анестезиолог-реаниматор дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Невропатолог Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Маман-дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Азаматтың жағдайын қарап анықтады:
1. Сананың жай-күйі мен сыртқы әсерлерге мақсатты серпілістері бойынша
2. Өз еркімен дем алуы бойынша
2.1. Ажырату тесті кезінде
3. Бұлшық еттер тонусы бойынша
4. Қарашықтар жағдайы бойынша (По состоянию зрачков) _____________
5. Ми деңгейінде тұйықталатын сыртқы әсерлерге рефлекстік серпілістер бойынша (зерттелген серпілістерді көрсетіңіз, жұлын тарапынан жауап бар-жоғын көрсетіңіз)
6. Дене температурасы
7. Артериялық қан қысымы
8. Электроэнцефалографиялық зерттеулер деректері бойынша
9. Ангиография деректері бойынша
10. Бақылау мерзімі сағат, дүркін-дүркін неврологиялық қарау әр _______________ сағат сайын
11. Қосымша зерттеулердің деректерін (токсикологиялық, мидың зат алмасуын анықтау және.т.б.) ескере отырып
№ 017/е "Патологоанатомиялық зерттеухаттамасы (картасы)" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Медицинская документация форма № 017/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Акт констатации биологической смерти/ изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти на основании смерти мозга
Дата и время заполнения
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
№ истории болезни
Наименование лечебной организации
Основной диагноз код
Причина смерти
Состав комиссии:
Ф.И.О. (при его наличии) заведующего реанимационным отделением, ID
Ф.И.О. (при его наличии) врача-реаниматолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача, ID
Ф.И.О. (при его наличии) судебно-медицинского эксперта, ID
Констатировали биологическую смерть
Время констатации биологической смерти
Заполняется при изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации
Изъятие донорских органов и тканей произведено после констатации смерти (смерти мозга) больного по разрешению (наименование лечебной организации, должность, Ф.И.О. (при его наличии))
Производил (и) изъятие донорских органов и тканей врач (и)-хирург (и) Ф.И.О. (при его наличии), ID должность
Способ изъятия донорских органов (описание инструментальных вмешательств и операции)
При изъятии донорских органов и тканей присутствовали:
судебно-медицинский эксперт Ф.И.О. (при его наличии), ID
реаниматолог Ф.И.О. (при его наличии), ID
Куда помещены и кому переданы донорские органы и ткани
Время начала изъятия
Время окончания изъятия
Заполняется при констатации смерти на основании смерти мозга:
Диагноз заболевания, приведшего к смерти мозга
Комиссия құрамы (Состав комиссии):
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача-реаниматолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) невропатолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) врача-специалиста, ID
обследовала состояние гражданина и установила:
1. По состоянию сознания и целенаправленных реакций на внешнее воздействие
2. По состоянию самостоятельного дыхания
2.1 При разъединительном тесте
3. По состоянию тонуса мышц
4. По состоянию зрачков
5. По рефлекторным реакциям на внешние воздействия, замыкающиеся на уровне головного мозга (перечислить исследованные реакции, указать наличие спинальных ответов)
6. При температуре тела
7. При артериальном давлении
8. По данным электроэнцефалографических исследований
9. По данным ангиографии
10. При сроке наблюдения в течение ____ часов с периодичностью неврологических осмотров через каждые _____ часов
11. С учетом данных дополнительных исследований (токсикологических, определения метаболизма мозга и др.)
Список сокращений формы № 017/у "АКТ констатации биологической смерти/
изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти
на основании смерти мозга"
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 034/е нысанды медициналық құжаттама
Консервіленген донорлық тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) паспорты
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алған денсаулық сақтау ұйымы
______________________________________________________________________
Тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) атауы, саны
_____________________________________________________________________________
Тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) алынған күні және уақыты
_______________________________________________________________________
Донордың ТАӘ (болған жағдайда) жасы, жынысы
_____________________________________________
Қан тобы, резус __________________________________________________________
Түскен уақыты ___________________________________________________________
Сырқатнаманың № _______________________________________________________
Диагноз__________________________________________________________________
Өкпенің жасанды ауаны жаңартуда болу уақыты ______________________________
________________________________________________________________________
Гипотензия уақыты _______________________________________________________
Соңғы тәуліктегі, сағаттағы диурез __________________________________________
Донорды фармдайындау ___________________________________________________
Ишемия кезеңі ___________________________________________________________
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алу ерекшеліктері
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Жуу кезіндегі қысым ______________________________________________________
Жуу сатысы _____________________________________________________________
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) консервілеу әдісі, консервілейтін ерітіндінің атауы:
______________________________________________________________________________
Консервiлейтiн ерiтiндiнiң пайдалану мерзiмi:
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
ИФА және (немесе ) ПЦР өткiзу күні және зерттеу нәтижелері:
- АИТВ:
______________________________________________________________________________
- Гепатит В:
______________________________________________________________________________
- Гепатит С:
______________________________________________________________________________
- Сифилис:
______________________________________________________________________________
Консервілеу кезеңі:
Бүйректің оң ________________________________ сол ______________________________
Өкпенің оң _________________________________ сол ______________________________
Жүректің _____________________________________________________________________
Бауырдың ____________________________________________________________________
Басқа ________________________________________________________________________
Реципиенттердің ТАӘ (болған жағдайда)
1.__________________ 2. _____________________
Жасы, қан тобы 1. ____________________________
2. __________________________
Донордың иммунологиялық көрсеткіштері
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Реципиенттердің
1. ___________________________
2. __________________________
Трансплантат функциялары ________________________________________________
Денсаулық сақтау ұйымының атауы, тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алған және консервілеген тұлғалардың қызметі, ТАӘ (болған жағдайда):
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Консервілеуге жауапты тұлғалардың ТАӘ (болған жағдайда) , қолы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Күні, айы, жылы, уақыты: "______"
______________________________ 20__ жыл "___" сағат "______" минут

Медицинская документация форма № 034/ у утверждена приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Паспорт консервированной донорской ткани и (или) органа (части органа)
Организация здравоохранения, где производилось изъятие ткани и (или) органа (части органа)
_____________________________________________________________________________
Наименование, количество ткани и (или) органа (части органа))
____________________________________________________________________________
Дата и время изъятия ткани и (или) органа (части органа)
____________________________________________________________________________
ФИО донора, возраст, пол _____________________________________________________
____________________________________________________________________________
Группа крови, резус __________________________________________________________
Дата поступления ____________________________________________________________
№ истории болезни ___________________________________________________________
Диагноз _____________________________________________________________________
Время нахождения на искусственной вентиляции легких)
____________________________________________________________________________
Время гипотензии ____________________________________________________________
Диурез в последние сутки, часы ________________________________________________
Фармподготовка донора _______________________________________________________
____________________________________________________________________________
Период ишемии _____________________________________________________________
Особенности изъятия ткани и (или) органа (части органа) __________________________
____________________________________________________________________________
Давление при отмывке _______________________________________________________
Степень отмывки ____________________________________________________________
Способ консервации органа (части органа), название консервирующего раствора:
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Срок годности консервирующего раствора: ______________________________________
____________________________________________________________________________
Дата проведения и результаты исследования иммуноферментного анализа (далее - ИФА) и
(или) полимеразной цепной реакции - при наличии (далее – ПЦР) на:
- АИТВ (ВИЧ): ______________________________________________________________
- Гепатит В: _________________________________________________________________
- Гепатит С: _________________________________________________________________
- Сифилис: __________________________________________________________________
Период консервации:
Почки правой _________________________________ левой _________________________
Легкой правой _________________________________ левой ________________________
Сердца _____________________________________________________________________
Печени _____________________________________________________________________
Другое _____________________________________________________________________
ФИО реципиентов 1. __________________________ 2. ____________________________
Возраст, группа крови 1. _______________________ 2. ____________________________
Иммунологические показатели донора __________________________________________
____________________________________________________________________________
Реципиентов 1. _______________________ 2. ____________________________________
Функции трансплантата ______________________________________________________
Название организации здравоохранения, ФИО, должность лиц, проводивших изъятие и
консервацию органа (части органа)): ___________________________________________
___________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
ФИО, подпись ответственных лиц за консервацию: _______________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
День, месяц, год, время

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 066/е нысанды медициналық құжаттама
Стационардан шыққан науқастың статистикалық картасы (тәуліктік, күндізгі) №
Жалпы бөлім:
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
5. Жасы
6. Ұлты
7. Азаматтығы (елдер анықтамалығы)
8. Тұрғыны
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
11. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Емдеуге жатқызу түрi
бiрiншi рет
қайталап
Жоспарлы емдеу кезінде толтырылады:
Емдеуге жатқызу коды
Арнайы стационарларда толтырылады:
Емдеуге жатқызу мақсаты (психикалық, онкологиялық, наркологиялық бейіндер)
15. Пациент жіберілді
16. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
17. Жолдаған ұйымның диагнозы
18. Түскен кездегi диагнозы
19. Жарақаттың түрі
20. Ауруханаға жатқызылды
қарайтын адаммен ауруханаға жатқызылды
баланы емізетін анамен
21. Емдеуге жатқызу күнi мен уақыты
22. Бөлiмше, палата №
23. Реанимацияда болды
24. Төсек бейiнi:
25. Тасымалдау түрлерi:
26. АИТВ-ға тексеру
27. Қан тобы, резус-фактор
28. Аллергиялық реакциялары
29. Дәрiлердiң жағымсыз әсерлерi (жақпауы)
иә
жоқ дәрiнiң аты, жағымсыз әсерiнiң сипаты
30. Қорытынды клиникалық диагнозы асқынулары Ілеспелі ауру 1 Ілеспелі ауру 2
Стационарлар толтырады:
1. Көрсетілген қызметтер мен дәрі-дәрмектердің парағы
Көрсетілген қызметтердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Клиникалық бөлімшеде қолданылған дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Қолданылған операциялық және анестезиологиялық дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Реанимация бойынша қолданылған дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
1. Негiзгi хирургиялық операция
Күнi
Уақыты
Операцияның атауы мен коды
Анестезия
(коды)
Операцияның түрі: 1-шұғыл, 2- жоспарлы
Операциядан кейiнгi асқынулар
Арнаулы аппаратура (коды)
Дәрiгерлердiң коды
Хирургиялық операциялар
коды, атауы
коды, атауы
Хирург
Ассистент
коды, атауы
коды, атауы
Хирург
Ассистент
коды, атауы
коды, атауы
Хирург
Ассистент
коды, атауы
коды, атауы
Хирург
Ассистент
Нашақорлық науқастарға көмек көрсететін стационарлар толтырады:
Есірткіні пайдалану түрі:
Есірткінің түрі
Тұрақты пайдалану мерзімі (жыл)
Есірткіні алғашқы пайдаланған жасы
Пайдалану тәсілі
Пайдалану жиілігі
Негізгі есірткі
Басқа есірткі (1)
Басқа есірткі (2)
Онкологиялық науқастарға көмек көрсететін стационарлар толтырады:
Ісіктің орналасуы код наименование*
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Ісіктің морфологиялық түрі код наименование*
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Ісік процесінің сатысы (Стадия опухолевого процесса):
TNM жүйесі бойынша сатысы: *
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Алыс метастаздардың орналасуы *:
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Асқынған сатыда алғаш рет анықталған ісіктер үшін: *
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Процестің өрістеуі кезінде:*
Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Диагнозды растау әдісі:
–нұсқалықты көрсету:

Медицинская документация форма 066/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010года№ 907
Статистическая карта выбывшего из стационара (круглосуточного, дневного) №
Общая часть:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
5. Возраст
6. Национальность
7. Гражданство (справочник стран)
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания
10. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность
Образование
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Тип госпитализации
впервые
повторно
при плановой госпитализации указать:
Код госпитализации
Для специализированных стационаров дополнительно заполняется:
Цель госпитализации (онкологический профиль, наркологический профиль, психиатрический профиль)
15. Кем направлен пациент
16. Наименование направившей МО (из регистра МО)
17. Диагноз направившей организации
18. Диагноз при поступлении
19. Вид травмы
20. Госпитализирован:
с лицом по уходу
с кормящей матерью
21. Дата и время госпитализации
22. Отделение, палата №
23. Находился в реанимации
24. Профиль койки
25. Вид транспортировки
26. Исследование на ВИЧ
27. Группа крови, резус-фактор
28. Аллергические реакции
29. Побочное действие лекарств (непереносимость)
нет
да
название препарата, характер побочного действия
30. Диагноз заключительный клинический
осложнения
Сопутствующее заболевание 1
Сопутствующее заболевание 2
Заполняется в стационарах:
1. Лист оказанных услуг и медикаментов
Лист оказанных услуг
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных медикаментов в клиническом отделении
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных операционных и анестезиологических медикаментов
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных медикаментов по реанимации
Код
Единица измерения
Количество
2. Хирургическая операция
Дата
Время
Название и код операции
Анестезия
(код)
Тип операции: 1-экстренная,
2-плановая
Послеоперационное осложнение
Специальная аппаратура
(код)
Коды врачей
Хирургические операции
.
код наименование
.
.
код наименование
Хирург
Ассистент
.
код наименование
.
.
код наименование
Хирург
Ассистент
.
код наименование
.
.
код наименование
Хирург
Ассистент
.
код наименование
.
.
код наименование
Хирург
Ассистент
Применимо к стационарам, оказывающим помощь наркологическим пациентам:
Вид употребляемого наркотика:
Вид наркотика
Срок регулярного употребления (год)
Возраст первой пробы наркотика
Способ употребления
Частота потребления
Основной наркотик
.
.
.
.
.
Другой наркотик (1)
.
.
.
.
.
Другой
наркотик (2)
.
.
.
.
.
Применимо к стационарам, оказывающим помощь онкологическим пациентам:
Локализация опухоли
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Морфологический тип опухоли
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Стадия опухолевого процесса
Стадия по системе TNM
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Локализация отдаленных метастазов*:
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
для первичной опухоли запущенного процесса: .
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
при прогессировании процесса:
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Метод подтверждения диагноза
. указать вариантность

(С81-96) – қауіп тобы:
Осы жатқызылу кезеңінде жүргізілген емнің сипаты:
Емдеу көлемі:
Толық емделмеу себебі:
Емдеу түрі Сәулемен емдеу:
Сәулемен емдеу курсының басталған күні:
Сәулелеу тәсілі:
Сыртқы сәулелендіру
Тіркескен сәулелендіру
Сәулелелендірудің басқа түрі
Сәулелік ем түрі:
Сәулелік ем әдісі:
Үзіліссіз
Фракцияланған
Сәулелік терапия
Радиомодификаторларды қолдану:
Сәулелендірудің қосынды ошақтық дозасы:
Сәулелік емдеудің асқынулары:
Сәулелік терапевт
Химиятерапиялық емдеу курсының басталған күні
Химиятерапия түрі:
Акушерлік-гинекологиялық бейіндегі науқастарға көмек көрсететін стационарлар толтырады:
Босану орны:
Жүктілік №
Босандыру сипаты
Босану саны
Жүктілікті үзу немесе босану сәтіндегі жүктілік мерзімі, апта
Аборт түрлері
Жаңа туған нәресте туралы мәліметтер
Туу күні уақыты
Бала туды
Баланың жынысы
айы-күні жетіп/ шала
Туу кезіндегі баланың физикалық өсуі
Бойы
Салмағы
Бас айналымы
Кеуде айналымы
Тұқым қуалайтын аурулар скринингі
Аудиологиялық скрининг
Күні, нәтижесі
Офтальмологиялық скрининг
Күні, нәтижесі
Нәрестені егу
БЦЖ
иә
жоқ
ІПВ (ОПВ)
иә
жоқ
Гепатит
иә
жоқ
Шығуы
Тууына қатысты өлім
10-ХАЖ диагнозы
Диагноз атауы
код наименование
Жас нәресте перзетханаиә емдеуден өтті
иә
жоқ
Қорытынды бөлім стационарлық көмек көрсетудің кез-келген жағдайында толтырылады
1. Ауруханада болуы немен аяқталды
2. Емдеу немен аяқталды:
3. Шыққан (қайтыс болған) күнi мен уақыты
4. Төсек-күндер өткiзiлдi
Дәрiгер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Бөлiмше меңгерушісі Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ 066/е "Стационардан шыққан науқастың статистикалық картасы" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
5
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Стационардан шыққан пациенттің
статистикалық картасының
1 қосымша парағы
Жіті коронарлық синдромы бар пациенттің картасы № картаны толтыру күні
ЖКС:
жоқ
иә
ST көтеруімен
ST көтерусіз
1. ST көтеруімен ЖКС орналасуы
алдыңғы (передний)
төменгі (нижний)
қапталық (латеральный)
оң жақ қарынша (ОҚ) (RV3R, RV4R бұру) (правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
белгісіз (неопределенная)
2. ST көтерусіз ЖКС Орналасуы
алдыңғы (передний)
төменгі (нижний)
қапталық (латеральный)
оң жақ қарынша (ОҚ)
белгісіз (неопределенная)
3. Алғашқы ЭКГ жасалған күні және уақыты
Индекстік жағдайдың уақыты (ишемия белгілерінің басталуы) уақыты (кк/аа)
Медициналық көмекке жүгіну уақыты (қоңырау шалу/өздігінен жүгіну)
Мед.персоналмен алғашқы байланыс жасау уақыты
Жағдай орын алған орын
үйде
жұмыста
қоғамдың орында
басқа
Келу орны:
қабылдау бөлімі
РжҚТБ/ ҚТБ/ ҚТП (қабылдау бөліміне соқпай)
АКГ-зертханасы (қабылдау бөліміне соқпай, РжҚТБ/ ҚТБ/ ҚТП) АКГ
басқа (др.)

(С81-96 –группа риска)
Характер проведенного лечения за период данной госпитализации:
Объем лечения
Причина неполного лечения
Вид лечения . Лучевое лечение
Дата начала курса лучевого лечения
Способ облучения:
Облучение внешнее
Облучение сочетанное
другие способы облучения
Вид лучевой терапии
Методы лучевой терапии:
Непрерывная
Фракционирование
Фракционирование нетрадиционное
Лучевая терапия
Использование радиомодификаторов: .
Суммарная очаговая доза облучения: на опухоль
гр., на метастазы
гр.
Осложнения лучевого лечения: .
Лучевой терапевт ID
Дата начала курса химиотерапевтического лечения
Вид химиотерапии: .
Применимо к стационарам, оказывающим акушерско-гинекологическую помощь пациентам:
Место родов
Беременность по счету №
Характер родов
Которые по счету роды
Срок беременности на момент прерывания беременности, родов или смерти, недель
Виды аборта: . *при хирургическом.
Сведения о новорожденном:
Дата, время рождения
.
Ребенок родился
.
Пол ребенка
.
Доношенный/недоношенный
.
Физическое развитие ребенка при рождении
Рост
Вес
Окружность груди
Окружность головы
Скрининг на наследственную патологию
Аудиологический скрининг
Дата, результат
Офтальмологический скрининг
Дата, результат
Вакцинация
БЦЖ
да
нет .
ІПВ (ОПВ)
да
нет .
Гепатит
да
нет .
Исход пребывания
.
Вид смерти по отношению к родам
.
Наименование диагноза
Новорожденный проходил лечение в роддоме
да
нет
Заключительная часть, заполняется в любых условиях оказания стационарной помощи:
1. Исход пребывания
2. Исход лечения
3. Дата и время выписки (смерти)
4. Проведено койко-дней
Врач: Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Список сокращений формы № 066/у "Статистическая карта выбывшего из стационара":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
3
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Вкладной лист 1
к статистической карте
выбывшего из стационара
Карта пациента с острым коронарным синдромом № дата заполнения карты .
ОКС:
нет
да
с подъемом ST
без подъема ST
1. ОКС с подъемом ST Локализация:
передний
нижний
латеральный
правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
неопределенная
2. ОКС без подъема ST Локализация:
передний
нижний
латеральный
правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
неопределенная
3. Дата и время проведения первого ЭКГ .
Время индексного события (начала симптомов ишемии) (время) (дд/мм/) /) .
Время обращения за медицинской помощью (звонок/самообращение) (дд/мм/) (время принятого вызова по сигнальной карте)
Время первого контакта с медицинским персоналом) (дд/мм/) .
Место, где случилось событие
дома
на работе
в общественном месте
другое
Место прибытия:
приемный покой
ОРиИТ/ БИТ/ ПИТ (минуя приемное отделение)
лаборатория (минуя приемное отделение, ОРиИТ/БИТ/ПИТ) басқа (др.)

4. Қауіп факторлары
Артериялық гипертензия
жоқ
иә
белгісіз
Қант диабеті
жоқ
иә (диетотерапия, пероральды)
белгісіз
Шылым шегу
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Алкоголь
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Артық дене салмағы (Избыточная массса тела)
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Төмен фиказалық белсенділік
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Дислипидемия
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Тұқым қуалау бейімділігі
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Отбасыда кенет қайтыс болу жағдайлары
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Басқалар
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
5. Бұрын болған кардиалық сыртартқы
Өткерген миокард инфаргі
жоқ
иә
белгісіз
Журекшелер фибрилляциясы
жоқ
иә
белгісіз
Тұрақты стенокардия ширыққан
жоқ
иә
белгісіз
Тұрақсыз стенокардия
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА (астын сызыңыз)
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ЧКВ (подчеркнуть)
жоқ
иә
белгісіз
ЭКС/ИКД /СРТ (астын сызыңыз)
жоқ
иә
белгісіз
Болезни клапанов сердца
жоқ
иә
белгісіз
Кардиомиопатия
жоқ
иә
белгісіз
Жүрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі
Хроническая сердечная недостаточность
жоқ
иә (NYNA бойынша ФК
I,
II,
III,
IV)
белгісіз
6. Ілеспелі кардиалық патология
МҚЖБ (ОНМК)
жоқ
иә (
1-геморрагиялық инсульт,
2- ми инфаргі,
3-транзиторлық ишемиялық өршу)
белгісіз
Бүйрек функциясының созылмалы ауруы (БСА)
жоқ
иә
белгісіз
Хроническая болезнь почек (ХБП)
жоқ (нет)
жоқ
иә
белгісіз
Перифериялық тамырлар ауруы/ қолқа аневризмасы
жоқ
иә
белгісіз
Соңғы 5 жылдың ішіндегі онкологиялық аурулар
жоқ
иә
белгісіз
АІЖ аурулары (ойықжаралар, эрозиялар)
жоқ
иә
белгісіз
ӨСОА (ХОБЛ)
жоқ
иә
белгісіз
Өмір сүру сапасын төмендететін басқа аурулар
жоқ
иә
белгісіз
Другие заболевания, ухудшающие качество жизни
жоқ
иә
белгісіз
Сыртартқысы анамнез
жоқ
иә
белгісіз
7. Түсу кезіндегі ағымдағы жай-күйі
Белгілері:
Кеудедегі жайсыздық/ ауырсыну
(Дискомфорт/боль в грудной клетке)
жоқ
иә
белгісіз
Ентігу (Одышка)
жоқ (нет)
жоқ
иә
белгісіз
Жүректің тоқтауы (Остановка сердца)
жоқ
иә
белгісіз
Талу
жоқ
иә
белгісіз
Қан қысымының төмендеуі
жоқ
иә
белгісіз
Әлсіздік
жоқ
иә
белгісіз
Другие симптомы
жоқ
иә
белгісіз
Аурудың симптомсыз ағымы
жоқ
иә
белгісіз
Физикалық деректері (түсу кезінде)
ЖЖЖ минутына соғу
Систолалық АҚ сын.бағ.мм.(мм.рт.ст.) диастолалық сын.бағ.мм., орта АҚ сын.бағ.мм.
8. Жүрек функциясының жеткіліксіздігі (ЖЖ) түскен кездегі Killip бойынша класс
I,
II ,
III,
IV
белгісіз
Қан талдамасы (түскен кезде)
Вч-Тропонин I/T (түскен кезде)
жоқ
иә
а) Вч-Тропонин I/T (ең жоғары мағына) (максимальное значение)
МВ-КФК
жоқ
иә
d - димер
жоқ
иә
BNP/pro BNP
жоқ
иә
Гемоглобин
жоқ
иә
Гематокрит
жоқ
иә
Тромбоцит
жоқ
иә
Глюкоза
жоқ
иә
Липидты спектр (Липидный спектр) (ХС
жоқ
иә, ЛПНП
жоқ
иә, ЛПВП
жоқ
иә, ТГ
жоқ
иә)
Креатинин
жоқ
иә мкмоль/л
Креатинин шумақшалық сүзулу жылдамдығы (Скорость клубочковой фильтрации) креатинина_________(автоматический расчет)
Калий
жоқ
иә
Магний
жоқ
иә
Кальций
жоқ
иә
9. Аспаптық зерттеу әдістері (Инструментальные методы исследования)
ЭКГ (түскен кезде) (при поступлении/ в динамике)
жоқ
иә
Ырғақ (Ритм)
синустық
жүрекшелер фибрилляциясы
электрокардиостимулятор ырғағы
басқа
белгісіз
QRS
қалыпты
Гис будасы солжақ аяқшасын оқшаулау (ГБСАО)
Гис будасы оңжақ аяқшасын оқшаулау (ГБОАО)
басқа
белгісіз
ST Т
ST сегментін көтерумен
ST сегменті көтерусіз
Т ирегінің инверсиясы
қалыпты ЭКГ
басқа
белгісіз
ЭхоКГ (түсу кезінде) (при поступлении)
жоқ
иә;
N Симпсоны бойынша солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ)

4. Факторы риска
Артериальная гипертензия
нет
да
неизвестно
Сахарный диабет
нет
да (диетотерапия, пероральная терапия, инсулинотерапия)
неизвестно
Курение
нет
да (иногда, постоянно)
неизвестно
Алкоголь (наркомания)
нет
да (иногда, постоянно)
неизвестно
Избыточная массса тела
нет
да
неизвестно
Низкая физическая активность
нет
да
неизвестно
Дислипидемия
нет
да
неизвестно
Наследственная предрасположенность
нет
да
неизвестно
Случаи внезапной смерти в семье
нет
да
неизвестно
Другие
нет
да
неизвестно
5. Предшествующий кардиальный анамнез
Перенесенный инфаркт миокарда
нет
да
неизвестно
Фибрилляция предсердий
нет
да
неизвестно
Стабильная стенокардия напряжения
нет
да
неизвестно
Нестабильная стенокардия
нет
да
неизвестно
АКШ/ТКА
нет
да
неизвестно
АКШ/ЧКВ (подчеркнуть)
нет
да
неизвестно
ЭКС/ИКД /СРТ (подчеркнуть)
нет
да
неизвестно
Болезни клапанов сердца
нет
да
неизвестно
Кардиомиопатия
нет
да
неизвестно
Хроническая сердечная недостаточность
нет
да (NYNA ФК
I,
II,
III,
IV)
неизвестно
6. Сопутствующая некардиальная патология
ОНМК
нет
(
1 - геморрагический инсульт,
2 - инфаркт мозга,
3-транзиторная ишемическая атака)
неизвестно
Хроническая болезнь почек (ХБП)
нет
да
неизвестно
Болезни периферических сосудов/аневризма аорты
нет
да
неизвестно
Онкологические заболевания последние 5 лет
нет
да
неизвестно
Болезни ЖКТ (язвы, эрозии,)
нет
да
неизвестно
ХОБЛ
нет
да
неизвестно
Другие заболевания, ухудшающие качество жизни
нет
да
неизвестно
Семейный анамнез
нет
да
неизвестно
7. Текущее состояние при поступлении
Симптомы
Дискомфорт/боль в грудной клетке
нет
да
неизвестно
Одышка
нет
да
неизвестно
Остановка сердца
нет
да
неизвестно
Синкопе
нет
да
неизвестно
Гипотензия
нет
да
неизвестно
Слабость
нет
да
неизвестно
Другие симптомы
нет
да
неизвестно
Бессимптомное течение
нет
да
неизвестно
8. Физикальные данные (при поступлении)
ЧСС
уд.в мин
АД систолическое
мм.рт.ст. диастолическое
мм.рт.ст.,
среднее АД
мм.рт.ст.
9. Сердечная недостаточность (СН) класс по Killip при поступлении
I,
II ,
III,
IV
неизвестно
Анализ крови (при поступлении)
Вч-Тропонин I/T (при поступлении)
нет
да
а) Вч-Тропонин I/T (максимальное значение)
МВ-КФК
нет
да
d - димер
нет
да
BNP/pro BNP
нет
да
Гемоглобин
нет
да
Гематокрит
нет
да
Тромбоцит
нет
да
Глюкоза
нет
да
Липидный спектр
нет
да, ЛПНП
нет
да, ЛПВП
нет
да, ТГ
нет
да)
Креатинин
нет
да
мкмоль/л
Скорость клубочковой фильтрации креатинина_________(автоматический расчет)
Калий
нет
да
Магний
нет
да
Кальций
нет
да
10. Инструментальные методы исследования
ЭКГ (при поступлении/ в динамике)
нет
да
Ритм
синусовый
фибрилляция предсердий
ритм электрокардиостимулятора (ЭКС)
др.
неизвестно
QRS
норма
блокада левой ножки пучка Гиса (БЛНПГ)
блокада правой ножки пучка Гиса (БПНПГ)
др.
неизвестно
ST Т
с подъемом сегмента ST
без подъема сегмента ST
инверсия зубца Т
нормальная ЭКГ
др.
неизвестно
ЭхоКГ (при поступлении)
нет
да
фракция выброса (ФВ) левого желудочка по Симпсону N (>50%)

Орташа 109 – 140 балл
Төмен <108 балл
ST ЖКС бар пациенттер қаупіннің стратификациясы:
жоқ
иә
Өте жоғары қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
гемодинамикалық тұрақсыздық немесе кардиогендік шок
Кеудедегі қайталанатын немесе жалғасқан ауырсыну, дәрі-дәрмекпен емдеуге тұрақты
Өмірге қауіпті аритмиялар немесе жүректің тоқтауы
МИ механикалық асқынулары (механические осложнения ИМ)
Рефрактерлі стенокардиямен немесе ST сегментінің ауытқуы бар жүрек функциясының жіті жеткіліксіздігі
ST сегментінің немесе Т ирегінің қайталанған динамикалық өзгерістері, әсіресе ST сегментінің ауыспалы элевациясымен
Жоғары қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
МИ байланысты, жүрек тропониндері деңгейінің көтерілуі немесе төмендеуі
ST сегментінің немесе Т ирегінің динамикалық өзгерістері (симптомдық немесе асимптомдық)
GRACE шкаласы бойынша баллдардың сомасы >140
Аралық қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
Қант диабеті
Бүйрек функциясының жеткіліксіздігі (ШСЖ<60 мл/мин/1,73 м2)
Дәрі-дәрмекпен емдеуге тұрақты
ОҚ ШФ <40% немесе жүрек функциясының іркілген жеткіліксіздігі
Ерте инфарктен кейінгі стенокардия
Жақында өткізілген ТКА
Бұрын жасалған АКШ
GRACE қауіп шкаласы бойынша баллдардың қосындысы >109 және
Төмен қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
Жоғарыда аталмаған кез келген сипаттамалар (ишемияның қайталанған белгілері жоқ, өзгеріссіз. ЭКГ, тропониндеңгейі жоғарламаған)
13. CRUSADE қан кету қауіп шкаласы
Көрсеткіш (предиктор)
Мағыналар интервалы
Баллдар
Бастапқы гематокрит (%)
< 31

Средний 109 – 140 баллов
Низкий <108 баллов
Клиническая оценка риска пациентов
стратификация риска пациентов с ОКСбп ST:
нет
да
критерии очень высокий риска
нет
да
гемодинамическая нестабильность или кардиогенный шок
рецидивирующая или продолжающаяся боль в грудной клетке, устойчивая к медикаментозному лечению
жизнеугрожаемые аритмии или остановка сердца
механические осложнения ИМ
острая сердечная недостаточность с рефрактерной стенокардией или отклонением сегмента ST
повторные динамические изменения сегмента ST или зубца Т, особенно с преходящей элевацией сегмента ST
Критерии высокого риска
нет
да
Подъем или снижение уровня сердечных тропонинов, связанного с ИМ
динамические изменения сегмента ST или зубца Т (симптомные или асимптомные)
Сумма баллов по шкале GRACE >140
Критерии промежуточного риска
нет
да
Сахарный диабет
Почечная недостаточность (СКФ <60 мл/мин/1,73м2)
устойчивая к медикаментозному лечению
ФВ ЛЖ <40% или застойная сердечная недостаточность
Ранняя постинфарктная стенокардия
недавнее проведение ЧКВ
предшествующее АКШ
<140 (Сумма баллов по шкале риска GRACE >109 и <140)
Критерии низкого риска
нет
да
Любые характеристики, не перечисленные выше (нет повторных симптомов ишемии, нет изменений. ЭКГ, нет повышения уровня тропонинов)
Шкала риска кровотечения CRUSADE
Показатель (предиктор)
Интервал значений
Баллы
Исходный гематокрит (%)
< 31

31-33.9
34-36.9
37-39.9
≥ 40
9
7
3
2
0
Креатинин клиренсі *
≤ 15
>15-30
>30-60
>60-90
>90-120
>120
39
35
28
17
7
0
Жүрек жиырылуының жиілігі (минутына/соғу)
≤ 70
71-80
81-90
91-100
101-110
111-120
≥ 121
0
1
3
6
8
10
11
Жынысы
Ер
Әйел
0
8
CRUSADE электрондық калькуляторы
Баллдардың жалпы саны
CRUSADE қан кету қаупі
жоқ
иә
Тромботикалық асқынулар қаупін бағалауға арналған CHA2DS2-VASC шкаласы (Журекшелер фибрилляциясы кезінде)
Баллдардың жалпы саны: (баллдар қосындысы 1 және одан жоғары болғанда инсульттің даму қаупі бар (антикоагулянтты терапия тағайындау қажет)
Емдеу
Атауы
Түскенге дейін қабылдады
Стационарда тағайындалды және қабылдады
Емдеуге жатқызудың алғашқы тәулігі (24 сағатқа дейін)
24 сағаттан кеш
Ацетилсалицил қышқылы
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Тикагрелор
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Клопидогрел
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
*Тромбоциттердің гликопротеин IIb/IIIa рецепторларының ингибиторлары
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
ФЕГ (гепарин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Фонда паринукс
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
ТМГ(эноксапарин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
*Бивалирудин
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
b-блокаторлары
(ампулалардағы метопролол)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
b-блокаторлары
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Нитроглицерин ( таблеткалар*ампулалар, аэрозоль)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Аз уақыт әсер ететін нитраттар (мононитраттар)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Аз уақыт әсер ететін ААФИ
Иә
Жоқ
Белгісіз
басқа
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Есірткілік анальгетик (ампулалардағы морфин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
БРА (ААФ ингибиторлары жақпаған кезде)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Статиндер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Седативті, анксиолитикалық терапия (ампулалардығы Диазепам)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Са антагонисттері (b-блокаторлар жақпаған кезде ұзақ әсер ететін)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Амиодарон
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Басқа антиаритмиктер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Инсулин
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Қант деңгейін түсіретін препараттар
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
К дәруменінің антагонистері/ Пероральды антикоагулянттар**
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Альдостерон антагонисттері
(Спиронолактон /*эклеренон
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Диуретиктер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Инотроптар (*добутамин, левосеминдан, допамин, *норадреналин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Дигоксин
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Кардиоверсия дефибриляция
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Қанайналымды механикалық қолдау құрылғысы
Иә (да)
Жоқ (нет)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да) Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
Баска
Белгісіз
Иә (да)
Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
Баска
Белгісіз
гипотермия
Иә (да)
Жоқ (нет)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да)
Белгісіз (неизвестно)
ӨЖЖ
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
* Препараттардың патенттелмеген атауы
** CHA2DS2-VASc шкаласы (пероральды антикоагулянттарды тағайындау кезінде)
*** HAS-BLED шкаласы (пероральды антикоагулянттарды тағайындау кезінде)
Әріп
Клиникалық сипаттамасы
Баллдар
Н
Гипертензия
1
А
Бүйрек функциясының бұзылуы және
(әрбіріне 1 балл)
1+1
S
Ми инфаргі
1
B
Қан кету
1
L
Тұрақсыз МНО
1
Е
Егде жас (>66 лет)
1
D
Дәрі-дәрмек немесе алкоголь (әрбіріне 1 балл)
1+1
Баллдардың ең жоғары саны
9
Баллдардың жалпы саны: (3 және одан жоғары баллдардың қосындысында қан кету даму қаупі бар (сақтықпен антикоагулянтты терапияны тағайындау қажет)

31-33.9
34-36.9
37-39.9
> 40
9
7
3
2
0
*Клиренс креатинина
< 15
>15-30
>30-60
>60-90
>90-120
>120
39
35
28
17
7
0
Частота сердечных сокращений (уд/мин)
< 70
71-80
81-90
91-100
101-110
111-120
> 121
0
1
3
6
8
10
11
Пол
Мужской
Женский
0
8
CRUSADE электрондық калькуляторы (Электронный калькулятор CRUSADE электрондық): http://www.crusadebleedingscore.org/
общее количество баллов
риск кровотечений CRUSADE
нет
да
12. Шкала CHA2DS2-VASC для оценки риска тромботических осложнений (при фибрилляции предсердий)
Общее число баллов:
(при сумме баллов 1 и более есть риск развития инсульта (необходимо назначить антикоагулянтную терапию)
13. Лечение
Наименование
Получал до поступления
Назначено и получал в стационаре
первые сутки госпитализации
(до 24 часов)
позже 24 часов
Ацетилсалициловая кислота
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Тикагрелор
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Клопидогрел
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
* Ингибиторы гликопротеиновых IIb/IIIa рецепторов тромбоцитов
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
НФГ (гепарин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Фонда паринукс
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ТМГ(эноксапарин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
*Бивалирудин (только при наличии в анамнезе гепарининдуцированной тромбоцитопении)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
b-блокаторы
(метопролол в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
b-блокаторы
(метопролол-тартрат) короткого действия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Нитроглицерин (таблетки*ампулы,аэрозоль)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Нитраты короткого действия
(мононитраты)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ИАПФ короткого действия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Наркотический анальгетик (морфин в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
БРА (при непереносимости ингибиторов АПФ)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Статины
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Седативная, анксиолитическая терапия (диазепам в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты Са (длительного действия при непереносимости b-блокаторы
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Амиодарон
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Другие антиаритмики
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Инсулин
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Сахароснижающие препараты
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты витамина К/ Пероральные антикоагулянты**
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты альдостерона
(Спиронолактон /*эклеренон
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Диуретики
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Инотропы (*добутамин, левосеминдан, допамин, *норадреналин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Дигоксин
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Кардиоверсия дефибриляция
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Механические устройства поддержки кровообращения
да
нет
неизвестно
да Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
другие
неизвестно
да
Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
другие
неизвестно
гипотермия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ИВЛ
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
* Непатентованное название препаратов
**Шкала CHA2DS2-VASc (при назначении пероральных антикоагулянтов)
***Шкала HAS-BLED (при назначении пероральных антикоагулянтов)
Буква
Клиническая характеристика
Баллы
Н
Гипертензия
1
А
Нарушение функции почек и (1 балл каждое)
1+1
S
Инфаркт мозга
1
B
Кровотечение
1
L
Лабильное МНО
1
Е
Пожилой возраст (>66 лет)
1
D
Лекарства или алкоголь (1 балл каждое)
1+1
Максимальное число баллов
9
Общее число баллов:
(при сумме баллов 3 и более есть риск развития кровотечения (необходимо с осторожностью назначать антикоагулянтную терапию)

14. Тромболитикалық терапия
Жоқ, Тромболитикалық терапияны жасамау себептері
кеш жүгіну (12 сағаттан артық)
қарсы көрсетімдер
абсолютты,
салыстырмалы
ЭКГ өлшемшарттары жоқ
бастапқы ТКА
Иә,
тромболизистік терапия өткізу уақытының басталуы
тромболизистік терапия өткізу уақытының соны
15. Тромболитикалық терапия өткізу кезеңі
Емдеуге жатқызуға дейін
Емдеуге жатқызу
қабылдау бөлімі
ҚТП/ БИТ
басқасы
тиімсіз
тиімді (60 мин. ішінде ST 50% және одан жоғары төмендеуі, реперфузиялық аритмиялар)
16. Препарат
а) препарат түрі:
фибринге тән
фибринге тән емес
б) препарат атауы:
альтеплаза
тенектеплаза
ретеплаза
басқа
в) дозасы
толық доза
жарты доза
Тромболизис асқынуының болуы
жоқ
иә
Коронароангиография
жоқ
иә
Күні
Атауы қызмет коды
Жоқ
Белгісіз
Тамырлы қол жетімдік:
радиалды
санды
Қалыпты КАГ:
жоқ
иә
Егер жоқ болса:
СКА діңгегі
АТА
УЗ
ОКА
Шунт
Басқа (др.)
окклюзия
стеноз≥50%
стеноз<50%
коронароспазм
инфарктқа тәуелді артерия
Интактты
өп тамырлы зақымдану
0,
1
2,
3 және жоғары
белгісіз
ТІМІ бойынша ИЗА немесе симптомдық тамырдағы қанағым:
0
1
2
3
Реваскуляризация әдісін таңдау (қажет болған жағдайда)
Syntax шкаласы
жоқ
иә
баллдардың жалпы саны (общее количество баллов)
"Жүрек тобы" консилиумды таңдау
жоқ
иә
Теріастылық коронарлық араласу
Атауы код. наименование.және операция коды
Баллонды үрлеу/ стентті орнату күні және уақыты
ST көтеруімен ЖКС:
Бастапқы ТКА (ауру басталғаннан кейін <120 мин.)
Сәтсіз тромболизистен кейін шұғыл ТАК

14. Тромболитическая терапия
нет
Причины, по которым не была проведена тромболитическая терапия
позднее обращение (более 12 часов )
противопоказания
абсолютные
относительные
нет ЭКГ критериев
первичное ЧКВ
да
время начала проведения тромболизисной терапии (дд/мм/) /) .
время окончания проведения тромболизисной терапии (дд/мм/) .
15. Этап проведения тромболитической терапии
Догоспитальный
Госпитальный
приемный покой
ПИТ/БИТ
др.
неэффективная
эффективная (снижение ST в течение 60 мин. на 50% и более, реперфузионные аритмии
16. Препарат
а) тип препарата:
фибринспецифичный
нефибринспецифичный
б) наименование препарата:
актилизе
тенектеплаза
ретеплаза
др.
в) доза
полная доза
половинная доза
Наличие осложнений тромболизиса
нет
да
Коронароангиография
Да Дата .
Название код услуги
нет
неизвестно
Сосудистый доступ:
радиальный
бедренный
Нормальная КАГ:
нет
да
Если нет:
Ствол ЛКА
ПНА
ОВ
ПКА
Шунт
др.
окклюзия
стеноз>50%
стеноз<50%
коронароспазм
Инфаркт зависимая артерия
Интактные
Многососудистое поражение
0,
1
2,
3 (и более)
неизвестно
Кровоток по TIMI в ИЗА или симптомном сосуде:
0
1
2
3
Выбор метода реваскуляризации (в случае необходимости)
Syntax шкаласы (Шкала Syntax)
нет
да
общее количество баллов
Выбор консилиума "группа Сердце"
нет
да
Чрескожное коронарное вмешательство
Название код операции
Дата и время раздувания баллона/установки стента .
ОКС с подъемом ST:
Первичное ЧКВ (<120 мин. от начала заболевания
неотложное ЧКВ после неуспешного тромболизиса

Сәтті тромболизистен кейінгі ТКА (фармакоинвазивті стратегия (3-24 сағат)
Іріктеу ТКА (миокардтың стресс-индукцияланған ишемиясы анықталған немесе ОҚ ШФ <40-50 жағдайда шығу алдында)
Реперфузиялық емсіз
ST көтерусіз ЖКС:
Ауру белгілері басталғаннан бастап <2 сағатта жедел ТКА (ишемия/рефрактерлік стенокардия, гемодинамикалық тұрақсыздық белгілері жалғасады, өмірге қауіпті аритмиялар ЖТ/ҚФ)
Ерте инвазивті стратегия <24 сағат (жоғары қауіп клиникалық белгілері кезінде және GRACE шкаласы бойынша баллдар >140 балл)

ЧКВ после успешного тромболизиса (фармакоинвазивная стратегия (3-24 ч.)
избирательное ЧКВ (перед выпиской при выявлении стресс-индуцируемой ишемии миокарда или ФВ ЛЖ<40-50)
без реперфузионного лечения
ОКС без подъема ST:
срочное ЧКВ <2часа от начала симптомов заболевания (продолжаются симптомы ишемии/рефрактерная стенокардия, гемодинамическая нестабильность, жизнеугрожаюшие аритмии ЖТ/ФЖ)
ранняя инвазивная стратегия <24ч. (при клинических признаках высокого риска и баллы по шкале GRACE >140 баллов)

Ерте инвазивті стратегия <72 сағат (қалыпты қауіп клиникалық белгілері кезінде және GRACE шкаласы бойынша баллдар 109-140 балл)
Консервативтік ем (төмен қауіп және GRACE шкаласы бойынша баллдар <108 балл кезінде)
СКА діңгегі
АТА
УЗ
ОКА
Шунт
Басқа
Жабыны бар стент
Жабыны жоқ стент
Тромб аспирациясы
Тек баллнодық ангиопластика
Қанағымның және басқаның фракциялық резервін өлшеу
ТІМІ-ІІІ ИЗА немесе симптомдық тамырда өлшемшарттары бойынша коронарлық қанағымды қалпына келтіру дәрежесі
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1
,
2,
3
Стент ішіндегі рестеноз
жоқ
иә
Бифуркацияларды тарту
жоқ
иә
Тромбоэктомиялық құрылғыларды қолдану
жоқ
иә
Белгісіз
КАГ, ТКА кезіндегі асқынулар
Жоқ
Иә
стенд тромбозы
операция алдыңғы МИ
қан кету
ми инсульты
индукцияланған нефропатия контрастысы
сан арқылы ену жағынан солқылдайтын гематома
белгісіз
өлім
Белгісіз
Ойдағыдай ТАА
жоқ
иә
Белгісіз
Толық реваскуляризация
жоқ
иә
Белгісіз
Стационарлық емдеу кезінде 1 емшарадан артық
жоқ
иә
Белгісіз
Аорталық-коронарлық шунттеу
Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
Жоқ
Иә АКШ бастау күні
шұғыл
ауру басталғаннан кейін 4-6 сағатқа дейін
24 сағатқа дейін
72 сағаттан артық
Шунттер
вена
ЛГА
ПГА
басқа
Операциямен байланысты асқынулар:
операциядан кейінгі МИ
неврологиялық тапшылық
қан кету
жүрек ырғағының және өткізгіштігінің бұзылуы
медиастенит
төссүйек тұрақсыздығы
басқалар
Электрокардиостимуляторды имплантанттау (имплантация электрокардиостимулятора
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
Жоспарлы
Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
Уақытша ЭКС
Бір камералық
Екі камералық
Тұрақты ЭКС
Бір камералық (
Екі камералық
басқа
Кардиовертел-дефибрилляторды имплантанттау
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
Жоспарлы Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
Кардиоресинхрондаушы құрылғыны имплантациялау
жоқ
иә
Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
Басқа операциялар:
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
Жоспарлы
Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
Емдеуге жатқызу кезіндегі асқынулар
Killip бойынша СН классы
I
II
III
IV
белгісіз
Қайталанған МИ
жоқ
иә
Белгісіз
ЖФ (алғашқы рет болған)
жоқ
иә
Белгісіз
ФЖ
жоқ
иә
Белгісіз
АВ блокада II-III дәр
жоқ
иә
Белгісіз
Механикалық асқынулар *
жоқ
иә
Белгісіз
Инсульт
жоқ
иә
Белгісіз
Қан кету
жоқ
иә
Белгісіз
Қан трансфузиясы
жоқ
иә
Белгісіз
Төмен гемоглобин
жоқ
иә
Белгісіз
БЖЖ
жоқ
иә
Белгісіз
Басқалар
жоқ
иә
Белгісіз
* МИ механикалық асқынулар кезіндегі операциялар
жоқ
иә
Күні
Атауы код. код. АХЖ-9 бойынша операция коды
17. Шығару кезіндегі зерттеулер
Шығару кезіндегі ЭКГ
синусты
ЖФ
ST көтеруімен жаңа МИ
өзгеріс жоқ
Шығару кезінде ЭХоКГ
N Симпсоны бойынша солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ)
болмашы төмендеу (41-50%)
қалыпты төмендеу (31-40%)
айқын сипатталған төмендеу (<30%)
солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ) анықталған жоқ
Шығару кезіндегі Killip бойынша СН классы
I
II
III
IV
белгісіз
Шығару кезіндегі стресс тест:
Жоқ
Иә (
стресс-ЭКГ(ВЭМ, тредмил),
стресс ЭхоКГ)
Тест нәтижесі теріс
Тест нәтижесә оң (стресс-индуц. Миокард ишемиясы)
18. Басқа диагностикалық зерттеулер
жоқ
иә
КТ (қаупі төмен көтерусіз ЖКС кезінде)
МРТ
басқа
Қорытынды диагноз (Заключительный диагноз):
Диагнозы АХЖ-10 бойынша код. код.
Инфаркт түрі код. код.
Қорытынды клиникалық диагноз
Диагнозы
АХЖ-10 бойынша код
Инфаркт түрі
Тип инфаркта
Қорытынды клиникалық диагноз
код. код.
1.
2.
Асқынулар
*
код. код.
Ілеспелі ауру 1
код. код.
Ілеспелі ауру 2
код. код.
*Журек функциясының созылмалы жетіспеушіліг (ЖСЖ) болған кезде NYNA бойынша функционалдық класы
I,
II,
III,
IV
ЖКС аяқталуы:
ST көтерумен МИ (трансмуральды)
үзілген ИМ
ST көтерусіз МИ (субэндокардиальды)
Н.С.
басқа аурулар:
Өкпе артериялары тармақтарының тромбоэмболиясы (ӨАТТ)
Қолқаның қабатталған аневризмасы
Такотсубо кардиомиопатиясы
Миокардит
басқа диагноздар (АХЖ-10 таңдау)
Стационардан шыққан пациенттің
статистикалық картасының
2 қосымша парағы
Ми қанайналымының жіті бұзылулары бар пациенттің картасы № картаны толтыру күні
ишемиялық
геморрагиялық
транзиторлық ишемиялық өршу
Пациент Д-есебінде тұрады ма
жоқ
иә
белгісіз
Пациент базистік гипотензиялық терапия қабылдады ма
жоқ
иә
белгісіз
антикогаулянтты терапия
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
антиагрегантты терапия
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
статиндер
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
Ишемиялық инсульттың кіші түрі:
атеротромбдық
артерио-артериялық эмболиялар
ми тамырларының тромбоздары
кардиоэмболикалық
гемодинамикалық
қуыстық
гемореологиялық микроокклюзия түрі бойынша
МҚЖБ алғашқы белгілерінің уақыты индекстік жағдайдан бастап уақыты:
Жағдай орын алған орын:
үйде
жұмыста
қоғамдың орында
басқа
Қауіп факторлары
Артериялық гипертензия
жоқ
иә
белгісіз
Қант диабеті
жоқ
иә
белгісіз
Қан аурулары
жоқ
иә
белгісіз
Ірі тамырлардың тарылу өзгерістері
жоқ
иә
белгісіз
Шылым шегу
жоқ
иә
белгісіз
Алкоголь
жоқ
иә
белгісіз
Артық дене салмағы
жоқ
иә
белгісіз
Дислипидемия
жоқ
иә
белгісіз
Тұқым қуалау бейімділігі
жоқ
иә
белгісіз
Отбасыда кенет қайтыс болу жағдайлары
жоқ
иә
белгісіз
Гормондық алмастыру терапиясы
жоқ
иә
белгісіз
Жүктілік
жоқ
иә
белгісіз
Контрацептивтер
жоқ
иә
белгісіз
Басқалар
Бұрын болған жүрек-тамырлары сырқаттары
Бұрын болған инсульт диагнозы
жоқ
иә
белгісіз
Транзиторлық ишемиялық өршу диагнозы
жоқ
иә
белгісіз
Өткерген миокард инфаргі
жоқ
иә
белгісіз
Жүректің ишемиялық ауруы
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ЧКВ
жоқ
иә
белгісіз
ЭКС/ИКД
жоқ
иә
белгісіз
Жүрек қақпақшаларының ауруы
жоқ
иә
белгісіз
Кардиомиопатия
жоқ
иә
белгісіз
Жүрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі
жоқ
иә(NYNA бойынша ФК
I,
II,
III,
IV)
белгісіз
Жүрекшелер фибрилляциясы
жоқ
иә
белгісіз
Жыпылықтау аритмиясы
жоқ
иә
белгісіз
Түсу кезіндегі Глазго комасы шкаласы бойынша естің деңгейі. Балл:
15 баллдан бастап– есі айқын

поздняя инвазивная стратегия <72ч. (при клинических признаках умеренного риска и баллы по шкале GRACE 109-140 баллов)
(консервативное лечение (при низком риске и баллах по шкале GRACE <108 баллов)
Ствол ЛКА
ПНА
ОВ
ПКА
Шунт
др.
Стент с покрытием
Стент без покрытия
Аспирация тромба
Только баллонная ангиопластика
Измерение Фракционного резерва кровотока и др.
Степень восстановления коронарного кровотока по критериям TIMI-III в ИЗА или симптомном сосуде
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
0,
1,
2,
3
Рестеноз внутри стента
нет
да
Вовлечение бифуркаций
нет
да
Применение тромбоэктомических устройств:
нет
да
неизвестно
17. Осложнения во время КАГ, ЧКВ
нет
да
тромбоз стенда
периоперационный ИМ
кровотечение
мозговой инсульт
контраст индуцированная нефропатия
пульсирующая гематома в области бедренного доступа
неизвестно
смерть
неизвестно
Успешное ЧКВ:
нет
да
неизвестно
Полная реваскуляризация:
нет
да
неизвестно
более 1 процедуры во время стационарного лечения:
нет
да
неизвестно
аорто-коронарное шунтирование
нет
да
неизвестно
название код. код. код операции
нет
Да дата начала АКШ .
экстренно
до 4-6 часов от начала заболевания
до 24 часов
свыше 72 часов
Шунты:
вена
ЛГА
ПГА
др.
осложнения, связанные с операцией:
периоперационный ИМ
неврологический дефицит
кровотечение
нарушение ритма и проводимости сердца
медиастенит
нестабильность грудины
другие
имплантация электрокардиостимулятора
нет
да
экстренная
плановая
название код. код. код операции
временный ЭКС
однокамерные
двухкамерные
постоянный ЭКС
однокамерные
двухкамерные
другое
имплантация Кардиовертела-дефибриллятора
нет
да
неизвестно
экстренная
плановая
название код. код. код операции
Имплантация кардиоресинхронизирующего устройства (СРТИ)
Нет
да
Название и код операции код. код.
Другие операции:
нет
да
неизвестно
экстренная
плановая
название код. код. код операции
18. Осложнения на госпитальном этапе.
СН класс по Killip
I
II
III
IV
неизвестно
Рецидив ИМ
нет
да
неизвестно
ФП (впервые возникшая)
нет
да
неизвестно
ЖТ
нет
да
неизвестно
АВ блокада II-III ст.
нет
да
неизвестно
Механические осложнения*
нет
да
неизвестно
Инсульт
нет
да
неизвестно
Кровотечения
нет
да
неизвестно
Трансфузия крови
нет
да
неизвестно
Низкий гемоглобин
нет
да
неизвестно
ОПН (контраст-индуцированная) нефропатия)
нет
да
неизвестно
другие
нет
да
неизвестно
19. Операции при механических осложнениях ИМ
нет
да дата
название код. код. код операции
20. Исследования при выписке
ЭКГ при выписке:
синусовый
ФП
новый ИМ с подъемом ST
нет изменений
ЭХоКГ при выписке
фракция выброса (ФВ) левого желудочка по Симпсону N (>50%)
незначительное снижение (41-50%)
умеренное снижение (31-40%)
выраженное снижение (<30%)
не определяли фракцию выброса (ФВ) левого желудочка
СН класс по Killip при выписке
I
II
III
IV
неизвестно
Стресс тест при выписке:
нет
да (
стресс-ЭКГ(ВЭМ, тредмил),
стресс ЭхоКГ)
Результат теста отрицательный
Результат теста положительный (стресс-индуцуцированная ишемия миокарда)
Другие диагностические исследования:
нет
да
при ОКС без подъема низкого риска
МРТ
другое
21. Заключительный диагноз:
Диагноз, код Тип инфаркта
22. Заключительный клинический диагноз
Диагнозы
код
Тип инфаркта
Заключительный клинический диагноз
код. код.
1.
2.
Осложнения*
код. код.
Сопутствующее заболевание 1
код. код.
Сопутствующее заболевание 2
код. код.
*В случае хронической сердечной недостаточности ХСН (функциональный класс по NYNA)
I,
II,
III,
IV
Исходы ОКС:
ИМ с подъемом ST (трансмуральный)
прерванный ИМ
ИМ без подъема ST (субэндокардиальный)
другие заболевания:
тромбоэмболия ветвей легочной артерии (ТЭЛА)
расслаивающая аневризма аорты
кардиомиопатия такотсубо
Миокардит
другие диагнозы
Вкладной лист 2 к
статистической карте
выбывшего из стационара
Карта пациента с острым нарушением мозгового кровообращения № дата заполнения карты
ишемический
геморрагический
транзиторная ишемическая атака
состоит ли пациент на Д учете
нет
да
неизвестно
Принимал ли пациент базисную гипотензивную терапию
нет
да
неизвестно
антикогаулянтную терапию
нет
да
неизвестно
антиагрегантную терапию
нет
да
неизвестно
статины
нет
да
неизвестно
Подтип ишемического инсульта:
атеротромботический
артерио-артериальные эмболии
тромбозы мозговых сосудов
кардиоэмболический
гемодинамический
лакунарный
по типу гемореологической микроокклюзии
Время первых симптомов ОНМК от индексного события (время): .
Место, где случилось событие:
дома
на работе
в общественном месте
др.
Факторы риска
Артериальная гипертензия
нет
да
неизвестно
Сахарный диабет
нет
да
неизвестно
Заболевания крови
нет
да
неизвестно
Стенозирующие изменения магистральных сосудов
нет
да
неизвестно
Курение
нет
да
неизвестно
Алкоголь
нет
да
неизвестно
Избыточная массса тела
нет
да
неизвестно
Дислипидемия
нет
да
неизвестно
Наследственная предрасположенность
нет
да
неизвестно
Случаи внезапной смерти в семье
нет
да
неизвестно
Гормональная заместительная терапия
нет
да
неизвестно
Беременность
нет
да
неизвестно
Контрацептивы
нет
да
неизвестно
Другие
Предшествующий сердечно-сосудистый анамнез
Предшествующий диагноз инсульта
нет
да
неизвестно)
Предшествующий диагноз транзиторной ишемической атаки
нет
да
неизвестно
Перенесенный инфаркт миокарда
нет
да
неизвестно
Ишемическая болезнь сердца
нет
да
неизвестно
АКШ/ТКА
нет
да
неизвестно
АКШ/ЧКВ
нет
да
неизвестно
ЭКС/ИКД
нет
да
неизвестно
Болезни клапанов сердца
нет
да
неизвестно
Кардиомиопатия
нет
да
неизвестно
Хроническая сердечная недостаточность
нет
да (NYNA ФК
I,
II,
III,
IV)
неизвестно
Фибрилляция предсердий
нет
да
неизвестно
Мерцательная аритмия
нет
да
неизвестно
Уровень сознания по шкале ком Глазго при поступлении, Балл:
от 15 баллов – сознание ясное

13-тен – 14-ке дейін – орташа есеңгіру
10-нан – 12-ке дейін терең есеңгіру
8-ден – 9-ға дейін сопор
6-дан – 7-ге дейін қалыпты кома
4-тен – 5-ке дейін терең кома
3-тен – терминалды кома
NIHSS шкаласы бойынша неврологиялық тапшылықты бағалау:
0-3- ең төменгі тапшылық
4-10: орташа тапшылық
10-21: ауыр тапшылық
>21: өте ауыр тапшылық
NIHSS шкаласы бойынша баллды көрсету
Рэнкин шкаласы
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Дисфагия (бір жұтым суды кедергісіз ішеді:
жоқ
иә
Компьютерлік Томография жасалынды ма? (КТ):
жоқ
иә; күні
а) ағымдағы жағдайдағы инфаркт:
жоқ
иә
б) ағымдағы жағдайдағы қан кету:
жоқ
иә (да),
қан кету сипаттамасың көрсетіңіз:
субарахноидальдық
паренхиматозды
ми діңгегі
вентрикулярлы
субтенториальды
КТА жасалынды ма?:
жоқ
иә
Аневризма
жоқ
иә
АВМ
жоқ
иә
Тамырлар стенозы
жоқ
иә
Тамырлар окклюзиясы
жоқ
иә
Магниттік-резонансты томография жасалынды ма?
жоқ
иә Күні
инфаркт
жоқ
иә қан кету (кровоизлияние)
жоқ
иә аневризма
жоқ
иә АВМ
жоқ
иә
тамыр стенозы (стеноз сосуда)
жоқ
иә
тамыр тромбозы (тромбоз сосуда)
жоқ
иә
Қабылдаған дәрілік терапия
Тромболизистік терапия
жоқ
иә
Гипотензивті терапия
жоқ
иә
Антиагрегантты терапия
жоқ
иә
Антикоагулянтты терапия
жоқ
иә
Статиндер
жоқ
иә
Жеке оңалту бағдарламасының картасы бар ма?
жоқ
иә
Қай МДК мамандарының консультациясы жасалынды?:
невролог
нейрохирург
реабилитолог
логопед
эрготерапевт
психиатр
ине рефлексотерапевт
кинезиотерапевт
Пациенттің оңалтудың жеке бағдарламасында қандай негізгі іс-шаралар жасалынды?:
бағдарланған
кезең-кезеңмен сатылы
жеке ЕФК
Сөйлеу қабілеті бұзылған кезде логопедпен емдеу іс шаралар жасалынды ма?
тек диагностика жасалынды
сөйлеу, оқу, жазу қабілеттерін қалпына келтіру бойынша оқулар
Қозғалыс бұзылыстары кезінде емдеу іс шаралар жасалынды ма?
өзіне-өзі қызмет етудің тұрмыстық дағдыларын қалпына келтіру бойынша оқулар
жеке пассивті және активті ЕФК, аяқ-қолдарды механикалық жұмыс істету
биобасқару (биоуправление/БОС),
физиотерапия
Оңалту потенциалын айқындау
қолайлы (жартылай оңалту, оңалту – толық қалпына келтіру)
қолайсыз (үйде күтім жасау)
Оңалту алдында жай-күйді бағалау бойынша тесттер
а) Бартель индексі баллды көрсету
Жоқ
Иә қорытынды
0-ден – 25-ке дейін – науқастың толық тәуелді болуына сәйкес келеді
25-тен – 65-ке дейін – айқын сипатталған тәуелді болу
65-тен – 90-ға дейін – қалыпты тәуелді болу
91-ден – 99-ға дейін – аздап тәуелді болу
100 балл – күнделікті қызметте толық тәуелді болмау
б) Психикалық жай-күйдің тесті-мини-схемасы (ПЖМИ) Мini-Mental State Examination (MMSE)
Жоқ
Иә қорытынды
28-30- когнитивті функцияларының бұзылулары жоқ
24-27 деменция алдыңғы когнитивтібұзылулар
20-23-сипаты жеңіл дәрежедегі деменция
11-19-сипаты қалыпты деңгейдегі деменция
0-10- ауыр деменция
в) Ривермид күнделікті өмірде ұтқырлық шкалдары, баллды көрсету
Жоқ (нет)
Иә (да) қорытынды
0-ден – 5-ке дейін – бөгде адамның көмегіне тәуелді (яғни өздігінен әрекет ете алмайды немесе қауіпті, немесе көп уақытты қажет етеді)
от 0 до 5 -зависим от посторонней помощи
6-дан – 10-ға дейін – қарауды қажет етеді (ауызша көмек)
от 6 до 10 -требуется присмотр
11 және одан жоғары – тәуелсіз (қосалқы заттарды қолдана алады)
11 и более -независим
г) Рэнкин түрлендірілген шкаласы бойынша мүгедектік дәрежесі
Жоқ
Иә қорытынды
Баллды көрсету
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Жүйелі тромболитикалық терапия жасалынды ма?:
Жоқ, тромболикалық терапия жүргізілмеу себептері
Иә, терапияны бастау күні және уақыты . Қандай доза жасалынды?
доза
Тромболизистен кейін асқынуларының болуы
жоқ
иә, түрін көрсету қажет
Тромболизис жасағаннан кейін бірінші тәулікте жай-күйді бағалау
NIHSSшкаласы бойынша балл
Тромболизис жасағаннан кейін 7-ші күннен кейін жай-күйді бағалау
NIHSSшкаласы бойынша балл
Механикалық тромбэкстракция жасалды ма?
жоқ
иә
терапияны бастау күні мен уақыты
терапияны аяқтау күні мен уақыты
Нейрохирургиялық операцияның атауы код. наименование.
АХЖ-9 операциясының коды
Жоқ
Иә күні (кк/мм)
ауру басталғаннан кейін 6 сағатқа дейін
24 сағатқа дейін
72 сағаттан артық
Операциямен байланысты асқынулар:
код. код.
код. код.
код. код.
а) NIHSS шкаласы бойынша операциядан кейін неврологиялық тапшылықты бағалау, балл
0-3- ең төменгі тапшылық
4-10: орташа тапшылық
10-21: ауыр тапшылық
>21: өте ауыр тапшылық
б) Бартель индексі баллды көрсету
Жоқ
Иә
қорытынды
0-ден – 25-ке дейін – науқастың толық тәуелді болуына сәйкес келеді
25-тен – 65-ке дейін – айқын сипатталған тәуелді болу
65-тен – 90-ға дейін – қалыпты тәуелді болу
91-ден – 99-ға дейін – аздап тәуелді болу
100 балл – күнделікті қызметте толық тәуелді болмау
в) Ривермид күнделікті өмірде ұтқырлық шкалдары, баллды көрсету
жоқ
иә қорытынды
0-ден – 5-ке дейін – бөгде адамның көмегіне тәуелді (яғни өздігінен әрекет ете алмайды немесе қауіпті, немесе көп уақытты қажет етеді)
6-дан – 10-ға дейін – қарауды қажет етеді (ауызша көмек)
11 және одан жоғары – тәуелсіз (қосалқы заттарды қолдана алады)
г) Рэнкин түрлендірілген шкаласы бойынша мүгедектік дәрежесі, баллды көрсету
балл
жоқ
иә қорытынды
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Нейрореанимацияда болды (ПИТ/БИТ):
жоқ,
иә күн саны

от 13 до 14 - оглушение умеренное
от 10 до 12 - оглушение глубокое
от 8 до 9 – сопор
от 6 до 7-кома умеренная
от 4 до 5 - кома глубокая
от 3 - кома терминальная
Оценка неврологического дефицита по шкале NIHSS:
дефицит минимальный
дефицит средний
дефицит тяжелый
дефицит крайне тяжелый
Указать балл по шкале NIHSS
Шкала Рэнкина
11 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень - умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень -наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень - сильно выраженные признаки инвалидности
Может выпить глоток воды без затруднений:
нет
да
Проведена ли Компьютерная Томография? (КТ):
нет
да; дата .
а) инфаркт в текущий момент:
нет
да
б) кровоизлияние в текущий момент:
нет
да, уточните характер кровоизлияния:
субарахноидально
паренхиматозное
ствол мозга
вентрикулярное
субтенториальное
Проведена ли КТА?:
нет
да
Аневризма
нет
да
АВМ
нет
да
Стеноз сосудов
нет
да
Окклюзию сосуда)
нет
да
Проведена ли МРТ?:
нет
да Дата .
инфаркт
нет
да
кровоизлияние
нет
да
аневризма
нет
да
АВМ
нет
да
стеноз сосуда
нет
да
тромбоз сосуда
нет
да
Медикаментозная терапия
тромболитическая терапия
нет
да
Гипотензивная терапия
нет
да
Антиагрегантная терапия
нет
да
Антикоагулянтная терапия
нет
да
Статины
нет
да
Есть ли карта индивидуальной программы реабилитации?:
нет
да
Консульттации каких специалистов МДК были проведены?:
невролог
нейрохирург
реабилитолог
логопед
эрготерапевт
психиатр
иглорефлексотерапевт
кинезиотерапевт
Какие базовые мероприятия были проведены в индивидуальной программе реабилитации пациента?:
позиционирование
поэтапная вертикализация
ЛФК индивидуально
Проводились ли занятия при нарушении речи с логопедом?
только диагностика
занятия по восстановлению речи, чтения, письма
Проводились ли занятия при двигательных нарушениях?
занятия по восстановлению бытовых навыков самообслуживания
индивидуальная пассивная и активная ЛФК, механоразработка верхних и нижних конечностей
биоуправление/БОС,
физиотерапия
Определение реабилитационного потенциала
благоприятный (частичная реабилитация, реабилитация - полное восстановление)
неблагоприятный (уход на дому)
Тесты по оценке состояния перед реабилитацией:
а) индекс Бартеля указать балл
нет
да заключение
от 0 до 25 соответствует полной зависимости больного
от 25 до 65 — выраженной зависимости
от 65 до 90 — умеренной зависимости
от 91 до 99 — легкой зависимости
100 баллов — полной независимости в повседневной деятельности
б) Тест-мини-схема психического состояния (МИПС) Мini-Mental State Examination (MMSE)
нет
да заключение
нет нарушений когнитивных функций
преддементные когнитивные нарушения
деменция легкой степени выраженности
деменция умеренной степени выраженности
тяжелая деменция
в) Шкалы мобильности в повседневной жизни Ривермид, указать балл
нет
да заключение
от 0 до 5 -зависим от посторонней помощи (то есть самостоятельное выполнение действия невозможно, или небезопасно, или требует неразумных затрат времени;
от 6 до 10 -требуется присмотр (вербальная помощь);
11 и более -независим (может использовать вспомогательные приспособления)
г) Степень инвалидизации по модифицированной шкале Рэнкина
нет
да заключение
указать балл
1 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень- умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень-наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень- сильно выраженные признаки инвалидности
Была ли проведена системная тромболитическая терапия?:
нет, причины, по которым не была проведена тромболитическая терапия
да, дата и время начала терапии.. Какая доза использовалась?
доза
Наличие осложнений после тромболизиса
нет
да, указать какие
Оценка состояния в первые сутки после проведения тромболизиса
Балл по шкале NIHSS
Оценка состояния на 7 сутки после проведения тромболизиса
Балл по шкале NIHSS
Проводилась ли механическая тромбэкстракция?
нет
да
дата и время начала терапии .
дата и время начала терапии .
Название нейрохирургической операции
Код операции
нет
да дата (дд/мм/) .
до 6 часов от начала заболевания
до 24 часов
свыше 72 часов
Осложнения, связанные с операцией:
код наименование
а) Оценка неврологического дефицита по шкале NIHSS после операции, балл
0-3- дефицит минимальный
4-10: дефицит средний
10-21: дефицит тяжелый
>21: дефицит крайне тяжелый
б) индекс Бартеля указать балл
нет
да заключение
от 0 до 25 соответствует полной зависимости больного
от 25 до 65 — выраженной зависимости
от 65 до 90 — умеренной зависимости
от 91 до 99 — легкой зависимости
100 баллов — полной независимости в повседневной деятельности
в) Шкалы мобильности в повседневной жизни Ривермид, указать балл
нет
да заключение
от 0 до 5 -зависим от посторонней помощи (то есть самостоятельное выполнение действия невозможно, или небезопасно, или требует неразумных затрат времени);
от 6 до 10 -требуется присмотр (вербальная помощь);
11 и более -независим (может использовать вспомогательные приспособления).
г) Степень инвалидизации по модифицированной шкале Рэнкина, указать балл
нет
да заключение
текста.
1 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень- умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень-наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень- сильно выраженные признаки инвалидности
Находился в нейрореанимации (ПИТ/БИТ):
нет,
да количество дней

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 102/е- нысанды медициналық құжаттама
Нәрестелер бөлiмшесiнiң (палатасының) есеп нысаны
Стационардағы белгілі уақыт аралығында (апта, ай, жыл) босанулар туралы ақпараттан құрастырылады және келесі жолдардан құралады, бірақ шектелмейді:
1. Босану тарихы мен нәрестенің даму тарихының №
2. Бала бөлімшеге қайдан түсті және түскен күні
3. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі
4. Нәрестенің туған күні мен уақыты
5. Жынысы
6. Бойы, см
7. Салмағы, гр
8. Апгар шкаласы бойынша бағалау; бала мерзімінде/мерзімінен бұрын туылды № 003/е есептік нысаннының қосымша парағы
9. Нәрестелік кезеңінің ағымы науқастанып (сырқаттанып) туған балалар үшін клиникалық диагнозы
10. Егу туралы ақпарат
Шығару кезінде № 003/е есептік нысаннының қосымша парағы
11. Ауруханада болуы немен аяқталды
12. Шыққанда (ауыстырылғанда) баланың салмағы
13. Баланың шыққаны туралы, балалар емханасына хабарланғаны туралы белгі (иә, жоқ)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 01/е нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы №
Тіркелу күні
Жатқызылу күні
I. Науқас туралы ақпарат:
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Науқастың тіркеу №
4. Туған күні
5. Жынысы
ер
әй ел
6. Жасы
7. Ұлты, азаматтығы
8. Тұрғыны
қала
ауыл
БТОЖ
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Науқасқа жақын адамның Т.А.Ә. (болған жағдайда) (болған жағдайда)
11. Науқасқа жақын адамның мекен-жайы
II. Анықтау:
1. қаралу
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
2. алдын ала тексеру
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
3. өлгеннен кейін
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
4. Алғашқы белгілері пайда болған күні
5. БМСК қаралған күні
6. Туберкулезге қарсы ұйымға - болған жағдайда (бұдан әрі – ТҚҰ) қаралған күні
III. Әлеуметтік-кәсіби мәртебесі
IV. Қауіп-қатер факторлары:
туберкулез - болған жағдайда (бұдан әрі – ТБ);
Көп дәріге төзімділік туберкулезі - болған жағдайда (бұдан әрі – КДТ ТБ);
Кең-ауқымды дәріге төзімді туберкулезі - болған жағдайда (бұдан әрі – КАДТ ТБ);
қант диабеті;
нашақорлық;
ішімдікке салыну;
соңғы 2 жыл ішінде бас бостандығынан айыру орындарында болу;
АИТВ;
белгісіз.
босанғанннан кейін 1жылға дейінгі кезеңдегі әйелдер;
жүктілік;
БЦЖ егілмеген.
V. Науқасты жіктеу
VI. Туберкулездің шоғырлануы және ауру түрі:
Диагноз
Туберкулез процессінің асқынуы
жоқ
иә
VII. Зерттеу қорытындылары:
1. Зерттеудің атауы;
2. Зерттеу күні мен уақыты;

Медицинская документация форма № 102/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета отделения (палаты) новорожденных
1. № истории родов и истории развития новорожденного
2. Откуда ребенок поступил в отделение и дата поступления
3. Индивидуальный идентификационный номер и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
4. Дата и время рождения новорожденного
5. Пол
6. Рост, см
7. Вес, гр
8. Оценка по шкале Апгар; доношенный/недоношенный
Из учетной формы № 003/у
9. Течение периода новорожденности, клинический диагноз для детей, родившихся больными (заболевшими)
10. Информация о вакцинации
Из учетной формы № 003/у при выписке
11. Исход пребывания
12. Вес новорожденного при выписке (переводе)
13. Отметка об уведомлении детской поликлиники о выписке ребенка да, нет)
Медицинская документация форма № ТБ 01/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская карта больного туберкулезом №
Дата регистрации Дата госпитализации
I. Информация о больном:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Регистрационный №
4. Дата рождения
5. Пол
мужской
женский
6. Возраст
7. Национальность, гражданство
8. Житель
города
села
БОМЖ.
9. Адрес фактического проживания
10. Ф.И.О. (при его наличии) близкого лица
11. Адрес близкого лица
II. Выявление:
1. обращение
группа риска
обязательный контингент
прочие
2. профосмотр
группа риска
обязательный контингент
прочие
3. посмертное
группа риска
обязательный контингент
прочие
4. Дата появления первого симптома
5. Дата обращения в ПМСП .
6. Дата обращения в противотуберкулезную организацию– при наличии (далее –ПТО) .
III. Социально-профессиональный статус
IV. Факторы риска:
туберкулез (далее – ТБ);
беременность;
туберкулез с множественной
не вакцинирован БЦЖ.
лекарственной устойчивостью – при наличии (далее – МЛУ ТБ)
туберкулез с широкой лекарственной устойчивостью – при наличии (далее – ШЛУ ТБ);
сахарный диабет;
наркомания;
злоупотребление алкоголем;
нахождение в местах лишения свободы за последние 2 года;
ВИЧ;
неизвестен.
женщины в послеродовом периоде до 1года;
V. Тип больного
VI. Локализация и форма туберкулеза: .
Диагноз
Осложнения туберкулезного процесса
нет
да
VII. Результаты исследования:
1. Наименование исследования
2. Дата исследования

3. Зерттеудің нәтижесі;
4. Қақырықтың дақылы;
5. Рентген суреттері (күні, нәтижесі)
6. Гистологиялық верификациямен
VIII. Ем туралы ақпарат:
1. Қарқынды кезеңдегі МҰ
2. Ем басталған күн;
3. Ем аяқтаған күн;
4. МО в поддерживающей фазе
5. Ем (стационарлық, амбулаторлық)
Хирургиялық ем:
Коды, атауы, МҰ ID
IX. Ем категориясы мен емдеу үлгісі:
1. Қарқынды кезең (ем басталған, аяқталған күн, атауы);
2. Жалғастыру кезеңі (ем басталған, аяқталған күн, атауы);
Ретровирустарға қарсы терапия басталды:
ия
жоқ
Басталған жағдайда, күні
Котримоксазолмен алдын ала емі басталды:
ия
жоқ
Басталған жағдайда, күні
X. Туберкулезге қарсы препараттар (тағайындаулар парағы)
1. Қабылдауды бастаған күн;
2. Препарат атауы (қарқынды кезеңде, жалғастыруша кезеңде);
3. Мөлшері (мг);
4. Дозасы
5. Науқастың объективті өлшемдері.
XI. Емнің аяқталған күні
XII. Ем нәтижелері
Қайтыс болған жағдайда:
Қайтыс болды
Қайтыс болған орны
XIII. Сараптамасы алынды
Қорытынды диагноз
Ескертулер:
Фтизиатр Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Ескертпе:
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды
Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование негiзгi ауруының асқынуы код наименование қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ ТБ 01/е "Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
5
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
6
БТОЖ
Белгілі тұрғылықты орны жоқ
7
АМСК
Алғашқы медициналық санитариялық көмек
8
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
9
БЦЖ
Туберкулезге қарсы вакцина
10
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
11
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 01/е – IV категориясы нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезге шалдыққан IV категориялық науқастың медициналық картасы №
Тіркелген күні
Емдеуге жатқызу күні
I. Науқас туралы ақпарат:
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Науқастың тіркеу №
4. Туған күні
5. Жынысы
ер
әйел
6. Жасы
7. Ұлты
8. Азаматтығы
9. Тұрғыны
қала
ауыл
БТОЖ
10. Тұрғылықты мекенжайы
11. Науқасқа жақын адамның Т.А.Ә. (болған жағдайда)
12. Науқасқа жақын адамның мекен-жайы
II. Анықтау:
1. қаралу
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа

3. Результат исследования
4. Посев мокроты (метод)
5. Рентген снимки (дата, результат)
6. Гистологически верифицирован
VIII. Информация о лечении:
1. МО в интенсивной фазе
2. МО в поддерживающей фазе
3. Дата начала лечения
4. Дата окончания лечения
5. Лечение (стационарное, амбулаторное, санаторно)
Хирургическое лечение:
Код, наименование, ID МО
IX. Категория и схема лечения:
1. Интенсивная фаза (дата начала лечения, дата окончания лечения, наименование)
2. Поддерживающая фаза (дата начала лечения, дата окончания лечения, наименование)
Антиретровирусная терапия начата:
да
нет Если начато, дата начала .
Профилакт.
терапия котримоксазолом начата:
да
нет Если начато, дата начала .
X. Противотуберкулезные препараты (лист назначений)
1. Дата начала приема
2. Наименование препарата (в интенсивной фазе, в поддерживающей фазе)
3. Единица измерения
4. Доза (мг)
5. Объективные измерения пациента
XI. Дата окончания лечения .
XII. Исход лечения
Если пациент умер:
Дата смерти Место смерти
XIII. Диагноз снят
Диагноз окончательный
Примечания:
Фтизиатр Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заполняется в случае смерти:
Умер дд/мм/гг
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение:
Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного
сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Список сокращений формы № ТБ 01/у "Медицинская карта больного туберкулезом":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
6
БОМЖ
Без определҰнного места жительства
7
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
8
ПТО
Противотуберкулезные организации
9
БЦЖ
Вакцина против туберкулҰза
10
МИС
Медицинская информационная система
11
ТЛЧ
Тестирование на лекарственную чувствительность
Медицинская документация форма № ТБ 01/у категории IV утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская карта больного туберкулезом категории IV №
Дата регистрации
Дата госпитализации
I. Информация о больном:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Регистрационный №
4. Дата рождения
5. Пол
мужской
женский
6. Возраст
7. Национальность
8. Гражданство
9. Житель
города
села
БОМЖ.
10. Адрес фактического проживания
11. ФИО близкого лица
12. Адрес близкого лица область район город улица дом квартира
II. Выявление:
1. обращение
группа риска
обязательный контингент
прочие

2. алдын ала тексеру
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
3. өлгеннен кейін
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
Алғашқы белгілері пайда болған күні
III. Алдағы өткен ем жағдайлары
Ем басталған күні
Түрі
Ем үлгісі
Нәтиже
Ем аяқталған күні
1
IV. Қауіп-қатер факторлары:
ТБ
КДТ ТБ
КАДТ ТБ;
қант диабеті;
нашақорлық;
ішімдікке салыну;
АИТВ;
соңғы 2 жыл ішінде бас бостандығынан айыру орындарында болу;
белгісіз.
босанғанннан кейін 1жылға дейінгі кезеңдегі әйелдер;
жүктілік;
БЦЖ егілмеген.
V. Әлеуметтік-кәсіби мәртебесі:
VI. Науқасты жіктеу
VII. Туберкулездің шоғырлануы және ауру түрі:
Диагноз
Туберкулез процессінің асқынуы
жоқ
иә
VIII. IV категориясы ауыстыру себебі
IX. Орталық дәрігерлік консультациялық комиссисының (бұдан әрі – ДКК) қорытындысы
1. ТБ түрі;
2. ДКК өткізген күні;
3. Қабылданған шешім;
КДТ ТБ кезінде:
4. КДТ ТБ қорытындысы
5. Себебі
КАДТ ТБ кезінде:
6. Басқа тәртіпке ауыстыру күні
7. Тағайындамау себебі
8. Басқа тәртіпке ауыстыру күні
X. Ем туралы ақпарат:
1. Қарқынды кезеңдегі МҰ
2. Ем басталған күн;
3. Ем аяқтаған күн; 4. МО в поддерживающей фазе
5. Ем (стационарлық, амбулаторлық)
Хирургиялық ем:
Атауы, коды, МҰ ID
113 код оң нәтижелі науқастар үшін:
Ретровирустарға қарсы терапия басталды:
Котримоксазолмен алдын ала емі басталды:
XI. Зерттеу қорытындылары:
1. Зерттеудің атауы;
2. Зерттеу күні мен уақыты;
3. Зерттеудің нәтижесі;
4. Қақырықтың дақылы;
5. Рентген суреттері (күні, нәтижесі)
XII. IV категория тәртібі
1. Препараттың атауы;
2. Ем басталған күн;
3. Өлшем бірлігі;
4. Мөлшері (мг);
5. Мөлшерін өзгерту немесе препаратты қабылдауды тоқтату;
6. Науқастың объективті өлшемдері.
XIII. Емнің аяқталған күні
XIV. Ем нәтижелері
Қайтыс боған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болған күні мен уақыты
Қайтыс болған орны
XV. Сараптамасы алынды
Ескертулер
Фтизиатр Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Ескертпе:
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование негiзгi ауруының асқынуы код наименование қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ ТБ 01/е "Туберкулезге шалдыққан IV категориялық науқастың медициналық картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
5
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
6
БТОЖ
Белгілі тұрғылықты орны жоқ
7
АМСК
Алғашқы медициналық санитариялық көмек
8
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
9
БЦЖ
Туберкулезге қарсы вакцина
10
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
11
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру

2. профосмотр
группа риска
обязательный контингент
прочие
3. посмертное
группа риска
обязательный контингент
прочие
Дата появления первого симптома
III. Эпизоды предыдущего лечения
Дата нач.лечения
тип
Схема лечения
Исход
Дата окон. леч.
1
.
.
IV. Факторы риска:
туберкулез (далее – ТБ);
нахождение в местах лишения свободы
туберкулез с множественной за последние 2 года; лекарственной устойчивостью –
ВИЧ; при наличии (далее – МЛУ ТБ)
неизвестен.
туберкулез с широкой лекарственной
женщины в послеродовом периоде устойчивостью – при наличии (далее – до 1года; ШЛУ ТБ);
беременность;
сахарный диабет;
не вакцинирован БЦЖ.
наркомания;
злоупотребление алкоголем;
V. Социально-профессиональный статус
VI. Тип больного: .
VII. Локализация и форма туберкулеза:
Диагноз Осложнения туберкулезного процесса
нет
да
VIII. Причина перевода в категорию IV .
IX. Заключение Центральной врачебной консультативной комиссии (далее – ВКК):
1. Форма ТБ
2. Дата проведения ВКК
3. Принятое решение при МЛУ ТБ:
4. Заключение при МЛУ ТБ .
5. Причина не назначения . при ШЛУ ТБ:
6. Заключение при ШЛУ ТБ .
7. Причина не назначения .
8. Дата перевода на другой режим .
X. Информация о лечении:
1. МО в интенсивной фазе
2. МО в поддерживающей фазе
3. Дата начала лечения
4. Дата окончания лечения
5. Лечение (стационарное, амбулаторное, санаторно)
Хирургическое лечение:
Код, наименование, ID МО
Для пациентов с положительным результатом по 113 коду:
Антиретровирусная терапия начата:
профилактическая терапия котримоксазолом начата
XI. Результаты исследования:
1. Наименование исследования
2. Дата исследования
3. Результат исследования
4. Посев мокроты (метод)
5. Рентген снимки (дата, результат)
XII .Противотуберкулезные препараты (лист назначений) категории IV
1. Наименование препарата
2. Дата начала лечения
3. Единица измерения
4. Доза (мг)
5. Изменение дозы и отмена приема лекарств
6. Объективные измерения пациента
XIII. Дата окончания лечения
XIV. Исходы лечения
Если пациент умер:
Дата смерти .
Место смерти
XV. Диагноз снят .
Примечания:
Фтизиатр Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Примечание:
Заполняется в случае смерти:
Умер дд/мм/гг
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение:
Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Список сокращений формы № ТБ 01/у категории IV "Медицинская карта больного туберкулезом категории IV":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
6
БОМЖ
Без определҰнного места жительства
7
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
8
ПТО
Противотуберкулезные организации
9
БЦЖ
Вакцина против туберкулҰза
10
МИС
Медицинская информационная система
11
ТЛЧ
Тестирование на лекарственную чувствительность

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 03/е нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезге шалдыққан науқастарды тіркеу нысаны
1. Тіркеу күні
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Тұрғылықты мекенжайы
7. Ұйым (қарқынды кезең/жалғастыру кезеңі)
8. Науқас түрлері
9. Ем категориясы
10. Ем басталған күні
11. Емді мониторингтеу
12. Диагностикалау әдісі
13. Адамның иммун тапшылығы вирусы /Жұқтырылған иммун тапшылығының синдромы) бойынша іс шаралар
14. Ем нәтижелері
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы"23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 11/е нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезбен ауыратын iv санаттағынауқастарды тіркеу журналы
Журнал регистрации больныхтуберкулезом категорииiv
сол жағы
_____________________________ облысы ______________________________ауданы
Тіркеу№
Тіркелген күні
Т.А.Ә. (болған жағдайда) (болған жағдайда)
ЖСН/
Жынысы
Туған күні
Нақты тұратын мекенжайы
Қарқынды кезеңдегі медұйым
Кестенің жалғасы
ТБ 03 б-ша тіркеу № (тір. күні)
ТБ шоғырлануы (Ө/ӨТ)
Түрі*
Екінші қатар ТҚП алған
КДТ ТБ расталған
КДТТБ күдігі
КАДТ ТБрасталған
КАДТ ТБ күдікті
Ем тәртібі *
Ем баст.күні
Қысқартулар: ЕҚП - екінші қатардағы препараттар; ҮҚП - үшінші қатардағы препараттар;
Диагностикалық әдіс
ДСТ үлгісі алынған күні
IV кат бо-ша тіркелуге себеп болған ДСТ* қорытындысы. Егер ДСТ қорытындысы күтуде болса, қорытынды кейін енгізілуі тиіс. ДСТ қорытындысын толық білу үшін ем алу кітапшасын қараңыз.
**Т–төзімді С – сезімтал Ө –өскін
Л-Й
Бактек
Молекулярлы
Молекулярный
H
R
E
S
Z
Cm
Km
Am
Cs
Pto/ Eto
PAS
Ofx
Lfx
Кестенің жалғасы
Ем жүргізу барысында қақырық жағындысы (Ж) мен қақырық дақылы (Д) микрос-ның қорытындылары(егер бір айдың ішінде бірден артық зерттеулер жүргізілсе, онда соңғы оң нәтижелі қорытындыны енгізу қажет)
Айлар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№

Медицинская документация форма № ТБ 03/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета регистрации больных туберкулезом
1. Дата регистрации
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
4. Дата рождения
5. Пол
6. Адрес проживания
7. Организация (в интенсивной фазе/в поддерживающей фазе)
8. Типы больных
9. Категория лечения
10. Дата начала лечения
11. Мониторинг лечения
12. Метод диагностики
13. Мероприятия по ВИЧ/СПИД
14. Исход пребывания
Медицинская документация форма № ТБ 11/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010года№ 907
Журнал регистрации больных туберкулезом категории iv
левая часть
_____________________________ область ______________________________ район
Рег.№
Дата регистрации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Пол
Дата рождения
Адрес фактического проживания
Медорганизация в интенсивной фазе
продолжение таблицы
Рег.№ в ТБ 03 (дата рег-ии)
Локализация(Л/ВЛ)
Тип
Получал ПВР
Подтвержден МЛУ ТБ
Подозрение на МЛУ ТБ
Подтвержден ШЛУ ТБ
Подозрение на ШЛУ ТБ
Схема лечения
Дата начала лечения
ПВР - препараты второго ряда; ПТР - препараты третьего ряда;
Метод диагностики
Дата взятия материала на ТЛЧ
Результат ТЛЧ**, по которому пациент регистрирован в категорию IV. Если ТЛЧ в ожидании, то результат должен быть внесен позже. См. карту лечения для полной истории результатов ТЛЧ. **Уст – устойчив, Ч – чувствителен П – пророст (результат/дата)
Л-Й
Бактек
Молекулярный
H
R
E
S
Z
Cm
Km
Am
Cs
Pto/ Eto
PAS
Ofx
Lfx
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Месяц
1
2
3
4
5
6
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
продолжение таблицы
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Месяц
7
8
9
10
11
12
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №

*1- Жаңа жағдай; 2- Қайталанған ауру; 3- Ем тәртібі бұзылды; 4- I кат кейінгі сәтсіз ем; 5- II кат кейінгі сәтсіз ем/; 6- III кат кейінгі сәтсіз ем/; 7- Ауыстырылды; 8- Басқалар: 8.1 – қайталанған ем ТМБ (-); 8.2 - үзілістен кейінгі ем ТМБ (-); 8.3 – сәтсіз ем ТМБ (-); 8.4 – симптоматикалық ем. Молекулярлы: Хайн-тест, G-Xper
20_ жыл
ортаңғы жағы
Ем жүргізу барысында қақырық жағындысы (Ж) мен қақырық дақылы (Д) микрос-ның қорытындылары(егер бір айдың ішінде бірден артық зерттеулер жүргізілсе, онда соңғы оң нәтижелі қорытындыны енгізу қажет)
Айлар
12
13
14
15
18
21
24
27
30
33
36
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
Зерт.№
оң жағы
Ем нәтижелері(күні)
АИТВ ЖҚТБ
бойынша іс-шаралар
(нәтижесі күні)
Ескертулер*
Сауықты
Ем аяқталды
Сәтсіз ем
Ем тәртібі бұзылды
Ауысты-рылды
Қайтыс болды
Тестілеу
РҚТ
КАТ
ТБ-ден От ТБ
Басқа себептерден
Стацио-нарда
Стационар-дан тыс
Дәрі-дәрмектердің қысқартылған атаулары: Бірінші қатарТҚП: Н – Изониазид R - Рифампицин E – Этамбутол S-Стрептомицин Z-Пиразинамид
Екінші қатардағы ТҚП/: Am – Амикацин; Km – Канамицин Cm – Капреомицин; Cfx-Ципрофлоксацин; Ofx – Офлоксацин; Lfx-Левофлоксацин; Mfx-Моксифлоксацин; Gfx-Гатифлоксацин; Pto-Протионамид; Eto – Этионамид; Cs – Циклосерин; PAS –П-аминосалицилдік қышқылы;
РҚТ-ретровирусқа қарсы терапия, КАТ – котримоксазолмен алдын-алу терапия
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 12/е нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы
Басталған күні
ДҰ ұсынған препараттың халықаралық патенттелмеген атауы, мөлшері
Саудалық атауы
Өндіруші
Өндіруші ел
Жеткізіп берушінің қосымша құжаты №
Өнім түрі:
Өлшем бірлігі
Сериясы
Жарамдылық мерзімі
№ п/п
Күні, айы
Айдың, күннің, жылдың басындағы қалдық
Кіріс /Саны
Қалдықты қоса есептегендегі барлық кіріс
Рұқсат қағазы бойынша
қосымша құжаты №
Басқа ведомстволардан, ұйымдардан
қосымша құжаты №
Саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Шығыс
Барлық шығыс
Айдың, күннің, сонындағы қалдық
Ескертулер (қайтарым, шығындар)
Қайда (аудандық ТҚҰ, АМСК, бөлімше)
қосымша құжаты №
ТҚП саны
Мекеме ішінде
Басқа жерлерге (аудандар, ТҚҰ, БМСК)
9
1
2
3
4
5
6
№ ТБ 12/е "Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы" нысанының қысқартылымдары:
1
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
2
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
3
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 020/е нысанды медициналық құжаттама
Стационарлар мен амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Операциялық әрекеттерді/манипуляцияларды есепке алу нысаны

*1- Новый; 2- Рецидив; 3- Нарушение режима; 4- НЛ после I кат; 5 - НЛ после II кат; 6 - НЛ после III кат; 7 - Переведен; 8 - Другие: 8.1 –рецидив МБТ(-); 8.2 - лечение после перерыва МБТ(-); 8.3 –неудача лечения МБТ(-); 8.4 –симптоматическое лечение. Молекулярный: Хайн-тест, G-Xper
средняя часть
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Айлар/Месяц
12
13
14
15
18
21
24
27
30
33
36
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
правая часть
Исходы лечения (дата)
Мероприятия по ВИЧСПИД
(результат/дата )
Примечание
Вылечен
Лечение
завершено
Неудача лечения
Нарушение режима лечения
Переведен
Умер
Тест
АРТ
ПТК
От ТБ
От других причин
В стационаре
Не в стационаре
Аббревиатура лекарств: ПТП первого ряда: Н – Изониазид R - Рифампицин E – Этамбутол S-Стрептомицин Z-Пиразинамид
ПТП второго ряда: Am – Амикацин; Km – Канамицин Cm – Капреомицин; Cfx-Ципрофлоксацин; Ofx – Офлоксацин; Lfx-Левофлоксацин; Mfx-Моксифлоксацин; Gfx-Гатифлоксацин; Pto-Протионамид; Eto – Этионамид; Cs – Циклосерин; PAS – П-аминосалициловая кислота;
АРТ – антиретровирусная терапия, ПТК – профилактическая терапия котримоксазол
Медицинская документация форма ТБ 12/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов
Дата начала ведения
Международное непатентованное наименование и дозировка
Торговое название Производитель Страна-производитель
Накладная поставщика №
. Форма выпуска:.
Единица измерения: Серия
Срок годности.
№ п/п
Дата (день, Месяц)
Остаток на начало года, дня, месяца
Приход
Количество
Всего приход с остатком
По разнарядке
№ накладной
Из других учреждений, ведомств
№ накладной
Кол-во
продолжение таблицы
Расход
Всего расход
Остаток на конец дня, месяца
Примечания (возврат, потери)
Куда (ПМСП, ПТО, район, отделение, пост)
№ Накладной
Кол-во ПТП
В самом учреждении
В другие (районы, ПТО ПМСП)
Список сокращений формы № ТБ 12/у
"Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов":
1
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
2
ПТО
Противотуберкулезные организации
3
ПТП
Противотуберкулезные препараты
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация, используемая в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Медицинская документация форма № 020/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан
Форма учета операций/манипуляций

1. Операция күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Кім жолдады
7. Гистологияға алынды
8. Диагноз (операциялық әрекеттерге/манипуляцияларға дейін, кейін)
9. Операциялық әрекеттердің/манипуляциялардың атауы мен коды
10. Ауырсындырмау әдісі
11. Хирург пен операциялық мейіргердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 021/е нысанды медициналық құжаттама
Босануды есепке алу нысаны
1. Жүгіну күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Босанушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Нешінші жүктілік, нешінші босану
7. Босану мерзiмiнде немесе мерзiмiнен бұрын
8. Босануға психикалық профилактикалық даярлау
9. Дәрі-дәрмекпен босанудағы ауырсынуды басу (қандай дәрімен, көрсетіңіз)
10. Босану кезіндегі асқынулар. Экстрагениталдық сырқаттар.
11. Операциялар, босануларда көрсетілген жәрдем ақша (қайсысы, көрсетіңіз)
12. Босанған күнi мен уақыты (күні, айы, сағ, мин.)
13. Жаңа туған нәресте туралы мәліметтер (тірі, өлі туды, жынысы)
14. Босандырған кімдер (дәрігер, акушерка), тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 022-2/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық куәландыруды, анықтамалар беру есептік нысаны
1. Куәландыруды немесе анықтама беру өткізу күні және уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Кім жолдады (жолдама болған кезінде толтырылады)
7. Жолдаманың № (жолдама болған кезінде толтырылады)
8. Жолдау себебі (жолдама болған кезінде толтырылады)
9. Жеткізген кіснің идентификаторы немесе тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (жолдама болған кезінде толтырылады)
10. Ұйғарым
11. Куәландыруды немесе анықтама берген қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 028/е нысанды медициналық құжаттама
Диализ картасы №
МАҚ болмаған немесе жарамаған жағдайда, картаның мәтінінде жазылады..
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Жасы
6. Ұлты
7. Азаматтығы
8. Тұрғыны
қала
ауыл
Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №

1. Дата и время
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
4. Дата рождения
5. Адрес проживания
6. Кем направлен
7. Взято на гистологию
8. Диагноз (до, после операции/манипуляции)
9. Код и название операции/манипуляции
10. Метод обезболивания
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор хирурга, ассистента, операционной сестры/медицинской сестры
Медицинская документация форма № 021/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан
Форма учета родов
1. Дата и время обращения
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) роженицы
4. Дата рождения
5. Адрес проживания
6. Которая беременность, которые роды
7. Роды в срок или преждевременные
8. Психопрофилактическая подготовка к родам
9. Медикаментозное обезболивание родов (указать чем)
10. Осложнения в родах. Экстрагенитальные заболевания
11. Операции, пособия в родах (указать какие)
12. Дата и время родов (число, месяц, час, минута)
13. Сведения о новорожденном (живой/мертвый, пол)
14. Кто принимал роды (врач, акушерка), фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Медицинская документация форма № 022-2/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета медицинского освидетельствования, справок
1. Дата и время проведения освидетельствования или выдачи справки
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Место жительства
6. Кем направлен (заполняется при наличии направления)
7. № направления (заполняется при наличии направления)
8. Причина направления (заполняется при наличии направления)
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) доставившего (заполняется при наличии направления)
10. Заключение
11. Идентификатор сотрудника, выполнившего освидетельствование или выдавшего справку
Медицинская документация форма № 028/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан
Карта диализа №
Общая часть
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Гражданство
8. Житель
города
села
Адрес проживания
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса

11. Мүгедектік тобы
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Науқас жолданды: жолдаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
15. Негізгі диагнозы
16. Фондық аурулар
Денсаулығым туралы ақпаратты келесілерге хабарлауға рұқсат етемін:
Жақынының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
17. Гемодиализ емін бастау күні
18. Аталған мекемеде гемодиализ емін бастау күні:
19. Өткізген мерзімі: басталды аяқталды
20. Гемодиализ № Аппарат №
21. Диализатор үлгісі:
көлемі м2, өндіруші
22. Гемодиализ:
23. Ультрасүзгілеу бейіні:
ОУФ (ИУФ)
УФ
Na
24. Тамыр арқылы жету әдісі:
A-V фистула
протез
катетер
25. Антикоагулянт:
гепарин
клексан
фраксипарин
26. Мөлшер бірлік
27. Тәсілі
28. Қанағым жылдамдығы мл/мин. Диализат ағынының жылдамдығы мл/мин
29. ГД белгіленген уақыты (сағат) ГД тиімді уақыты (сағат)
30. Құрғақ салмағы
31. ГД дейінгі салмақ, ГД кейінгі салмақ
32. Ультрасүзгілеу
33. Артериялық қысым:
ГД дейін
1 сағат
2 сағат
3 сағат
4 сағат
ГД кейін
АҚ
34. Дәрілік препараттар
Препараттың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
35. Техникалық асқынулар
36. Аталған мекемеде гемодиализ емін тоқтату күні:
37. ГД тоқтату себебі
38. ГД тоқтату күні:
Емдеуші дәрігердің Т.А.Ә (болған жағдайда), ID
ГД мейіргерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
РЕТ бағалау парағына қолданылады:
Өткізу күні:
СНМК №
Салмағы
Бойы
BSA (m2)
BW(L)
Түнгі құю: ерітінді
Бөгеліс уақыты
Құю көлемі
Құйылыс көлемі
РЕТ: ерітінді
Құюды бастау
құюды аяқтау
Құю көлемі
Құйылыс көлемі
Ультрасүзгілеу
Құйылыс ұзақтығы
Қан
Креатинин (мкмоль/л)
Несепнәр (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор
(ммоль/л)
0 минут
120 минут
240 минут
Диализат
Креатинин (мкмоль/л)
Несепнәр (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор (ммоль/л)
ночной
свежий
0 минут
30 минут
60 минут
120 минут
180 минут
240 минут
Қан
Креатинин
Глюкоза
Коррегирленген креатинин
Қан 2-х сағаттық
Диализат
Креатинин
Глюкоза
Коррегирленген креатинин
D/P
D/D0
Диализат 0 сағаттық
0 сағаттық
Диализат 2х сағаттық
2х сағаттық
Диализат 4х сағаттық
4х сағаттық
Креатинин* - өлшенген креатинин
Конверциялау факторы: Глюкоза: мг/дл=ммоль/л х 18, Креатинин: мг/дл=мкмоль/л ÷ 88
Несепнәр: мг/дл=ммоль/л х 2,82
D/D0 Глюкоза
D/P коррегирленген креатинин/D/P
Көліктік санат
4 сағаттық креатининніңD/P
Глюкозаның 4 сағаттық D/D0
D/D0 глюкозы
Жылдам
0,81 – 1,03
0,12 – 0,25
Жылдамдығы орташа
0,65 – 0,80
0,26 – 0,37
Жылдамдығы орташа баяу
0,50 – 0,64
0,37 – 0,48
Қорытынды:
Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Күні:
Перитонеалдық диализдің адекваттығын бағалау парағына қолданылады:
Қан
Несепнәр ммоль/л
Креатинин мкмоль/л
Глюкоза ммоль/л
Альбумин г/л
24 сағаттық несеп және диализат
Креатинин Ммоль/л
Креатинин
Мкмоль/л
Vol in
ml
Vol out
ml
Net vol
ml
Диализат
Несеп
ПД-бағдарлама:
Нәтижелер:
modality
CCl Total Norm
L/week/
1.73m2
Total KT/V
Fluid removal
L
eGFR
ml/min
Albumin
g/dl
nPCR
g/kg/
day
BSA
m2
eTBW
L
Transport type
4-hr CRT D/P
Age
Urea Clearance L/week Cr Clearance L/week Residual Urea Clearance L/week Residual CrClL/week Dialysate Urea Clearance L/week Dialysate CrCl L/week Urea Generation Rate mg/min Cr Generation Rate mg/min Normalized CrCl L/week/1.73m2
Өткізу күні Қорытынды Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
АПД картасы
СНМК №___________ Диагноз:________________________________________________________________
Күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Дианил тәуліктегі қапшықтар

11. Группа инвалидности
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Наименование направившей МО (из регистра МО)
15. Диагноз основной код наименование
16. Фоновые заболевания код наименование
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
17. Дата начала лечения гемодиализом
18. Дата начала лечения гемодиализом в данном учреждении:
19. Дата проведения: начало, окончание
20. Гемодиализ №
Аппарат №
21. Тип диализатора:
низко поточный
высоко поточный
размер
м2, производитель
22. Гемодиализ:
бикарбонатный
23. Профиль ультрафильтрации:
ИУФ
УФ
Na
24. Сосудистый доступ:
A-V фистула
протез
катетер
25. Антикоагулянт:
гепарин
клексан
фраксипарин
26. Доза
ед.
27. Способ
общая
дозированная
регинональная
28. Скорость кровотока
мл/мин. Скорость потока диализата
мл/мин
29. Назначенное время ГД
ч. Эффективное время ГД
ч.
30. Сухой вес
31. Вес до ГД
, вес после ГД
32. Ультрафильтрация
33. Артериальное давление:
До ГД
1 час
2 часа
3 часа
4 часа
после ГД
АД
34. Лекарственные препараты
Наименование препарата
Ед. из.
Количество
35. Технические осложнения
36. Дата прекращения лечения гемодиализом в данном учреждении:
37. Причина прекращения лечения гемодиализом
38. Проведено процедур гемодиализа: _________
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача, ID
Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника ГД, ID
Применимо при: РЕТ оценочный лист
Дата проведения:
№ МКСБ
Вес:
Рост:
Возраст:
BSA (m2):
BW(L):
Ночной залив: р-р
Время задержки:
Объем залива:
Объем слива:
РЕТ: р-р
Начало залива: окончание залива:
Объем залива:
Объем слива:
Ультрафильтрация:
Длительность слива:
Кровь
Креатинин (мкмоль/л)
Мочевина (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор (ммоль/л)
0 минут
120 минут
240 минут
Диализат
Креатинин (мкмоль/л)
Мочевина (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор
(ммоль/л)
ночной
свежий
0 минут
30 минут
60 минут
120 минут
180 минут
240 минут
Кровь
Креатинин
Глюкоза
Скоррегированный креатинин
Кровь 2-х часовая
Диализат
Креатинин
Глюкоза
Скоррегированный креатинин
D/P
D/D0
Диализат 0 часовой
0 часовой
Диализат 2х часовой
2х часовой
Диализат 4х часовой
4х часовой
Креатинин* - измеренный креатинин
Фактор конвертации: Глюкоза: мг/дл=ммоль/л х 18, Креатинин: мг/дл=мкмоль/л ÷ 88
Мочевина: мг/дл=ммоль/л х 2,82
D/D0 Глюкоза
D/P скоррегированный креатинин
Транспортная категория
4х часовой D/P креатинина
4х часовой
D/D0 глюкозы
Быстрый
0,81 – 1,03
0,12 – 0,25
Среднебыстрый
0,65 – 0,80
0,26 – 0,37
Среднемедленный
0,50 – 0,64
0,37 – 0,48
Медленный
0,34 – 0,49
0,49 – 0,61
Заключение:
Ф.И.О. (при его наличии) врача, ID
Дата
Применимо при: Оценочный лист адекватности ПД
Кровь
Мочевина ммоль/л
Креатинин мкмоль/л
Глюкоза ммоль/л
Альбумин г/л
24х-часовая моча и диализат
Мочевина
Ммоль/л
Креатинин
Мкмоль/л
Vol in
ml
Vol out
ml
Net vol
ml
Диализат
Моча
ПД-программа:
Результаты:
modality
CCr Total Norm
L/week/
1.73m2
Total KT/V
Fluid removal
L
eGFR
ml/min
Albumin
g/dl
nPCR
g/kg/
day
BSA
m2
eTBW
L
Transport type
4-hr CRT D/P
Age
Urea Clearance
L/week Creatinine Clearance (CrCl)
L/week
Residual Urea Clearance
L/week Residual CrCl
L/week
Dialysate Urea Clearance
L/week Dialysate CrCl
L/week
Urea Generation Rate
mg/min Cr Generation Rate
mg/min
Normalized CrCl
L/week/1.73m2
Дата проведения
Заключение:
Ф.И.О. (при его наличии) врача ID
Дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
количество мешков Дианил за сутки

1,36%
5,0 л
2,27%
5,0 л
3,86%
5,0 л
Физионил тәуліктегі қапшықтар
1,36%
2,0 л
2,27%
2,0 л
Экстранил
2,0 л
Нутринил
2,0 л
АПД циклдарының саны
АПД жалпы уақыты
Жалпы қию көлемі
АПД-ны экспозициялау уақыты
(1 цикл)
АПД-дағы бір жолғы құйылыс көлемі
Бір жолғы күндізгі құйылым көлемі
Бастапқы дренаждау көлемі
АПД-дағы УК
Жалпы УК/ (АПД+күндізгі құйылым))
АҚ
қосар алдында (кеш)
сөндірілгеннен кейін (таң)
Таңғы несептің жалпы көлемі (өткен тәулік үшін)
№ 028/е "Диализ картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
4-hr CRT
4 сағаттық катетермен байланысты тромбоз (Catheter-Related Thrombosis)
2
Age
Жасы
3
Albumin
Альбумин
4
BSA
Дене бетінің ауданы (body surface area)
5
BSA
Дене бетінің ауданы м2
6
BW
Науқастың жасы
7
CCr
Креатининді тазарту (creatinine clearance)
8
Creatinine clearance
Креатининді тазарту
9
Dialysate Urea Clearance
Диализделген өнім
10
eGFR (epidermal growth factor receptor)
Эпидермальды өсу факторлары рецепторы
11
Fluid removal
Сұйықтықты ағызу
12
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
13
Modality
Әсер ету әдісі
14
Net vol
Таза көлемі, милилитр
15
Normalized CrCl
Нормаланған креатининді тазартқыш
16
nPCR, NPCR
АКСД – ақуыз катаболизмінің стандартталған деңгейі (normalized protein catabolic rate)
17
РЕТ
перитонеальді баланс тесті (peritoneal equilibration test)
18
Residual Urea Clearance
Несепнәрден тазартудың қалған уақыты
19
Total KT/V
Теңгерімді несепнәрден тазарту уақытқа көбейтіліп, судың жалпы көлемімен стандартталған - мочевинаның бөліну көлемі
20
Transport type
Транспортировка түрі
21
Urea Clearance
Несепнәрді тазарту
22
Urea Generation Rate
Несепнәр қалыптастыру деңгейі
23
Vol in ml
Құйылды, милилитры
24
Vol out ml
Ағызылды, милилитры
25
АПД
Автоматты перитонеальді диализ
26
ГД
Гемодиализ
27
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
28
ОУФ
Оқшауланған ультрафильтрация
29
СНМК
Стационарлық науқастың медициналық картасы
30
МҰ
Медициналық ұйым
31
ПД
Перитонеальді диализ
32
УФ
Ультрафильтрация
33
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
34
Түзету коэффициенті
Түзету коэффициенті

1,36%
5,0 л
2,27%
5,0 л
3,86%
5,0 л
количество мешков Физионил за сутки
1,36%
2,0 л
2,27%
2,0 л
Экстранил
2,0 л
Нутринил
2,0 л
Количество циклов АПД
Общее время АПД
Общий объҰм залива
Время экспозиции АПД
(1 цикл)
ОбъҰм разового залива на АПД
Объем разового дневного залива
ОбъҰм начального дренирования
УФ на АПД
Общая УФ (АПД+дневной залив)
"Сухой" вес утром после АПД (без залитого диализата)
АД
перед подключением (вечер)
после отключения (утро)
Общий объҰм мочи на утро (за предыдущие сутки)
Подпись
Список сокращений формы № 028/у "Карта диализа":
1
4-hr CRT
4 часовой катетер-ассоциированный тромбоз (Catheter-Related Thrombosis)
2
Age
Возраст
3
Albumin
Альбумин
4
BSA
Площадь поверхности тела (body surface area)
5
BSA
Площадь поверхности тела в м2
6
BW
Вес пациента
7
CCr
Очищение креатинина (creatinine clearance)
8
Creatinine clearance
Очищение креатинина
9
Dialysate Urea Clearance
Диализированный продукт
10
eGFR (epidermal growth factor receptor)
Рецептор эпидермального фактора роста
11
Fluid removal
Отвод жидкости
12
ID
Идентификатор (электронная цифровая попись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
13
Modality
Способ воздействия
14
Net vol
Чистый объҰм, милилитры
15
Normalized CrCl
Нормализованное очищение креатинина
16
nPCR, NPCR
СТСКБ - стандартизованная скорость катаболизма белков (normalized protein catabolic rate)
17
РЕТ
тест перитонеального равновесия (peritoneal equilibration test)
18
Residual Urea Clearance
Оставшееся время очищения мочевины
19
Total KT/V
Уравновешенное очищение мочевины, умноженный на время и стандартизованный по общему объему воды тела - объему распределения мочевины
20
Transport type
Тип транспортировки
21
Urea Clearance
Очищение мочевины
22
Urea Generation Rate
Скорость формирования мочевины
23
Vol in ml
Влито, милилитры
24
Vol out ml
Вылито, милилитры
25
АПД
Автоматический перитонеальный диализ
26
ГД
Гемодиализ
27
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
28
ИУФ
Изолированная ультрафильтрация
29
МКСП
Медицинская карта стационарного пациента
30
МО
Медицинская организация
31
ПД
Перитонеальный диализ
32
УФ
Ультрафильтрация
33
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
34
ФК
Фактор коррекции

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 035-1/е нысанды медициналық құжаттама
Дәрігерлік – консультациялық комиссияның қорытындысы №______ 20__ жылғы "___"_____________
Жеке тұлғаға берілді
______________________________________________________________________________________
Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні _________________________ Жынысы ____________________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі ___________________________________
Үйінің мекенжайы, телефоны (Домашний адрес, телефон)
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Жұмыс орны
______________________________________________________________________________________
Диагнозы
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
_________________
Дәрігерлік - консультациялық комиссияның қорытындысы
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
Комиссия төрағасы _______________________________________________________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда) қолы)
Хатшы __________________________________________________________________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда) қолы)
М.О
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген 035-2/е-нысанды медициналық құжаттама
Анықтама
Берілген күні МҰ атауы
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) тұлғаны куәландыратын құжатқа сәйкес
3. Туған күні
4. Тұрғылықты мекен-жайы
5. Медициналық қорытынды
6. Ұсыныстар (қажеті болғанда)
Анықтама берген дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Мөрдің орны
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген 035-3/е-нысанды медициналық құжаттама
Сурет орыны Шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың,мигранттардың, еңбекші-мигранттардың(соның ішінде ЕАЭҚ-ға мүше елдердің)денсаулығы жөніндегі медициналық қорытынды№ _______қорытынды беретін мекеменің (ұйымның) атауы

Медицинская документация форма № 035-1/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Заключение врачебно – консультационной комиссии №______
от "____" ______________ 20____ года
Выдана физическому лицу __________________________________________________
_________________________________________________________________________
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)
Дата рождения _________________________
Пол ___________________________________
Индивидуальный идентификационный номер _________________________________
Домашний адрес, телефон _________________________________________________
Место работы ____________________________________________________________
Диагнозы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Заключение врачебно – консультационной комиссии ____________________________
_______________________________________________________________________________
Председатель комиссии_____________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) подпись)
Секретарь _________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) подпись)
М.П.
Медицинская документация форма 035-2/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Справка
Дата выдачи
Наименование МО
1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) в соответствии с документами, удостоверяющими личность
3. Дата рождения:
4. Адрес проживания
5. Медицинское заключение
6. Рекомендации (при необходимости)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и идентификатор врача, выдавшего справку,
Место печати
Медицинская документация форма 035-3/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинское заключение о состоянии здоровья
иностранца, лица без гражданства,
мигранта, трудящегося-мигранта
(в том числе из государства-члена ЕАЭС) №_______
(наименование учреждения (организации), выдавшего заключение)

1. Жеке сәйкестендіру нөмірі / паспорт нөмірі
2. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Жынысы
4. Туған күні
5. Қазақстан Республикасына соңғы келген күні
6. Тұрғылықты мекенжайы
7. Терапевт қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Тексеру нәтижесі*:
Жыныстық жолмен берілетін инфекциялар (мерез, венериялық лимфогранулема (донованоз), шанкроид):
анықталды
анықталған жоқ
Алапес (Гансен ауруы)
анықталды
анықталған жоқ
Рентгенологиялық тексеру (флюорография) нәтижесі
Тексерген күні мен уақыты, нәтижесі
Туберкулез:
анықталды
анықталған жоқ
8. Инфекционисттің қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификатор (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Жедел инфекциялық аурулар (жедел респираторлық инфекциялар мен тұмаудан басқа)
анықталды
анықталған жоқ
9. Психиатр қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
10. Нарколог дәрігердің зерттеп-қарауы тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Психоактивті заттардың болуы үшін сұйық биологиялық ортаны зерттеу
Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемесінің (ұйымының) басшысы (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы)
М.О.
Ескертпе:

1. Индивидуальный идентификационный номер/номер паспорта
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (полностью)
3. Пол
4. Дата рождения
5. Дата последнего въезда в Республику Казахстан
6. Адрес постоянного места жительства
7. Заключение терапевта/ВОП Идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других), дата и время
Результаты обследования*:
Инфекции, передаваемые половым путем (сифилис, венерическая лимфогранулема (донованоз), шанкроид):
выявлено
не выявлено
Лепра (болезнь Гансена):
выявлено
не выявлено
Данные рентгенологического (флюорографического) обследования дата и время, результат:
Туберкулез:
выявлено
не выявлено
8. Заключение инфекциониста Идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других) дата и время
Острые инфекционные заболевания (кроме острых респираторных заболеваний и гриппа)
выявлено
не выявлено
9. Заключение психиатра Идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других) дата и время
10. Заключение нарколога Идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других) дата и время
Исследования жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ дата и время, результат.
Руководитель государственного учреждения (организации) здравоохранения: (Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Место печати
Примечание:

1. "Уақыт мөлшерi" бағанында жиынды өткiзуге жұмсалған уақытты минутпен көрсетiңiз.
2. "Іс-шараның түрi" бағанында деректердi бiрiздендiру үшiн алфавит әрiптерiн пайдалану ұсынылады.
Л – лекция;
ОС – оқыту семинары;
ҚН – қабырғалық ақпаратты, плакаттарды, қабырға газеттерiн ұйымдастыру немесе жаңалау; (ҚН-қабырғалық насихат)
ББ – буклеттер, үндеулер, үнпарақтар (үндеу, үнпарақ) тарату;
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеу;
ДК – денсаулық клубтары (жас ата-аналар, диабетпен ауыратын адамдар және т.б. үшiн);
А – түрлi медициналық-әлеуметтiк зерттеулер (анкеталау).
3. "Тақырып" бағанында өткiзiлген жиындардың тақырыптамаларын келесi бiрiздендiрiлген бағыттырмен көрсетiңiз.
4. "Тыңдаушыларды қамту" іс-шараға қатысушылар саны мен халық тобының медициналық-жастық сипаттамасын (С-сау, Д1-тәуекел факторымен, Д2-жiтi патологиясымен, Д3-созылмалы патологиясымен) көрсетiп, таяқша арқылы тыңдаушылардың орта жасын көрсетiңiз.
5. Егер лекция қандай да бiр ұйымда өткiзiлсе, онда тыңдаушылардың Т.А.Ә. (болған жағдайда) көрсетпей-ақ, олардың санын көрсетуге болады. Ол жағдайда соңғы екi бағанда ұйымның мөрiмен бекiтiлген басшының Т.А.Ә. (болған жағдайда) мен қолы болуы тиiс.
Дәл осы журналда келесi көрсеткiштердiң көрсетiлуiмен ай бойы iстелген жұмыс қорытындысы шығарылады:
үшiншi бағанда – санитариялық-ағарту жұмыстарына жұмсалған жалпы уақыт мөлшерi,
төртiншi бағанда – санитариялық-ағарту жұмыс түрлерiнiң саны,
бесiншi бағанда – СӨС түрлi бағыттары бойынша өткiзiлген іс-шаралар саны
алтыншы бағанда – санитариялық-ағарту іс-шараларымен қамтылған халықтың жалпы саны.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 088/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық-әлеуметтік сараптаманың қорытындысы
1. ЖСН / паспорт № (шет елдік азаматтар үшін)
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туылған күні
4. Жынысы
ер
әйел
5. Азаматтығы
6. Тұрғыны
қала
ауыл
7. Тұрғылықты мекенжайы
Жеке телефон нөмірі
8. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
9. Кім жолдады Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жолдағанның мамандығы
10. Жолданған күні
11. Мүгедектік тобы
12. Жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі
13. Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі
14. Жұмыс/оқу орны/балалар мекемесі
15. Негізгі кәсібі
16. Мамандығы
17. Емдеу мекемесінің қарауында
18. Клиникалық -еңбек анамнезі
Диагностика, емдік шаралар
Жарақат болған жағдайда:
а) жарақат түрі
ә) жарақат алған күні
б) жарақат алған орын және мән-жайлар (егжей-тегжейлі көрсету):
Жүргізілген оңалту іс-шаралар нәтижелері
Еңбек шарттарының өзгеруі

1. В графе 3 "Количество времени" указать в минутах время, затраченное на проведение мероприятия.
2. В графе 4 "Вид мероприятий" для унификации данных предлагается использование букв алфавита:
Л – лекция; ОС –обучающий семинар; СП – стендовая пропаганда; ББ –раздача буклетов, брошюр, листовок; СМИ –выступления в средствах массовой информации; КЗ –клубы здоровья (для молодых родителей, диабетиков и др.); А –различные медико-социальные исследования (анкетирование).
3. В графе 5 "Тема" указать тематику проведенных мероприятий по следующим унифицированным направлениям.
4. В графе 6 "Охват слушателей" указать количество участников мероприятия и общую медико-возрастную характеристику группы населения (З - здоровые, Д1 – с факторами риска, Д2 – с острой патологией, Д3 – с хронической патологией), через тире указать средний возраст слушателей).
5. В графе 7 (Если лекция проводилась в какой-либо организации (школа, предприятие), можно не перечислять Ф.И.О. (при его наличии) слушателей, а только указать их количество.
В этом же журнале подвести итоги работы за месяц, указав:
в третьей графе –общее количество времени, затраченное на проведение санитарно-просветительной работы,
в четвертой графе – количество видов санпросвет работы,
в пятой графе –количество мероприятий по различным направлениям ЗОЖ
в шестой графе –общее число населения, охваченного санитарно-просветительскими мероприятиями.
Медицинская документация форма № 088/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Заключение на медико-социальную экспертизу №
1. ИИН / № паспорта (для иностранцев)
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Гражданство
6. Житель
города
села
7. Адрес проживания
Номер мобильного телефона
8. Наименование направившей МО (из регистра МО)
9. Кем направлен Ф.И.О. (при его наличии) ID
Должность направившего
10. Дата направления
11. Группа инвалидности
12. Степень утраты общей трудоспособности
13. Степень утраты профессиональной трудоспособности
14. Место работы/учебы/детского учреждения
15. Основная профессия
16. Должность
17. Под наблюдением лечебной организации
18. Клинико-трудовой анамнез
Диагностика, лечебные мероприятия
При наличии травмы:
а) тип травмы б) дата получения травмы в) место и обстоятельства, при которых произошла травма (указать подробно)
Результаты проведенных реабилитационных мероприятий
Изменение условий труда

19. Уақытша еңбекка дарасыздық кезеңі (соңғы 12 ай ішінде)
20. Оңалту іс-шаралар жоспары
21. МӘС жолдаған кезде науқастың жағдайы
терапевттің объективті зерттеу мәліметтері
неврологтың объективті зерттеу мәліметтері
хирургтың объективті зерттеу мәліметтері
басқа мамандардың объективті зерттеу мәліметтері
қосымша зерттеу мәліметтері
22. Зертханалық зерттеулер
23. МӘС жіберу кезінде клиникалық-функционалдық диагноз
негізгі диагноз
ілспелі диагноз
асқынулар
24. МӘС жолдау негіздемесі:
25. Куәландыру
Қажеттілігіне байланысты заңды өкілі немесе асыраушысы туралы мәлімет:
ЖСН
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Жеке телефон нөмірі
26. ДКК төрағасы Т.А.Ә. (болған жағдайда) және ЭЦҚ куәландырылған
27. QR код
МӘС сараптамалық қортындысы туралы хабарлама
1. Жіберген денсаулық сақтау ұйымының атауы (МҰ регистрінен)
2. Хабарламаны жолдаған күні
3. ЖСН
4. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
5. Туған күні
6. Жынысы
ер
әйел
7. Мүгедектік тобы
8. Жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі
9. Кәсіби еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі
10. Тіркелген орны
11. Тұрғыны
қала
ауыл
12. Жұмыс/оқу/ балалар мекемесі орны, қызметі
13. Клиникалық-сараптамалық диагноз:
негізгі диагноз
қосалқы аурулардың диагнозы
14. МӘС сараптамалық қорытындысы:
14.1 топтағы мүгедек
мүгедектік себебі
қандай мерзімге
қайта куәландыру күні
14.2 жалпы жұмыс көлемінің жоғалу дәрежесі
14.3 жалпы кәсіби жұмыс көлемінің жоғалу дәрежесі
мүгедектік себебі
қандай мерзімге
қайта куәландыру күні
15. № мүгедектің ОЖБ әзірленген
16. Оңалту жөнінде ұсынымдар
a) медициналық оңалту жөніндегі
b) әлеуметтік оңалту жөніндегі
c) кәсіби оңалту жөніндегі
17. № медициналық-әлеуметтік сараптаманың актісі
18. Бөлім басшысының ЭЦҚ-сымен куәландырылды
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Ескертпе. МӘС қорытындысы электронды түрде толтырылады және ДКК төрағасының ЭЦҚ-мен қол қойылады.
МӘС сараптамалық қортындысы туралы хабарлама электронды түрде толтырылады және МӘС бөлімінің басшысы ЭЦҚ қол қояды.
МӘС қорытындысына автоматтандырылған режимде ақпараттық жүйе жасайтын ерекше нөмір беріледі.
№ 088/е "Медициналық-әлеуметтік сараптаманың қорытындысы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ДКК
Дәрігерлік консультациялық комиссия
3
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
4
ОЖБ
Оңалту жеке бағдарламасы
5
МӘС
Медициналық әлеуметтік сараптама
6
МҰ
Медициналық ұйым
7
МӘС бөлімі
Медициналық әлеуметтік сараптама бөлімі
8
МӘС ӘБ бөлімі
МӘС әдістеме және бақылау бөлімі
9
ҚР
Қазақстан Республикасы
10
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
11
ЭЦҚ
Электрондық цифрлық қолы

19. Временная нетрудоспособность (сведения за последние 12 месяцев) наименование код
20. План реабилитационных мероприятий
21. Состояние пациента при направлении на МСЭ
данные объективного обследования терапевта данные объективного обследования невролога данные объективного обследования хирурга данные объективного обследования других специалистов данные дополнительных исследований
22. Лабораторные исследования
23. Клинико-функциональный диагноз при направлении на МСЭ
основное диагноз сопутствующие диагноз осложнения
24. Основание направления на МСЭ
25. Освидетельствование
Данные законного представителя (родителя, опекуна, попечителя) при наличии:
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
Номер мобильного телефона
26. Удостоверено: Ф.И.О. (при его наличии) и ЭЦП председателя ВКК
27. QR код
Извещение об экспертном заключении МСЭ
1. Наименование МО (направившей) (из регистра МО)
2. Дата направления извещения
3. ИИН
4. Ф.И.О. (при его наличии)
5. Дата рождения
6. Пол
мужчина
женщина
7. Группа инвалидности
8. Степень утраты общей трудоспособности
9. Степень утраты профессиональной трудоспособности
10. Адрес регистрации
11. Житель
города
села
12. Место работы/учебы/детского учреждения, должность
13. Клинико-экспертный диагноз:
основной диагноз наименование код сопутствующий диагноз наименование код
14. Экспертное заключение МСЭ:
14.1 группа инвалидности
причина инвалидности срок инвалидности дата переосвидетельствования
14.2 степень утраты общей трудоспособности, срок
14.3 степень утраты профессиональной трудоспособности
причина инвалидности срок инвалидности дата переосвидетельствования
15. Разработана ИПР инвалида №
16. Рекомендации по реабилитации
a) по медицинской реабилитации
b) по социальной реабилитации
c) по профессиональной реабилитации
17. № Акта медико-социальной экспертизы
18. Удостоверено ЭЦП начальника отдела МСЭ/МК МСЭ
Ф.И.О. (при его наличии)
Примечание. Заключение на МСЭ заполняется в электронном виде и подписывается ЭЦП председателя ВКК.
Извещение об экспертном заключении МСЭ заполняется в электронном виде и подписывается ЭЦП начальником отдела МСЭ/МК МСЭ.
Заключению на МСЭ присваивается уникальный номер, который формируется информационной системой в автоматизированном режиме.
Список сокращений формы № 088/у "Заключение на медико-социальную экспертизу":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ВКК
Врачебно-консультационная комиссия
3
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
4
ИПР
Индивидуальная программа реабилитации
5
МСЭ
Медико-социальная экспертиза
6
МО
Медицинская организация
7
Отдел МСЭ
Отдел медико-социальной экспертизы
8
Отдел МК МСЭ
Отдел методологии и контроля МСЭ
9
РК
Республика Казахстан
10
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
11
ЭЦП
Электронная цифровая подпись

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 088-1/е нысанды медициналық құжаттама
Мүгедектерді тіркеу жене медициналық оңалту журналы
Р/с№
Кү-ні
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Ж
С
Н
Туған күні, жасы
Үйінің мекен жайы және телефоны
Жұмыс орыны
Мүгедектік тобы/Бала-мүгедек
Клиникалық диагнозы
Куәландыру үлгісі бастапқы (1) салдарлық (2)
Қорытынды
Мүгедектік тобы/
Бала-мүгедек(1)
Есептен алынған тобы
Еңбекке жарамсыз парағы ұзартылды
Оңалту
Тәуліктік стационар (1)
Емханадағы күндізгі стационар (2)
Амбулатория(3)
Санаториялық-курорттық ем (4)
Үйдегі стационар (5)
Реконструктивтік хирургия (6)
Медициналық оңалтудың нәтижесі
Орындалмаған (1)
Аяқталмаған (жартылай)(2)
Толық (3)
Жақсарған (4)
Сауыққан (5)
Нашарлаған (6)
Динамикасыз (7)
Қайтыс болған мүгедек
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 088-2/е нысанды медициналық құжаттама
Пациент/мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасының медициналық бөлігі 20__ жылғы "___"_____________№ ____
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Мекенжайы, үй телефоны
5. ОЖБ бірінші рет, қайта жасалды (қалыптастыру, түзету) (керекті асты сызылсын)
6. Мүгедектік санаты (болған кезде)
7. Оңалту диагноз
8. Аурулардың халықаралық жіктемесі 10 қайта қарау (бұдан әрі – АХЖ-10) бойынша шифр
9. Медициналық оңалтудың кезеңі мен көлемі:
9.1 кезеңі мен көлемі – науқастарды (неврологиялық және нейрохирургиялық, кардиологиялық және кардиохирургиялық, травматологиялық және ортопедиялық бейіндегі) оңалту үшін, екінші кезең – "Оңалту ІІ А", "Оңалту ІІ Б", үшінші кезең – "Амбулаторлық оңалту ІІ", қосымша кезең – қолдаушы (мүгедектер мен балалар үшін), қайталама (балалар үшін)
9.2 кезең – басқа бейіндегі науқастарды оңалту үшін екінші кезең (стационарлық), үшінші кезең (амбулаториялық)
10. Білімі
11. Кәсібі (мамандығы)
12. Оңалту-сараптамалық қорытынды:
12.1 басқа бейіндер үшін оңалту болжамы (қолайлы, тиісінше қолайлы, күмәнді, қолайсыз)
12.2 оңалту әлеуеті: жоғары, қанағаттанарлық, төмен, оңалту әлеуетінің болмауы
12.3 оңалту болжамы және оңалту әлеуеті аурулар (неврологиялық және нейрохирургиялық, кардиологиялық және кардиохирургиялық, травмотологиялық және ортопедиялық бейіндер) үшін халықаралық критерийлерге сәйкес.
Бейіндер
Оңалтуға дейін
Оңалтудан кейін
Нәтижелерді бағалау
1.
Неврология, нейрохирургия
2.
Кардиология, кардиохирургия
3.
Травматология, ортопедия

Медицинская документация форма № 088-1/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
ЖУРНАЛ РЕГИСТРАЦИИ И РЕАБИЛИТАЦИИ ИНВАЛИДОВ
Р/с№№п/п
Дата
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии).
1. Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения, возраст
Домашний адрес и телефон
Место работы
Группа инвалидности/
Ребенок-инвалид
Клинический диагноз
Тип освидетельствования первичное (1) повторное (2)
Группа инвалидности /Ребенок-инвалид (1)
Группа снята (2)
Продлен больничный лист (3)
Реабилитация
Круглосуточный стационар(1)
Дневной стационар в поликлинике(2)
Амбулатория(3)
Санаторно – курортное лечение(4)
Стационар на дому(5)
Реконструктивная хирургия (6)
Результат медицинской реабилитации
Неиспонение(1)
Незавершенное (частичное) (2)
Полное(3)
Улучшение(4)
Выздоровление(5)
Ухудшение (6)
Без динамики (7)
Умерло инвалидов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Медицинская документация форма № 088-2/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская часть индивидуальной программы реабилитации (далее – ИПР) пациента/инвалида
1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Адрес, домашний телефон
5. ИПР разработан впервые, повторно (формирование, коррекция) (нужное подчеркнуть)
6. Категория инвалидности (при наличии)
7. Реабилитационный диагноз
8. Шифр по Международной классификации болезней 10 пересмотра (далее – МКБ-10)
9. Этап и объем медицинской реабилитации:
9.1 этап и объем - для реабилитации больных (неврологического и нейрохирургического, кардиологического и кардиохирургического, травматологического и ортопедического профилей) второй этап - "Реабилитация II А", "Реабилитация II Б", третий этап - "Амбулаторная реабилитация II", дополнительный этап – поддерживающая (для инвалидов и детей), повторная (для детей)
9.2 этап - для реабилитации больных других профилей второй этап (стационарный), третьий этап (амбулаторный)
10. Образование
11. Профессия (специальность)
12. Реабилитационно-экспертное заключение:
12.1 для других профилей реабилитационный прогноз (благоприятный, относительно благоприятный, сомнительный, неблагоприятный)
12.2 реабилитационный потенциал: высокий, удовлетворительный, низкий, отсутствие реабилитационного потенциала;
12.3 для больных (неврологического и нейрохирургического, кардиологического и кардиохирургического, травматологического и ортопедического профилей
12.4 реабилитационный прогноз и реабилитационный потенциал в соответствии с международными критериями).
Профили
До реабилитации
После реабилитации
Оценка результатов
1.
Неврология, нейрохирургия
2.
Кардиология, кардиохирургия
3.
Травмотология, ортопедия

13. Медициналық оңалту жөніндегі іс-шаралар*
р
Медициналық оңалту жөніндегі іс-шаралар мен қызметтер
Медициналық оңалту мерзімдері
Орындалғаны туралы белгі (+, -)
Орындамау себебінің
Негіздемесі
Медициналық оңалту күні, ұзақтығы, жүргізген ұйым (көрсетілсін)
1.
Дәрі-дәрмекті терапия
физикалық оңалту
Физиотерапия
Психотүзету
Эрготерапия
Әлеуметтік қызметкер консультациясы
Пациентті оқыту
2.
Реконструктивті хирургия
3.
Қосымша қызметтер (енгізу керек)
Ескертпе: * - мультидисциплинарлық команданың бейіні бар маманы толтырады
14. Медициналық-әлеуметтік оңалту бойынша ұсыным*
Іс-шаралар, қызметтер, техникалық құралдар
Өткізу мерзімдері (іске асыратын ай және жыл)
Пациент мұқтаж ететін нақты түрлері
Протездеу және ортездеу
Медициналық оңалтудың техникалық құралдарымен қамтамасыз ету
Санаторлық емдеу (бейіні көрсетілсін)
Пациентті үй жағдайларында оңалту әдістеріне оқыту
Басқалары
Ескертпе:* - мультидисциплинарлық команданың бейіні бар маманы/медициналық реабилитолог толтырады
15. Медициналық оңалту нәтижелерін бағалау:
15.1 бұзылған функцияларды қалпына келтіру (толық немесе ішінара), бұзылған функциялардың орнын толтыру (толық немесе ішінара), алынған нәтижелердің негізінде оң нәтиженің болмауы
Күні
МДТ басшысының ЭЦҚ-сымен куәландырылды (Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған кезде)
ДКК төрағасының ЭЦҚ-сымен куәландырылды (Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған кезде)
16. ОЖБ медициналық бөлігін іске асырудың нәтижелерін бағалау:
бұзылған функцияларды қалпына келтіру (толық немесе ішінара),
бұзылған функциялардың орнын толтыру (толық немесе ішінара), оң нәтиженің болмауы
МӘС бөлім басшысының ЭЦҚ-сымен куәландырылды (Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған кезде)
Ескертпе. ОЖБ медициналық бөлігі электрондық түрде толтырылады.
ОЖБ медициналық бөлігін электрондық түрде толтыру кезінде автоматтандырылған режимде ақпараттық жүйеде қалыптастырылатын бірегей нөмір беріледі.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 090/е нысанды медициналық құжаттама
Хабарлама
Жолданады:
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туылған күні
4. Жынысы
ер
әйел
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Байланыс телефоны
7. Отбасылық жағдайы
8. Жұмыс/оқу орны/балалар мекемесі
9. Ұйымның мекенжайы
10. Науқастың лауазымы
11. Күні:
ауруы бастапқы өтініш/анықтау диагноз қою емдеуге жатқызу
12. Диагнозы
13. Хабарламаны толтырған МҰ атауы (МҰ тіркелімі)
14. Хабарламаны толтырған дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), идентификаторы

13. Мероприятия по медицинской реабилитации*
р/с
Мероприятия и услуги по медицинской реабилитации
Сроки медицинской реабилитации
Отметка об исполнении (+ ,-)
Обоснование причины не выполнения
Дата, длительность, организация проведения медицинской реабилитации (указать)
1.
Физическая реабилитация
Физиотерапия
Психокоррекция
Эрготерапия
Консультация социального работника
Обучение пациента
2.
Реконструктивная хирургия
3.
Дополнительные услуги (вписать)
Примечание: * – заполняет профильный специалист мультидисциплинарной команды
14. Рекомендации по медико-социальной реабилитации*
Мероприятия, услуги, технические средства
Сроки проведения
(месяц и год реализации)
Конкретные виды, в которых нуждается пациент
Протезирование и ортезирование
Обеспечение техническими средствами медицинской реабилитации
Санаторное лечение (указать профиль)
Обучение пациента методам реабилитации в домашних условиях
Другие
Примечание: * – заполняет профильный специалист/медицинский реабилитолог мультидисциплинарной команды
15. Оценка результатов медицинской реабилитации:
15.1 восстановление нарушенных функций (полное или частичное), компенсация нарушенных функций (полная или частичная), отсутствие положительного результата) на основании полученных результатов
Дата
Удостоверено электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) руководителем МДК Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Удостоверено ЭЦП председателя ВКК/Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
16. Оценка результатов реализации медицинской части ИПР (подчеркнуть):
восстановление нарушенных функций (полное или частичное),
компенсация нарушенных функций (полная или частичная), отсутствие положительного результата)
Удостоверено ЭЦП руководителя отдела МСЭ/Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание. Медицинская часть ИПР заполняется в электронном виде. Медицинской части ИПР присваивается уникальный номер, который формируется информационной системой в автоматизированном режиме.
Медицинская документация форма № 090/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907
Извещение
Направлено в:
Общая часть
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Адрес проживания
6. Контактный телефон
7. Семейное положение
8. Место работы/учебы/детского учреждения
9. Адрес организации
10. Должность пациента
11. Дата: заболевания первичного обращения/выявления установления диагноза госпитализации
12. Диагноз
13. Куда направлен пациент (из регистра МО)
14. Наименование МО заполнившей извещение (из регистра МО)

15. Толтыру күні және уақыты
Жұпалы аурулар кезінде толтырылады
1. Қайда өткенін көрсету, жағдайды сипаттау
2. Байланысатын тұлғалар
2.1 Т.А.Ә. (болған жағдайда) 2.1 Пациентке қарым-қатынасы 2.2 Тұрғылықты мекенжайы 2.3 Байланыс телефоны
3. Іс-шаралар мен қосымша мәліметтерді алғашқы эпидемияға қарсы жүргізу
Кәсіптік аурулар кезінде толтырылады
1 Жалпы жұмыс өтілі
2 Жұмыс өтілі (зиянды өндірістік факторлармен байланыста)
3 Зиянды өндірістік фактор, аурулар туындады
4 Егер улану – қайда өткенін көрсету, неден уланды
Қатерлі ісік ауруы кезінде толтырылады
1 Ісік анықталған жағдай
2 Ісік процесінің сатысы:
3 Диагнозы
4 Диагнозды растау әдісі
Ағзаның немесе ағзаның бөліктерінің реципенті туралы трансплантация кезінде толтырылады
1 Күні: трансплантациялау ағзасы орындалады (ағзаның бөлігі)
2 Шығарылу күні
Инфекциялық ауруды, тамақтан улануды, жедел кәсіптік улануды, қатерлі ісік ауруын немесе оған күдіктенгендерді, сондай-ақ диагнозды өзгерту кезінде анықтаған медицина қызметкері медициналық қызметкері толтырады.
Уәкілетті органға пациент анықталған күннен бастап белгіленген мерзімнен кешіктірілмей жіберіледі.
Үй жануарлары немесе жабайы жануарлардың шағуы, тырналуы және сілекей ауруы туралы, құтыру ауруына күдік ретінде хабарлама толтырылады.
№ 090/е "Хабарлама" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
МҰ
Медициналық ұйым
3
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 093-1/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық қызметтердің есеп нысаны
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі;
2. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
3. Уақыты мен күні;
4. Диагноз;
5. Қызметтің атауы;
6. Өткізген қызметкердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), идентификаторы (облған жағдайда)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 094/е нысанды медициналық құжаттама
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 094/е нысанды медициналық құжаттама
Мас болу немесе мас болуымен байланысты әрекеттер, ішімдікті көп мөлшерде қолдану салдарынан уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтамаға тексеру талоны
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
Жұмыс орны
Кәсіпорынның, ұйымның, шаруашылықтың атауы
Диагноз
Қорытынды диагнозы
Еңбекке жарамсыздық түрі (сырқаттануы, өндірістегі немесе тұрмыстағы қайғылы оқиға)
Жұмыстан босатылды
кк/аа/жж бастап
кк/аа/жж дейін
Дәрігердің лауазымы мен тегі
Дәрігердің идентификаторы
Жұмысқа кірісуі (күні мен айы)
(емдеу ұйымының идентификаторы)
Мас болу немесе мас болуымен байланысты әрекеттер, ішімдікті көп мөлшерде қолдану салдарынан немесе есірткелік жіті уыттанған уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтама
№______________
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда
Туған күні
Жынысы
Жұмыс орны
Кәсіпорынның, ұйымның, шаруашылықтың атауы
Диагноз
Қорытынды диагнозы
Еңбекке жарамсыздық түрі (сырқаттануы, өндірістегі немесе тұрмыстағы қайғылы оқиға)
Режимі
МӘС-ға жолданады: күні мен уақыты
Стационарда болды ____________________ 20 __ жылдан бастап
___________________20__ жылға дейін
Дәрігердің идентификаторы
МӘС-да куәландырылды: күні мен уақыты
МЭС-ның ұйғарымы
Уақытша басқа жұмысқа ауыстырылуы кк/аа/жж бастап кк/аа/жж дейін
(МЭСК идентификаторы)
Бас дәрігердің идентификаторы
Төрағаның идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 095/е нысанды медициналық құжаттама
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 095/е нысанды медициналық құжаттама
Анықтаманың бақылау талоны
№________
Берілген күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Оқу орнының, мектепке дейінгі балалар ұйымының атауы
Ауру диагнозы
Босатылды бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Босатылуы ұзартылды:бастап кк/аа/жж
кк/аа/жж аралығында
Анықтаманы берген дәрігердің тегі, идентификаторы
Анықтама
№__________
студенттің, колледж, кәсіби-техникалық училище оқушысының уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы, мектепке, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балалардың ауырғаны,
карантинде болуы және басқа да келмеу себептері туралы (керегінің астын сызыңыз)
Берілген күні
Студентке, оқушыға, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балаға (керегінің астын сызыңыз)
Оқу орнының, мектепке дейінгі балалар ұйымының атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні (жылы, айы, 1 жасқа дейінгі балалар үшін - күні)
Ауру диагнозы (келмеуінің басқа себептері)
Жұқпалы аурумен ауырған науқастармен жанасуы (жоқ, иә, қандай науқастармен) керекті астын сызыңыз, жазыңыз
сабақтан, мектепке дейінгі балалар ұйымына барудан босатылды
кк/аа/жж бастап кк/аа/жж аралығында
Медициналық ұйымның идентификаторы
Емхана дәрігерінің идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 095-2/е нысанды медициналық құжаттама
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 095-2/е нысанды медициналық құжаттама
Анықтаманың бақылау талоны
№________
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні
Қызмет, жұмыс орны
Ауру диагнозы (босату басқа себептері)
Босатылды бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Босатылуы ұзартылды:
бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Анықтаманы берген дәрігердің тегі, идентификаторы
Ескерту:
Бақылау талондары берілген анықтамаларды есепке алу үшін қажет.
Уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы №______ анықтама

15. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача заполнившего извещение
16. Дата и время заполнения
Заполняется при инфекционных заболеваниях:
1. Указать где произошло, описать обстоятельства
2. Контактные лица:
2.1 Ф.И.О. (при его наличии)
2.2 Отношение к пациенту
2.3 Адрес проживания
2.4 Контакты
3. Проведенные первичные противоэпидемические мероприятия и дополнительные сведения
Заполняется при профессиональных заболеваниях:
1. Общий стаж работы
2. Стаж работы (в контакте с вредными производственными факторами)
3. Вредный производственный фактор, вызвавший заболевание
4. Если отравление – указать где произошло, чем отравлен
Заполняется при онкозаболевании:
1. Обстоятельства выявления опухоли
2. Стадия опухолевого процесса
3. Диагноз
4. Метод подтверждения диагноза
Заполняется при трансплантации реципиента органа (части органа):
1. Дата: выполнения трансплантации органа (части органа)
2. Дата выписки
Составляется медработником, выявившим при любых обстоятельствах инфекционное
заболевание, паразитарное заболевание, пищевое отравление, острое
профессиональное отравление, онкологическое заболевание или подозревающих их,
а также при изменении диагноза.
Посылается в уполномоченный орган по месту выявления пациента не позднее
установленного срока с момента обнаружения пациента.
Извещение составляется также на случаи укусов, оцарапанья, ослюнения домашними
или дикими животными, которые следует рассматривать как подозрение
на заболевание бешенством.
Список сокращений формы № 090/у "Извещение":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МО
Медицинская организация
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Медицинская документация форма № 093-1/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета медицинских услуг
1. Индивидуальный идентификационный номер;
2. Фамилия, имя, отчество пациента (при его наличии);
3. Дата и время;
4. Диагноз;
5. Наименование услуги;
6. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и идентификатор проводившего
Медицинская документация форма № 094/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская документация форма № 094/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Контрольный талон к справке о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя №_____________
Выдана
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
Место работы
Наименование предприятия, организации, хозяйства
Диагноз
Заключительный диагноз
Вид нетрудоспособности (заболевание, несчастный случай на производстве или в быту)
Освобожден от работы с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Фамилия врача, выдавшего справку
Идентификатор врача
Приступить к работе (число и месяц)
Должность, фамилия и идентификатор врача
(идентификатор лечебной организации)
СПРАВКА о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя или наркотической интоксикацией №______________
Выдана
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
Место работы
Наименование предприятия, организации, хозяйства
Диагноз
Заключительный диагноз
Вид нетрудоспособности (заболевание, несчастный случай на производстве или в быту)
Режим
направлен на МСЭ (ВТЭ), дата и время
Находился в стационаре с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Идентификатор врача
Освидетельствован МСЭ (ВТЭ), дата и время
Заключение МСЭ (ВТЭ)
Перевести временно на другую работу с ___________ по _________
(Идентификатор МСЭ (ВТЭ)
Идентификатор главного врача
Идентификатор председателя
Медицинская документация форма № 095/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская документация форма № 095/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Контрольный талон к справке
№________
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Наименование учебного заведения, детской дошкольной организации
Диагноз заболевания
Освобожден с ___________ по _________
Освобождение продлено: с ___________ по _________
Фамилия, идентификатор врача, выдающего справку
Справка
№__________
о временной нетрудоспособности студента, учащегося колледжа, профессионально-технического училища, о болезни, карантине и прочих причинах отсутствия ребенка, посещающего школу, детскую дошкольную организацию (нужное подчеркнуть)
Дата выдачи
Студенту, учащемуся, ребенку, посещающему дошкольную организацию (нужное подчеркнуть)
Название учебного заведения, дошкольной организации
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения (год, месяц, для детей до 1 года-день)
Диагноз заболевания (прочие причины отсутствия)
Наличие контакта с инфекционными больными (нет, да, какими)
нужное подчеркнуть, вписать
освобожден от занятий, посещений детской дошкольной организации с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Идентификатор медицинской организации
Идентификатор врача поликлиники
Медицинская документация форма № 095-2/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская документация форма № 095-2/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Контрольный талон к справке
№________
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Место службы, работы
Диагноз заболевания (прочие причины освобождения)
Освобожден) с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Освобождение продлено: с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Фамилия, идентификатор врача, выдающего справку
Примечание:
Контрольные талоны служат для учета выданных справок.
Справка №______
о временной нетрудоспособности

Босату себептері: 1. инвазиялық әдіс өткізу, 2. ортопедиялық протезді стационарлық жағдайда өткізу, 3. санаторийлық-курорттық ұйымдарда емді аяқтау, 4. ұлды (қызды) асырап алу, 5. сырқаттанған туысқа күтім жасау бойынша, 6. карантиндық, 7. ауысымның соңына дейін еңбекке жарамсыздық белгілері болған кезде (кәсіпорындардың және ұйымдардың медициналық пунктерінің медицина қызметкерлері береді) (керегінің астын сызыңыз)
Берілген күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні
Науқастың мекенжайы:
Қызмет, жұмыс орны
Кәсібі, лауазымы
Ауру диагнозы (босату басқа себептері)
Жұқпалы аурумен ауырған науқастармен жанасуы (жоқ, иә, қандай науқастармен) астын сызыңыз, жазыңыз
Жұмыстан босатылуы
қай күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгрдiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
Жұмысқа кiрiсуi кк/аа/жж бастап
Ұйымның идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 100/е нысанды медициналық құжаттама
Сот-психиатриялық сараптаманың қорытындысы №________
20__жылғы "____"________________
Сот-психиатриялық сараптамаға жататын адам
________________________________________________________________________________
___________________аты, тегі, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні ___________________________________________________
бап бойынша айыпталушының _____________________________________________________
________________________________________________________________________________ немесе
мәселені шешуге қатысты куә, жәбірленуші, жауапкер адамның, адамның әрекеттке қабілеттілігін анықтау
(керекті астын сызыңыз) ________________________________________
Бастапқы, қайталанған, қосымша сараптама; соңғы екі жағдайда сараптама, сарапшылардың қорытындылары
қашан, кім жүргізгендігі көрсетіледі ________________________________________________________________________________
Сарапшылардың алдына қойылған мәселелер:
1.________________________________________________________________________
2.________________________________________________________________________
3.________________________________________________________________________
Сот-психиатриялық куәландыруды мынадай құрамдағы сот-психиатриялық комиссия жүргізеді:
Төраға ____________________________________________________________________
Комиссия мүшелері ________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Баяндамашы дәрігер ________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінің 352-бабы бойынша сарапшылар жалған қорытынды бергендігі немесе одан бас тартқандығы үшін қылмыстық жауапкершілікке тартылатыны туралы ескертілді. Сараптама кезінде шешілетін мәселелер мен "Қорытындының" басқа да бөлімдері келесі ________ беттерде жазылады.

Причины освобождения: 1. проведение инвазивных методов обследования, 2. ортопедическое протезирование в стационарных условиях, 3. долечивание в санаторно-курортных организациях, 4. усыновление (удочерение) новорожденного ребенка (детей), 5. по уходу за больным родственником, 6. карантин, 7. наличие признаков нетрудоспособности до конца смены (выдается медицинскими работниками медицинских пунктов предприятий и организаций) (нужное подчеркнуть)
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Адрес проживания
Место службы, работы
Профессия, должность
Диагноз заболевания (прочие причины освобождения))
Наличие контакта с инфекционными больными (нет, да, какими)
(подчеркнуть, вписать)
Освобождение от работы
с какого числа
по какое число (включительно)
должность и фамилия врача
подпись врача
подпись председателя ВКК
Приступить к работе с дд/мм/гг
Идентификатор медицинской организации
Медицинская документация форма № 100/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
№________ Заключение судебно-психиатрической экспертизы
20_____ год "____"________
Лицо, подлежащее судебно-психиатрической экспертизе _______________________
________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения ___________________________________________________________
обвиняемого по статье ____________________________________________________
________________________________________________________________________
или являющегося свидетелем, потерпевшим, истцом, ответчиком; лицом, в отношении
которого решается вопрос о дееспособности (нужное подчеркнуть)
________________________________________________________________________
Экспертиза первичная, повторная, дополнительная; в двух последних случая
указывается когда, кем проводились экспертизы, заключение экспертов)
________________________________________________________________________
Вопросы, поставленные перед экспертами:
1._______________________________________________________________________
2._______________________________________________________________________
3._______________________________________________________________________
Судебно-психиатрическое освидетельствование произвела судебно-психиатрическая
комиссия в составе):
Председателя _____________________________________________________________
Членов комиссии __________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Врача-докладчика _________________________________________________________
Об уголовной ответственности за отказ или дачу заведомо ложного заключения
по статье 352 Уголовного кодекса Республики Казахстан эксперты предупреждены.
Вопросы, подлежащие разрешению при экспертизе, и другие разделы
"Заключения" излагаются на следующих (листах).

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 101/е нысанды медициналық құжаттама
Сотталған адамды психиатриялық куәландыру қорытындысы №_________
__________________________________________________________________________
Сыналушы________________________________________________________________
Туған күнi:________ _________________бабы бойынша сотталған _________________
Мерзімі ___________________________________________________________________
Жазалану мерзімінің басталуы __________________ _____________________________
Сотталған адамды психиатриялық куәландыруды құрамы мынадай сот-психиатриялық комиссиясы стационарлық, амбулаториялық (керекті астын сызыңыз) жағдайда өткізді:
Төраға _________________________________________________ __________________
Комиссия мүшелері ___________________________________________ _____________
Баяндаушы-дәрігер _________________________________________________________
Қаулы негізінде _____________________20__ жылғы __________________ күні _____
Төменде көрсетілген сарапшының құқығы мен міндеті ___________________________
ҚК _____________________________________________________________________________
қорытынды шығарудан бас тартуы немесе біле тұра жалған қорытынды шығарғаны үшін жүктелетін жауапкершілік туралы. _____________ҚК ______________________бабы бойынша сарапшыларға ескертілді "Қорытындының" қалған бөлімдері келесі ________беттерде жазылады.
Бұрынғы өмірі туралы деректер (құқық бұзу кезеңін қоса), сырқатының дамуы, егер ондай болса; физикалық, неврологиялық, психикалық жағдайлары және зертханалық зерттеулер деректерін жазу; диагнозы мен сарапшылық ұйғарым қорытынды бөлімде негізделеді және көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 103-12/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық туу туралы куәлік (тіркелет өкіліктерге ұсынуға беріледі)
1 Жеке сәйкестендіру нөмірі
2 Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (жеке басын куәландыратын құжаттарға сәйкес)
3 Тұрғылықты мекенжйы
4 Анасының туған күні
5 Анасының ұлты
6 Анасының отбасылық жағдайы
7 Анасының білімі
8 Босану күні мен уақыты
9 Босану орыны
10 Баланың жынысы

Медицинская документация форма № 101/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
№_________ Заключение психиатрического освидетельствования осужденного
___________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
на испытуемого _____________________________________________
Дата рождения: ______________________ осужденного по статье
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
на срок ___________________________________________________________________
Срок наказания исчисляется с __________________ _____________________________
Психиатрическое освидетельствование осужденного произвела судебно-
психиатрическая комиссия в амбулаторных, стационарных (нужное подчеркнуть) условиях в составе:
Председателя _________________________________________________ ____________
Членов комиссии __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Врача-докладчика __________________________________________________________
на основании постановления _________________________________________________
____________________________________________ от 20____ года ______________________
Права и обязанности эксперта, предусмотренные от _____________________________
УК _______________________________________________________________________
об ответственности за отказ или дачу заведомо ложного заключения по статье.
_____________ УК ______________________ эксперты предупреждены.
Остальные разделы "Заключения" излагаются на следующих________ листах.
Сведения о прошлой жизни (включая период совершения правонарушения),
развитие заболевания, если таковое имеется: описание физического,
неврологического, психического состояния и данные лабораторных исследований;
заключительная часть, в которой указывается и обосновывается диагноз
и экспертное заключение)
Медицинская документация форма № 103-12/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинское свидетельство о рождении № __
(выдается для предоставления в регистрирующие органы) Дата выдачи "......" ...................... 20_____ г.
1. ИИН
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
(в соответствии с документами, удостоверяющими личность)
3. Адрес (место постоянного жительства матери)
4. Дата рождения матери
5. Национальность матери
6. Семейное положение матери
7. Образование матери
8. Дата и время родов
9. Место родов
10. Пол ребенка

10-1. Сәби дүниеге келді: бір ұрықтан туғанда - 1, егіздердің біріншісінен - 2, егіздердің екіншісінен - 3, басқа бірнеше рет туылғаннан - 4
10-2. Сәби дүниеге келді: толық мерзімді - 1, шала туған - 2, туылған - 3
10-3. Сәбидің туылған кездегі салмағы мен бойы
10-4. Қай баланы анасы туды (тірі туылу кезегі)
11 Дәрігердің (медбикенің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Медициналық ұйымның немесе жеке медициналық тәжірибемен айналысатын жеке тұлғаның идентификаторы
Медициналық қызметкердің идентификаторы
Ата-анасына анықтама үшін:
Қазақстан Республикасының "Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы" Кодексінің 189-шы бөліміне сәйкес баланы тіркеу органдарында тіркеу қажет. Баланың туу туралы өтініш баланың туылған күнінен бастап екі айдан кешіктірілмей жасалуы керек.
________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 104/е нысанды медициналық құжаттама
Мәжбүрлеп емдеудегі тұлғаларды психиатриялық куәландырудың қорытындысы №_________
20__ жылғы "____" _________________
__________________________________________________________________________
аты, тегі, әкесінің аты (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Туған күні _________________ ЖСН__________________________________________
20__жылғы "____" _____________________соттың анықтамасына сәйкес
__________________________________________________________________________
_______________________________________________бабы бойынша айыпталған
_______жылдан "____" ______________________________ бастап осы мекемеде мәжбүрлеп емделуде
Психиатриялық куәландыруды мынадай құрамдағы дәрігерлік комиссия жүргізді:
Төраға ____________________________________________________________________
комиссия мүшелері _________________________________________________________
__________________________________________________________________________
"Қорытындының" қалған бөлімдері келесі_______________ парақтарда жазылады.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 105/е нысанды медициналық құжаттама
Стационарлық және амбулаториялық сот-психиатриялық сараптаманы тіркеу журналы

10-1. Ребенок родился: при одноплодных родах
- 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3, при других многоплодных родах - 4
10-2. Ребенок родился: доношенный - 1, недоношенный - 2, переношенный - 3
10-3. Масса ребенка при рождении и рост (см).
10-4. Который по счету родившийся ребенок у матери (очередность живорождений)
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) врача,
(среднего медицинского работника)
Идентификатор медицинской Идентификатор медицинского
организации или физического лица, работника ______________________________________
занимающегося частной медицинской практикой
К сведению родителей
В соответствии со ст. 189 Кодекса РК "О браке (супружестве) и семье" регистрация
ребенка в регистрирующих органах обязательна. Заявление о рождении ребенка
должно быть сделано не позднее двух месяцев со дня рождения ребенка.
________________________________________________________________________________
Медицинская документация форма № 104/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
№_________ Заключение психиатрического освидетельствования лица,
находящегося на принудительном лечении
20__ года "____" ________
________________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________________________________________________
Дата рождения _________________
Индивидуальный идентификационный номер __________________________________
20_____ года "____" _____________________ согласно определению суда
__________________________________________________________________________
_______________________________________________ обвинявшегося по статье
_______ года "____" ______________________________ находящегося на принудительном лечении в данном учреждении
Психиатрическое освидетельствование произвела врачебная комиссия в составе:
Председателя ______________________________________________________________
членов комиссии ___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
остальные разделы "Заключения" излагаются на следующих листах
Медицинская документация форма № 105/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации стационарной и амбулаторной судебно-психиатрической экспертизы

4. ЖСН __________________________
5. Ұлты ____________________________________________
6. Туған күнi /_______/________/____________/
кк/аа/ жжжж
7. Жасы __________________________
толық жасы
8. Тұрғылықты жері _______________________________
_____________________________________________________________________ елi, облысы, әкiмшiлiк ауданы елдi мекен, көше, үй, пәтер
9. Медициналық қызметтерді көрсетуде ақаулар жіберген медициналықұйымдар ________________________________________________________________________
___________________________
10. Жолдаған ұйымның диагнозы АХЖ-10 коды
11. Қорытынды диагноз АХЖ-10 коды
a) негізгі:
b) қосарласқан:
c) асқынулар:
Медициналық көмек сапасын сараптамалық бағалау
I. МҚАЕ амбулаториялық көмек көрсету деңгейінде (керекті астын сызыңыз)
0 – белгісіз;
1 – бақыланбаған;
2 – ақаулар табылмады;
3 – динамикалық бақылаудың жоқтығы;
4 – зерттеп-қарау кемшіліктері:
4.1 – зерттеп-қаралмаған,
4.2 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау толық емес,
4.3 – бейінді мамандардың консультациялық көмегініңжеткіліксіздігі;
5 – шағымдар мен анамнездердің сипаттамасы:
5.1 – толық,
5.2 – толық емес,
5.3 – диагнозға сәйкес келмейді,
5.4 – анамнез көрсетілмеген,
5.5 – анамнез толық ашылмаған;
6 – науқас жағдайының ауырлығын дұрыс бағаламау;
7 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау нәтижесін толық есепке алмау немесе асыра бағалау;
8 – адекваттік емес терапия:
8.1 – емдеу жүргізілмеген,
8.2 – толық көлемде жүргізілмеген,
8.3 – айғақтарсыз тағайындау;
9 – емдеуге жатқызудың болмауы:
9.1 – ұсынылған,
9.2 – ұсынылмаған;
10 – кешіктіріп емдеуге жатқызу;
11 – созылмалы нысанды ауруы бар науқастарды диспансерлеудіңсапасы мен жүйелілігі:
11.1 – стандарттар сақталған,
11.2 – стандарттар сақталмаған,
11.3 – диспансерлеу жасалмаған;
12 – емдеу нәтижесі:
12.1 – өлім жағдайы алдын-алуға болатын,
12.2 – нәтижесі "нашарлау" сараптамалықбағалау,
12.3 – нәтижесі "өзгеріссіз" сараптамалықбағалау,
12.4 – амбулаториялық-емханалық деңгейде емдеудің тиімсіздігі салдарынан стационарға емдеуге жатқызу;
13 – ұсынымның болуы:
13.1 – жоқ,
13.2 – толық емес,
13.3 – толық.
II. МҚАЕ стационар деңгейінде (керекті астын сызыңыз)
0 – стационарға емдеуге жатқызуға дейін тасымалдаудың бұзылуы;
1 – ақаулар анықталмаған;
2 – ауруханаға жатқызу ақаулары:
2.1 – емдеуге жатқызудан негізделмеген бас тарту,
2.2 – көрсетілген медициналық қызметтердің сапасына шағымдар,
2.3 – ТМККК-ге кіретін медициналық көмекті көрсету кезінде пациенттен дәрі-дәрмектер мен қаржы қаражатын тарту,

4. ИИН______________________________________________________________
5. Национальность ____________________________________________________
6. Дата рождения /_______/________/____________/
(дд/мм/гггг)
7. Возраст __________________________
(полных лет)
8. Место жительства ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(страна, область, административный район) (населенный пункт, улица, дом, кв.)
9. Медицинская организация, на уровне которой допущены дефекты оказания медицинских услуг)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
10. Диагноз направившей организации
Код МКБ-10
11. Диагноз заключительный
Код МКБ-10
a) основной:
b) сопутствующий:
c) осложнения:
Экспертная оценка качества медицинской помощи
I. ДОМУ на амбулаторно-поликлиническом уровне (нужное подчеркнуть):
0 – неизвестно;
1 – не наблюдался;
2 – дефектов не выявлено;
3 – отсутствие динамического наблюдения;
4 – недостатки обследования:
4.1 – не обследован,
4.2 – неполное лабораторно - инструментальное обследование,
4.3 – недостатки консультативной помощи профильных специалистов;
5 – описания жалоб и анамнезов:
5.1 – полные,
5.2 – неполные,
5.3 – не соответствуют диагнозу,
5.4 – анамнез не указан,
5.5 – анамнез не раскрыт полностью;
6 – недооценка тяжести состояния пациента ;
7 – недоучет или переоценка результатов лабораторно-инструментального обследования;
8 – неадекватная терапия:
8.1 – лечение не проведено,
8.2 – проведено не в полном объеме,
8.3 – назначения без показаний;
9 – отсутствие госпитализации:
9.1 – рекомендовано,
9.2 – не рекомендовано;
10 – запоздалая госпитализация;
11 – качество и регулярность диспансеризации больных с хроническими формами заболеваний:
11.1 – стандарты соблюдаются,
11.2 – стандарты не соблюдаются,
11.3 – диспансеризация не проводилась;
12 – результаты лечения:
12.1 – летальный исход предотвратимый,
12.2 – исход "ухудшение" (экспертная оценка),
12.3 – исход "без перемен" (экспертная оценка),
12.4 – госпитализация в стационар вследствие неэффективности лечения на амбулаторно-поликлиническом уровне;
13 – наличие рекомендаций:
13.1 – отсутствуют,
13.2 – неполные,
13.3 – полные.
ДОМУ на уровне стационара (нужное подчеркнуть):
0 – нарушение транспортировки до госпитализации в стационар;
1 – дефектов не выявлено;
2 – дефекты госпитализации:
2.1 – необоснованный отказ в госпитализации,
2.2 – жалобы на качество оказанных медицинских услуг,
2.3 – привлечение медикаментов и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в ГОБМП,

2.4 – өлім жағдайы алдын-алуғаболатын,
2.5 – емдеу нәтижесінде туындаған асқыну жағдайлары,
2.6 – аурудың "нашарлау" нәтижесі болған жағдайлар сараптамалық бағалау,
2.7 – аурудың "өзгеріссіз" нәтижесі болған жағдайлар сараптамалық бағалау,
2.8 – жолданған және клиникалық диагноздардың сәйкессіздікжағдайлары,
2.9 – клиникалық және морфологиялық диагноздардың сәйкессіздікжағдайлары;
3 – алдыңғы емдеуге жатқызу кезінде стационардан мерзіміненбұрын шығару;
4 – шағым мен анамнездер сипаттамасы:
4.1 – толық емес,
4.2 – диагнозға сәйкес келмейді,
4.3 – анамнез көрсетілмеген,
4.4 – анамнез толық ашылмаған;
5 – диагностиканың жеткіліксіздігі:
5.1 – толық емес,
5.2 – уақтылы емес,
5.3 – жағдайдын ауырлығын дұрыс бағаламау,
5.4 – динамикалық бақылаудың жоқтығы;
6 – диагноздағы қателіктер:
6.1 – толық диагноз барлық диагноздаркөрсетілген: негізгі, қосарласқан, асқынулар,
6.2 – диагнозы толық емес,
6.3 – диагнозы белгіленбеген;
7 – стационарда науқастың қысқа мерзімде болуы 3 тәуліктен аз;
8 – зерттеп-қарау кемшіліктері:
8.1 – анамнездік және клиникалық деректерді дұрыс есепке алмау,
8.2 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау нәтижесін дұрыс есепке алмау немесе асыра бағалау,
8.3 - жоғары білікті мамандардың консультациялық көмегініңжетіспеушілігі
8.4 - консультанттар қорытындысын дұрыс есепке алмау немесе асыра бағалау,
8.5 - айғақтарсыз зерттеп-қарауды тағайындау,
8.6 - дәрігерлер консилиумы айғақтар бойынша:
8.6.1 - толық және уақтылы жасалған,
8.6.2 – жасалмаған;
9 – адекваттік емес терапия:
9.1 - толық көлемде жүргізілмеген,
9.2 - айғақтарсыз тағайындау;
10 - бейінді мамандардың қатысуынсыз көмек көрсетілген (айғақтар бойынша);
11 - шұғыл араласуды жүргізудегі кемшіліктер:
11.1 - кешіктірілген шұғыл араласулар,
11.2 - шұғыл араласудың барабар емес көлемі мен әдісі,
11.3 - операция кезінде техникалық ақаулар,
11.4 - тиісті айғақтарсыз операциялар,
11.5 - адекваттік емес анестезия,
11.6 - мүмкін асқынулардың профилактикасының болмауы,
11.7 - трансфузиялық заттардың болмауы;
12 - шағым мен анамнездердің сипаттамасы:
12.1 – толық,
12.2 – толық емес,
12.3 - диагнозына сәйкес емес,
12.4 - анамнезі көрсетілмеген,
12.5 - анамнезі толық ашылмаған;
13 - емдеу нәтижелері:
13.1 - өлім жағдайы алдын-алуға болатын,
13.2 - нәтижесі "нашарлау" сараптамалық бағалау,
13.3 - нәтижесі "өзгеріссіз" сараптамалық бағалау;
14 - ұсынымдардың болуы:
14.1 – жоқ,
14.2 – толық емес,
14.3 – толық.
III. Патологоанатомиялық зерттеулердің және/немесе сот-медицинасы сараптамаларының нәтижелері
1. Патологоанатомиялық ашу немесе сот-медициналық сараптама нәтижесі
Операциялық және биопсиялық материалдарды зерттеу
Патологоанатомиялық немесе сот- медициналық диагноз/АХЖ- 10 коды
Клиникалық және патологоанатомиялық, сот-медициналық диагноздардың ұқсастығы
Клиникалық және патологоанатомиялық (сот-медициналық) диагноздардың айырмашылықтары
Ятрогения
I санат
II санат
III санат
I санат
II санат
III санат
Клини- калық диагноз
Гистологиялық қорытынды
а. негізгі
в. қосарласқан
с. асқыну
IV. Пациенттің тәртіп бұзушылығы (керекті астын сызыңыз):
0 - ескертулер жоқ;
1 - дәрігердің бақылауы тұрақты емес;
2 - дәрігерлердің ұсынымын орындау:

2.4 –случаи летальных исходов предотвратимые,
2.5 – случаи осложнений, возникающих в результате лечения,
2.6 – случаи с исходом заболевания "ухудшение" (экспертная оценка),
2.7 – случаи с исходом заболевания "без перемен" (экспертная оценка),
2.8 – случаи расхождения направительного и клинического диагнозов,
2.9 – случаи расхождения клинического и морфологического диагнозов;
3 – досрочная выписка из стационара при предыдущих госпитализациях;
4 – описания жалоб и анамнезов:
4.1 – неполные,
4.2 – не соответствуют диагнозу,
4.3 – анамнез не указан,
4.4 – анамнез не раскрыт полностью;
5 – недостатки диагностики:
5.1 – неполная,
5.2 – несвоевременная,
5.3 – недооценка тяжести состояния,
5.4 – отсутствие динамического наблюдения;
6 – ошибка в диагнозе:
6.1 – диагноз полный (указаны все диагнозы: основной, сопутствующий, осложнения),
6.2 – диагноз не полный,
6.3 – диагноз не установлен;
7 – кратковременное пребывание пациента в стационаре (менее 3 суток);
8 – недостатки обследования:
8.1 – недоучет анамнестических и клинических данных,
8.2 – недоучет или переоценка результатов лабораторно-инструментального обследования,
8.3 - недостаточность консультативной помощи высококвалифицированных специалистов,
8.4 - недоучет или переоценка заключений консультантов,
8.5 - назначение обследований без показаний,
8.6 - консилиум врачей (по показаниям):
8.6.1 - проведен в полном объеме и своевременно,
8.6.2 – не проведен;
9 – неадекватная терапия:
9.1 - проведено не в полном объеме,
9.2 - назначения без показаний;
10 - оказание помощи без участия профильных специалистов (по показаниям);
11 - недостатки в проведении оперативного вмешательства:
11.1 - запоздалое оперативное вмешательство,
11.2 - неадекватный объем и метод оперативного вмешательства,
11.3 - технические дефекты при операции,
11.4 - операции без должных показаний,
11.5 - неадекватная анестезия,
11.6 - отсутствие профилактики возможных осложнений,
11.7 - отсутствие трансфузионных средств;
12 - описания жалоб и анамнезов:
12.1 – полные,
12.2 – неполные,
12.3 - не соответствуют диагнозу,
12.4 - анамнез не указан,
12.5 - анамнез не раскрыт полностью;
13 - результаты лечения:
13.1 - летальный исход (предотвратимый),
13.2 - исход "ухудшение" (экспертная оценка),
13.3 - исход "без перемен (экспертная оценка);
14 - наличие рекомендаций:
14.1 – отсутствуют,
14.2 – неполные,
14.3 – полные.
Результаты патологоанатомических исследований и/или судебно-медицинских экспертиз
1. Результаты патологоанатомического вскрытия или судебно-медицинской
экспертизы
Исследование операционного и биопсийного материала)
Патолого-анатомический или судебно- медицинский диагноз/код по МКБ-10
совпадение клинического и патолого-анатомического судебно-медицинского диагнозов
Расхождение клинического и патологоанатомического (судебно-медицинского) диагнозов
Ятрогения
I категория
II категория
III категория
I категория
II категория
III категория
Клинический диагноз
Гистологическое заключение
а. основной/(код)
в. сопутствующий/(код)
с. осложнения/(код)
Нарушения со стороны пациента (нужное подчеркнуть):
0 - нет замечаний;
1 - нерегулярное наблюдение врача;
2 - выполнение рекомендаций врача:

2.1 - дәрігерлердің ұсынымын тұрақты орындау,
2.2 - дәрігерлердің ұсынымын тұрақты орындамау,
2.3 - дәрігерлердің ұсынымын орындамау;
3 - криминалдық араласу;
4 - ұсынылған амбулаториялық емделуден бас тарту;
5 - емдеуге жатқызудан бас тарту;
6 - медициналық көмекке жүгінуді кешіктіру;
7 - стационардан өз еркімен кету.
V. МҚАЕ алдын алуға болатын факторлар (керекті астын сызыңыз)
1 - пациентті уақтылы емдеуге жатқызу;
2 - әлеуметтік саламаттылық;
3 - патологиялық жағдайды ерте диагностикалау;
4 - зерттеудің қосымша әдістері УДЗ, рентгенодиагностика және т.б. зерттеулер;
5 - клиникалық және зертханалық деректерді, консультанттарқорытындыларын дұрыс түсіндіру;
6 - уақтылы адекваттік емдеу оның ішінде оперативтік;
7 - мамандардың біліктілігі.
VI. Қосымша мәлімет (керекті астын сызыңыз)
0 - деректер жоқ;
1 - ятрогендік себептер:
1.1 – бар, 1.2 – жоқ _____________________________
VII. Өлімінің алдын алу (керекті астын сызыңыз)
1 – алдын-алуға болатын;
2 – шартты алдын-алуға болатын;
3 – алдын-алу мүмкін емес.
Картаны толтыру күні "__" __________ 20 __ ж.
Оператордың Т.А.Ә. (болған жағдайда) ___________________________
Қартаның енгізілген күні "___" _________ 20 ___ ж.
АХЖ-10 коды – аурудың халықаралық жіктемесінің Х қайта қаралымы бойынша коды
ТМККК – тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
УДЗ – ультрадыбыстық зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 106/е-12 нысанды медициналық құжаттама
Қайтыс болуы туралы медициналық куәлік Берілген күні 20___ж. "____" ____________ №____________
(алдын ала, түпкілікті, алдын аланың, түпкіліктінің орнына сериялары___________№____________)
1. Қайтыс болғанның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (жеке басты куәландыратын құжаттарға сәйкес)
2. ЖСН _______________________________
3. Жынысы: ер-1, әйел-2 (сызу қажет)
4. Туған уақыты: _______күні ___________ айы __________ жылы
5. Қайтыс болған уақыты: ______күні ___________ айы __________ жылы
1 жасқа дейінгі балалар үшін: айы-күні жеткен, айы-күні жетпеген
туған кездегі салмағы: грамм, бойы см, өмір сүрген айы және күні, анасының баласы, анасының жасы
Тірі туу өлшемдері (тынысы, жүректің соғуы, кіндікбау тамырының соғуы, бұлшықеттердің еркін қимылы)
6. Қайтыс болған адамның тұрақты мекенжайы

2.1 - регулярное выполнение рекомендаций врачей,
2.2 - нерегулярное выполнение рекомендаций врачей,
2.3 - невыполнение рекомендаций;
3 - криминальное вмешательство;
4 - отказ от предложенного амбулаторного лечения;
5 - отказ от госпитализации;
6 - задержка с обращением за медицинской помощью;
7 - самовольный уход из стационара.
Факторы, которые могли бы предотвратить ДОМУ (нужное подчеркнуть):
1 - своевременная госпитализация пациента;
2 - социальное благополучие;
3 - более ранняя диагностика патологического состояния;
4 - дополнительные методы исследования (УЗИ, рентгенодиагностика и др. исследования);
5 - правильная трактовка данных клинических и лабораторных исследований, заключений консультантов;
6 - своевременное адекватное лечение, в т.ч. оперативное;
7 - квалификация специалистов.
Дополнительные сведения (нужное подчеркнуть):
0 - данных нет;
1 - ятрогенные причины:
1.1 – нет, 1.2 – есть _____________________________
Предотвратимость смерти (нужное подчеркнуть):
1 – предотвратима;
2 – условно предотвратима;
3 – непредотвратима.
Дата заполнения карты "__" __________ 20 __ ж. (г.)
Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии) оператора _____________________
Дата ввода карты "___" _________ 20 ___ ж. (г.)
Примечание: расшифровка аббревиатур
Код МКБ - 10 – код по Международной классификации болезней X пересмотра
ГОБМП – гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
УЗИ – ультразвуковое исследование
Медицинская документация форма № 106/у-12 утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинское свидетельство о смерти № __________ Дата выдачи "____" _____________ 20 ___ г. (предварительное, окончательное, взамен предварительного, окончательного № ___________)
1. Фамилия, имя, отчество умершего (при его наличии) __________________________
________________________________________________________________________________
(в соответствии с документами, удостоверяющими личность)
2. Индивидуальный идентификационный номер _______________________________
3. Пол: мужской - 1, женский – 2 (подчеркнуть)
4. Дата рождения ______________ число ________ месяц ___________ год
5. Дата смерти ______________ число ________ месяц ___________ год
1 для детей, умерших в возрасте до 1 года: доношенный, недоношенный
масса (вес) при рождении: грамм, рост см, число месяцев и дней жизни, по счету
ребенок у матери, возраст матери
критерии живорождения (дыхание, сердцебиение, пульсация пуповины, произвольное
сокращение мускулатуры)
6. Место последнего жительства умершего

7. Қайтыс болған жері
8 Қайтыс болды: стационарда, үйде, басқа жерде,жаракаттардан, улану жағдайларынан және сыртқы себептерден: оқиға болған жерден, тасымалдаудан)
9. Ұлты
10. Отбасы жағдайы
11. Білімі
12. Жұмыс орны және лауазымы
13. Қайтыс болу себебі
14. Жазатайым оқиғадан қайтыс болғанда: улану немесе жарақаттану: _____________ ________________________________________________________________________________
а) жарақаттану (улану) уақыты
б) өндірістен тыс жазатайым оқиға жағдайдағы жарақат түрі
в) жарақаттанған немесе уланған кездегі орын және жағдай
9. Қайтыс болу себебі
АХЖ-10 коды
(аурудың) күні
басталуы
аяқталуы
1) а) ________________________________________
(тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай)
б) ______________________________________
(тікелей себептердің туындауына әкеп
соқтырған|патологиялық жағдайлар)
в) өлімнің алғашқы себебі соңынан көрсетіледі
г) жарақаттану және улану кезіндегі сыртқы себептер
2) Өлімге себепші болатын, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысты емес оған әкелетін басқа да маңыздыжағдайлар
________________________________________________________________________________
Анасы қайтыс болған жағдайда:
10. Соңғы жүктіліктің уақыты
11. Соңғы жүктіліктің нәтижесі
12. Куәлікті берген медициналық ұйымның атауы, оның мекенжайы
13. Куәлік берген медицина қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы
14. Куәлікті алған адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
15. Қайтыс болу себебін анықтаған: Т.А.Ә. (болған жағдайда), идентификаторы
17. Қайтыс болу себебі
АХЖ-10 коды/
Дата (болезни)
Басталуы
Аяқталуы
1) а) тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай)
б) тікелей себептердің туындауына әкеп соқтырғанпатологиялық жағдайлар
____________________________________________________________
______________
в) өлімнің алғашқы себебі соңынан көрсетіледі
г) жарақаттану және улану кезіндегі сыртқы себептер

7. Место смерти
8 Смерть последовала: (в стационаре, дома, в другом месте, в случае смерти от травм,
отравлений и других воздействий внешних причин: на месте происшествия, при
транспортировке)
9. Национальность
10. Семейное положение
11. Образование
12. Место работы и должность
13. Причина смерти
14. В случае смерти от несчастного случая, отравления или травмы:
а) дата травмы (отравления)
б) при несчастных случаях вне производства вид травмы
в) место и обстоятельства, при которых произошла травма, отравление (указать подробно)
9. Причина смерти
Код МКБ-10
Дата (болезни)
начало
окончание
1) а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти
б) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины)
в) основная причина смерти указывается последней
г) внешние причины при травмах и отравлениях
2) Прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней _______________________________
В случае смерти женщины:
10. Дата последней беременности
11. Исход последней беременности
12. Наименование медицинской организации, выдавшей свидетельство
13. Фамилия, имя, отчество, должность медицинского работника, выдавшего свидетельство
14. Фамилия, имя, отчество, лица, получившего свидетельство
15. Причина смерти установлена: Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор
17. Причина смерти
Код МКБ-10
Дата (болезни)
начало
окончание
1) а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти
б) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины
в) основная причина смерти указывается последней
г) внешние причины при травмах и отравлениях

2) Өлімге себепші болатын, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысты емес оған әкелетін басқа да маңызды Жағдайлар
18. Ана өлімі болған жағдайда:
18.1 жүкті болып қайтыс болды (жүктіліктің мерзімі мен оқшаулануына қарамастан) / умерла беременной;
18.2 босану (аборт) кезінде
18.3 босанғаннан (аборт) кейінгі 42 күннің ішінде
18.4 жүктілік аяқталғаннан, босанғаннан кейінгі 43-365 күннің ішінде
19. Қосымша деректер

2) Прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней
18. В случае смерти женщины:
18.1 умерла беременной (независимо от продолжительности и локализации беременности);
18.2 в процессе родов (аборта)
18.3 в течение 42 дней после родов (аборта)
18.4 в течение 43-365 дней после окончания беременности, родов
19. Дополнительные сведения:

20. Куәлікті берген денсаулық сақтау ұйымының атауы, оның мекенжайы
21. Куәлік берген медицина қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы, лауазымы
Медициналық ұйымының идентификаторы
Куәлік берген медицина қызметкерінің немесе жеке медициналық практикамен айналысатын жеке тұлғаның идентификаторы
Ескертпе:
Медициналық өлім туралы анықтаманы тек ақпараттық жүйеде жасаңыз және басып шығарыңыз. Қайтыс болған 1 жастағы бала үшін анасының қатысымен толтырылады

20. Наименование организации здравоохранения, выдавшей свидетельство, его адрес
21. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор,должность медицинского работника, выдавшего свидетельство
Идентификатор медицинской организации
Идентификатор медицинского работника, выдавшего свидетельство или физического лица, занимающегося частной медицинской практикой
Примечание:
Медицинское свидетельство о смерти формировать и распечатывать только
из информационной системы. Для детей, умерших в возрасте до 1 года, заполняется
в отношении матери

1. Қайтыс болған (өлі туған) баланың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
2. Жынысы: 1 - ер, 2 - әйел, анықталмаған – 3 (сызу қажет)
3. Туған (өлі туған) күні мен уақыты:
______мин, ____ сағ, _____ күні, ____ айы, ________ жылы
4. Қайтыс болған күні:
_____ мин, __________ сағ, _____ күні, ____ айы, ________ жылы
5. Қайтыс болған (өлі туған) жері:
а) __________________________________ республикасы, ______________________облысы/респ. маңызы бар қала _______________ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ. маңызы бар қаланың ауданы __________________________________округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ___________________ елді мекені _________ (1-қала, 2-ауыл) ____________________көшесі, үйі ______ , пәтері______
б) өлім (өлі туу): 1 - стационарда (жазу қажет)_____________________________________,
2 – үйде- 2, 3 - басқа жерде болды (жазу қажет): ___________________________________
6. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________________________________________________________
7. Анасының туған күні: _____ күні, __________________ айы, ________ жылы
8. Ұлты ______________________________________________
9. Отбасы жағдайы: некеге тұрмаған - 1, некеге тұрған - 2, жесір - 3, ажырасқан - 4, белгісіз – 5
Некеде тұрғандар үшін/: некені қию күні (күні, айы, жылы ______________________
Жұбайының тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
____________________________________________________________________________
(мәліметтер неке туралы куәліктегі жазба негізінде, анасының сөзі негізінде толтырылды – керекті астын сызыңыз)
10. Қайтыс болған (өлі туған) баланың анасының тұрақты мекенжайы: _____________________Республикасы
_____________________облысы/респ.маңызы бар қала
_____________________ауданы/облысы маңызы бар қала / респ. маңызы бар қаланың ауданы_____________________округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ______________________ елді мекені ___________ (1-қала, 2-ауыл) ______________________көшесі, үй ______ , пәтері ______
11. Анасының білімі: жоқ - 1, бастапқы - 2, басты орта - 3, жалпы орта - 4, кәсіптік орта - 5, аяқталмаған жоғары-6, жоғары - 7, белгісіз - 8
12.1. Анасының жұмыс орны (жұмыс істемесе, кімнің қамқорлығында екенін көрсету қажет) ________________________________________________________________________
12.2. Лауазымы немесе орындалатын жұмыс _____________________________

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) умершего (мертворожденного)
2. Пол: муж. - 1 жен. - 2 не определен – 3 (подчеркнуть)
3. Дата рождения (мертворождения):
______мин, ____ час, _____ число, ____ месяц, ________ год
4. Дата смерти:
______мин, ____ час, _____ число, ____ месяц, ________ год
5. Место смерти (мертворождения):
а) ______________ Республика, _____________ область/ ГРЗ ____________ район/ГОЗ/район в ГРЗ _____________
__________________ округ/поселковый акимат /район в ГОЗ/акимат города районного значения ________________ Населенный пункт __________ (город -1, село – 2) __________________ ул., дом ______ , кв. № ______
б) смерть (мертворождение) произошла: 1 - в стационаре - 1 (вписать)________________________,
2 –дома - 2, 3 - в другом месте - 3 (вписать): ___________________________________
6. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери _____________________________________________________________________
7. Дата рождения матери: _____ число, __________________ месяц, ________ год
8. Национальность ______________________________________________
9. Семейное положение: никогда не состояла в браке - 1, состоит в браке - 2, вдова - 3, разведена - 4, неизвестно – 5
Для состоящих в браке: число, месяц, год заключения брака ______________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) мужа
___________________________________________________________________________
(сведения заполнены на основании записей в свидетельстве о браке, со слов матери – нужное подчеркнуть)
10. Место постоянного жительства матери умершего ребенка (мертворожденного): ___________________Республика
_____________________ область/ ГРЗ
_____________________ район/ ГОЗ/район в ГРЗ.
_____________________ округ/поселковый акимат /район в ГОЗ/акимат города районного значения _______________ населенный пункт ______________ улица, домі ______ , кв.№ ______
11. Образование матери: не имеет - 1, начальное - 2, основное среднее - 3, общее среднее – 4, среднее специальное - 5, незаконченное высшее – 6, высшее – 7, неизвестно – 8.
12.1. Место работы матери (если не работает, указать на чьем иждивении находится) ___________
_________________________________________________________
12.2. Должность или выполняемая работа _____________________________

13. Жүктіліктің саны бойынша нешіншісі ______________
14. Босану саны бойынша нешіншісі _________________________
15. Оған дейінгі жүктіліктер: тірі баланы туумен 1,
өлі баланы туумен ________2, өз еркімен болған түсікпен3, абортпен ________ 4 (қанша екендігін көрсету қажет)
16. Соңғы етеккірдің күні ___________________________
Нақты жүктіліктің мерзімі ____________ апта
17. Босандырған: дәрігер-1, акушер-2, фельдшер-3, басқа адам (сызу қажет)
18. Акушер-дәрігерге (акушерге) келген кездегі жүктіліктің мерзімі/ 12 апта және одан ерте-1, 13-21 апта-2, 22-27 апта-3, 28 апта және одан асқан мерзім -4, мүлдем келген жоқ-5
19. Қайда тіркеуде тұрды: ФАП, ФП, ДА, АУА, ОДА, ӘК, "Неке және отбасы" консультациясында, қалалық перзентханада, облыстық перзентханада, ПО, жеке клиникада
20. Нақты жүктілік басталғанға дейін аурулар мен асқынулар: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет: негізгі ауруды бірінші көрсету қажет) _____________________________________________________________________________
21. Нақты жүктілік барысында аурулар мен асқынулар: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет: негізгі ауруды бірінші көрсету қажет) _____________________________________________________________________________
22. Босану асқынулары: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет: негізгі асқынуды бірінші көрсету қажет) _______________________________________________
23. Босануға жәрдемдесу мақсатында қолданылған операциялар мен
операциялық құралдар: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет) _____________________________________________________________________________
24. Бала (ұрық) 1-бір ұрықты, 2-егіздердің бірін, 3-егіздердің екіншісін, 4-өзге де көп ұрықты туу кезінде туды/
25. Баланың" (ұрықтың) туған кезіндегі салмағы ____________________________ ж./гр.
26. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі бойы________________________ см.
27. Бала (ұрық) 1 - күні жетіп, 2 - күні жетпей, 3 - күнінен асып туды
27-1. Тірі туу өлшемдері: тынысы-1, жүректің соғуы-2, кіндікбау тамырының соғуы-3, бұлшықеттердің еркін қимылы-4/ Критерии живорождения: дыхание - 1,
сердцебиение - 2, пульсация пуповины - 3, произвольное сокращение мускулатуры – 4.
28. Бала (ұрық) 1-өлі, 2-мацерацияланып, 3-тұншығып туды
29. Баланың (ұрықтың) өлуі: 1-босанғанға дейін, 2-босану кезінде, 3-босанғаннан кейін, 4-белгісіз жағдайда болды
30. Баланың (ұрықтың) өлуі, өлі тууы мынадай себептерден болды: 1 - аурудан,
2 - жазатайым оқиғадан, 3 - өлтіруден болды, 4 - анықталған жоқ
31 Перинаталдық өлімнің себебі/
а) баланың (ұрықтың) өлуіне себеп болған негізгі ауруы немесе патологиялық жағдайы (тек бір ғана ауруы көрсетіледі)
________________________________
________________________________
________________________________
АХЖ-10 коды
б) баланың (ұрықтың) өзге де ауруы немесе патологиялық жағдайы
_______________________________
_______________________________
_______________________________
в) баланың (ұрықтың) өлуіне себеп болған анасының алғашқы аурулары мен патологиялық жағдайы
______________________________
______________________________
______________________________
г) баланың (ұрықтың) өлуіне әсер еткен анасының өзге де аурулары мен жағдайы _______________________________
_______________________________
д) өлімге себеп болған өзге де жағдайлар
____________________________________
____________________________________
____________________________________

13. Какая по счету беременность______________
14 Какие по счету роды _________________________
15. Предшествующие беременности закончились:
рождением живого ребенка _______1,
мертворождением ________2, самопроизвольным выкидышем _________3, искусственным абортом ________ 4 (указать сколько)
16. Дата последней менструации ___________________________
Продолжительность настоящей беременности ____________ недель
17. Роды приняли: врач - 1, акушерка - 2, фельдшер - 3, др. лицо - 4 (подчеркнуть)
18. Срок беременности при первой явке к врачу-акушеру (акушерке) 12 нед. и ранее - 1, 13-21 нед. - 2, 22-27 нед. - 3, 28 нед. и позже - 4, не обращалась совсем - 5.
19. Где состояла на учете: ФАП, ФП, ВА, СУБ, ЦРБ, СВА, ЖК, консультация "Брак и семья", гор. род. дом, обл. род. дом, ПЦ, частная клиника.
20. Заболевания и осложнения до наступления настоящей беременности: не было - 1, были – 2
(указать какие: основное заболевание указать первым)
_____________________________________________________________________________
21. Заболевания и осложнения в течение настоящей беременности: не было - 1, были - 2
(указать какие: основное заболевание указать первым)
_____________________________________________________________________________
22. Осложнение родов: не было - 1, были - 2
(указать какие: основное осложнение указать первым)
_______________________________________________
23. Операции и оперативные пособия, предпринятые с целью родоразрешения: не было - 1, были – 2 (указать какие) ________________________________
_______________________________________________
24. Ребенок (плод) родился: при одноплодных
родах - 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3,
др. многоплодных родах – 4.
25. Масса ребенка (плода) при рождении_________________________________гр.
26. Рост ребенка (плода) ______________________ см.
27. Ребенок (плод) родился: доношенным - 1, недоношенным - 2, переношенным – 3.
27-1. Критерии живорождения: дыхание - 1,
сердцебиение - 2, пульсация пуповины - 3, произвольное сокращение мускулатуры – 4.
28. Ребенок (плод) родился: мертвым - 1, мацерированным - 2, в асфиксии – 3.
29. Смерть ребенка (плода) наступила: до начала
родовой деятельности - 1, во время родов - 2, после родов - 3, неизвестно – 4.
30. Смерть ребенка (плода) произошла: от заболевания - 1, несчастного случая - 2, убийства - 3, род смерти не установлен – 4.
31 Причина перинатальной смерти:
а) основное заболевание или состояние ребенка (плода), явившееся причиной смерти (указывается одно заболевание)
_________________________________________________
б) другие заболевания или состояния у ребенка (плода)
_______________________________________________
в) первоначальная заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее причину смерти ребенка (плода)
______________________________________________
г) другие заболевания или состояния матери (состояние последа), способствующие смерти ребенка (плода)
____________________________ _________________
д) другие сопутствовавшие состояния _________________

32. Өлімнің (өлі туудың) себебін:
а) 1 - өлімді куәландырған дәрігер, 2 - босандырған дәрігер,
3 - баланы емдеген педиатр-дәрігер, 4 - патологоанатом,
5 - сот-медицина сарапшысы, 6 - акушер, 7 – фельдшер/
б) 1 - мәйітті тексеру, 2 - медициналық құжаттамалардағы жазбалардың, 3 - бұрынғы байқаулардың, 4 - ашудың негізінде анықтады
33. а) Куәлік беруші медицина ұйымының атауы: __________________________________________________ _________________________________________________________________________
б) Куәлік беруші медицина қызметкерінің т.а,ә, қызметі және қолы
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Мөр
_____________
қолы
Денсаулық сақтау
ұйымының басшысы
_____________________
Тегі
34. Анасының куәлігінің/төлқұжатының № _______________
35. Анасының қолы ________________күні _______________
Тіркеу органында толтырылады
36. Куәлік тіркеу органында толтыру дұрыстығына жауапты
дәрігермен тексерілді
_____ ж./г. "__" ___________
қолы _____________
--------------------------------------------------Кесу сызығы-----------------------------------
Перинаталдық өлім туралы медициналық куәліктің түбіртегi №106-2/е-07 нысанына
(алдын ала, түпкілікті, алдын аланың, түпкіліктінi орнына сериялар № ______) Берілген күні 20____ ж. "____" "_____________"
Медицина ұйымдарының атауы
_______________________________________________________________________________
______________
Бала 1-өлі туған, 2 - туғаннан соң 1-аптадан кейін өлді (сызу қажет)
1. Анасының тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
_______________________________________________________________________________
_________________________________________________________________
2. Анасының туған күні: _____күнi, ___________ айы, ________ жылы
3. Ұлты _____________________________________________________________
4. Анасының отбасы жағдайы: некеге тұрмаған - 1, некеге тұрған - 2, жесір - 3, ажырасқан - 4, белгісіз – 5
5. Жұбайының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_______________________________________________________________
6. Қайтыс болған (өлі туған) баланың анасының тұрақты мекенжайы: ___________________Республикасы

32. Причина смерти (мертворождения) установлена:
а) врачом, удостоверившим смерть - 1, врачом,
принимавшим роды - 2, врачом-педиатром, лечившим ребенка - 3, патологоанатомом - 4, судебно-медицинским экспертом - 5, акушеркой - 6, фельдшером – 7.
б) на основании: осмотра трупа - 1, записей в медицинской документации - 2, предшествовавшего наблюдения - 3, вскрытия – 4.
33. а) Свидетельство выдано, наименование медицинской организации:
_________________________________________________________________________
б) Фамилия, имя, отчество, должность и подпись медицинского работника, выдавшего свидетельство
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
печать
_____________
подпись
Руководитель медицинской организации
_____________________
фамилия
34. Удостоверение/паспорт матери № _______________
35. Подпись матери ________________ дата _______________
Заполняется в регистрирующем органе
36. Свидетельство проверено в регистрирующих органах врачом, ответственным за правильность заполнения.
_____ г. "__" ________
/подпись_________
--------------------------------------------------Линия отреза-----------------------------------
Корешок медицинского свидетельства о перинатальной смерти к форме №106-2/у-12
окончательное, предварительное, взамен предварительного №______)                         Дата выдачи 20____ г. "____" "_____________"
Наименование медицинской организации
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Мертворожденный - 1, умер на 1-й неделе жизни - 2 (подчеркнуть)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. Дата рождения матери: _____число, ___________ месяц, ________ год
3. Национальность матери _______________________________________________________________________________
4. Семейное положение: никогда не состояла в браке - 1, состоит в браке - 2, вдова - 3, разведена - 4, неизвестно – 5.
5. Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии) мужа
_________________________________________________________________________
6. Место постоянного жительства матери умершего ребенка (мертворожденного):
______________________ / Республика _________________ Область/ ГРЗ _________________
Район/ ГОЗ/Район в ГРЗ __________________________________
Округ/Поселковый акимат /Район в ГОЗ/Акимат города районного значения ______________________

_____________________облысы/респ.маңызы бар қала _________________ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ. маңызы бар қаланың ауданы __________________________________ округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ______________________ елді мекені ___________ (1-қала, 2-ауыл) ______________________көшесі, үйі № ______ , пәтері № ______
7. Анасының жұмыс орны (жұмыс істемесе, кімнің қамқорлығында екенін көрсету қажет)/ ____________________________________
Қызметі немесе орындалатын жұмысы __________________________
8. Анасының білімі: жоқ - 1, бастапқы - 2, басты орта - 3, жалпы орта - 4, кәсіптік орта - 5, аяқталмаған жоғары-6, жоғары - 7, белгісіз – 8
9. Қайтыс болған баланың тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
10. Жынысы: 1 - ер, 2 - әйел, 3 - анықталған жоқ
11. Туған, өлі туған күні мен уақыты: __________ мин, _______ сағ, ______ күні, ____ айы, _______ жылы
12. Қайтыс болған күні мен уақыты: ____мин ____ сағ, ___ күні, ____ айы, ______ жылы

Населенный пункт ___________ (город -1, село – 2) ______________________ ул., дом № ______ , кв. № ______
7. Место работы матери (если не работает, указать на чьем иждивении находится)
__________________________________________________________________________
Должность или выполняемая работа __________________________________________
8. Образование матери: не имеет - 1, начальное - 2, основное среднее - 3,
общее среднее – 4, среднее специальное - 5, незаконченное высшее – 6,
высшее – 7, неизвестно – 8.
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) умершего ребенка (при его наличии)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
10. Пол: мужской - 1, женский - 2, не определен – 3.
11. Дата рождения (мертворождения): __________ мин, _______ час, ______ число, ____ месяц, _______ год

13. Қайтыс болған (өлі туған) жері:
а) _____________________________республикасы, _____________________ облысы/респ.маңызы бар қала _________________ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ. маңызы бар қаланың ауданы __________________________________ округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ______________________ елді мекені ___________ (1-қала, 2-ауыл)
б) өлім (өлі туу): 1 – стационарда __________________2 -үйде __________________, 3 - басқа жерде _______________болды (жазу қажет)

13. Место смерти (мертворождения):
а) ___________________ / Республика _____________________ Область/ ГРЗ _________________
Район/ ГОЗ/Район в ГРЗ __________________________________ Округ/Поселковый акимат /Район в ГОЗ/Акимат города районного значения ______________________
Населенный пункт ___________ (город -1, село – 2) ______________________ ул., дом № ______ , кв. № ______
б) смерть (мертворождение) произошла: 1 – в стационаре __________________2 -дома__________________, 3 - в другом месте _______________ (вписать)

14. Ана туған баланың саны бойынша нешіншісі (тірідей туатын кезектілігі_______________________
15. Босану саны бойынша нешіншісі __________, жүктілігі ____________
16. Нақты жүктіліктің мерзімі ________толық апта
17. Оған дейінгі жүктіліктер аяқталды: тірі баланы туумен _______1, өлі баланы туумен ________2, өз еркімен болған түсікпен _________3, медициналық абортпен _________ 4, оның ішінде мед көрсетімдер бойынша-5

14. Который по счету родившийся ребенок у матери (очередность живорождений) _______________________
15. Какие по счету роды __________, беременность ____________
16. Продолжительность настоящей беременности________ полных недель.
17. Из предшествующих беременностей: число закончившихся живорождением – 1,
мертворождением - 2 , самопроизвольным выкидышем – 3, медицинским абортом - 4,
в том числе по мед. показаниям - 5

22. Босануға жәрдемдесу мақсатында қолданылған операциялар мен
операциялық құралдар: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет)
____________________________________________________________________________
__________________
23. Бала (ұрық) 1-бір ұрықты, 2-егіздердің бірін, 3-егіздердің екіншісін,
4-өзге де көп ұрықты туу кезінде туды
24. Бала (ұрық) 1 - күні жетіп, 2 - күні жетпей, 3 - күннен асып туды

22. Операции и оперативные пособия, предпринятые с целью родоразрешения: не было - 1, были - 2 (указать какие)
______________________________________________________________________________________________
23. Ребенок (плод) родился: при одноплодных родах - 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3, других многоплодных родах – 4.
24. Ребенок (плод) родился: доношенным - 1, недоношенным - 2, переношенным – 3.

25. Бала (ұрық) 1-өлі, 2-мацерацияланып, 3-тұншығып туды
26. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі салмағы _________________ г
27. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі бойы______________________ см.
28. Тірі туу өлшемдері: тынысы-1, жүректің соғуы-2, кіндікбау тамырының соғуы-3,
бұлшықеттердің еркін қимылы-4
29. Баланың (ұрықтың) өлуі: 1-босанғанға дейін, 2-босану кезінде, 3-босанғаннан кейін,
4-белгісіз жағдайда болды

25. Ребенок (плод) родился: мертвым - 1, мацерированным - 2, в асфиксии – 3.
26. Масса ребенка (плода) при рождении _________________ г
27. Рост ребенка (плода) ______________________ см.
28. Критерии живорождения: дыхание - 1, сердцебиение - 2, пульсация пуповины - 3, произвольное сокращение мускулатуры – 4.
29. Смерть ребенка (плода) наступила: до начала родовой деятельности - 1, во время родов - 2, после родов - 3, неизвестно – 4.

02.1
-жұмыстың жоқтығы
02.2
-мекенжайға тіркелудің
02.3
-білмеу себебінен
02.4
-басқа себептермен
02.5
Дәрігердің байқалуында болмаған
03
39. Босандыру әдістері:
Табиғи босандыру
01
Операциялық босандыру (кесар тілігі,
вакуум-экстракциялар, акушерлік қысқыштар салу)
02
40. Перинаталдық өлімнің себебі:
а) баланың (ұрықтың) өлуіне қайтыс болуына болған негізгі ауруы немесе жағдайы (тек бір ғана ауруы көрсетіледі)
___________________________________________
АХЖ-10 коды/
(аурудың) күні/ басталуы/ аяқталуы
б) баланың (ұрықтың) өзге де ауруы немесе жағдайлары
_________________________________________________
_________________________________________________
в) баланың (ұрықтың) қайтыс болуына себеп болған анасының алғашқы ауруы немесе жағдайы (бала жолдасы)
_________________________________________________
_________________________________________________
г) баланың (ұрықтың) өлуіне әсер еткен анасының өзге де аурулары немесе жағдайы (бала жолдасы) ________________________________________________
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда): _______________________________________________________________
Туу туралы актінің жазбасы: 20 ___ жылғы ______ _________№ _______
Қайтыс болу туралы актінің жазбасы: 20 ___ жылғы _________№ _______
тіркеу органдарының атауы ______________________________________________________________________________________________
20____ж _________________ Тіркеу органының қызметкерінің қолы ___________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 107/е нысанды медициналық құжаттама
Оңалту картасы №
1 бөлім
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
ер
әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
11. Мүгедектік тобы
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Науқас жолданды
15. Емдеуге жатқызу түрi Емдеуге жатқызу бюросы айқындаған емдеуге жатқызу коды
Қабылдау бөлiмшесi дәрiгерiнiң жазбасы
Ағымдағы емдеуге жатқызу туралы ақпарат:
16. Осы ауруы салдарынан осы жылда жатқызылуы
17. Жолдаған ұйымның диагнозы (шкалалары бойынша оңалту потенциалын көрсету қажет)
Денсаулығым туралы ақпаратты келесілерге хабарлауға рұқсат етемін:
Жақынының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
Емдеуге жатқызу кезінде қабылдау бөліміндегі дәрігердің біріншілікті қарауы:
1. Қарау күні мен уақыты
2. Ауру анамнезі
3. Өмір анамнезі

02.1
- отсутствие работы
02.2
- отсутствие прописки
02.3
- по незнанию
02.4
- по другим причинам
02.5
Не наблюдалась у врача
03
39. Методы родоразрешения:
Естественный путь родоразрешения
01
Оперативное (кесарево сечение, вакуум-экстракция, наложение акушерских щипцов)
02
40. Причина перинатальной смерти:
а) основное заболевание или состояние ребенка (плода), явившееся причиной смерти (указывается одно заболевание)
_______________________________________________
Код МКБ-10
Дата (болезни) начало/окончание
б) другие заболевания или состояния у ребенка (плода)
_________________________________________________
_________________________________________________
в) первоначальное заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее причину смерти ребенка (плода)
_________________________________________________
_________________________________________________
г) другие заболевания или состояния матери (состояние последа), способствующие смерти ребенка (плода)
________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) врача (среднего медицинского работника),
выдавшего свидетельство о смерти: __________________________________________
Запись акта о рождении: 20 ___ жылғы/года ______ _________№ _______
Запись акта о смерти: 20 ___ жылғы/года _________№ _______
Наименование регистрирующего органа
_________________________________________________________________________
______________________________
Идентификатор сотрудника регистрирующего органа ___________________________
Медицинская документация форма № 107/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан
Реабилитационная карта №
Раздел 1
Общая часть
1. ИИН
2. Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Группа инвалидности
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Пациент направлен
15. Тип госпитализации Код госпитализации
Запись врача приемного покоя
Информация о текущей госпитализации:
16. Госпитализирован в данном году по поводу данного заболевания
17. Диагноз направившей организации (указать реабилитационный потенциал
согласно шкале реабилитационного маршрута)
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
Первичный осмотр врача
1. Дата и время осмотра
2. Анамнез болезни
3. Анамнез жизни

4. Шағымы
5. Аллергиялық сыртартпа
6. Жұқпалы аурулармен ауыруы
Туберкулез
иә
жоқ Тері-қан
иә
жоқ Гепатит
иә
жоқ басқа Вирусты гепатит
иә
жоқ Қызылша, қызамық
иә
жоқ Желшешек
иә
жоқ эпидемический паротит
иә
жоқ
Соңғы 35 күнде инфекциялық науқастармен қатынаста болмаған
7. Аса қауіпті инфекциялардың және ЖРВИ бергілері
иә
жоқ
Егер иә болса, науқас изоляторға орналастырылды ма
иә
жоқ
8. Тасымалдау түрлерi
Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
Объективтік статустың ақпараты (қабылдау бөлімі)
1. Қарау күні мен уақыты
2. Объективтік статусы (1 қосымша парағы)
3. Түскен кезіндегі зертханалық-аспаптық зерттеулердің деректері
Алдын-ала диагноз қою (қабылдау бөлімі)
4. Алдын ала қойылған диагноз
5. Түскен кездегi диагнозы
6. Халықаралық шкалалар бойынша қозғалу белсенділігін бағалауды көрсетіңіз
7. Оңалту маршруттарының шкаласын анықтау
8. Науқасты іріктеу (қабылдау бөлімі)
Қабылдау бөлімінде науқасты қысқаша қарау
1. Басымдығын бағалау (триаж-жүйесі орнына)
2. Ауруханаға жатқызудың негізділігіне сай науқастың жалпы жағдайын өлшемдерге сәйкес бағалау.:
Инфекциялық патология немесе жоғары жұқпалы тәуекелді белгілеу
Тері жабынында бөртпе
жоқ
иә
Дене қызуы көтерілуі
жоқ
иә
Мұрыннан ағу
жоқ
иә
жөтел
жоқ
иә
Тамақ ауруы
жоқ
иә
Құсу
жоқ
иә
Іш өту
жоқ
иә
Метеоризм
жоқ
иә
Уретралді катетер
жоқ
иә
Сүңгімен тамақтандыру
жоқ
иә
Калостома
жоқ
иә
Жауыржара
жоқ
иә
Трахеостома
жоқ
иә
Дисфагия болуы
жоқ
иә
Соңғы 6 ай ішінде (жолға толтыру)
Сіреспе
жоқ
иә
Жарақаттанушылық
жоқ
иә
Ота
жоқ
иә
Басқа:
жоқ
иә
Сіреспеге қарсы дәрі-дәрмек
жоқ
иә
Мінез-құлығы, әлсіз көз контакті, стереотипия
жоқ
иә
Аллергиялық сыртартпа (егер жауап иә болса, неге екенін көрсету керек, жанама әсері)
жоқ
иә
жоқ
иә
3. Емханаға жатқызу, немесе жатқызбау, немесе басқа емханаға ауыстыру туралы шешімді негіздеу
4. "Центильді коридор" бойынша біріншілікті оңалту болжамы мен әлеуетін бағалау
Ауруханаға жатқызу:
көрсетілген
көрсетілмеген
Қабылдау бөлімінің дәрігерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда) және ID
Науқастың біріншілікті мейірбикелік қарауы (бейінді бөлімшеге түскеннен кейін алғашқы 24 сағатта толтырылады):
1. Жалпы ақпарат (жатқызылу түрі, араласатын тілі, ұйымдастырушылығы)
2. Науқастың нұсқаулығы (өзінің дәрі-дәрмегі, ұйқы режимі, экономикалық бағалау, тамақтану режимі)
3. Науқасты қарау (функционалды скрининг, Нортон шкаласы бойынша терісін бағалау, Морзе шкаласы бойынша құлау қаупін бағалау (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша))
4. Науқасқа сауалнама (отбасындағы зорлық-зомбылықты бағалау, науқасты/отбасын оқыту қажеттілігі, мәдени әртүрлілікті)
Науқастың біріншілікті мейірбикелік қарауын өткізді: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
2 бөлім
Емдеуші дәрігердің алғашқы тексеріп-қарауы

4. Жалобы
5. Аллергоанамнез ( включая непереносимость препаратов)
6. Перенесенные инфекции название заболевания дата заболевания
Туберкулез
да
нет Кож-Вен.
да
нет
Гепатит
да
нет др.
Вирусный гепатит
да
нет
Корь, краснуха
да
нет
Ветряная оспа
да
нет эпидемический паротит
да
нет
За последние 35 дней в контакте с инфекционными больными не был
7. Признаки особо опасных инфекций и ОРВИ
да
нет
Если да, пациент помещен в изолятор
да
нет
8. Вид транспортировки
Осмотр проведен: Ф.И:О. ID
Данные объективного статуса
1. Дата и время осмотра
2. Объективный статус (вкладной лист 1)
3. Данные лабораторно-инструментальных исследований при поступлении Выставление предварительного диагноза (приемный покой)
4. Предварительный диагноз
5. Диагноз при поступлении
6. Указать оценку двигательной активности международных шкал.
7. Определение шкалы реабилитационной маршрутизации.
8. Сортировка пациента (Приемный покой)
Краткий осмотр пациента
1. Оценка приоритета (вместо триаж-системы)
2. Оценить состояние пациента, согласно Критериям обоснованности госпитализации:
Установление инфекционной патологии
или высокого инфекционного риска
Сыпь на кожных покровах
нет
да
Повышение температуры тела
нет
да
Отделяемое из носа
нет
да
Кашель
нет
да
Боль в горле
нет
да
Рвота
нет
да
Жидкий стул
нет
да
Метеоризм
нет
да
Уретральный катетер
нет
да
Зондовое питание
нет
да
Калостома
нет
да
Пролежни
нет
да
Трахеостома
нет
да
Наличие дисфагии
нет
да
Наличие
за последние 6 месяцев
(вписать в строку)
Судороги
нет
да
Травмы
нет
да
Операции
нет
да
Др:
нет
да
Принимает противосудорожные препараты
нет
да
Особенности поведения, слабый зрительный контакт, стереотипии
нет
да
Аллергологический анамнез (если да, написать на что, побочное действие)
нет
да
3. Обосновать необходимость госпитализации, либо отказа, либо направление в другой стационар
4. Провести первичную оценку реабилитационного прогноза и потенциала, согласно шкале "Центильного коридора".
Госпитализация:
показана
противопоказана Ф.И.О. (при его наличии) и ID врача приемного покоя Ф.И.О. (при его наличии) ID
Первичный сестринский осмотр пациента (заполняется в профильном отделении в течение 24 часов после поступления)
1. Общие данные (вид поступления, язык общения, организованность)
2. Инструктаж пациента (наличие собственных медикаментов, режим сна, экономическая оценка, режим питания)
3. Осмотр пациента (функциональный скрининг, оценка кожи по шкале Нортон, оценка риска падения по шкале Морзе (на усмотрение медперсонала))
4. Опрос пациента (насилие в семье, оценка необходимости обучения пациента/семьи, культурные разнообразия)
Первичный сестринский осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии) ID
Раздел 2
Первичный осмотр лечащего врача

1. Қарау күні мен уақыты
2. Шағымдар
3. Объективтік статусы (1 қосымша парағы)
4. Ауру анамнезі
5. Өмір ананмнезі
6. Тектілік
7. Дәрі-дәрмектерді қабылдауы наименование, когда и причины приема.
8. Алдын-ала қойылған диагнозды негіздеу
9. Медициналық оңалту жоспары
10. Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
Науқастың оңалту картасының
1 қосымша парағы
Науқастың объективті статусы
1. Күні мен уақыты
2. Бойы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
3. Салмағы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
4. ЖЖЖ
5. ЧСС,
6. АҚ;
7. Температура;
8. Ішілген сұйықтық көлемі (МҰ қажеттілігіне байланысты);
9. Несеп пен нәжістің болуы/болмауы (МҰ қажеттілігіне байланысты);
10. Топтық бағалау парағы;
11. Оңалту әлеуетін бағалау парағы:
● А. Анатомиялық шектеу (қимылдық, сенсорлық);
● Ә. Танымдық және сөйлеу бұзушылықтары (сөйлеу бұзылуы, когнитивтік бұзылу деңгейі, коммуникация);
● Б. Әлеуметтік бейімдеу бойынша көрсеткіштер шкаласы (тәуелділік шкаласы/дәрежесі).
11. Халықаралық шкалалар бойында қимыл-қозғалысын бағалау:
● Gross Motor Function Measure (GMFM) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша);
● Өзін-өзі қамқорлық пен бейімделу дағдыларын бағалау (түрлендірілген Бартел шкаласы) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша);
● FIM функционалдық тәуелсіздік шкаласы (қозғалтқыш функциясы) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша)
● Когнитивті функциялары.
Науқастың оңалту картасының
2 қосымша парағы
Күнделiк
1. Күні мен уақыты
2. Науқастың объективті статусы;
3. Шағымдары;
4. ЕДШ;
5. Физиотерапия;
6. Еңбек терапиясы
7. Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
Науқастың оңалту картасының
3 қосымша парағы
Хабардар етілген пациенттің ерікті түрдегі келісімі
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабының 3-тармағына сәйкес (медициналық көмек пациенттің ауызша немесе жазбаша түрдегі келісімін алғаннан кейін көрсетілуі керек)
ЖСН
Т.А.Ә. (болған жағдайда) (толық)
Туған күні
МҰ бола отыра (МҰ атауы)
Медициналық араласудың келесі түрлерін өткізуге ерікті түрде келісімімді беремін:
1) Маған қанның компоненттерін және (немесе) препараттарын құюдың мүмкін асқынулары (реакциялар, асқынулар, оның ішінде өмірге қауіпті, вирустық және бактериалдық инфекцияларды жұқтыру), сондай-ақ құюдан бас тарту түсіндірілді.
2) Туберкулезді емдеудегі құқықтары мен міндеттері туралы, "Туберкулезбен ауыратын науқастың мінез-құлқы ережелерін" сақтау шаралары, жағымсыз реакциялардың пайда болуы, жалтарған және / немесе бөлінген жағдайда мәжбүрлеп оқшаулау шараларын қолдану туралы (режимді бұзу) түсіндірілді.

1. Дата и время осмотра, отделение, № палаты, койка
2. Жалобы
3. Объективный статус пациента (Вкладной лист 1)
4. Анамнез заболевания
5. Анамнез жизни
6. Наследственность
7. Прием медикаментов на момент госпитализации наименование, когда и причины приема.
8. Обоснование предварительного диагноза
9. План медицинской реабилитации
10 .Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 1 к
реабилитационной карте
Объективный статус пациента
1. Дата и время осмотра
2. Рост (при поступлении и необходимости от профиля МО),
3. вес (при поступлении и необходимости от профиля МО),
4. ЧСС,
5. ЧДД,
6. АД,
7. температура,
8. количество выпитой жидкости,
9. наличие/отсутствие стула и мочеотделения и т.д.
10. Лист командной оценки,
11. Шкала оценки реабилитационного потенциала:
- А. Анатомические ограничения (двигательная, сенсорная);
- Б. Когнитивные и речевые нарушения (речевые нарушения, когнитивные нарушения, уровень коммуникации);
- В. Показатели по шкале социальной адаптации (шкала/степень зависимости).
12. Оценка двигательной активности с помощью международных шкал:
- Gross Motor Function Measure (GMFM) (на усмотрение медперсонала);
- Оценка навыков самообслуживания и бытовой адаптации (модифицированная шкала Бартела) (на усмотрение медперсонала);
- Шкала функциональной независимости FIM (двигательная функция) (на усмотрение медперсонала);
- Когнитивные функции.
Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача
Вкладной лист 2 к
реабилитационной карте
Дневник
1. Дата и время
2. Объективный статус пациента
3. Жалобы
4. ЛФК
5. Физиотерапия;
6. Трудотерапия.
7. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 3 к
реабилитационной карте
Информированное согласие пациента
В соответствии с п. 3 статьи 91 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" (Медицинская помощь должна предоставляться после получения информированного устного или письменного добровольного согласия пациента)
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) – полностью
Дата рождения дата месяц год
Находясь в (наименование МО) (из регистра МО)
Даю добровольное согласие на проведение следующих видов медицинского вмешательства:
Ф.И.О. (при его наличии)
1) Мне разъяснены возможные последствия переливания компонентов и (или) препаратов крови (реакции, осложнения, в том числе опасные для жизни, заражение вирусными и бактериальными инфекциями), а также отказа от переливания.
2) Информирован(а) о правах и обязанностях пациента, при лечении туберкулеза, о мерах по соблюдению "Правила поведения пациента туберкулезом", возникновения побочных реакций, применения мер принудительной изоляции в случае уклонения и/или отрывов (нарушение режима).

3) Мен денсаулығым туралы, емделудің алдыңғы эпизодтары, қатар жүретін аурулар, алдыңғы операциялар, жарақаттар, аллергиялық реакциялар туралы және емдеудің дұрыс тактикасын таңдау үшін қажетті барлық ақпарат бердім.
4) Менде кез-келген сұрақтар қою мүмкіндігі болды, және мен қол жетімді түрде барлық қол жетімді сұрақтарға толық жауап алдым.
Қолы _______________ толтырылған уақыты мен күні
Егер науқастың туысы/ қамқоршысы/ заңды өкілі толтырса:
Т.А.Ә. (болған жағдайда) (толық)
Дәрігердің: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Уақыты мен күні
Ескертпе:
Инвазиялық араласулар кезінде пациенттің ерікті түрдегі жазбаша келісімі қайта шақырылуы мүмкін, егер науқастың өміріне төніп тұрған қауіп болса немесе медициналық қызметкерлер инвазиялық араласуларды бастап кетсе және оны доғару мүмкіндігі болмаса.
Науқастың оңалту картасының
4 қосымша парағы
Дәрігерлік тағайындаулар парағы
1. Күні мен уақыты
2. Тәртіп
3. Ем-дәм
4. Дәрілік заттардың, көрсетілетін қызметтердің атауы
5. Тағайындау күні мен қабылдауды доғару күні
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда), идентификаторы
Науқастың оңалту картасының
5 қосымша парағы
Диагноздардың негіздемесі
1. Күні мен уақыты
2. Объективті статус
3. Шағымдары
4. Қолжетімді зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
5. Диагноз
6. Дәрігерлік тағайындаулар парағы
7. Емдеуші дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
Науқастың оңалту картасының
6 қосымша парағы
Мамандардың кеңесі
1. Күні мен уақыты
2. Кеңес түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
Қажетіне қарай:
7. Жазу консилиумдары ауруы бойынша келісілген зерттеу және емдеу ұстанымын, ұсыныстарын қамтуы тиіс. Консилиум мүшесінің ерекше позиция бар жағдайда, оның пікірі тіркеледі.
Шығару эпикризі
1. Клиникалық диагнозы код наименование
Қойылған күнi
2. Емдеудiң басқа түрлерi
3. Еңбекке жарамсыздық парағын беру туралы белгi
№ бастап дейін
4. Немен аяқталды
Ауыстырылды (МҰ регистрінен)
5. Еңбекке қабiлеттiлiгi
6. Шыққан күнi мен уақыты
7. Төсек-күндер өткiзiлдi
8. Сараптамаға түскендер үшiн – қорытынды
Бөлімше меңгерушісі Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды
Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ
Патологиялық (гистологиялық) қорытынды:
Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование
негiзгi ауруының асқынуы код наименование
қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ 107/е "Оңалту картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
АҚ
Артериялық қысым
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
4
МҰ
Медициналық ұйым
5
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
6
ТАЖ
Тыныс алу жиілігі
7
ЖСЖ
Жүрек соғысының жиілігі
8
ЕДШ
Емдік дене шынықтыру

3) Мною представлена вся необходимая информацию о состоянии своего здоровья, предыдущих эпизодах лечения, сопутствующих заболеваниях, перенесенных операциях, травмах, аллергических реакциях и других сведениях, необходимых для выбора правильной тактики лечения.
4) Я имел (а) возможность задавать любые вопросы и на все вопросы получил (а) исчерпывающие ответы в доступной форме.
Подпись: _______________ Дата и время
Если заполнил родственник/опекун / законный представитель пациента:
Ф.И.О. (при его наличии)
Ф.И.О. (при его наличии) врача
Дата и время
Примечание: Согласие на проведение инвазивного вмешательства подлежит отзыву, за исключением случаев, когда медицинские работники по жизненным показаниям уже приступили к инвазивному вмешательству и его прекращение или возврат невозможны в связи с угрозой для жизни и здоровья пациента
Вкладной лист 4
к реабилитационной карте
Лист врачебных назначений
1. Дата и время назначения
2. Режим
3. Диета
4. Наименование услуги, лекарственного средства
5. Дата назначения (по времени) и дата окончания
6. Идентификатор и Ф.И.О. (при его наличии) врача
Вкладной лист 5 к
реабилитационной карте
Обоснование всех видов диагноза
1. Дата и время
2. Объективный статус
3. Жалобы
4. Интерпретация результатов доступных лабораторных и диагностических исследований
5. Диагноз
6. Лист врачебных назначений
7. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 6 к
реабилитационной карте
Консультация специалиста
1. Дата и время осмотра
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
При необходимости:
7. Записи консилиумов должны включать согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. В случае особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется.
Выписной эпикриз
1. Диагноз клинический Дата установления
2. Другие виды лечения
3. Отметка о выдаче листка нетрудоспособности № листка нетрудоспособности, дата открытия и закрытия листка нетрудоспособности
4. Исход пребывания . Переведен в МО (из регистра МО)
5. Трудоспособность
6. Дата и время выписки
7. Проведено койко-дней
8. Для поступивших на экспертизу – заключение
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии) ID Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии) ID
Заполняется в случае смерти:
Умер дд/мм/гг Аутопсия проводилась:
да
нет Патологическое (гистологическое) заключение: Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного
сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии) ID
Список сокращений формы № 107/у "Реабилитационная карта":
1
АД
Артериальное давление
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МИС
Медицинская информационная система
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
6
ЧДД
Частота дыхательных движений
7
ЧСС
Частота сердечных сокращений
8
ЛФК
Лечебная физическая культура

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 113/е нысанды медициналық құжаттама
Жүкті және босанатын әйелдің алмасу картасы №___________________
Жүкті әйелдің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні мен жылы
ЖСН
Есепке алыну күні
Мамандығы
Білімі
Тұрғылықты мекенжайы
Телефоны
Жүкті әйелдің қан тобы
Жүкті әйелдің резус-тиістілігі
Анықтығын күні
Күйеуінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күйеуінің ЖСН
Мамандығы
Білімі
Тұрғылықты мекенжайы
Телефоны
Күйеуінің қан тобы және резус-тиістілігі (көрсетілімдер бойынша)
Флюорографиялық тексеру нәтижесі
Егер Сіз бұл құжатты тауып алсаңыз, көрсетілген мекенжай бойынша қайтаруыңызды өтінеміз
Сіздің дәрігеріңіз
Телефоны
Акушер
Участок
Кабинет
Телефоны
Сізге дер кезінде дәрігерге бару және осы ұсыныстарды орындау қажет
Қабылдау:
Қабылдау уақыты
Дүйсенбі
Сәрсенбі
Сейсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
Жолдама бойынша қаралды
Өзі қаралды (қажеттіні сызыңыз)
Құрметті _________________________________________!
Құттықтаймыз!
Сіз – болашақ анасыз! Осындай ең жақсы сәтіңіз – бала көтеру мен оның туылуы кезінде Сізге қолғабыс болуға ризамыз!
Алмасу картасы – жүктілік кезінен босанғанға дейін, босану кезінде және босанғаннан кейін денсаулық жағдайы туралы ақпарат көзі болып табылатын ананың жеке медициналық картасы.
Нұсқаулық:
● Алмасу картасының барлық мазмұнын мұқият оқып, қарап шығыңыз
● Өзіңізбен бірге бұл картаны әрдайым алыңыз, соның ішінде сіз кез келген медициналық мекемеге жүгінгенде.
● Ақпаратты көрсетілген беттерде өз бетіңізбен толтырыңыз.
Сұрақтар туындаған жағдайда медициналық қызметкерге хабарласыңыз
Анамнез
Әкесі (баланың):
Әкесінің денсаулығы туралы ақпарат
Тектілік
Анасы (баланың):
Тектілік
Ауырған аурулар
Гепатит
Туберкулез
Венерологиялық аурудар
Созылмалы аурулар (бар болса диспансерлік есепте тұра ма, базистік терапияны алады ма)
Жасалған операциялар
Гемотрансфузиялар
Аллергоанамнез
Өкпені рентгенологиялық зерттеу нәтижесі
(соңғы тексеру нәтижесі)
Етеккір функциясы
Менархе жастан бастап
Етеккір ұзақтығы
Циклдың ұзақтығы , мол
қалыпты
сирек (астын сызу)
Жыныстық қатынасы жастан бастап
Неке: тіркелген;
тіркелмеген;
тұрмыста емес (астын сызу)
Ескертпе: дəрігерге соңғы жүргізілген тексерулердің нәтижесін беру керек
Гинекологиялық анамнез
Контрацепция
Гинекологиялық операциялар
Акушерлік анамнез:
Қанша жүктілік болды , оның ішінде:
босанулар
өздігінен түсік тастау
жатырдан тыс жүктілік
медициналық аборт
Бұрынғы жүктілік, босану, босанғаннан кейінгі кезең ағымының ерекшеліктері
Паритет
Жылы, күні
Жүктілік қай мерзімде, немен аяқталды
Бала тірі, өлі туылды, салмағы
Босанудың, бо-санудан кейінгі мерзімнің ерекшеліктері
Баланың жынысы
Абортпен
босанумен
жасанды (хирургиялық, медикаментозды)
өздігінен, оның ішінде қатып қалған жүктілік
Мерзімінен бұрын
Мерзімінде

Медицинская документация Форма № 113/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Обменная карта беременной и родильницы №___________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной
Дата и год рождения
ИИН
Дата взятия на учет
Профессия
Образование
Домашний адрес
Телефон
Группа крови беременной
Резус принадлежность беременной
Дата определения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) мужа
ИИН мужа
Профессия
Образование
Домашний адрес
Телефон
Группа крови, резус фактор
(по показаниям)
Результат флюорографического
обследования
Если Вы нашли этот документ, пожалуйста, верните по указанному адресу
Ваш врач:
Телефон
Акушерка
Участок
Кабинет
Телефон
Вам необходимо вовремя посещать врача и выполнять данные Вам рекомендации
Прием:
Часы приема:
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Обратилась по направлению
Самообращение (нужное подчеркнуть)
Уважаемая _________________________________________!
Поздравляем Вас!
Вы – будущая мама! Мы рады содействовать
Вам в самое лучшее время - период вынашивания и рождения Вашего ребенка!
Обменная карта представляет собой личную медицинскую карту матери, которая является источником информации о состоянии здоровья с момента беременности до родов, во время родов и после родов.
Инструкции:
- Внимательно прочитайте и просмотрите всҰ содержимое обменной карты.
- Берите с собой эту карту всегда, в том числе, когда Вы обращаетесь в любое медицинское учреждение.
- Заполните информацию самостоятельно на указанных страницах.
При возникновении вопросов, обратитесь к медицинскому работнику
Анамнез
Отец (ребенка):
Данные о здоровье отца
Наследственность
Мать (ребенка):
Наследственность
Перенесенные заболевания
Гепатит
Туберкулез
Венерические заболевания
Хронические заболевания(состоит ли на динамическом учете, получает ли базисную терапию)
Перенесенные операции
Гемотрансфузии
Аллергоанамнез
Рентгенологическое обследование легких
(результат последнего обследования)
Менструальная функция
Менархе с лет
Длительность менструации
Продолжительность цикла , обильные
умеренные
скудные (подчеркнуть)
Половая жизнь с лет
Брак: зарегистрирован;
не зарегистрирован;
не замужем (подчеркнуть)
Примечание: рекомендуется представить врачу результаты последних проведенных обследований
Гинекологический анамнез
Контрацепция
Гинекологические операции
Акушерский анамнез:
Сколько всего было беременностей , из них:
родов
самопроизвольных выкидышей
внематочных беременностей
медицинских абортов
Особенности течения прежних беременностей, родов, послеродового периода
Паритет
Год, дата
Исход беременности и срок
Ребенок родился живой, мертвый, масса (вес)
Особенности течения родов, послеродового периода
Пол ребенка
абортом
родами
искусственными (хирургический, медикаментозный)
самопроизвольным, в том числе замершей
Преждевременными
в срок

Соңғы етеккірі 20 (жылдан) бастап 20 (жылға) дейін
Жүктілік кенеттен немесе индукцияланған
(овуляция стимуляциясы, инсеминация, ЭКҰ) (астын сызу)
Іштегі баланың бірінші қозғалуы 20 (жылы)
Босанудың болжамды мерзімі 20 (жылы)
Жүкті әйелді бірінші рет қарау
Шағымдары
Объективті деректер
Жалпы жағдайы
Бойы см. Салмағы кг.
ДМИ (дене массасының индексі)
Тері жамылғылары
Аяқтағы варикозды кеңейтілген көктамырлардың болуы
Ісінулер
Сүт бездерінің зерттеу
Тыныс алу ағзаларының жағдайы
Жүрек-қан тамырлары жүйесі
Артериялық қысым
Іші (жұмсақ, аурусыз)
Бауыр, көкбауыр
Қалшылдау симптомы
Басқа ағзалары
Несеп шығару Нәжіс
Акушериялық мәртебе
Жамбас өлшемдері көрсетілімдер бойынша (бойы 150 см қысқа емес және 170 см. жоғары, жамбас жарақаттары, жамбастың және ақ-қолдың туа біткен жарақаттары):
D. Sp. _______________ D. cr. ______________
D. troch ______________ c. ext _________________
C. diag _______________ C. vera ________________
Акушерлік сыртқы зерттеулер: жатыр түбі биіктігі ____________см.
Іш шеңбері (көрсетілімдер бойынша) ___________см.
Ұрықтың орналасуы, позициясы, түрі
Төмен орналасқан бөлігі
Іштегі баланың жүрек қағысы
Жүктілік мерзімі:
Етеккір бойынша
УДЗ бойынша (ерте 13 аптаға 6 күнге дейін)
Гинекологиялық зерттеу:
Сыртқы жыныс ағзалары
Айналарда
Қынап
Жатыр мойыны
Жатыр денесі
Қосалқылар
Ерекшеліктері
Диагнозы:
Ұсынымдар
Дәрігердің қолы күні
Жүктілік кезінде асқынулардың туындау қаупін бағалау
Қауіп факторлары
иә
жоқ
1.
Жасы 18 жасқа дейін
2.
Жасы 35 жастан асқан
3.
ДМИ 18 төмен
4.
ДМИ 30 жоғары
5.
Алдыңғы босанғаннан кейін 2 жылдан кем интервал
6.
Түсік немесе жасанды түсік тастағаннан кейін 6 айдан кем интервал
7.
Босанудың жоғары паритеті (4 және одан көп)
8.
Нақты уақыттағы ЭГП
9.
Көп ұрықты жүктілік (осы)
10.
Теріс резус факторы
11.
ҚРТ кейінгі жүктілік (осы)
12.
Репродуктивті жүйе органдарында операциялар (ЖАЭ, миомэктомия, жатырдағы тыртық)
13.
Сыртартпасында ерте босану (ИЦЖ, цервикальды серкляж және басқалар) немесе 3 және одан да көп өздігінен түсік тастау
14.
Анамнезінде преэклампсия/эклампсия
15.
Анамнезінде өлі туған (ұрықтың антенатальды немесе интранатальды өлімі)
Әйел сұрақтардың біріне иә жауап берсе
Ықтимал тәуекел
Иә немесе жоқ

Последняя менструация с 20 (года) по 20 (года)
Беременность спонтанная или индуцированная
(стимуляция овуляции, инсеминация, ЭКО) (подчеркнуть)
Первое движение плода 20 (года)
Предполагаемый срок родов 20 (года)
Первое обследование беременной
Жалобы
Объективные данные:
Общее состояние
Рост см. Масса (вес) кг.
ИМТ (индекс массы тела)
Кожные покровы
Наличие варикозно расширенных
вен на нижних конечностях
Отеки
Исследование молочных желез
Состояние органов дыхания
Сердечно - сосудистой системы
АД
Живот (мягкий безболезненный)
Печень, селезенка
Симптом поколачивания
Другие органы
Мочеиспускание Стул
Акушерский статус:
Размеры таза по показаниям (рост менее 150см и выше 170 см, травмы таза, врожденные пороки развития таза и конечностей):
D. Sp. _______________ D. cr. ______________
D. troch ______________ c. ext _________________
C. diag _______________ C. vera ________________
Наружное акушерское исследование: высота дна матки ____________см.
Окружность живота (по показаниям) ___________см.
Положение плода, позиция, вид
Предлежание
Сердцебиение плода
Срок беременности:
По менструации
По УЗИ (раннему до 13 недель 6 дней)
Гинекологическое исследование:
Наружные половые органы
В зеркалах
Влагалище
Шейка матки
Тело матки
Придатки
Особенности
Диагноз:
Рекомендации
Подпись врача Дата
Оценка риска возникновения осложнений при беременности
Фактор риска
да
нет
1.
Возраст до 18 лет
2.
Возраст старше 35 лет
3.
ИМТ менее 18
4.
ИМТ – 30 и более
5.
Интервал менее 2 лет после предыдущих родов
6.
Интервал менее 6 месяцев после аборта или выкидыша
7.
Высокий паритет родов (4 и более)
8.
ЭГП в настоящее время
9.
Многоплодная беременность (данная)
10.
Отрицательный резус фактор
11.
Беременность после ВРТ (данная)
12.
Перенесенные операции на органах репродуктивной системы (ЭМА, миомэктомия, рубец на матке)
13.
Преждевременные роды в анамнезе (ИЦН, цервикальный серкляж и прочее) или 3 и более самопроизвольных выкидыша
14.
Преэклампсия/эклампсия в анамнезе
15.
Мертворожденные в анамнезе (антенатальная или интранатальная гибель плода)
Женщина ответила "да" на один из вопросов
Вероятный риск
Да или нет

1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14
Преэклампсия/эклампсия
1-4
Мерзімінен бұрын босану
1, 2, 5, 8-11, 15
Ұрықтың антенатальды өлімі
1-5, 11
ҰҚДК
1-8, 12
Қан кету
Қауіп факторларын қайта бағалау (тәуекел әрбір бару кезінде анықталады)
Қабылдау күні
Қауіп факторы
Ескертпе (босандыру болжанады (МҰ атауы), болжамды босандыру деңгейі)
1
2
3
4
Гравидограмма
Зерттеулер нәтижесі
1. Жалпы қан талдауы
Күні
Гемоглобин
Эритроциттер
Түстік көрсеткіш
Тромбоциттер
ЭШЖ
Лейкоциттер
Таяқша ядролық
Сегмент ядролық
Эозинофилдер
Базофилдер
Лимфоциттер
Моноциттер
2. Несептің жалпы талдауы
Күні
Үлес салмағы
Жалпақ эпителиялары
Лейкоциттер
Эритроциттер
Цилиндрлер
Қант
Нәруыз
Бактериялар
Тұздар
3. Басқа зерттеулер
Күні
Несептің баксебу
Қантқа қан (көрсеткіштер бойынша)
Факторлар болған кезде глюкозаға төзімділікке пероральды тест
Қынап ішіндегі баксебу (көрсеткіштер бойынша)
Нечипоренко бойынша несеп талдауы (көрсеткіштер бойынша)
4. Инфекцияларға тексеру
Зерттеу/күні
RW
АИТВ
Микроскопияға жағынды (көрсеткіштер бойынша)
Онкоцитологияға жағынды (көрсеткіштер бойынша)
5. Пренаталдық скрининг
Өткізу кезеңі
Өткізу күні
Жүктілік мерзімі
Тексерілу қорытындылары
Ескертпелер
1 триместр (10-14 апта)
2 триместр (16-20 апта)
6. Ультрадыбыстық скрининг
Өткізу кезеңі
Өткізу күні
ХА маркерлері (қолда бар болғанда)
Қорытынды
Ұсыныстар
1 триместр (10-14 апта)
ТВП -
ДНК -
2 триместр (20-22 апта)
3 триместр (32- 34 апта)
Консультациялар
Терапевттің бірінші тексеріп-қарауы
Шағымдары
Сыртартпа
Туды және қалыпты дамыды (иә, егер жоқ – туу кезінде және балалық шақта қандай ауытқулар)
Тұқым қуалаушылық ауыр емес (егер ия болса, қандай аурулар, туыстық дәрежесі)
Бұрын ауырған аурулары: жалпы
Балалар инфекциялары
Гепатиттер
Туберкулез
Венерологиялық аурулар
Басқа инфекциялар
Ауырған ушыққан сырқат
Созылмалы аурулар (жүрек-тамыр, тыныс, нерв жүйесінің аурулары, қимыл-қозғалыс және т.б. аурулары)
Диспансерлік есеп (егер болса, диагнозы, тексерілген орыны, маман, соңғы қабылдау күні, қандай препараттар қабылдады)
Емдеуге жатқызу (егер сыртартпада болса, қандай диагнозбен, мерзімі, медициналық ұйымның атауы, шұғыл немесе жоспарлы)
Жасалған операциялар, асқынулар
Алған жарақаттары және олардың салдары
Гемотрансфузиялар
Аллергоанамнез
Жалпы жағдайы
Дене құрылысының ерекшеліктері:
Нормостеник (астеник, гиперстеник)
Тері жамылғылары
Дене қызуы
Ауыз қуысының жағдайы
Аңқаның, бадамшаның жағдайы
Қалқанша без аймағын тексеру
Лимфа түйіндері
Ісіктері (жоқ, бар, оқшауланған)
Сүт бездерінің жағдайы
Тыныс алу ағзаларының жағдайы
Жүрек-қан тамырлары жүйесі
Пульс
Артериялық қысым: оң қолында ____________________
сол қолында ________________
Іші (жұмсақ, ауырмайды)
Бауыр, көкбауыр
Солқылдау симптомы
Басқа ағзалары
Несеп шығару ___________________ Нәжіс __________________
Диагнозы
Ұсыныстар
Дәрігердің қолы ______________________ күні ________________
Терапевттің қайтадан тексеріп-қарауы
Мамандардың консультациялары
Мамандығы
Диагнозы
Ұсыныстары
Мамандардың консультациялары
Мамандығы
Диагнозы
Ұсыныстары
Босануға дайындау
Ана мектебі
Күні
Жүктілік мерзімі
Оқудың тақырыбы
Серігінің қатысуы
Дәрігердің қолы
Босануға дайындау
Күні
Жүктілік мерзімі
Шағымы
Жалпы жағдайы (ісінуі)
Артериялық қысым
оң қолында
сол қолында
Іштегі баланың орналасуы
Іштегі баланың жүрек қағысы
Тұрмыстық жағдайлар
Әлеуметтік саулық
Әлеуметтік-құқықтық көмек
(көрсетілімдер бойынша)
Ұсыныстар
Қолы
Педиатр патронажы
Әлеуметтік қызметкердің патронажы (көрсетілімдер бойынша)
Жүктілік кезіндегі тексеру хаттамасы (медицина қызметкерлеріне арналған тексеру парағы)
Гестация мерзімі (апта)
Клиникалық қарау
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
Медициналық қызметкерге келу
х
х
х
х
х
х
х
Қарау және анамнез, шағымдары
х
х
х
х
х
х
х
х
-салмағы, бойы - ДМи
х
х**
- ЖТБ
х*
х
х
х
х
х
- ұрықтың жүрегі мен қозғалысы
х
х
х
х
х
х
- Артериялық қысым
х
х
х
х
х
х
х
- гинекологиялық тексеру
х
х
- аяқтарды тексеру (веналардың варикозды кеңеюі)
х
х
х
х
х
х
х
- сыртқы акушерлік тексеру
х
х
х
- дабыл белгілері (бас ауруы, көрудің бұзылуы, тыныс алудың қиындауы)
х
х
х
х
х
Талдаулар
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
- ЖҚТ
х
х
х
- қан тобы, Rh
х
- Rh (-)антиденелерге қан
х
- RW
х
х
- АИТВ
х
х
- қан қанты
ха
- ЖНТ
х
х
- несеп талдауы (нәруызды анықтау)
х
х
х
х
х
х
- симптомсыз бактериурияға скрининг (зәр себу)
х
- шағым пайда болған кезде қынаптың тазалық дәрежесіне жағынды (айғақтар бойынша)
- УДЗ
х
х
х
- РАРР
х

1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14
Преэклампсия/эклампсия
1-4
Преждевременные роды
1, 2, 5, 8-11, 15
Антенатальная гибель плода
1-5, 11
ЗВУР
1-8, 12
Кровотечение
Повторная оценка факторов риска (риск определяется при каждом посещении)
Дата приема
Факторы риска
Примечание (предполагается родоразрешение (наименование МО), предполагаемый уровень родоразрешения)
1
2
3
4
Гравидограмма
Результаты обследования
1. Общий анализ крови
Дата
Гемоглобин
Эритроциты
Цветной показатель
Тромбоциты
СОЭ
Лейкоциты
Палочкоядерные
Сегментоядерные
Эозинофилы
Базофилы
Лимфоциты
Моноциты
2. Общий анализ мочи
Дата
Удельный вес
Эпителий плоский
Лейкоциты
Эритроциты
Цилиндры
Сахар
Белок
Бактерии
Соли
3. Другие исследования
Дата
Бакпосев мочи
Кровь на сахар (по показаниям)
Пероральный тест на толерантность к глюкозе при наличии факторов
Бакпосев содержимого влагалища (по показаниям)
Анализ мочи по Нечипоренко (по показаниям)
4. Обследование на инфекции
Обследование/дата
RW
ВИЧ
Мазок на микроскопию (по показаниям)
Мазок на онкоцитологию (по показаниям)
5. Пренатальный скрининг
Период проведения
Дата проведения
Срок беременности
Результаты обследования
Примечание
1 триместр (10-14 нед)
2 триместр (16-20 нед)
6. Ультразвуковой скрининг
Период проведения
Дата проведения
Маркеры ХА (при наличии)
Заключение
Рекомендации
1 триместр (10-14 недель)
ТВП -
ДНК -
2 триместр (20-22 недель)
3 триместр (32- 34 недель)
Консультации
Первый осмотр терапевта
Жалобы
Анамнез
Родилась и развивалась нормально (да, если нет- какие отклонения при рождении и в детстве)
Наследственность не отягощена (если да, какими заболеваниями, степень родства)
Перенесенные заболевания: общие
Детские инфекции
Гепатиты
Туберкулез
Венерические заболевания
Другие инфекции
Перенесенные острые заболевания
Хронические заболевания (заболевания сердечно-сосудистой, дыхательной, нервной систем, желудочно-кишечного тракта, опорно- двигательного аппарата и др.)
Диспансерный учет (если есть, диагноз, место наблюдения, специалист, дата последнего приема, какие препараты принимает)
Госпитализация (если была в анамнезе, с каким диагнозом, дата, название мед. организации, экстренная или плановая)
Перенесенные операции, осложнения
Перенесенные травмы и их последствия
Гемотрансфузии
Аллергоанамнез
Общее состояние
Особенности телосложения:
Нормостеник (астеник, гиперстеник)
Кожные покровы
Температура
Состояние полости рта
Состояние зева, миндалин
Осмотр области щитовидной железы
Лимфоузлы
Отеки (нет, есть, локализация)
Осмотр молочных желез
Состояние органов дыхания
Сердечно- сосудистой системы
Пульс
АД: на правой руке ____________________
на левой руке ________________
Живот (мягкий безболезненный)
Печень, селезенка
Симптом поколачивания
Другие органы
Мочеиспускание ___________________Стул __________________
Диагноз
Рекомендации
Подпись врача ______________________ Дата ________________
Повторный осмотр терапевта
Консультации специалистов
Специалист
Диагноз
Рекомендации
Консультации специалистов
Специалист
Диагноз
Рекомендации
Подготовка к родам
Школа подготовки к родам
Дата
Срок беременности
Тема занятия
Посещение партнера
Подпись врача
Патронажные посещения
Дата
Cрок беременности
Жалобы
Общее состояние (отеки)
АД
на правой руке
на левой руке
Положение плода
Сердцебиение плода
Бытовые условия
Социальное благополучие
Социально-правовая помощь
(по показаниям)
Рекомендации
Подпись
Патронаж педиатра
Патронаж соцработника (по показаниям)
Протокол обследования во время беременности (проверочный лист для медицинских работников)
Срок гестации в неделях
Клинический осмотр
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
Визит к медицинскому работнику
х
х
х
х
х
х
х
Осмотр и анамнез, жалобы
х
х
х
х
х
х
х
х
-вес, рост - ИМТ
х
х**
- ВДМ
х*
х
х
х
х
х
- сердцебеение и движение плода
х
х
х
х
х
х
- АД
х
х
х
х
х
х
х
- гинекологическое обследование
х
х
- осмотр ног (варикозное расширени вен)
х
х
х
х
х
х
х
- наружное акушерское обследование
х
х
х
- тревожные признаки (головная боль, нарушение зрения, затрудненное дыхание)
х
х
х
х
х
Анализы
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
- ОАК
х
х
х
- группа крови, Rh
х
- кровь на антитела при Rh (-)
х
- RW
х
х
- ВИЧ
х
х
- сахар крови
ха
- ОАМ
х
х
- анализ мочи (определение белка)
х
х
х
х
х
х
- скрининг на бессимптомную бактериурию (посев мочи)
х
- мазок на степень чистоты влагалища при появлении жалоб (по показаниям)
- УЗИ
х
х
х
- РАРР
х

- АФП/АХГ егер РАРР өткізілмесе 16 аптадан баста 20 аптаға дейін
х
Генетикалық зерттеуb
- генетик консультациясы
х
- 12 аптаға дейін хорион биопсиясы
х
-амниоцентез (көрсеткіштер бойынша)
Кеңес беру, тағайындаулар және ұсыныстар
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
- фолий қышқылы
х
- темір (көрсеткіштер бойынша)
х
- йод (көрсеткіштер бойынша)
х
- кальций (преэклампсия бойынша тәуекел тобына және кальций төмен тұтынатын әйелдерге)
х
х
х
х
х
х
х
- аспирин (преэклампсия бойынша тәуекел тобына)
х
х
х
х
х
х
х
- тамақтану, дене шынықтыру
х
х
х
х
х
х
х
- антенаталды сапар, мүмкіндігінше серіктеспен
х
х
х
х
х
х
х
- жалпы сұрақтар бойынша кеңес беру
х
х
х
х
х
х
х
- қауіпті белгілер
х
х
х
х
х
х
х
- босанғаннан кейін контрацепция (әдісті таңдау)
х
х
х
х
Босануға дайындық мектебі және перзентханаға бару:
х
х
х
х
х
х
х
- толғақ кезіндегі жағдайлар
х
х
х
х
- босанғаннан кейін контрацепция
х
х
х
х
- бала емізу, жаңа туған нәрестелерге күтім жасау
х
х
х
х
* Гравидограмма жүктіліктің 20 аптасынан бастап толтырылады
** алғашқы келген кезде (12 аптаға дейін) ДМИ нормадан төмен болғанда жүкті әйелдің салмағын 30 апта ішінде анықтау керек
а ДСИ нормадан жоғары болған кезде (12 аптаға дейін), қант диабетін алып тастау керек
b 37 және одан жоғары жастағы әйелдер; анамнезінде ұрықтың ұрығы, көтерілмеуі, қан текті ақауы бар
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
1 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
1 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
2 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
2 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
3 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
3 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
4 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
4 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
5 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
5 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
6 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
6 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы Келесі келу күні: Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
7 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
7 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
8 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
8 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә.
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктінің өзін қадағалау күнделігі
Күні
Артериялық қысым
Ісінулер
Бас ауруы
Ұрықтың қозғалу сипатының өзгеруі
Түсініктеме
таң
кеш
таң
кеш
Перзентхананың, аурухананың босану бөлімшесінің жаңа босанған әйел туралы мəліметтері
Перзентханаға түскен күні
Жүктіліктің аяқталуы (аборт, мерзімінде босануы, мерзімінен бұрын босануы) апта
Босану күні
Диагнозы
Босану ерешеліктері
Нәресте: жынысы , салмағы грамм,
бойы см.
Перзентханадан шықты, ауруханаға ауыстырылды, перзентханада шетінеді (астын сызыңыз)
Диагнозы
Босану кезіндегі жедел көмектер
Ауырсынуды басу: жоқ/иә, қандай
Босанғаннан кейінгі кезең ағымы
Босанғанан кейін (күні шықты)
Шығу күні
Диагнозы және стационардың атауы (ауысқан жағдайда)
Туған кездегі баланың жағдайы
Перзентханада
Шыққан кезінде
Ерекше ескертулер
20 жыл
Жүктілігіне байланысты демалыс 20 жылдан бастап 20 жылға дейін
Еңбекке жарамсыздық парағы №
Босануы 20 жылы
(мерзімінде, бұрын, кейін) (күнге)
Босанды
Босану асқынумен өткенде берілетін босанудан кейінгі қосымша демалыс күн 20 жылдан бастап 20 жылға дейін
Листок нетрудоспособности №
Босанған әйелді бақылау
Күні
Шағымдары
Зерттеу деректері
Кеңестер, тағайындаулар

- АФП/ХГЧ с 16 до 20 недель если не проведен РАРР
х
Генетическое обследованиеb
- консультация генетика
х
- биопсия хориона до 12 недель
х
-амниоцентез (по показаниям)
Консультации, назначения и рекомендации
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
- фолиевая кислота
х
- железо (по показаниям)
х
- йод (по показаниям)
х
- кальций (группе риска по преэклампсии и женщинам с низким потреблением кальция)
х
х
х
х
х
х
х
- аспирин (группе риска по преэклампсии)
х
х
х
х
х
х
х
- питание, физические упражнения
х
х
х
х
х
х
х
- антенатальный визит, желательно с партнером
х
х
х
х
х
х
х
- консультирование по общим вопросам
х
х
х
х
х
х
х
- тревожные симптомы
х
х
х
х
х
х
х
- контрацепция после родов (выбор метода)
х
х
х
х
Школа по подготовке к родам и посещение роддома:
х
х
х
х
х
х
х
- положения во время схваток
х
х
х
х
- послеродовая контрацепция
х
х
х
х
- грудное вскармливание, уход за новорожденным
х
х
х
х
* Гравидограмма заполняется с 20 недель беременности
** при ИМТ ниже нормы при первой явке (до 12 недель), следует определить вес беременной в 30 недель
а при ИМТ выше нормы при первой явке (до 12 недель), следует исключить сахарный диабет
b женщины в 37 лет и старше; имеющие в анамнезе ВПР плода, невынашивание, кровнородственный брак
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
1 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
1 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
2 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
2 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
3 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
3 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
4 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
4 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
5 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
5 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
6 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
6 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
7 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
7 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
8 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
8 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебеение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Дневник самонаблюдения беременной
Дата
АД
Отеки
Головная боль
Изменение характера шевелений плода
Комментарии
утро
вечер
утро
вечер
Сведения родильного дома, родильного отделения больницы о родильнице
Дата поступления в родильный дом
Исход беременности (аборт, преждевременные роды, роды в срок) недель
Дата родов
Диагноз
Особенности родов
Ребенок: пол , масса (вес) грамм, рост см.
Выписался, переведен в больницу, другое (подчеркнуть)
Диагноз
Оперативные пособия в родах
Обезболивание: применялось нет/да, какое
Течение послеродового периода
Выписана на (сутки после родов)
Дата выписки
Диагноз и наименование стационара (в случае перевода)
Состояние ребенка при рождении
в родильном доме
при выписке
Особые замечания
20 год
Отпуск по беременности с 20 года
по 20 года
Листок нетрудоспособности №
Роды 20 года (в срок, раньше, позже) на (дней)
Роды произошли в
Послеродовой дополнительный отпуск при осложнҰнных родах
на дней с 20 года по 20 года
Листок нетрудоспособности №
Наблюдение за родильницей
Дата
Жалобы
Данные обследования
Советы, назначения

1) флюорография
Дәрігердің қолы
Бөлім меңгерушісінің қолы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 135/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық араласушылықтарды жүргізу кезіндегі апаттық жағдайларды тіркеу журналы
Басталды " "________ ж.
Аяқталды " "________ ж.
Жарақат алған адамның хабарлама берген күні, уақыты
Жарақат алған адам жөнінде мағлұмат қабылдаған қызметкер
Апаттық жағдай нәтижесінде жарақат алған адам жөнінде мағлұмат
Данные о пострадавшем в результате аварийной ситуации
Апаттық жағдай жөнінде мағлұмат Данные об аварийной ситуации
ЖИТС ОЦ хабарламаны жіберушінің аты-тегі немесе жарақат алған адамның өзі келіп қаралуы
Аты, жөні, тегі (болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекен-жайы, тел (үй,ұялы)
Жұмыс орны, лауазы
мы
Апаттық жағдай болған күні, уақыты
Апаттық жағдайдың сипаттамасы, жүргізілген шаралар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Болжалды жұқтыру көзі деректері және оны АИТВ тестілеуден өткізу (апат жағдайынан алдында немесе кейін дереу)
Зардап шегушінің (тестілеу хаттамасының нөмірі мен күнін көрсете отырып) АИТВ-ға тестілеу нәтижелері
В және С тексерілгендігі жөнінде, ВГВ егілгендігі
Байланыстан кейінгі алдын алу көрсеткіші
Ескерту
Апат жағдайында
1 айдан кейін
3 айдан кейін
11
12
13
14
15
16
17
Апаттық жағдайларды тіркеу журналына
қосымша парақ
Ықтималды жұқпаланған материалмен кәсіби байланыс туралы есептеме бланкісі
ТАӘ(болған жағдайда)
ЖСН
Жұмыс мекенжайы:
Үй мекенжайы:
Туған жылы:
Жынысы:
Лауазымы:
Еңбек өтілі:
Байланыс күні/уақыты:
Байланыс қайда болды:
Байланыс сипаты (мысалы, инемен шаншу, жаралану, шашырау)
Орындалған қимылдың толық сипаттамасын көрсеткенде, байланыс қашан және қалай болды.
Байланыс туралы толық мәліметтер, биологиялық сұйықтық түрі және мөлшері немесе материалы, байланыстың қарқындылығы және зақымданудың тереңдігі.
Емделушінің биологиялық сұйықтармен байланыс болғаны туралы мәлімет:
Материал қамтылған:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Егер пациент ЖИТС жұқтырған болса:
Ауру сатысы:
Вирустық жүктеме:
АРТ туралы мәлімет:
АРТ кедергілігі:
Поведено до тестовое консультирование:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Байланысқа ұшыраған, медицина қызметкері туралы мәлімет:
Жұқпалы аурулы:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Қосалқы аурулар:
В гепатитіне қарсы
вакцина:
Поствакциналды иммунитет:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Тексеру нәтижесі:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Жолдама:
Тексеру нәтижесі:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Жолдама:
Постконтактты алдын алу шарасы ұсынылды:
Ақпараттық келісім алынды:
Препараттар:
Байланыстан кейінгі тексерілу:
Лейкоциттер формуласын есептеумен қанның жалпы талдауы
1-ші апта
2-ші апта
3-ші апта
4-ші апта
АИТВ-ға қарсы денелерді тестілеу қорытындысы:
1 ай
3 ай
Қолы/Мөр
Күні:
Химиялық алдын алу шарасы басталу мерзімі (күні, уақыты)
Терапия схемасы
Химиялық алдын алу шарасы аяқталу мерзімі (күні, уақыты)
Бейілділік
Мөрі МҰ
МҰ әкімшілігі өкілдерінің қолы
Толтырған күні "_____"______________2015ж.
Апаттық жағдайларды тіркеу
журналына қосымша парақ
АИТВ-инфекциясына постконтактты алдын алуды шарасын өткізуге ақпаратты келісім бланкі
Мен АИТВ-инфекциясына постконтактты алдын алу шарасына арналған препараттарды:_____________ ұсынымдарға негізделген ___________________________ және осы препаратты қабылдауға белгіленген режимін қатаң ұстану қажеттігі туралы хабарландырылдым.
Мен химиялық алдын алу шараларының тиімділігі кемінде 100% құрайтыны туралы хабарландырылдым.
Мен препараттардың жанама әсер беретіні туралы, соның ішінде бас ауруы, әлсіздік, жүрек айну, құсу, іш өтуді тудыруы мүмкін екені туралы хабарландырылдым.
Мені 28 күнге препараттар қорымен ___________ жабдықтайтыны туралы, маған жақын уақытта емдеуші дәрігеріме тексерілуге және емделуге бару керектігі туралы хабарландырылдым.
Күнi ________________________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Қолы _______________
№ 135/е "Апаттық жағдайларды тіркеу журналы" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АРТ
Антиретровирустық терапия
3
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
4
ВГВ
В гепатиті вирусы
5
СГВ
В гепатиті вирусы
6
БКАК
Байланыстан кейінгі алдын алу көрсеткіші
7
МҰ
Медициналық ұйым
8
ЖИТС
Жүре пайда болған иммун тапшылығы синдромы
9
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

1) флюорография
Подпись врача
Подпись заведующего отделения
Медицинская документация форма № 135/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации аварийных ситуаций при проведении медицинских манипуляций
Начат " "________ г.
Окончен "___" ______г.
Дата, время обращения пострадавшего
Сотрудник, принявший сообщение, либо пострадавшего (Ф.И.О. (при его наличии), должность)
Данные о пострадавшем в результате аварийной ситуации
Данные об аварийной ситуации
Кем и когда передано сообщение в ОЦ СПИД, либо обращение самого пострадавшего
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Домашний адрес, телефон
Место работы должность
Дата, время аварийной ситуации
Обстоятельства, что сделано
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Данные о предполагаемом источнике заражения и его обследовании на ВИЧ (до или сразу после аварийной ситуации)
Результаты обследования на ВИЧ (с указанием номера протокола и даты теста) пострадавшего
Обследование на ВГВ, ВГС, вакцинация от ВГВ
Результат обращения в ОЦ СПИД (нет показаний к ПКП, отказ назначение)
Примечания
При аварийной ситуации
Через 1 мес.
Через 3 мес.
11
12
13
14
15
16
17
Вкладной лист к журналу
регистрации аварийных
cитуации при проведении
медицинских манипуляций
Бланк отчета о профессиональном контакте с потенциально инфицированным материалом
Ф.И.О. (при его наличии):
ИИН:
Адрес (рабочий):
Адрес (домашний):
Дата рождения:
Пол:
Должность:
Стаж работы:
Дата/время контакта:
Где произошел контакт:
Характер контакта (например, укол иглой, порез, разбрызгивание):
Подробное описание выполнявшейся манипуляции с указанием того, когда и как произошел контакт:
Подробные сведения о контакте, включая тип и количество биологической жидкости или материала, глубину повреждения и интенсивность контакта
Сведения о пациенте, с биологическими жидкостями которого произошел контакт:
Материал содержал:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Если пациент ВИЧ-инфицирован:
Стадия заболевания:
Вирусная нагрузка:
Сведения об APT:
Резистентность к APT:
Проведено до тестовое консультирование:
Сведения о медицинском работнике, подвергшемся контакту:
Инфицирован:
ВГВ
ВГС:
ВИЧ:
Сопутствующие заболевания:
Вакцинация против гепатита В:
Поствакцинальный иммунитет:
Проведено дотестовое консультирование:
Результаты исследований:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Проведено послетестовое консультирование:
Направления:
Результаты исследований:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Проведено послетестовое консультирование:
Направления:
Предложена постконтактная профилактика:
Получено информированное согласие:
Препараты:
Обследования после контакта:
Общий анализ крови с подсчетом лейкоцитарной формулы
1-я неделя
2-я неделя
3-я неделя
4-я неделя
Результаты тестирования на антитела к ВИЧ через:
1 месяц
3 месяца
Подпись/Печать
Дата:
Сроки начала химиопрофилактики (дата, время)
Схематерапии
Сроки окончания химиопрофилактики (дата, время)
Приверженность
Печать МО
Подписи представителей администрации МО
Дата заполнения "_____"___________20_______г.
Вкладной лист
к журналу регистрации
аварийных ситуаций при
проведении медицинских
манипуляций
Бланк информированного согласия на проведение постконтактной профилактики ВИЧ-инфекции
Я осведомлен (а) о том, что препараты: ____________________ предназначены для постконтактной профилактики ВИЧ-инфекции, основанной на рекомендациях ____________________________ и что необходимо строго соблюдать предписанный режим приема этих препаратов.
Я осведомлен (а) о том, что эффективность химиопрофилактики составляет менее 100%.
Я осведомлен (а) о том, что данные препараты могут вызвать побочные эффекты, в том числе головную боль, утомляемость, тошноту, рвоту, диарею.
Я осведомлен (а) о том, что ________________ снабдит меня запасом препаратов на 28 дней, и что мне необходимо в ближайшее время обратиться к моему лечащему врачу для обследования и лечения.
Дата ________________________________
Ф.И.О. (при его наличии)
Подпись_______________
Список сокращений формы № 135/у
"Журнал регистрации аварийных ситуаций при проведении медицинских манипуляций":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
APT
Антиретровирусная терапия
3
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
4
ВГВ
Вирус гепатита В
5
ВГС
Вирус гепатита С
6
ПКП
Пост-контактная профилактика
7
МО
Медицинская организация
8
СПИД
Синдром приобретенного иммунодефицита
9
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 2009/е нысанды медициналық құжаттама
Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы
1. Картаның тіркеу нөмірі ________________________ ТМН
2. Тегі* ____________________________________аты____________________________ әкесінің аты (болған жағдайда) ____________________________________
3. ЖИН _____________________________________________
4. Жынысы:
ер,
әйел,
анықталған жоқ**
5. Ұлты ***___________________________________________________________
6. Жағдайы
туу кезіндегі:
тірі туғандағы,
өлі туғандағы,
босануға дейінгі жағдайындағы
Босану кезіндегі
,
7. Туған күні _________ күні ________________ ай _____ жыл _________ уақыты (сағат, минут) ______________
7.1 Туған жері:
стационарда ****,
басқа жерде,
үйде
8. Ауыстырылды:
жаңа туғандар патологиясы және балалар стационарының шала туғандарды күтіп-бағу бөлімшесіне,
өңірлендірудің 3-деңгейі перзентхананың жаңа туғандар патологиясы және балалар стационарының шала туғандарды күтіп-бағу бөлімшесіне,
басқа стационарға.
9. Ауыстыру күні: _________ күні ________________ ай _____ жыл _______ уақыты (сағат, минут) _____________________________.
10. Шығарылды:
тұрғылықты жері бойынша учаскеге.
11. Шығарылған күні (қайтыс болған) ____ күні ________ ай _______ жыл ____________ уақыты (сағат, минут).
12. Тұрғын:
қала,
ауыл.
13.Тұрғылықты жері*****: облыс/республикалық маңызы бар қала _________________________________аудан/облыстық маңызы бар қала _________________, елді мекен __________________, үй мекенжайы ______________________________________.
14. Тіркелген ұйым ____________________________________________________
15. Туған кезіндегі баланың массасы (салмағы) (өлі туған) __________
16. Туған кезіндегі баланың бойы (ұрықтың) ______
17. Анасының туған күні: _____күні __________ай __________жыл
18. Анасының отбасы жағдайы:
некеде,
некеге тұрған жоқ,
жесір,
айырылысқан,
анықталмаған.
19. Жүктілік мерзімінде бала туды _____ толық аптасы.
19.1. Босанудың саны ___________.
20. Анасында нешінші туған бала ______.
20.1. Нешінші жүктілік ___________.
21. Қайтыс болған жері: облыс/ республикалық маңызы бар қала ______________________________________________, аудан/облыстық маңызы бар қала _________________________________, елді мекен ____________________________________, медициналық ұйым ______________________________________________________________.
22. Қайтыс болған уақыты (өлі туған):
стационарда,
үйде,
балалар үйінде,
перзентханада,
басқа жерде.

Медицинская документация форма № 2009/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет
1. Регистрационный № карты _________РМН
2. Фамилия* ____________ имя _________ отчество (при его наличии) _____________
3. ИИН _____________________________________________
4. Пол
мужской
женский
не определен**
7. Национальность***___________________________________________________
6. Состояние при рождении):
живорожденный
мертворожденный
до начала родов
во время родов
7. Дата рождения ___ число ___ месяц _____ год_____ время (час, минуты) _______
7.1 Место рождения:
в стационаре****
в другом месте
дома
8. Переведен
в отделение патологии новорожденных и выхаживания недоношенных детского стационара
в отделение патологии новорожденных и выхаживания недоношенных родильного дома 3 уровня регионализации
в другой стационар
9. День перевода: _________ число ________________ месяц _____ год _______ время (час, минуты) _____________________________.
10. Выписан:
на участок по месту жительства
11. Дата выписки (смерти) ____ дата ________ месяц _______ год ____________ время (час, минуты)
12. Житель:
город
село
13. Место жительства*****: область/город республиканского значения _________________________________ район /город областного значения ____________________, населенный пункт _______________________,
домашний адрес ___________________________________________________________
14. Организация прикрепления _______________________________________________
15. Масса (вес) ребенка (мертворожденного) при рождении __________ г.
16. Рост ребенка (плода) при рождении ______ см.
17. Дата рождения матери: _____ дата __________ месяц __________ год
18. Семейное положение матери:
состоит в браке
не состоит в браке
вдова
разведена
неизвестно
19. Ребенок родился при сроке беременности _____ полных недель.
19.1. Которые по счету роды ___________.
20. Который по счету родившийся ребенок у матери ______.
20.1. Которая по счету беременность ___________.
21. Место смерти:
область /город республиканского значения _________________________________,
район /город областного значения _________________________________________,
населенный пункт ____________________________ __________________________,
медицинская организация ________________________________________________
_______________________________________________________________________
22. Смерть (мертворождение) наступила:
в стационаре
на дому
в доме ребенка
в родильном доме
в другом месте

23. Перзентхана бөлімшесінде қайтыс болған жағдай:
перзентхана бөлімшесінде бір тәулікке дейін болып қайтыс болуы;
стационарда:
стационарда бір тәулікке дейін болып қайтыс болуы.
24. Баланың қайтыс болу себептері (өлі туған):
аурудан,
жазатайым оқиғадан,
өлтіріп алудан,
белгіленген жоқ.
24.1. Баланың стационарда және перзентханада қайтыс болу (өлі туған) жағдайында МҰ перинаталды көмектің өңірлендіру деңгейі: 1, 2, 3, 4.
25. 10-АХЖ бойынша өлім себептері қайтыс болған және өлі туған баланың ******:
Клиникалық диагнозы
Патологоанатомиялық диагнозы
10- АХЖ коды
а)
b)
с)
Анасының денсаулығының жай-күйі
d)
е)
26. Өлімнің алдын алу*******:
жоқ
иә
шартты алдын алу
Медициналық ұйымның атауы
Өлімнің алдын алу
Иә
Шартты алдын алу
а)
b)
с)
27. Қайтыс болу туралы дәрігерлік куәлік берген денсаулық сақтау ұйымдарының атауы: ________________________________________________________________________________
28. Қайтыс болу туралы дәрігерлік куәлік берген медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда): _______________________________________________________________
Картаны толтыру күні "_____" _______________ 20____ жылы.
Оператордың Т.А.Ә. (болған жағдайда)________________________________________ _________________________картаны енгізу күні "_____" _____________ 20____ жылы.
Ескерту:
* - өлі туғандарға анасының тегі жазылады, анасын белгілеу мүмкіншілігі болмаған жағдайда белгісіз деп көрсетіледі;
** - перинаталды өлім-жітім жағдайы үшін;
*** - перинаталды өлім-жітім кезінде баланың ұлты, анасының ұлты бойынша жазылады, басқа жағдайда ата-анасының ауызша берген жауабы бойынша;
**** - перзентханада туған жағдайда өңірлендіру деңгейі 1, 2, 3, 4 (республиканская клиника);
***** - перинаталды өлім-жітімі кезінде баланың тұрғылықты жері, анасының тұрғылықты жері бойынша жазылды. Таяу және қиыр шет елдердің тұрғындары үшін, елдің атауы ғана көрсетіледі;
****** - а) өлім-жітім себептері болып табылатын (бір ауруды көрсету), баланың (ұрықтың) негізгі ауруы және жай-күйі,
b) баланың (ұрықтың) басқа ауруы немесе жай-күйі,
c) баланың өлім-жітімінің себептеріне негізделетін (ұрықтың), анасының негізгі ауруы немесе жай-күйі (одан кейінгі жай-күйі),
d) ананың басқа аурулары (одан кейінгі жай-күйі),
e) басқа қосымша жай-күйі;
*******- өлім-жітімнің алдын алуын ҚР ДСӘДМ сарапшылары анықтайды. Егер де өлім-жітімнің алдын алу немесе шартты алдын алу жағдайы болған жағдайда, медициналық ұйым көрсетіледі, оның деңгейінде өлім-жітімінің алдын ала алынған болса. Бірнеше ұйым көрсетілуі мүмкін.
№ 2009/е "Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АХЖ-10
Аурулардың халықаралық жіктемесі 10 қаралым
3
МТН
Медициналық нөмірді тіркеу
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

23. В случае смерти в родильном отделении:
умер до суток пребывания в родильном отделении
в стационаре:
умер до суток пребывания в стационаре
24. Смерть ребенка (мертворождение) произошла от
:
заболевания
несчастного случая
убийства
не установлено
24.1. В случае смерти ребенка (мертворождения) в стационаре и родильном доме указать уровень регионализации перинатальной помощи МО: 1, 2, 3, 4.
25. Причина смерти по МКБ-10 умершего ребенка и мертворожденного******:
Клинический диагноз
Патологоанатомический диагноз
код МКБ-10
Состояние здоровья матери
d)
е)
26. Предотвратимость смерти*******:
нет
да
условно предотвратима
Наименование медицинской организации
Предотвратимость смерти
да
Условно предотвратима
27. Наименование организации здравоохранения, выдавшей врачебное свидетельство о смерти:
________________________________________________________________________________
28. Ф.И.О. (при его наличии) медицинского работника, выдавшего врачебное свидетельство о смерти:
________________________________________________________________________________
Дата заполнения карты "_____" _______________ 20____ год
Ф.И.О. (при его наличии) оператора___________________________________________
дата ввода карты "_____" _____________ 20____ ____ год
Примечание:
* - для мертворожденных записывается фамилия матери, в случае невозможности установления матери - указывается как неизвестный;
** - для случаев перинатальной смертности;
*** - национальность ребенка записывается при перинатальной смертности по национальности матери, в других случаях по устному заявлению родителей;
**** - в случае рождения в родильном доме указать уровень регионализации 1, 2, 3, 4 (республиканская клиника);
***** - место жительства ребенка при перинатальной смертности записывается по месту жительства матери. Для жителей дальнего и ближнего зарубежья указывается только страна;
****** - а) основное заболевание или состояние ребенка (плода), явившееся причиной смерти (указать одно заболевание),
b) другие заболевания или состояния у ребенка (плода),
c) основное заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее причину смерти ребенка (плода),
d) другие заболевания матери (состояние последа), способствующие смерти ребенка (плода),
e) другие сопутствующие состояния;
******* - предотвратимость смерти определяется экспертами МЗ РК. В случае, если смерть была предотвратима или условно предотвратима, то указывается медицинская организация, на уровне которой смерть была предотвратима. Может быть указано несколько организаций.
Список сокращений формы № 2009/у "Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МКБ-10
Международная классификация болезней
3
РМН
Регистрационный медицинский номер
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 2009-1/е нысанды медициналық құжаттама
Ана өлім-жітімін есепке алу картасы
1. Картаның тіркеу нөмірі ___________ МТН:
2. Карта:
Бірінші рет,
Екінші рет
3. Тегі ________________аты______________әкесінің аты (болған жағдайда) ___________________________
4. Ұлты ___________________________________________________________________
5. Туған күні ______________________айы ________жылы
6. Жасы толық жасы __________________
7. ЖСН __________________________________________
8. Қайтыс болған күні _____________________ айы _________ жылы;
9. Тұрғыны:
Қала
Ауыл
10. Тұрғылықты жері: облыс/республикалық маңызы бар қала ____________________________, аудан/облыстық маңызы бар қала ________________елді мекен ______________________, үйінің мекенжайы ___________________________________.
11. Тіркеу ұйымы _______________________________________________________
12. Қайтыс болған жері: облыс/ республикалық маңызы бар қала ____________________________ аудан/облыстық маңызы бар қала __________________елді мекен __________________________________________________________________________.
13. Жүктілігі бойынша тіркеуге алынған күні (мерзімі _______ толық апта) _____________________________.
14. Жүктілігі бойынша тіркеуде тұрған ұйым __________________________________.
15. Босандыру күні, аборт _____ күні _________________ айы _________ жылы.
16. Босандыру орны, аборт, соның ішінде өңірлендіру деңгейін ескере отырып:
стационарда, (1,2,3,4***),
үйде,
басқа жерде.
17. Жүктілік мерзімі _____ толық апта.
18. Өлім:
Жүктілік,
Босану/аборт кезінде,
Босанғаннан/аборттан кейін.
19. Босанғаннан кейінгі кезеңде қайтыс болған жағдайда өмір сүрген күндерінің саны:
босанғаннан кейін 42 күн ішінде
аборт,
босанғаннан кейін 43 күннен 365 күнге дейін.
20. Жүктілігінің саны _______.
21. Босануының саны _____________.
22. Өлім:
стационарда,
үйде
асқа жерде.
23. Өлім:
аборт,
жатырдан тыс жүктілік ,
жүктілікке байланысты аурулар,
жүктілікке байланысты емес аурулар.
23.1. Босандыру ұымдарында қайтыс болған жағдайда өңірлендіру деңгейі көрсетілсін: 1, 2, 3, 4***).
24.
Клиникалық диагноз
10-АХЖ коды
а)
b)
с)
25.
Қайтыс болу себебі 10-АХЖ бойынша патологиялық-анатомиялық диагноз
10-АХЖ коды
а)
b)
с)
d)
26. Өлімнің алдын алу**:
жоқ
бар
Шартты түрде алдын алу
Медициналық ұйымның атауы
Өлімнің алдын алу
(да)
Шартты түрде алдын алу
а)
b)
с)

Медицинская документация форма № 2009-1/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта учета материнской смертности
1. Регистрационный № карты ___________ РМН:
2. Карта:
первичная
вторичная
3. Фамилия ___________ имя _________ отчество (при его наличии) _______________
4. Национальность _________________________________________________________
5. Дата рождения _____ число __________________ месяц ________ год
6. Возраст (полных лет) ____________________________
7. ИИН __________________________________________
8. Дата смерти _____ число _________________ месяц _________ год
9. Житель:
города
села
10. Место жительства: область/город республиканского значения
_______________________________________________________________________________,
район/город областного значения _______________
населенный пункт _____________________________,
омашний адрес _______________________________
11. Организация прикрепления _______________________________________________
12. Место смерти: область/город республиканского значения ___________________________________________________________
район/ город областного значения ______________________________________
населенный пункт ____________________________________________________.
13. Дата взятия на учет по беременности _________________________________.
14. Организация, в которой состояла на учете по беременности __________________________
15. Дата родоразрешения, аборта _____ число _________________ месяц _________ год
16. Место родоразрешения, аборта, в т.ч. с учетом уровня регионализации:
в стационаре (1,2,3,4***),
на дому
в другом месте
17. Срок беременности _____ полных недель
18. Смерть наступила в период:
беременности
в процессе родов/аборта
послеродовой/послеабортный
19. Количество прожитых дней в случае смерти в
послеродовой) период:
в течение 42 дней после родов
аборта
от 43 до 365 дней после родов
20. Которая по счету беременность _______.
21. Которые по счету роды _____________.
22. Смерть наступила:
в стационаре
на дому
в другом месте
23. Смерть наступила в результате:
аборт
внематочная беременность
заболевания, связанные с беременностью
заболевания, не связанные с беременностью
23.1. В случае смерти в организациях родовспоможения указать уровень регионализации МО: 1, 2, 3, 4***
24.
Диагноз клинический:
код МКБ -10
25.
Причина смерти (патологоанатомический диагноз) по МКБ-10
код МКБ -10
26. Предотвратимость смерти**:
нет
да
условно предотвратима
Наименование медицинской организации
Предотвратимость смерти
да
Условно предотвратима

27. Өлім туралы дәрігерлік куәлікті берген денсаулық және әлеуметтік даму ұйымының атауы:
________________________________________________________________
28. Өлім туралы дәрігерлік куәлікті берген медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (болған жағдайда):
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Картаны толтыру күні "____" _______________ 20____ жыл.
Оператордың Т.А.Ә. (болған жағдайда) _______________________________ ________________________________картаны бастау күні "____" ____________ 20____ жыл.
Ескерту:
а) тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай, анамнез бойынша, босану алдында көмек алды ма, артериялық гипертензия, анемия, болды ма, нәрестенің орналасуы дұрыс болды ма, кесар операциясы болды ма, АИТВ-мәртебесі қандай;
b) тікелей себептің пайда болуына әкелген патологиялық жағдай;
c) өлімнің негізгі себебі;
d) өлімге әкелген, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысы жоқ басқа маңызды жағдайлар, қайтыс болған әйел басқа мекемеге жіберілді ме, ия болса, басқа медициналық мекемеге жету үшін кеткен уақыты қанша, қайтыс болған әйел өлімнің алдында медициналық көмек немесе акушерлік/хирургиялық әрекет алды ма, ия болған жағдайда, процедураны немесе әркетті көрсету керек.
**-өлімнің алдын алуды ҚР ДСӘДМ сарапшылары айқындайды. Егер өлімнің алдын алынса немесе шарты түрде алдын алынса өлімнің алды алынған медициналық ұйым көрсетіледі. Бірнеше ұйым көрсетілуі мүмкін.
***- 4- республикалық клиникаларды, ғылыми орталықтарды, ҒЗИ санмен белгілеу.
№ 2009-1/е "Ана өлім-жітімін есепке алу картасы" нысанының қысқартулары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АХЖ-10
Аурулардың халықаралық жіктемесінің 10-шы қаралымы
3
МТН
Медициналық тіркеу нөмірі
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
3-қосымша
Амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 025/е нысанды медициналық құжаттама
Амбулаториялық науқастың медициналық картасы №
Жалпы бөлім:
Төлқұжат деректері

27. Наименование организации здравоохранения, выдавшей врачебное свидетельство о смерти:
_______________________________________________________________________
28. Ф.И.О. (при его наличии) медицинского работника, выдавшего врачебное свидетельство о смерти:
________________________________________________________________________________
Дата заполнения карты "____" _______________ 20____ год
Ф.И.О. (при его наличии) оператора _______________________________
________________________________
Дата ввода карты "____" ____________ 20____ год
Примечание:
а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти, в части анамнеза, получала ли дородовую помощь, была ли у нее артериальная гипертензия, была ли у нее анемия, было ли у нее неправильное положение плода, было ли у нее ранее кесарево сечение, какой у нее ВИЧ статус;
b) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины;
c) основная причина смерти;
d) прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней, в части была ли умершая направлена в другую организацию, в случае если да, сколько времени в часах составило время в пути следования до направленной медицинской организации, получала ли умершая какую-либо медицинскую помощь или акушерское /хирургическое вмешательство до наступления смерти, в случае если да, то указать процедуру или вмешательство.
**- предотвратимость смерти определяется экспертами МЗ РК. В случае если смерть была предотвратима или условна предотвратима, то указывается медицинская организация, на уровне которой смерть была предотвратима. Может быть указано несколько организаций.
***- 4- цифровое определение республиканских клиник, научных центров, НИИ.
Список сокращений формы № 2009-1/у "Карта учета материнской смертности":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МКБ-10
Международная классификация болезней 10-го пересмотра
3
РМН
Регистрационный медицинский номер
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 3 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация, используемая в амбулаторно- поликлинических организациях
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Медицинская документация форма № 025/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская карта амбулаторного пациента №
Общая часть.
Паспортные данные

1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Азаматтығы
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
11. Медициналық сақтандыру компаниясының атауы, № страхового полиса
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Келу себебі
Минималды медициналық деректер:
1. Қан тобы резус-фактор
2. Аллергиялық реакциялар
3. Науқастың физиологиялық жағдайы (жүктілік)
4. Тұқым қуалайтын аурулар скринингіне (фенилкетонурия, туа біткен гипотиреоз, аудиологиялық скрининг) қан алу күні мен нәтижесі
5. Зиянды әдеттер мен денсаулығы үшін тәуекелдер
6. Алдын алу шаралары, соның ішінде алдын алу екпелері
7.Аурулар тарихы мен бұзылыстары
8. Ағымдағы денсаулықпен проблемалар тізімі
9. Динамикалық бақылау
10. Мүгедектік тобы
11. Қазіргі кезде қабылдайтын дәрілік препараттар тізімі
12. Антропометриялық өлшемдері
13. Құлау қаупін бағалау
14. Ауырсыну сезімін бағалау
15. Байланыс менеджменті (қарым-қатынас тілі, өмір сүру жағдайлары)
16. Науқастың нұсқамалығы
Дәрігердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Мейіргердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Алғашқы медициналық-санитариялық ұйымдарда отбасы мен жеке жұмыс жоспары
Ұйым:
№ Учаске
______________________
бала және отбасы туралы ақпаратты жіберген мейіргердің ТАӘ (болған жағдайда) ______________________
Отбасымен бірге жұмыс істейтін әлеуметтік қызметкерлердің ТАӘ (болған жағдайда)
_______________________
Жоспарды іске асыру бойынша басталу күні:
Жоспарды іске асыру бойынша аяқталу күні:
Отбасының тұрғылықты мекенжайы:
Баланың жеке деректері (балалар):
Баланың есімі
Баланың тегі
Туған күні (немесе күтілетін туған күні)
Жынысы (√)
Ә□
Е □
Ә□
Е □
Ә□
Е □
Балаларды қоса алғанда, отбасын дамытуды жоспарлау процесіне тартылған (ата-аналар/қамқоршылар, туыстар, басқа да отбасы мүшелері және т.б.) отбасы мүшелері:
ТАӘ (болған жағдайда)
Балаға кім болып келеді
Байланыс деректері:
1
2
3
Отбасын дамытуды жоспарлау процесіне тартылған мемлекеттік органдардың, ҮЕҰ, жергілікті әлеуметтік қызметтердің және т.б. өкілдері:
ТАӘ (болған жағдайда)
Ұйым
Байланыс деректері:
1
2
3
Амбулаториялық науқастың
медициналық картасына
1 қосымша парақ
Жаңа туған нәрестенің үйдегі патронажы
Тексеріп-қарау міндеттері:
1. Қалыпты бейімделу бойынша ұсыныстар беру

1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Гражданство
9. Адрес проживания
10. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Повод обращения
Минимальные медицинские данные:
1. Группа крови . резус-фактор .
2. Аллергические реакции . код наименование
3. Физиологическое состояние пациента (беременность)
4. Дата проведения и результат скрининга на наследственную патологию новорожденных (фенилкетонурия, врожденный гипотиреоз, аудиологический скрининг)
5. Вредные привычки и риски для здоровья (при наличии)
6. Профилактические мероприятия, в том числе профилактические прививки
7. История болезней и нарушений
8. Список текущих проблем со здоровьем
9. Динамическое наблюдение
10. Группа инвалидности
11. Список принимаемых в настоящее время лекарственных средств
12. Антропометрические данные
13. Оценка риска падения
14. Оценка боли
15. Коммуникационный менеджмент (язык общения, жилищно-бытовые условия)
16. Инструктаж пациента.
Идентфикатор, Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор, Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Индивидуальный план работы с семьей в организациях ПМСП
Организация:
№ Участка
Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника, направляющей информацию и данные о ребенке и семье
ID. Ф.И.О.
(ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Ф.И.О. (при его наличии) социального работника, работающего с семьей
ID. Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
из регистра МО
Дата начала реализации Плана:
Дата завершения реализации Плана:
Адрес проживания семьи:
Личные данные ребенка (детей):
Имя ребенка
Фамилия ребенка
Дата рождения (или ожидаемая дата рождения)
Пол
мужской
женский
Члены семьи, включая детей, вовлеченные в процесс планирования развития семьи (родители/опекуны, родственники, другие члены семьи и т.д.):
Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Кем приходится ребенку
Контактные данные:
1 Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
2
3
Представители государственных органов, НПО, местных социальных служб и т.д., вовлеченные в процесс планирования развития семьи:
Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Организация
Контактные данные:
1 Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
из регистра МО
2
3
Вкладной лист 1 к
медицинской карте
амбулаторного пациента
Патронаж новорожденного (младенца) на дому* *в 1 месяц жизни новорожденного проводится 1 раз в 7 дней, после месяца 1 раз в месяц согласно Стандарта организации оказания педиатрической помощи
Задачи осмотра новорожденного:
1. удостовериться в нормальной адаптации после рождения

2. Қауіпті симптомдардың болуын тексеру
3. Бойы мен дамуын бағалау
4. Туа біткен даму ақаулардың бар-жоғын тексеру
Тексеріп-қаралу күні
Жасы:
Дене қызуы
Туғандағы:
Дене салмағы: кг
Бойы см
ДСИ
Басының шеңбері см
Анасының шағымы:
Қауіпті себебін бағалаңыз
Сыртартқы
Ауыр сыртартқы:
Иә
Жоқ
Бас сүйек – ми нервтерінің қызметін бағалаңыз (тілдің қозғалысы, көздің қозғалысы, жұту рефлекстің болуы);
Рефлекстерді тексеріңіз (симметриялық болуы қажет): іздеу; ему;
ұстау; Моро; автоматтандырылған жүру;
Бетін тексеріп-қарау: (симметриялығы, дизморфизм белгілері, көз қарашығының жарыққа реакциясы, мөлдірқабықтың көлемі, пішіні, жағдайы)
Тері: (қалыпты, қызғылт немесе өте қызғылт)
Ауыз қуысының шырышы ________ конъюнктивалар ______________
Бұлшық ет тонусы _______________________________ (аяқ-қолдың қалыпты гипертонусы және дене мен мойынның гипотонусы; баланың аяқ-қолы бүктеліп, денесіне қысылған, қолы жұдырыққа түйілген "флексорлық қалып")Видимые врожденные пороки
Сүйек жүйесі______________________________________________________________
Бас пішіні _____________________жігі ________________________________________
Үлкен еңбегі____________________
кіші еңбегі___________________________
Буынды бағалаңыз: ___________________________________ (қозғалысы,
көлемі, симметриялығы, иық өрімінің зақымдалуын, бұғананың сынуын; жамбастың туа біткен шығуын, табанның деформациясын тексеру)
Тыныс алу органдары: _____________________________________
Тыныс алу жиілігі - болған жағдайда (ТЖ) _____________ (30-60/мин қалыпты) Жүрек-тамыр жүйесі - болған жағдайда (ЖТЖ) органдары: жүрек жиырылуының жиілігі_____________ (100/мин астам, қалыпты); Жүрек ырғағы________________________; Жүрек шуылы_______________; Жамбас пульсын пальпациялау _______________________ (қалыптысы екі жақтан симметриялысы)
Асқорыту органдары: іш ____________бауыр ____________ көкбауыр ______
Жыныс органдары (жарықтар, қос жыныстық белгілері) ____________________ Кіндік_______________________________________________________ (кіндік қалдығы туғаннан кейін бірінші тәулікте түсе бастап, құрғайды және таза ұстаған жағдайда 7-10 күннен кейін түседі, егер тазалықта болса қосымша өңдеуді қажет етпейді)
Несеп шығару _________________ (қалыптысы дұрыс емізу кезінде 6 реттен кем емес жиілікте);
Нәжіс______________________ (қалыптысы сарғыш, ботқа тәрізді, қышқыл иісі бар)
Тамақтандырумен байланысты проблемалардың бар-жоғын анықтаңыз
тамақтандыру проблемалары
• Тамақтандыруда қиындық бар ма?
Иә
Жоқ
• Бала емшек емеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, 24 сағатта неше рет?_______
• Түнде емшек бересіз бе?
Иә
Жоқ
• Бала басқа тамақ немесе сұйықтық ішеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, тәулігіне жиілігі қанша рет?____________ және тамақты немен
бересіз, бөтелкемен ______, кесемен және қасықпен ______

2. проверить на наличие опасных симптомов
3. оценить рост и развитие
4. проверить, нет ли врожденных пороков развития
Дата осмотра
Возраст: .
Температура
При рождении:
Вес: кг
Рост см
ИМТ
Окружность головы
см
Жалобы матери:
Оцените признаки опасности .
Анамнез .
Отягощенный анамнез:
да
нет
Оцените функцию черепно-мозговых нервов (движения языка, движения глаз, наличие глоточного рефлекса);
Проверьте рефлексы (должны быть симметричны): Поисковый; Сосательный; Хватательный; Моро; Автоматической походки
Осмотр лица: (симметричность, признаки дизморфизма, реакция зрачков на свет, размер, форма, состояние роговицы)
Кожа: (в норме розовая или интенсивно розовая)
Слизистые ротовой полости ________ конъюнктивы ______________
Мышечный тонус _______________________________ (в норме гипертонус верхних и нижних конечностей и гипотонус туловища и шеи; руки и ноги ребенка согнуты и прижаты к туловищу, кисти сжаты в кулачок "флексорная поза")
Видимые врожденные пороки
Костная система __________________________________________________________
форма головы _____________________швы ________________________________________
большой родничок ____________________
малый родничок___________________________
оцените суставы: ___________________________________ движения, размер, симметричность, нет ли повреждения плечевого сплетения, ключицы на предмет перелома; нет ли врожденного вывиха бедра, деформация стопы
Органы дыхания: _____________________________________
Частота дыхания (ЧД ) _____________ (в норме 30 - 60/мин)
Органы ССС: частота сердечных сокращений (ЧСС)_____________ (в норме более 100 /мин); Сердечный ритм ________________________; Сердечные шумы _______________; Пальпация бедренного пульса_______________________ (в норме симметрично с двух сторон)
Органы пищеварения: живот ____________Печень____________ Селезенка ______
Половые органы (грыжи, признаки половой двойственности) ____________________ Пуповина_______________________________________________________ (пуповинный остаток начинает спадаться в пер-вые сутки после рождения, затем подсыхает и отпадает обычно после 7-10 дня, не требует дополнительной обработки при условии содержания в чистоте)
Мочеиспускание _________________ (в норме частота не менее 6 раз при адекватном вскармливании);
Стул ______________________ (в норме золотисто-желтый, кашицеобразный, с кисловатым запахом)
Определите, есть ли проблемы кормления, проблемы питания:
• Есть ли у Вас трудности при кормлении?
да
нет
• Ребенок кормится грудью?
да
нет
• Если Да, сколько раз за 24 часа? _______ раз
• Вы кормите грудью ночью?
да
нет
• Получает ли ребенок другую пищу или жидкости?
да
нет
• Если Да, как часто? ____________ раз в сутки и чем
Пользуетесь при кормлении: .

Егер нәресте 1 айға жетпесе немесе тамақтандыруда қандай да бір қиындық болса (емшекпен емізумен байланысты қиындықтар; егер нәресте емшекпен тәулігіне 8-ден кем емсе; басқа тамақ немесе сұйықтық ішссе; немесе өзінің жасына төмен салмағы болса):
Емшекпен емізуді бағалаңыз:
Нәресте соңғы сағатта емшекпен емізілді ме?
Егер нәресте соңғы сағатта емізілмесе, анасын нәрестені емізуді сұраңыз. Емізуді 4 минут бойы бақылаңыз.
• Бала емшекті еме алады ма? Тексеру үшін мыналарға қараңыз:
- Иегі емшекке тиеді ме?
Иә
Жоқ
- Аузы кең ашылған
Иә
Жоқ
- Астынғы еріні сыртқа айналдырылған
Иә
Жоқ
- Ареола ауыздың астынан емес, үстінен білінеді
Иә
Жоқ
• Нәресте жақсы емеді ме? (үзіліспен баяу терең ему)
• Аузында ойық жара немесе ақтаңдақтарды (уылу) іздеңіз
Иә
Жоқ
Даму мақсатында күтімді бағалаңыз
• Балаңызбен қалай ойнайсыз?
• Балаңызбен қалай сөйлесесіз?
Даму проблемалары
Нәрестенің екпе жағдайын тексеріңіз:
Баланың бүгін алатын екпесін астын сызыңыз:
1-0 В гепатиті
БЦЖ__________
Келесі екпеге келу күні
Күту бағасы: баланың бесігі, күту заттары, киімінің болуы
Жайдың гигиенасы (сумен жинау жиілігі, бөлмеде шылым шегу, жарық, жылы, t-22 оС төмен емес жай)
Баланың гигиенасы
Күту проблемалары
Ана денсаулығын бағалау:
1. Сүт бездерін тексеріп-қарау:
Проблемалар
2. Босанудан кейінгі депрессияның белгілері (әрбір келген кезде назар аудару керек):
1. қатты үрей және алаңдау
2. терең мұңды
3. жиі жылау
4. балаға күтім көрсете алмайтын сезімнің болуы
5. айыптылық кінәнің болуы
6. байбалам ұстамасы
7. есеңгіреу және ашуланшақтық
8. шаршағыштық және әлсіздік
9. назар аударуға қабілетсіздігі
10. ұйқының бұзылуы
11. тәбеттің болмауы
12. секске қызықпау
13. дәрменсіздікті және үмітсіздікті сезіну
14. балаға сүйкімсіздік
Босанудан кейінгі депрессияны жүргізу бойынша кеңестер:
1. барлық жұмысты тастап балаға күтім жасау
2. отбасы мүшелеріне әйелдің жағдайын түсіндіру
3. бала назарда болу үшін жағдай жасау
4. баланы жиі ұстау
5. бала туралы ойлау
6. баланы жиі ұстау
7. жақсы тамақтану
8. өзіне күтім жасау
9. күнделік жүргізу
10. егер осы іс-шаралар көмектеспесе, тиісті маманға қаралу қажет
Қорытынды:
Ұсыныстар:
● Емшекпен емізудің басымдылығы және практикасы
● Тек емшекпен емізуді қамтамасыз ету
● Емшек сүтін сауып тастау техникасы (қажет болғанда)
● Ананың тиімді тамақтануы
● Ананың жеке гигиенасы
● Жайға және нәрестені күту заттарына қойылған талаптар
● Қауіпсіз орта (нәрестенің киіміне, күту заттарына және ойыншықтарына қойылған талаптар, жарақат пен оқыс жағдайды алдын алу үшін ата-аналардың мінез-құлқы)
● Нәресте күтімі, серуендеу режімі, гигиеналық ванналар
● Бала сырқаттанғанда мінез-құлық және оны күту қағидалары (қауіп себептері)
● Ананы дәрігердің жұмыс кестесі мен медициналық ұйымның (МҰ) координаттары туралы хабардар ету
● Әкесін бала күтіміне қатыстыру (мысалы: шомылу, киім ауыстыру кезінде).
● Басқа ұсыныстар
● Бала сырқаттанғанда мінез-құлық және оны күту қағидалары (қауіп себептері)
● Психоәлеуметтік дамуды ынталандыру
● Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек) и поведение
● родителей для профилактики травматизма и несчастного случая
● Микронутриент жетіспеушілігін алдын алу (темір, А дәрумені, йод, мырыш)
● Ананың тиімді тамақтануы мен ұйқы/демалу режимі
● Қауіпсіз орта (нәрестенің киіміне, күту заттарына және ойыншықтарына қойылған талаптар, жарақат пен оқыс жағдайды алдын алу үшін ата-аналардың мінез-құлқы)
● Баладағы қауіпті аурулардың белгісінде ананың тез арада дәрігерге баруын үйрету: емшек еме алмайды, әрбір емген немесе су ішкен жағдайда құсу, сіреспе, летаргиялық немесе ес-түссіз
Идентфикатор/ Дәрігер Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Идентфикатор/ Мейіргердің Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Амбулаториялық науқастың
медициналық картасына
2 қосымша парақ
Дәрігер мен медбике қабылдау кезінде баланың дамуын бағалау * бір жасқа дейін айына 1 рет, бір жастан асқан соң бекітілген Педиатриялық көмекті ұйымдастыру стандартына сәйкес жүргізіледі
Тексеріп қарау күні:
Жасы: _____
Дене қызуы ________
Дене салмағы _______г.
Бойы ____ см.
ДСИ ________
Басының шеңбері ____см
Оцените физическое развитие, используя графики:
Анасының шағымы:
Баланы тексеріп қарау
Терісі: Кіндік _______________________________________________
Ауыз қуысының шырышы ________________ Аңқа _____________
Коньюктивалары _____________________________________
Үлкен еңбек ____________________________________________
Тыныс алу органдары:_____________________________ Тыныс алу жиіліг _______
Жүрек-тамыр жүйесі (ЖТЖ) органдары: жүрек соғысының жиілігі _____________; Жүрек соғуының ырғағы__________________; Жүрек соғуының дыбысы _______________;
Асқорыту органдары: іш ____________бауыр ____________ көкбауыр ______
Несеп шығару _________________;
Нәжіс______________________
Диагноз:
Тамақтандырумен байланысты проблемалардың бар-жоғын анықтаңыз
тамақтандыру проблемалары
• Тамақтандыруда қиындық бар ма?
Иә
Жоқ
• Бала емшек емеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, 24 сағатта неше рет?_______
• Түнде емшек бересіз бе?
Иә
Жоқ
• Бала басқа тамақ немесе сұйықтық ішеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, тәулігіне жиілігі қанша рет?____________ және тамақты немен
бересіз, бөтелкемен ______, кесемен және қасықпен ______

Если младенцу меньше 1 месяца, или если есть какие-либо трудности при кормлении (трудности с грудным вскармливанием; если он/она кормится грудью менее 8 раз в сутки; получает другие виды пищи или жидкости; или имеет низ-кий вес для своего возраста):
Оцените кормление грудью:
Кормился ли младенец грудью в течение последнего часа?
Если младенца не кормили в течение последнего часа, попросите мать приложить его к груди. Наблюдайте за кормлением 4 минуты.
• Способен ли ребенок брать грудь? Для проверки прикладывания посмотрите на:
- Подбородок касается груди
да
нет
- Рот широко раскрыт
да
нет
- Нижняя губа вывернута наружу
да
нет
- Большая часть ареолы видна сверху, а не снизу рта
да
нет
.
• Эффективно ли сосет младенец (делает медленные глубокие сосательные движения с паузами)? .
- Ищите язвы или белые пятна во рту (молочница)
да
нет
Оцените уход в целях развития:
- Как Вы играете с Вашим ребенком?
- Как Вы общаетесь с Вашим ребенком?
Проблемы развития
Проверьте прививочный статус младенца:
Подчеркните прививки, которые ребенок должен получить сегодня:
Гепатит В 1- 0
БЦЖ__________
Визит для следующей прививки
ОЦЕНКА УХОДА: Наличие детской кроватки, предметов ухода, одежды ребенка
Гигиена помещения (регулярность влажной уборки, курение в комнате, светлое, теплое помещение - t не менее 25 °С)
Гигиена ребенка
Проблемы ухода
Оценка здоровья матери:
1. Осмотр молочных желез:
Проблемы
2. Симптомы послеродовой депрессии (обращать внимание при каждом визите):
1. глубокая тревожность и беспокойство
2. глубокая печаль
3. частые слезы
4. ощущение неспособности заботиться о ребенке
5. чувство вины
6. приступы паники
7. стресс и раздражительность
8. утомляемость и недостаток энергии
9. неспособность к сосредоточению внимания
10. нарушение сна
11. проблемы с аппетитом
12. потеря интереса к сексу
13. ощущение беспомощности и безнадежности
14. антипатия к ребенку
Советы по ведению послеродовой депрессии:
1. позаботиться о ребенке, отложив другие виды деятельности
2. рассказать членам семьи, о том, что происходит с ней
3. создать атмосферу, при которой ребенок будет в центре внимания
4. чаще прикасаться к ребенку
5. думать о ребенке
6. чаще выходить на улицу и двигаться
7. хорошо питаться
8. заботиться о себе
9. вести дневник
10. если эти меры не помогают, обратиться к соответствующему специалисту
Заключение:
Рекомендации:
- Преимущества и практика грудного вскармливания
- Обеспечение исключительно грудного вскармливания
- Техника сцеживания грудного молока (при необходимости)
- Оптимальное питание матери.
- Личная гигиена матери
- Требования к помещению и предметам ухода за новорожденным
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек), поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая)
- Уход за новорожденным, режим прогулок. Гигиенические ванны
- Правила поведения и уход в случае болезни ребенка (опасные признаки).
- Информирование матери о графике работы врача и координатах медицинской организации (МО)
- Привлечение отца к уходу (например: во время купания, переодевания).
- Другие рекомендации
- Правила поведения и уход в случае болезни ребенка (опасные признаки, кормление и питьевой режим).
- Стимуляция психосоциального развития
- Уход за новорожденным, режим прогулок
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек) и поведение
- родителей для профилактики травматизма и несчастного случая
- Профилактика микронутриентной недостаточности (железо, витамин А, йод, цинк)
- Оптимальное питание и режим сна/отдыха кормящей матери.
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек) и поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая
- Обучение опасным признакам болезни у ребенка, при которых мать немедленно должна обратиться к врачу: не может пить или сосать грудь, рвота после каждого приема пищи или питья, судороги, летаргичен или без сознания
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Вкладной лист 2 к
медицинской карте
амбулаторного пациента
Оценка развития ребенка на приеме врачом и среднего медицинского работника* *До года ведется ежемесячно, после года до согласно Стандарта организации оказания педиатрической помощи
Дата осмотра
Возраст:
Температура
Вес г.
Рост см.
ИМТ
Окружность головы
см
Оцените физическое развитие, используя графики:
Жалобы матери:
Осмотр ребенка:
Кожа: Пуповина
Слизистые ротовой полости
Зев
Конъюнктивы
Большой родничок
Органы дыхания:
Частота дыхания
Органы ССС: частота сердечных сокращений (ЧСС)
Сердечный ритм ;
Сердечные шумы ;
Органы пищеварения: живот
печень
селезенка
Мочеиспускание; Стул
Диагноз:
Определите, есть ли проблемы кормления проблемы питания
• Есть ли у Вас трудности при кормлении?
да
нет
• Ребенок кормится грудью?
да
нет
• Если Да, сколько раз за 24 часа? _______ раз
• Вы кормите грудью ночью?
да
нет
• Получает ли ребенок другую пищу или жидкости?
да
нет
• Если Да, как часто? ____________ раз в сутки и чем пользуетесь при кормлении: .

Егер нәресте 1 айға жетпесе немесе тамақтандыруда қандай да бір қиындық болса (емшекпен емізумен байланысты қиындықтар; егер нәресте емшекпен тәулігіне 8-ден кем емсе; басқа тамақ немесе сұйықтық ішссе; немесе өзінің жасына төмен салмағы болса)
Егер нәресте 6 айға жетсе:
1. Күніне қанша рет тамақ ішеді? _______________
2. Күніне қанша рет негізгі тамақтануға қоса әлденеді?__________________
3. Әлденудің құндылығы: Қоректі ______ Қорексіз _______
4. Бір қабылдағанда тамақтың қандай көлемін жейді?____________ мл.
5. Тамақтың қоюлығы қандай? Қою ______ Сұйық______
6. Өткен аптада бала мынамен тамақтанды:
7. Ет/балық/ішек-бауыр Иә ____ Жоқ ____ сколько дней ____
8. Бұршақ тұқымдастар Иә ____ Жоқ ____ қанша күн ____
9. Жасыл және сары-қоңыр жемістер және көкөністер Иә ____ Жоқ ____ қанша күн
10. Балаңызға шәй бересіз бе? Иә ____ Жоқ ____
11. Тамақтандыру кезінде нені пайдаланасыз: бөтелке ____ шыныаяқ және қасық ___
Егілуін тексеріңіз:
Бүгін жасайтын екпелердің астын сызыңыз
Гепатит В 1- 0
БЦЖ
АКДС 1+hib 1
Гепатит В 2
ОПВ-1
АКДС 2+ hib 2
Гепатит В 3
ОПВ-2
АКДС 3+ hib 3
ОПВ-3
ОПВ-0
Қызылша + қызамық + паротит
АКДС ревакцинациясы
HIB ревакцинациясы
Келесі екпеге бару мерзімі
Мешелді алдын алу: өзіндік емес (серуендеу кезінде толық инсоляция), өзіндік Д витаминімен алдын алу (көрсетілім бойынша)
Мөлшері ____ ұзақтығы
Психомоторлық даму:
До=
Др=
Ра=
Рп=
Н=
Э=
Даму мақсатында күтімді бағалау
Балаңызбен қалай ойнайсыз?
Балаңызбен қалай сөйлесесіз?
Қалмаған
___________ эпикриздік мерзімге қалып қойған
Даму үшін күтім көрсету проблемалары
Күтімді бағалау:
1. Науқас балаға күтім көрсету қағидасын және медициналық
қызметкерге қашан бару керектігін біледі
2. Берілген нұсқаулықтарға сәйкес баланың тамақтануы,
дамуы және күтімі бойынша нұсқаулықтарды орындайды
3. Ана қауіп себептерін біледі ме?:
Күтім көрсету проблемалары
Балаға қатыгез мінез көрсету себептері:
Физикалық жәбірлеу, жақтырмау, физикалық және эмоционалдық қараусыздық
иә
жоқ
Мамандандырылған көмекті қажет ететін қауіпті себептер
• Ықтимал кереңдік немесе көру проблемалары
• Бала байланысқа бармайды
• Жүргенде тепе-теңдікті қиын ұстау
• Баланың мінез-құлқындағы түсініксіз өзгертулер, физикалық жәбірлеу іздерінің болуы (әсіресе, егер бала басқа адамдардың қарауында болса)
• Тәбеттің нашарлауы
Проблемалар
Қауіпті себептер анықталғанда мамандандырылған көмекпен қамтамасыз ету және таңдау үшін тар маманның консультациясына жіберу (психолог, логопед және т.б.)Оценка питания и здоровья матери:
Отбасыны жоспарлау мәселелері туралы консультация беру (емізу кезінде етеккірдің болмауы, мүшеқаптар, жатыр ішіндегі спираль - болған жағдайда (бұдан әрі – ЖІС)
Проблемалар
Қорытынды:
Ұсыныстар:
• Тек емшекпен емізуді практикалау
• Ананың тиімді тамақтануы
• Жасына сәйкес психоәлеуметтік және қозғаушы даму (Ана жадынамасы)
• Жасына сәйкес массаж және гимнастика

Если младенцу меньше 1 месяца, или если есть какие-либо трудности при кормлении (трудности с грудным вскармливанием; если он/она кормится грудью менее 8 раз в сутки; получает другие виды пищи или жидкости; или имеет низкий вес для своего возраста)
Если младенцу больше 6 месяцев:
1. Сколько основных приемов пищи для ПРИКОРМА в день? _______________
2. Сколько перекусов за день? __________________
3. Ценность перекусов: Питательная ______ Непитательная_______
4. Какое количество пищи съедает за один прием? ____________ мл.
5. Какова густота пищи? Густая ______ Негустая ______
6. На прошлой неделе ребенок ел:
7. Мясо/рыбу/субпродукты Да ____ Нет ____ сколько дней ____
8. Бобовые Да ____ Нет ____ сколько дней ____
9. Темно-зеленые и желтые овощи и фрукты Да ____ Нет ____ сколько дней
10. Даете ли Вы ребенку чай? Да ____ Нет ____
11. Чем Вы пользуетесь при кормлении: ____ бутылочкой ____ чашкой и ложкой ____
Проверьте прививочный статус:
Подчеркните прививки, которые нужно сделать сегодня
Гепатит В 1- 0
БЦЖ
АКДС 1+hib 1
Гепатит В 2
ОПВ-1
АКДС 2+ hib 2
Гепатит В 3
ОПВ-2
АКДС 3+ hib 3
ОПВ-3
ОПВ-0
Корь + краснуха + паротит
АКДС ревакцинация
HIB ревакцинация
Визит для следующей прививки
Профилактика рахита: неспецифическая (достаточная инсоляция во время про-гулок), специфическая профилактика витамином Д (по показаниям) Доза ____ длительность
Психомоторное развитие:
До=
Др=
Ра=
Рп=
Н=
Э=
Оценка ухода в целях развития
Как Вы играете с ребенком?
Как Вы общаетесь с ребенком?
Не отстает
Отстает на ___________эпикризный срок
Проблемы ухода для развития
Оценка ухода:
1. Знает правила ухода ха больным ребенком и когда необходимо обратиться к медицинскому работнику
2. Выполняет рекомендации по питанию, развитию и уходу за ребенком согласно данным рекомендациям
3. Знает ли мать признаки опасности: .
Проблемы ухода
Признаки жестокого обращения с ребенком:
физическое насилие, пренебрежение, физическая и эмоциональная заброшенность
да
нет
Тревожные признаки, требующие специализированной помощи
- Возможная глухота или проблемы со зрением
- Ребенок не вступает в контакт.
- Затруднения в удерживании равновесия при ходьбе.
- Непонятные изменения в поведении ребенка, наличие следов физического насилия (особенно, если ребенок находится под присмотром других лиц)
- Плохой аппетит.
Проблемы
При выявлении тревожных признаков направить на консультацию узкого специалиста для выбора и обеспечения специализированной помощи (психолог, логопед и т.д.)
Оценка питания и здоровья матери:
Консультирование по вопросам планирования семьи (лактационная аменорея, презервативы, ВМС)
Проблемы
Заключение:
Рекомендации:
- Практика исключительно грудного вскармливания.
- Оптимальное питание матери.
- Психосоциальное и моторное развитие соответственно возрасту (Памятка Матери).
- Массаж и гимнастика соответственно возрасту.

• Күн сайын серуендеу (күніне 1-2 рет) жеткілікті инсоляциямен, көрсетілімдер бойынша Д витаминімен арнайы профилактикалау
• Правила поведения и уход в случае болезни ребенка (опасные признаки и когда необходимо обратиться за по-мощью, режим кормления и питья). Бала сырқаттанғанда оны күту және мінез-құлық қағидалары (қауіпті себептер және көмекке қашан жүгіну керек, тамақтану және сұйықтық ішу режімі)
• Вакцинация (уақтылы егу, екпеге кері әсердің болуы және ата-ананың мінез-құлқы, екпелер қандай инфекциялардан қорғайды)
• Қауіпсіз орта және ата-аналардың жарақат пен жазатайым жағдайларды алдын алуды үйрету
• Баланың даму мақстында әкесін бала күтіміне белсенді қатыстыру
• Ай сайын дәрігерде тексеріліп-қаралу
• Көрсетілімдер бойынша тар мамандарда консультация алу және зертханалық зерттелу
• Басқасы
Дәрігердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Мейіргердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Амбулаториялық науқастың
медициналық картасына
3 қосымша парақ
Мамандардың кеңесі
1. Күні мен уақыты
2. Кеңес түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің идентификаторы
Қажетіне қарай:
7. Жазу консилиумдары ауруы бойынша келісілген зерттеу және емдеу ұстанымын, ұсыныстарын қамтуы тиіс. Консилиум мүшесінің ерекше позиция бар жағдайда, оның пікірі тіркеледі.
Амбулаториялық науқастың
медициналық картасына
4 қосымша парақ
Ота/рәсім/ аферез хаттамасы
1. Күні мен уақыты
2. Ота/рәсім/ аферезге көрсеткіштер
3. Клиникалық диагноз
4. Анестезиялық жәрдемақы
5. Ота/рәсім/ аферез хаттамасы, кем дегенде:
5.1 Ота/рәсім/ аферез басталған және аяқталған уақыты
5.2 Ота/рәсім/ аферез ағымы, орындау техникасын қоса алғанда
5.3 Ота/рәсім/ аферез кезінде кеңесшілердің қатысуы және т.б., ұсынымдары
5.4 Қосымша зертханалық зерттеулер және басқа зерттеудің әдістерін қолдану
5.5 Ота аяқталуы, ота кезіндегі асқынулар (егер болмаса "Ота/рәсім/ аферез кезінде асқынулар болған жоқ" деп жазу қажет)
5.6 Қан кетулер
5.7 Ота/рәсім/ аферез коды мен атауы
5.8 Ота/рәсім/ аферезден кейінгі диагнозы
5.9 Ұсынымдар
5.10 Ота/рәсім/ аферез жасаған дәрігерлердің, анестезиолог пен мейірбикенің идентификаторы мен Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Амбулаториялық науқастың
медициналық картасына
5 қосымша парақ
Пациентті динамикалық (диспансерлік) бақылау
1. Қарау күні мен уақыты
2. Пациент динамикалық (диспансерлік) бақылауға жататын диагноз;
3. Диагноз бойынша бақылау жоспарының қолданылу кезеңі:
Басталу күні
Аяқталу күні

- Ежедневные прогулки (1-2 раза в день) с достаточной инсоляцией, по показаниям специфическая профилактика витамином Д
- Правила поведения и уход в случае болезни ребенка (опасные признаки и когда необходимо обратиться за помощью, режим кормления и питья).
- Вакцинация (своевременность проведения, возможные реакции на прививку и поведение родителей, от каких инфекций защищают прививки)
- Безопасная среда и поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая.
- Активное привлечение отца к уходу в целях развития ребенка.
- Ежемесячный осмотр на приеме у врача
- Консультация узких специалистов и лабораторных исследований по показаниям
- Другое
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Вкладной лист 3
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Консультация специалиста
1. Дата и время осмотра
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз код наименование.
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Идентификатор врача, Ф.И.О. (при его наличии)
При необходимости:
7. Записи консилиумов (должны включать согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. В случае особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется)
Вкладной лист 4 к
медицинской карте
амбулаторного пациента
Протокол операции/процедуры/афереза
1. Дата и время
2. Показания к операции/процедуры/афереза
3. Клинический Диагноз
4. Анестезиологическое пособие
5. Протокол операции включая, как минимум:
5.1 Дату и время начала и окончания операции/процедуры/афереза
5.2 Течение (описание) операции/процедуры/афереза, включая технику выполнения
5.3 Участие консультантов во время операции/процедуры/афереза и др., рекомендации.
5.4 Проведение дополнительных методов исследования и лабораторных исследований
5.5 Исход операции, осложнения во время операции (если не было, необходимо указать "осложнений во время операции/процедуры/афереза не было")
5.6 Количество кровопотери (мл)
5.7 Код и наименование операции/процедуры/афереза
5.8 Диагноз после операции/процедуры/афереза
5.9 Рекомендации
5.10 Идентификатор и Ф.И.О. (при его наличии) оперирующего врача, ассистентов, анестезиолога и СМР
Вкладной лист 5 к
медицинской карте
амбулаторного пациента
Динамическое (диспансерное) наблюдение пациента
1. Дата и время осмотра
2. Диагноз, согласно которого пациент подлежит динамическому (диспансерному) наблюдению код наименование.;
3. Период действия плана наблюдения по диагнозу:
Дата начала Дата окончания

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 025-4/е нысанды медициналық құжаттама
Талон
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Амбулаториялық картасының №
Кабинеті
Келу керек
Дәрігер тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда)
Лауазымы
Қаралу себебі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 025-5/е нысанды медициналық құжаттама
Амбулаториялық пациенттің статистикалық картасы Қаралу күні
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
Тұрғылықты мекенжайы
8. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
9. Медициналық сақтандыру компаниясының атауы, № страхового полиса
10. Антропометриялық өлшемдері
11. Төлеу түрі
12. Әлеуметтік мәртебесі
13. Жеңілдік категориясы
14. Қаралу себебі
15. Жарақаттың түрі
16. Кiм жолдады
17.. Келуi/консультациялар
Тарификатор бойынша қызмет, маманның Т.А.Ә. (болған жағдайда) мен идентификаторы, күні
18. Емшаралар мен манипуляциялар, зертхана, диагностикалық зерттеулер
Тарификатор бойынша қызмет, маманның Т.А.Ә. (болған жағдайда) мен идентификаторы, күні, көлемі
19. Қорытынды диагноз
20. Диспансерлеу
21. Туберкулезді анықтауға арналған зерттеулер жүргізілді
22. Қабылдау кезінде және үйiнде дәрiгердің жасаған операциялары мен манипуляциялары
23. Қаралу нәтижесi
24. Олардың ішінде жолдама алғандар
25.. Емханалық қаралу оқиғасы (бұдан әрі – ЕҚО)
26. ЕҚО аяқталған күн
Дәрiгер: Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 025-7/е нысанды медициналық құжаттама
Профилактикалық медициналық тексерудің (скринингтің) картасы Күні
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Тұрғыны
қала
ауыл
7. Тіркелген МҰ (МҰ регистрінен)
8. Мүгедектік тобы
Мүгедектік қойылған күні
Мүгедектік қандай уақытқа қойылды
Мүгедектік диагнозы
Баланы профилактикалық медициналық тексеру (скрининг) кезінде толтырылады: Дәрігерге дейінгі кезең
Бойы Салмағы
Бас шеңберінің өлшемі (3 жасқа дейінгі балалар) см
Кеуде шеңберінің өлшемі см
Дене белсенділігі, күнделікті физикалық жүктеме (3 жастан асқан балалар)
иә
жоқ

Медицинская документация форма № 025-4/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907
Талон .
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
№ амбулаторной карты
Кабинет
Явиться (указать дату и время)
К врачу фамилия имя отчество (при его наличии)
Должность .
Повод обращения .
Медицинская документация форма № 025-5/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Статистическая карта амбулаторного пациента
Дата обращения
1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания область район город улица дом квартира
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование .
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Антропометрические данные
12. Тип возмещения .
13. Социальный статус .
14. Повод обращения .
15. Вид травмы .
16. Кем направлен .
17.. Приемы/консультации
Услуги по тарификатору, количество, идентификатор и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста, дата выполнения.
18. Процедуры и манипуляции, лаборатория, диагностические исследования
Идентификатор и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста, услуги по тарификатору, количество, дата выполнения.
19. Заключительный диагноз
20. Диспансеризация
21. Проведены исследования на выявление туберкулеза
22. Операции, манипуляции, выполненные врачом на приеме и на дому
23. Исход обращения .
24. из них направлены .
25.. Случай поликлинического обращения (СПО) .
26. Дата завершения СПО
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор врача
Медицинская документация форма № 025-7/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта профилактического осмотра (скрининга)
Дата
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
м
ж
5. Адрес проживания область район город улица дом квартира Житель
города
села
6. МО прикрепления . (из регистра МО)
7. Группа инвалидности
Дата установления
На какой срок установлена инвалидность .
Диагноз по инвалидности код наименование
Заполняется при медицинском осмотре (скрининге) ребенка:
Доврачебный этап
Рост Вес
Окружность головы (дети до 3 лет)
грудной клетки
Физическая активность, ежедневная физическая нагрузка . (дети 3 лет и старше)
да
нет

Артериалық қысым (7 жастан асқан балалар) 1) систолическое /диастолическое
2) систолическое /диастолическое орташа систолическое /диастолическое
Көздің көргіштігін анықтау
Плантограмманы анықтау (5 жасқа дейінгі балалар және одан үлкендер)
Құлақтың естігіштігін анықтау:
Тыныш бөлмеде мейірбике мен баланың арасы 5 метр қашықтықтыан кем емес, сыбырлау арқылы әр құлағын тексеру *при выявлении отклонений
Педиатриялық кезең
1. Бастың тірісін зерттеп қарау
2. Көрінетін шырышты қабықшаларды тексеру: көз конъюнктивасы, ауыз қуысы, фармакс.
Тістердің, дірілге, қатты тағзымның биіктігіне, палатиндік бездердің мөлшері мен түріне, дауыс функциясына (дауыстық резонанс) көңіл аударылады.
3. Қалқанша безін пальпациясы және жалпы қарау.
4. Перефириялық лимфа түйінінің пальпациясы: жақастылық, шап, қолтық асты
5. Қан айналым жүйесін тексеру (қарау, жүрек аускультациясы), жиілікті, толуын, пульс ритмін тексеру. Аускультация дыбыстың үні мен тазалығын бағалайды. Жүректің шуын анықтаған жағдайда, зерттеу әртүрлі позицияларда (тұру, жату) және есептелген жаттығулармен функционалдық сынақтар жүргізіледі
6. Тыныс алу жүйесін тексеру (өкпе аускультациясы).
7. Ас қорыту жүйесін тексеру (құрсақ қуысының, көкбауырдың, оң жақ және сол жақ қабырға маңайдағы облыстардың, бауырдың, эпигастрий аймағының, ұйқы безінің, оң және сол жақ маңайдағы аймақтардың, ұма аймағының пальпациясы).
8. 3-4 айлық нәрестелерге көрсетілімдер бойынша, жамбас буындарының дисплазиясын және туа біткен жамбас буынының шуғуын ерте анықтау мақсатында жамбас буындарын ультрадыбыстық зерттеу тағайындалады.
9. Зәр шығару мүшесін тексеру. 10 жастан асқан қыздарды тексеру кезінде гинекологиялық анамнезге, шағымдарына, менструалды циклдың бұзылуларына ерекше көңіл аударылады
10. Невропсихикалық дамуды бағалау:
7-8 жаста: психомоторлық сала мен мінез-құлқы, интеллектуалды дамуы, эмоционалды және өсімдік саласы;
9-10 жаста: дерексіз логикалық операциялардың, логикалық шешімдердің қалыптасуын бағалайды;
10-17 жаста: эмоционалды вегетативтік сферасы, сомато-вегетативтік көріністері, вегетативтік-диенцефалиялық көріністер.
11. Пубертограмм әдісімен жыныстық жетілуін бағалау:
12. Қасақылық белгілерін анықтау
Арнайы тексеру кезеңі
1. хирург-ортопед
2. уролог (зәр шығару жүйесінің патологиясы)
3. отоларинголог

Артериальное давление (дети 7 лет и старше) 1-е систолическое /диастолическое
2-е систолическое /диастолическое среднее систолическое /диастолическое
Определение остроты зрения .
Оценка плантограммы (дети 5 лет и старше) .
Определение остроты слуха:
с помощью шепотной речи на оба уха поочередно, в тихом помещении на расстоянии не менее 5 метров между средним медицинским работником и ребенком . *при выявлении отклонений
Педиатрический этап
1. осмотр кожных покровов и волосистой части головы .
2. осмотр видимых слизистых оболочек: конъюнктивы глаз, полости рта, зева. Обращается внимание на состояние зубов, прикус, высоту стояния твердого неба, величину и вид небных миндалин, голосовую функцию (звучность голоса)
3. осмотр и пальпация области щитовидной железы
4. пальпация периферических лимфоузлов: подчелюстных, паховых, подмышечных
5. исследование органов кровообращения (осмотр, аускультация сердца), определение частоты, наполнения, ритма пульса. При аускультации отмечают звучность и чистоту тонов. В случаях выявления сердечных шумов проводят исследования в различных положениях (стоя, лежа) и функциональные пробы с дозированной физической нагрузкой
6. исследование органов дыхания (аускультация легких)
7. исследование органов пищеварения (пальпация органов брюшной полости, области правого подреберья, печени, эпигастральной области, селезенки, правой и левой подвздошной областей, надлобковой области). Обращается внимание на состояние слизистых, обложенность языка, десен, верхнего неба, зубов. Выявляются симптомы хронической интоксикации (бледность кожных покровов, орбитальные тени)
8. детям в возрасте от трех до четырех месяцев, по показаниям ультразвуковое исследование тазобедренных суставов с целью раннего выявления дисплазии тазобедренных суставов и врожденного вывиха бедра
9. осмотр половых органов. При осмотре девочек старше 10 лет особое внимание уделяют гинекологическому анамнезу, жалобам, нарушению менструальной функции .
10. Оценка нервно-психического развития .
В 7-8 лет: психомоторная сфера и поведение, интеллектуальное развитие, эмоционально-вегетативная сфера
В 9-10 лет дополнительно оценивается сформированность абстрактно-логических операций, логических суждений
В 11-17 лет определяются: эмоционально-вегетативная сфера, сомато-вегетативные проявления, вегето-диэнцефальные проявления
11. оценка полового развития методом пубертограмм .
12. выявление признаков жестокого обращения .
Специализированный этап
1. хирург-ортопед
2. уролог (патология мочеполовой системы)
3. отоларинголог

4. невролог
5. стоматолог
6. офтальмолог
7. эндокринолог
Скринингтік тексерудің нәтижесі:
Денсаулық тобы
* 2, 3, 4, 5 топқа қатысты балалар динамикалық бақылауға алыгуы және БМСК мамандарында немесе тиісті бейіндегі мамандарда сауықтырылуы тиіс.
Соңғы кезең
(анықталған патологиясы бар тұлғаларды қосымша тексеру және динамикалық тіркеу, статистикалық құжаттаманы рәсімдеу және аяқтау)
Скринингтік тексеру аяқталған соң, денсаулықты кешенді бағалау жүргізіледі, эпикриз және денсаулық тобын көрсетуме, физикалық және невропсихикалық даму бойынша қорытынды жазылады. Қорытындыда әрі қарай тексерілу, қаралу, санитарлы-гигиеналық ережелерді сақтау, күн тәртібі, физикалық тәрбие мен шынықтыру, алдын алу екпелерін қабылдау, шекаралық жағдайлардың аурулардың алдын алу, дене шынықтыру тобы (негізгі немесе арнайы топ) бойынша ұсыныстар беріледі.
Ересектердің медициналық тексеруі (скринингі) кезінде толтырылады:
Дайындық кезеңі
Бойы см Салмағы кг Кетле индексі
Белдің өлшемі: ерлер әйелдер
Кеуде шеңбері см
Артериалық қысым (екі реттік өлшеу), орташа систолическое /диастолическое мм.сын.бағ
ЭКГ Холестерин көрсеткіші Глюкоза Сұрау (ОМҚ өткізеді):
1. Темекі шегу, күніне 1 болсын
иә
жоқ
2. Алкогольды ішімдіктерді қолдану, аптасын 2 реттен кем емес
иә
жоқ 35-65 жастағы ерлер 18-34 жастағы ерлер
3. Ата-аналарыңызда жүрек аурулары бар ма (гипертония, ЖИА)
иә
жоқ
4. Төс қуысында тыныштықта немесе жүктеме (психоэмоционалды, физикалық) кезінде жағымсыз сезімдер, оны тоқтатқан кезде немесе доғарғаннан кейін 10 минут ішінде басылатын немесе жүректің шалыс соғуы бар ма
иә
жоқ 5. Бас ауруы
иә
жоқ
6. Артериялық қысымның көтерілуіне шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
7. Көз көрудің нашарлауына шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
8. Көз алдында бүркеніш болуына шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
9. Ата-аналарыңызда глаукома болды ма
иә
жоқ
10. 4 диоптриядан асатын алыстан нашар көрушілік бар ма
иә
жоқ
11. Соңғы жыл ішінде нәжісте патологиялық қоспалар байқадыңыз ба
иә
жоқ
12. Тек қана әйел адамдар үшін: түйіскен қан кетулер болады ма
иә
жоқ
Қан айналым жүйесі мен қант диабеті ауруларын тексеру нәтижесі
иә
жоқ
жас
Скринингтен өтетін адамның қан айналым жүйесі ауруларының даму мүмкіндігін SCORE шкаласы бойынша анықтау , ұсынымдар
Глаукоманы анықтауды тексеру нәтижесі: жас, көз ішілік қысым
Ісік пен ісік алды ауруын анықтауды тексеру нәтижесі:
Әйел адамның жағндысын цитологиялық зерттеу: жас
Акушердің тексеруі
Айнамен
Жағынды алу
Кольпоскопия (көрсетілім бойынша):
Жатыр мойнының биопсиясының нәтижесі (көрсетілім бойынша):
Маммография, екінші оқу Скрининг боыйнша маммографиялық тексерілді:
Гемокульт-тест жас: Скрининг боыйнша гемокульт-тест өткізілді:
Колоноскопия (көрсетілім бойынша):
Эзофагоскопия жас:
Гастродуоденоскопия жас:
ПЕА (ерлер жас):
Простата денсаулығының индексі
Қуық асты безінің биопсия нәтижесі:
Келулер:
Скринингтік тексерудің нәтижесі:
Дені сау
иә
жоқ Мінез-құлықтық қауіп-қатер факторлары анықталды
Биологиялық қауіп-қатер факторлары анықталды
АХЖ 10 бойынша қорытынды диагноз
Динамикалық қарау тобы
БМСК дәрігеріне жолданды (учаскелік, жалпы тәжірибе дәрігері)
иә
жоқ
Скринингтік тексерудің аяқталған күні
Скринингтік тексеруді өткізген маманның Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Берілген мәліметтердің растығын мақұлдаймын/Подтверждаю, что вся представленная информация достоверна.

4. невролог
5. стоматолог
6. офтальмолог
7. эндокринолог
Результаты скринингового обследования:
Группа здоровья .
*Дети, относящиеся к 2, 3, 4, 5 группам здоровья подлежат динамическому наблюдению и оздоровлению у специалистов ПМСП или специалистов соответствующего профиля.
Заключительный этап (дообследование и постановка на диспансерный учет лиц с выявленной патологией, завершение оформления учетно-отчетной статистической документации)
По завершении скринингового осмотра проводится комплексная оценка здоровья, оформляются эпикриз и заключение с указанием группы здоровья, оценкой физического и нервно-психического развития. В заключении даются рекомендации по дообследованию, наблюдению, соблюдению санитарно-гигиенических правил, режиму, физическому воспитанию и закаливанию, проведению профилактических прививок, профилактике пограничных состояний и заболеваний, по физкультурной группе (основная или специальная группа).
Заполняется при медицинском осмотре (скрининге) взрослого:
Подготовительный этап
Рост см см Вес кг кг Индекс Кетле .
Объем талии мужчины . женщины .
грудной клетки см см
Артериальное давление (двукратное измерение), среднее систолическое /диастолическое ммрт.ст.
ЭКГ . Уровень холестерин . Глюкоза .
Опрос (проводит СМР):
1. Курение, хотя бы одну сигарету в день
да
нет
2. Употребление алкогольных напитков разовое потребление не менее 2-х раз в неделю
3. Имеются (-лись) ли у Ваших родителей болезни сердца (гипертония, ИБС)
да
нет
4. Появляется ли у Вас боль или другие неприятные ощущения за грудиной в покое или при нагрузке (психоэмоциональная, физическая), проходящие при ее отмене в течение до 10 минут, или перебои в ритме сердца
да
нет
5. Отмечаются ли у Вас головные боли
да
нет
6. Отмечается ли у Вас повышение артериального давления
да
нет
7. Наблюдается ли у Вас снижение остроты зрения
да
нет
8. Имеются ли у Вас жалобы на "пелену" перед глазами
да
нет
9. Имеется (-лась) ли у Ваших родителей глаукома
да
нет
10. Есть ли у Вас близорукость, превышающая 4 диоптрии
да
нет
11. Отмечаются ли у Вас в течение последнего года патологические примеси в кале
да
нет
12. Только для женщин: бывают ли у Вас контактные кровотечения
да
нет
Результаты обследования на выявление болезней системы кровообращения и сахарного диабета
да
нет
Результаты обследования на выявление болезней системы кровообращения и сахарного диабета возраст лет
шкала SCORE для определения сердечно-сосудистого риска и принятия решения о дальнейшем ведении скринируемого лица: . рекомендации: .
Результаты обследования на выявление глаукомы возраст лет: внутриглазное давление .
Результаты обследования на выявление предопухолевых и опухолевых заболеваний:
Цитологическое исследование мазков женщины возраст лет: .
Осмотр акушера
На зеркалах
Взятие мазка
Кольпоскопия (по показаниям):.
Результат биопсии шейки матки (по показаниям): .
Маммография, вторая читка .Обследована маммографически по скринингу:.
Гемокульт-тест возраст лет: . Проведен гемокульт-тест по скринингу: .
Колоноскопия (по показаниям):.
Эзофагоскопия возраст лет: .
Гастродуоденоскопия возраст лет: .
Результаты ПСА (мужчины возраст лет): .
Индекс здоровья простаты .
Результаты биопсии предстательной железы (по показаниям): .
Посещения:
Вид посещения
Идентификатор врача
Результаты скринингового обследования:
Здоров
да
нет Выявлены поведенческие факторы риска .
Выявлены биологические факторы риска: .
Заключительный диагноз код код наименование тип диагноза код врача
Группа диспансерного наблюдения .
Направлен к врачу ПМСП (участковый врач, врач общей практики)
да
нет
Дата окончания скрининг-обследования
Ф.И.О. (при его наличии) лица, проводившего скрининг ID.

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 043/е нысанды медициналық құжаттама
Стоматологиялық науқастың медициналық картасы (санацияны қоса) №
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
11. Диагноз
12. Шағымы
13. Бұрын ауырған және қосалқы сырқаттары
14. Осы сырқаттың дамуы
15. Объективті зерттеу деректері, сыртқы қарау
Ауыз қуысын қарау, тістердің жағдайы
Жақ
Қайсы жағы
Тіс
Жағдайы O/R.C/P/Pt/JMPA/K/И/В
16. Тістем
17. Ауыз қуысының, қызыл иектің жылбысқы қабықтарының, альвеолалық өскіндер мен таңдай жағдайлары
18. Рентгендік зертханалық зерттеулер деректері
19. Күнделікті жазбалары (күні, мәтіні, даигнозы, дәрігердің Т.А.Ә. (болған жағдайда) мен идентификаторы)
20. Талдау жоспары, емдеу (дәрілік заттың, қызметтің атауы)
21. Ем нәтижесі (эпикриз)
22. Ұсынымдар
Емдеуші дәрігер
Бөлімше меңгерушісі
Стоматологиялық науқастың
медициналық картасының
қосымша парағы
Стоматологиялық қабылдауда баланың зерттеу жоспары
I. Сыртқы пішінді сыйпаттау:
1. Бойын ұстау
2. Бет
3. Зиянды әдеттер:
II.Атқаратын қызметінің байкауы:
1. Дем алу
2. Шайнау
3. Жұтыну
4. Сөйлеу
5. Еріндердің айқасуы
III. Стоматологиялық мәртебе:
1. Аймақтық лимфа түйіндерді
2. Ауыз маңы
3. Ауыз қуысының алды
4. Үстінгі ерін жүгеншесі
5. Тіл жүгеншесі
6. Ауыз қуысынын шырышты қабығы
7. Қызыл иек маңы
8. Тіл
9. Тіс қатарының түрі
10. Жақ
11. Жақтардың тістеуі
12. Тістердің орналасуының ауытқуы
13. Тістердің шығуы
14. Тістін түсі
15. Тістердің пішіні
16. Кариоздық емес бұзылулар
17. Деминерализация ошағы
18. Кариестің ершу
КП
КПУ.
19. Ауыз қуысының гигиеналық жағайы – ГЖ
20. Стоматиқалық топ
21. Стоматологиялық диспансерлік топ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 045/е нысанды медициналық құжаттама
Құтырмаға қарсы көмек алуға келгендер картасы 20___ жылы _____________________________ Қаралу күні
1. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________________
2. ЖСН ____________________________________________
3. Туған күні _______________________________________

Медицинская документация форма № 043/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23"ноября2010 года № 907
Медицинская карта стоматологического больного (включая санацию) №
Дата
1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания область район город улица дом квартира
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование .
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Диагноз
12. Жалобы
13. Перенесенные и сопутствующие заболевания
14. Развитие настоящего заболевания
15. Данные объективного исследования, внешний осмотр
Осмотр полости рта, состояние зубов
Челюсть .
Сторона .
Зуб .
Состояние O/R.C/P/Pt/JMPA/K/И/В
16. Прикус
17. Состояние слизистой оболочки полости рта, десен, альвеолярных отростков и неба
18. Данные рентгеновских, лабораторных исследований
19. Дневниковые записи (дата, текст, диагноз, Фамилия Имя Отчество (при его наличии) врача и идентификатор)
20. План обследования, лечения (наименование услуги, лекарственные средства)
21. Результаты лечения (эпикриз)
22. Рекомендации
Лечащий врач
Заведующий отделением
Вкладной лист к
медицинской карте
стоматологического больного
План обследования ребенка на стоматологическом приеме
I. Внешний осмотр:
1. Осанка .
2. Лицо .
3. Вредные привычки .
II. Изучение функций:
1. Дыхание .
2. Жевание .
3. Глотание .
4. Речь .
5. Смыкание губ .
III. Стоматологический статус:
1. Регионарные лимфоузлы .
2. Приротовая область .
3. Предверие полости рта .
4. Уздечка и губы .
5. Уздечка языка .
6. Слизистая полости рта .
7. Десневой край .
8. Язык .
9. Форма зубного ряда .
10. Состояние челюстей .
11. Соотношение челюстей .
12. Аномальное положение зубов .
13. Прорезывание зубов .
14. Состояние тканей зуба, цвет .
15. Форма зуба .
16. Некариозные поражения ..
17. Очаги деминерализации .
18. Интенсивность кариеса
КП
КПУ.
19. Гигиеническое состояние полости рта – ГИ
20. Стоматическая группа здоровья .
21. Стоматологическая диспансерная группа .
Медицинская документация форма № 045/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта обратившегося за антирабической помощью
20___ год _____________________________
Дата обращения
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
3. Дата рождения _______________________________________

4. Мекенжайы, телефон ___________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________
5. Жұмысы мен жұмыс орны, телефон № ____________________________________________________
________________________________________________________________________________________
6. Тістеу, тырнау, сілекей жағылу күні (астын сызыңыз және жазыңыз)
________________________________________________________________________________________
7. Тістелгені туралы қай емдеу ұйымына қаралды және қашан
________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________
8. Жарақат сипаттамасы және оның орналасуы ________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
9. Тістеген, тырнаған, сілекейін жаққан жануар туралы мәлімет
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
10. Тістеу, тырнау, сілекей жағылу қандай жағдайда болды
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
11. Жануардың құтырғанын ветдәрігер клиникалық, зертханалық жолмен анықтады(астын сызыңыз немесе жазыңыз)
__________________________________________________________________________________________
13. Жануар сау, өлді, өлтірілді, белгісіз(астын сызыңыз немесе жазыңыз) ___________________________
14. Қаралушының анамнезі:
а) жүйке жүйесінің сырқаттары ______________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
б) спирттік ішімдіктер ішуі, жиілігі ____________________________________________________________
в) бұрын құтырмаға қарсы екпелер егілген бе, қашан, қанша ____________________________________
г) басқа мәліметтер ________________________________________________________________________
15. Екпенің арналуы _______________________________________________________________________
16. Белгіленген режим (ауруханаға жатқызылды, амбулаторлық емделу)
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________

4. Домашний адрес, телефон _________________________________________________
________________________________________________________________________________
5. Занятие и адрес места работы, № телефона ___________________________________
________________________________________________________________________________
6. Дата укуса, оцарапания, ослюнения (подчеркнуть и вписать) ____________________
7. В какую лечебную организацию обращался по поводу укуса и когда _____________
________________________________________________________________________________
8. Описание повреждения и его локализация ___________________________________
________________________________________________________________________________
9. Сведения об укусившем, оцарапавшем, ослюнившем животном
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
10. Обстоятельства укуса, оцарапания, ослюнения
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
11. Бешенство животного установлено ветврачом
клинически, лабораторно (подчеркнуть или вписать) ____________________________
13. Животное осталось здоровым, пало, убито, неизвестно (подчеркнуть или вписать) ________________
14. Анамнез обратившегося:
а) заболевание нервной системы ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
б) употребляет ли спиртные напитки, как часто _________________________________
в) получал ли в прошлом антирабические прививки, когда, сколько ________________
г) прочие сведения _________________________________________________________
15. Назначение прививки ____________________________________________________
16. Назначенный режим (госпитализация, амбулаторное лечение) _________________
________________________________________________________________________________

17. Құтырмаға қарсы гаммаглобулин егілді, күні, сериясы
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
18. Тері іші сынамасына серпіліс: қызару ______________________________________
Ісіну ____________________________________________________________________
___________________________
Десенсибилизация: бір мәрте, екі мәрте
Тәуліктік мөлшері _________________________________________________________
Қайталап енгiзiлуi:
Күні _____________________ Дозасы ___________________ Сериясы ______________
Күні ______________________Дозасы ________________ Сериясы ________________
19. Екпе кезіндегі асқынулар ________________________________________________
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________
20. Екпе курсы толығымен аяқталды, жануар сау болып шығуына байланысты тоқтатылды, өздігінен тоқтатты (астын сызыңыз немесе жазыңыз)
____________________________________________________
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________
21. Үзілген екпелерді жалғастыруға қандай шаралар қабылданды
__________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________
22.. Ескерту ____________________________________________________________
Дәрігердің қолы ___________________________________
Екпе кезіндегі тәртіп ережелерімен таныстым _____________________________________________________
Р/с №
Екпе күні
Вакцинаның дозасы
Вакцина сериясының
Екпені жүргізген адамдардың қолы
Р/с №
Екпе күні
Вакцинаның дозасы
Вакцина сериясының
Екпені жүргізген адамдардың қолы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 053/е нысанды медициналық құжаттама
Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың емдеу картасы №
1. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. ЖСН___________________________________________________________
3. Туған күні _______________________________________________________
4. Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың мекенжайы
___________________________________________________________________________

17. Введение антирабического гаммаглобулина, дата, серия ______________________
________________________________________________________________________________
18. Реакция на внутрикожную пробу: покраснение ______________________________
Отек _____________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Десенсибилизация: однократная, двухкратная
Суточная доза _____________________________________________________________
Повторные введения:
Дата ___________________ Доза ____________________ Серия ________________________
19. Осложнения во время проведения прививок _________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
20. Курс прививок полностью закончен, отменен, так как животное оказалось здоровым, прерван самовольно и прочие (подчеркнуть или вписать
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
21. Какие приняты меры к продолжению прерванных прививок ___________________
________________________________________________________________________________
22.. Примечание
________________________________________________________________________________
Подпись врача___________________________________
С правилами поведения во время прививок ознакомлен _________________________________________
№ п/п
Дата прививки
Доза вакцины
№ серии вакцины
Подпись лиц, производивших прививки
№ п/п
Дата прививки
Доза вакцины
№ серии вакцины
Подпись лиц, производивших прививки
Медицинская документация форма № 053/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Лечебная карта допризывника №
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
3. Дата рождения: ______________________
4. Местожительство допризывника __________________________
_________________________________________________________

5. Жұмыс (оқу) орны
___________________________________________________________________________
6. Кәсібі, лауазымы
___________________________________________________________________________
7. Ауруының аты (әскери тіркеуге байланысты медициналық комиссиясының ұйғарымы)
___________________________________________________________________________
8. Келу уақыты:
а) Келуі тағайындалды 20___ жылы_____________айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
20___ жылғы_____________________________________________ айы
Келді 20___ жылғы ______________________________ айы
Кесу талоны № ________________ Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың емделу картасының № ____________ (әскерге шақыру жасына дейінгі жастар емделіп болған соң толтырылып, аумақтық орган арқылы әскери комиссариатқа жіберіледі)
1. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_________________________________________________________________________
2. ЖСН __________________________________________________________
3. Туған күні ______________________________________________________
4. Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың мекен-жайы
________________________________________________________________________
5. Жұмыс (оқу) орны ________________________________________________
6. Кәсібі, лауазымы _________________________________________________
7. Ауруының аты (әскери тіркеуге байланысты медициналық комиссиясының ұйғарымы)
________________________________________________________________________
б) Келуі тағайындалды 20___ жылғы ________айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
20___ жылғы _______________________________________ айы
Келді 20___ жылғы __________________________ айы
8. Дәрігердің бақылауында болды ____________________________________ күні
20___ жылғы ____________________________________________ айы
Келді _20___ жылғы ____________________________ айы
күні
9. Диагнозы (емдеу ұйымында анықталды)
___________________________________________________________________________
10. Объективті зерттеулер деректері
___________________________________________________________________________
11. Рентгенодиагностика деректері
___________________________________________________________________________
12. Зертханалық тексерулер деректері
___________________________________________________________________________
13. Басқа зерттеулер деректері
___________________________________________________________________________
14. Қандай емдеу жүргізілді
___________________________________________________________________________
15. Емдеу нәтижесі
____________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

5. Место работы (учебы) ___________________________________________________
6. Профессия, должность _________________________________
7. Название болезни (заключение мед. комиссии по приписке) ___________________
_____________________________________________________________________________
8. Срок явки:
а) Назначено явиться 20___ года _____________ месяц
отправлено напоминание о явке ___________
20___ года _____________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
9. Находился под наблюдением врача ________________________
___________________________________________________ дата
Прохождение лечения
10. Анамнез: данные предшествовавших наблюдений и данные первичного осмотра)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
____________________________________
11. Данные рентгенодиагностики и лабораторного исследования
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
12. Диагноз ______________________________________________
13. Предварительное заключение о состоянии здоровья и годности к военной службе при снятии с учета лечебной организации
_________________________________________________________________________
Лечащий врач __________________________________
(подпись)
Главный врач _______________________________________
(подпись)
Данные медицинского наблюдения
Дата посещения
Текущие наблюдения
Назначение
Линия отреза -----------------------------------------------------------------------------------------------------
Отрезной талон № _____________лечебной карты допризывника № _________
(по снятии допризывника с лечения заполняется и направляется через
территориальный орган в военкомат)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ______________________________
_____________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ____________________________
3. Дата рождения: ______________________________________________________
4. Местожительство допризывника _______________________________________
_____________________________________________________________________
5. Место работы (учебы) _______________________________________________
6. Профессия, должность _______________________________________________
7. Название болезни (заключение мед. комиссии по приписке)
б) Назначено явиться 20___ года _____________ месяц отправлено напоминание о явке ___________ 20___ года _____________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
9. Находился под наблюдением врача ________________
________________________________дата 20___ года _______________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
10. Диагноз (установлен в лечебной организации)
_______________________________________________________________________
11. Данные объективного обследования
12. Данные рентгенодиагностики __________________________________________
13. Данные лабораторного исследования ____________________________________
________________________________________________________________________
14. Данные других исследований ___________________________________________
_________________________________________________________________________
15. Какое проведено лечение ________________________________________________
__________________________________________________________________________

16. Емдеу ұйымының есебінен шығарылардағы денсаулық жағдайы мен әскери қызметке жарамдылығы туралы алдын ала ұйғарым
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
17. Емдеу ұйымының есебінен шығарылды
____________________________________________________________________________
Емдеу ұйымының мөрі “____” _______________ 20 __ жылғы
Емдеушi дәрігер _______________________________________ (қолы)
Бас дәрігер ____________________________________________ (қолы)
18. Келу уақыты:
а) Келуі тағайындалды 20___ жылғы ______айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
б) Келуі тағайындалды ______айы 20___ жылғы
Келуі туралы ескерту жіберіледі _____________________________________ айы 20 ______ жылғы
Келді ______________________ айы 20 ______ жылғы
19. Дәрігердің байқауында болды
_________________________________________________________________________
__________ күні
Емделуі
20. Анамнез: алдыңғы бақылаулар деректері мен алғашқы қарау деректері
21. Рентгенодиагностика мен зертханалық зерттеу деректері
22. Диагноз
23. Емдеу ұйымының есебінен шығарылардағы денсаулық жағдайы мен әскери қызметке жарамдылығы жайлы алдын ала ұйғарым _________________
Емдеушi дәрігер __________________________________ қолы Бас дәрігер _______________________________________ қолы
Медициналық бақылау деректері
Келу күнi
Өтпелi бақылаулар
Тағайындалымдар
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 054/е нысанды медициналық құжаттама
Әскерге шақырғанға дейінгілердің жеке тізімі______________________________ жылы туғандар, жолдануы тексерілуге, жүйелі түрде емдеуге, диспансерлік қадағалауға _______________________________________________________________________ ұйымның атауы
Облыс (өлке) ___________________елді мекен __________________аудан ___________
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекенжайы (толық)
Жұмыс (оқу) орны
Аурудың атауы
Келу мерзімдері
келуі тағайындалды (күні)
келді (күні)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
054/е н. артқы беті
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекенжайы (толық)
Жұмыс (оқу) орны
Аурудың атауы
Келу мерзімдері
келуі тағайындалды (күні)
келді (күні)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
20____ жылғы "______" ________________ Аудандық әскери комиссар _____________________________
Ескерту: есеп нысанын жүйелін түрде емделуге келмегендер үшін де қолдануға болады, ол кезде "жолданушылар" сөзін "келмегендер" сөзімен, "аудандық әскери комиссар" сөздері "бас дәрігер" сөздерімен ауыстырылады.

16. Результат лечения ______________________________________________________
_________________________________________________________________________
17. Предварительное заключение о состоянии здоровья и годности к военной службе при снятии с учета лечебной организации
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
18. Снят с учета лечебной организации ________________________________________
“____” _____________ 20 __ года
(Печать лечебной организации)
Лечащий врач _______________________________________
(подпись)
Главный врач ____________________________________________
(подпись)
Медицинская документация форма № 054/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан "23" ноября 2010 года № 907
Именной список допризывников _______________________________ годов рождения,             направляемых на обследование, для систематического лечения,
на диспансерное наблюдение _________________________________________________
наименование организации
Область (край) ___________________елді мекен (населенный пункт) __________________аудан (район)___________
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Место жительства (подробный адрес)
Место работы (учебы)
Название заболевания
Сроки явки
назначено явиться (дата)
явился (дата)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
Оборот ф. № 054 /у
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Место жительства (подробный адрес)
Место работы (учебы)
Название заболевания
Сроки явки
назначено явиться (дата)
явился (дата)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
20___ года "___" ___________ Районный военный комиссар ______________________
Примечание: учетная форма может быть использована и для списка неявившихся для
систематического лечения путем замены слова "направляемых" на "неявившихся"
и в этих случаях слова "районный военный комиссар" заменяется словами "главный врач".

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 055/е нысанды медициналық құжаттама
Пациентті/клиентті және көрсетілген әлеуметтік-психологиялық қызметті тіркеу журналы
Р/с №
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
ЖСН
Күні
Мекен
жайы
Пациенттің тұлғалық-
әлеуметтік мәртебесі
Отбасы туралы ақпарат
е
Әлеуметтік диагнозы/ Психологтің тұжырымы
Үйге барғанда анықталған проблемалар
Әлеуметтік қызметкерді психологті / бағалау
Әлеуметтік қызметкердің/
психологтің іс-әрекет жоспары

Медицинская документация форма № 055/ у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации пациента/клиента и оказанных социально-психологических услуг
№п/п
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата
Адрес
Личностно-социальный статус пациента
Информация о семье
Социальный диагноз/
Заключение психолога
Выявленные проблемы при посещении на дому
Оценка социального работника/психолога
План действий социального работника/ психолога

2. Туған күні күні, айы, жылы _______/__________/_______жылғы.
3. Жынысы: 1- ер, 2- әйел
4. ЖСН__________________________________
5. Мекенжайы
6. Бекітілген тұрғын: 1-иә, 2- жоқ; 6.1. Тұрғыны: 1-қаланың, 2- ауылдың
7. Халық категориялары: 1-оқушы, 2-студент, 3-жұмыс істеуші, 4-жұмыссыз, 5-басқа
8. Жеңілдік алушылар категориясы: 1- ОСМ, 2-ҰОСҚ; 3-интернационалист жауынгер; 4- бала кезінен мүгедек; 5- ауруы бойынша мүгедек, 6- басқа жеңілдік алушылар
9. Қаралу себебі: 1-кеңес, 2-ауруы, 3-Әлеуметтік мәселе, 4 психологиялық мәселе, 5-тренингтарда қатысу, 6- басқа
10. Кім жолдады: 1- өзі келді, 2-медициналық ұйымдар, 3- мемлекеттік ұйымдар мен мекемелер, 4 - үкімет емес ұйымдар, 5 – басқалары (тізімге жазу __________)
11. Ақпарат қайнар көзі : 1- дәрігер, 2- мейірбике, 3-әке-шешелері, 4- достары, 5- әріптестері, 6-БАҚ, 7-сенім телефоны, 8-басқа
12. Сапарлар: 1-алғашқы, 2- қайта
13. Келуі:
Күні
Келу уақыты
Келу түрі (жеке кеңесу,
топтарда кеңесу ,
үйге келу )
14. Әлеуметтік-психологиялық мәселені бағалау
15. Әлеуметтік қызметтер түрі: 1-әлеуметтік-медициналық қызметтер 2-әлеуметтік-психологиялық қызметтер 3-әлеуметтік-педагогикалық қызметтер 4-әлеуметтік-экономикалық қызметтер 5-әлеуметтік-құқықтық қызметтер 6-әлеуметтік-тұрмыстық қызметтер 7-әлеуметтік-еңбек қызметтер 8) әлеуметтік-мәдени қызметтер; 9) жеке психологиялық кеңестер; 10) отбасылық психологиялық кеңестер; 11) топтарда кеңесу
16. Қаралу нәтижесі: 1-жағдайды шешу, 2-жағдайды жақсарту, 3-өзгеріссіз, 4- клиенттің бас тартуы , 5-басқа
17. Қаралу оқиғасы: 1-аяқталды, 2-аяқталмады
18. Әлеуметтік қызметкер/психолог:
Т.А.Ә. (болған жағдайда)___________________________________
Қолы _______________________
19. Күні "______"__________жылы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 057/е нысанды медициналық құжаттама
Талон
Амбулаториялық картасының №
Участкенің №
ЖСН
Науқастың Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Азаматттығы
Тұрғылықты мекенжайы
Байланыс телефоны
Отбасылық жағдайы
Білімі
Жұмыс/оқу орны
Лауазымы
Әлеуметтік мәртебесі
18 жасқа дейінгі балалар үшін ата-аналардың Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Үйге медициналық қызмет көрсету МСАК МҰ еркін таңдау кезінде
Тіркеушінің Т.А.Ә. (болған жағдайда) ID
№ 057/е "Талон" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
МСАК
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
5
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

2. Дата рождения (число/месяц/год)_______/__________/_______
3. Пол: 1- муж, 2- жен
4. Индивидуальный идентификационный номер _______________________________
5. Место жительства
5.1. Житель: 1- города, 2- села
6. Прикрепленный житель: 1- да, 2- нет;
7. Категории населения: 1- школьник, 2- студент, 3- работающий, 4- безработный, 5- другое
8. Повод обращения: 1- консультация, 2- заболевание, 3- социальная проблема, 4 психологическая проблема, 5- участие в тренингах, 6- другое
9. Кем направлен: 1- самообращение, 2- медицинские организации, 3- государственные организации и учреждения, 4 - неправительственные организации, 5 – прочие (вписать)__________)
10. Источник информации: 1- врач, 2- средний медицинский работник, 3- родители, 4- друзья, 5- коллеги, 6- СМИ, 7- телефон доверия, 8- другое
11. Визиты: 1- первичный, 2- повторный
12. Посещения:
Дата
Время посещения
Вид посещения
(индивидуальное консультирование,
групповая консультация, посещение на дому)
13. Оценка социально-психологической проблемы
14. Виды социальных и психологических услуг:: 1- социально-медицинские услуги 2 - социально-психологические услуги 3 - социально-педагогические услуги 4 - социально-экономические услуги 5 - социально-правовые услуги 6 - социально-бытовые услуги 7 - социально-трудовые услуги 8 - социально-культурные услуги; 9 - индивидуальные психологические консультации; 10 - семейные психологические консультации; 11 - групповые консультации
15. Исход обращения: 1 - решение ситуации, 2 - улучшение ситуации, 3 - без перемен, 4 - отказ клиента, 5 - другое)
16. Случай обращения: 1 - завершен, 2 - не завершен
17. Социальный работник/психолог:
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Подпись_______________________
19. Дата "______"__________ год
Медицинская документация форма № 057/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Талон
№ амбулаторной карты
№ участка
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) пациента
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Гражданство
Адрес проживания
Контактный телефон
Семейное положение .
Образование .
Место работы/учебы
Должность
Социальный статус .
Ф.И.О. (при его наличии) родителей для детей до 18 лет
При свободном выборе МО ПМСП медицинское обслуживание на дому .
Ф.И.О. (при его наличии) регистратора ID
Список сокращений формы № 057/у "Талон":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 063/е нысанды медициналық құжаттама
Профилактикалық екпелердің картасы
20___ жылғы "_____"___________________есепке алынды
Ұйымдасқан балалар үшін балалар мекемесінің атауы
________________________________________________________________________________
1. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________________
2. ЖСН ________________________________________________
3. Туған күні____________________________________________
4. Мекенжайы: елді мекен ___________көшесі___________________үй_________________________корпус__________________пәтер __________________Мекенжайы ауысқаны туралы белгілер ______________________________________
№ 063/е н. 2 беті
Туберкулез ауруына қарсы екпе
Туберкулез сынамалары
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Медициналық қайшылықтар (күні, себебі)
күні
нәтижесі
егу
қайта егу
Полиомиелитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Сериясы
Жасы
Күні
Сериясы
Жасы
Күні
Сериясы
№ 063/е н. 3 беті
Күл, көкжөтел, сіреспеге қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Қайта егу
* Препараттар мына әріптермен белгіленеді: АКДС – адсорбтелген, көкжөтел – дифтерия-сіреспе вакцинасы, АДС – адсорбтелген
дифтерия – сіреспе анатоксині, АДС - М-анатоксин-адсорбтелген дифтерия-сіреспе анатоксині, құрамында антиген мөлшері азайтылған. АД – адсорбтелген дифтерия анатоксині АС – адсорбтелген сіреспе анатоксині, К – көкжөтел вакцинасы.
Вирусті гепатитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Қайта егу
Паротитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Екпеге дене серпілісі
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
№ 063/е н. 4 беті
Қызылшаға қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Екпеге дене серпілісі
Медициналық қайшылықтар
(күні, себебі)
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Басқа жұқпалы ауруларға қарсы екпе _______________________________________________________________
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар
(күні, себебі)
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Ќайта егу
Есептен шығарылған күні _____________________________ Қолы _____________________________________
Себебі _____________________________________________________
Карта баланы есепке алғанда балалар емдеу - профилактикалық ұйымында (ЕПҰ) толтырылады
Қаладан (ауданнан) көшкен кезде қолына егілгені туралы анықтама беріледі.
Карта ұйымда қалады.

Медицинская документация форма № 063/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
КАРТА
профилактических прививок
20___ года "_____"___________________ взят на учет
Для организованных детей наименование детского учреждения
________________________________________________________________________________
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
2. Дата рождения _____________________________________
3. Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
4. Домашний адрес: населенный пункт ___ улица __________________ _________
Дом ____________________________________ корпус __________________
квартира _____________________
Отметки о перемене адреса
________________________________________________________________________________
Стр. 2 ф. № 063/у
Прививка против туберкулеза
Туберкулезные пробы
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Медицинский отвод (дата, причина)
дата
результат
вакцинация
ревакцинация
Прививка против полиомиелита
Дата рождения
Дата
Серия
Возраст
Дата
Серия
Возраст
Дата
Серия
Стр. 3 ф. № 063/у
Прививка против дифтерии, коклюша, столбняка*
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
* Препарат обозначать буквами: АКДС – адсорбированная, коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, АДС – адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин, АДС-М-анатоксин – адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин с уменьшенным содержанием антигенов, АД – адсорбированный дифтерийный анатоксин, АС – адсорбированный столбнячный анатоксин, К – коклюшная вакцина.
Прививка против вирусного гепатита
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
Прививка против паротита
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Стр. 4 ф. № 063/у
Прививка против кори
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Реакция на прививку
Медицинский отвод
(дата, причина)
Общая (Т*)
Местная
Прививка против других инфекций ___________________________________________
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование
препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод
(дата, причина)
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
Дата снятия с учета) _____________________________
Подпись_______________________________________
Причина _____________________________________________________
Карта заполняется в детской лечебно-профилактической организации (ФАП) при взятии ребенка на учет.
В случае выезда из города (района) на руки выдается справка о проведенных прививках.
Карта остается в организации.

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 064/е нысанды медициналық құжаттама
Профилактикалық екпелердi есепке алу журналы Мерзімі
1. Күні мен уақыты
2. Карта №
3. Нәрестінің/анасының жеке сәйкестендіру нөмірі (болған жағдайда)
4. Нәрестінің/анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
5. Туған күні
6. Қандай аруға қарсы екпе
7. Өндірген ел
8. Партия нөмірі
9. Екпенің сериясы
10. Вакцинаның, препараттың, анатоксиннің және т.б. аттары
11. Екпе тәсілі:
12. Мөлшері
13. Екпенің уақыты мен күні
14. Екпенің атауы
15. Жанама реакция немесе жағымсыз құбылыс
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 064-2/е нысанды медициналық құжаттама
Вакциналар қозғаласының Журналы 20____ жылы ___________________ бойынша
Р/с №
Вакцина егу күні
Вакцинаның атауы
Жаңа туған нәрестелердің егілуі
Жұмсалған вакциналар (дозамен)
Қалған вакцина (дозамен)
№1 бөлімше
№2 бөлімше
барлығы перзентхана бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 070/е нысанды медициналық құжаттама
Жолдама алуға Анықтама
Бұл анықтама санаториялық-курорттық картаны алмастыра алмайды және науқасқа санаторийге орналасуға немесе амбулаторлық-курстық емделу құқығын бере алмайды.
Қай күнге дейін жарамды ________________________________________________________
күні, айы, жылы
Жеке түлғаға берілді ___________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
ЖСН _________________________________________
Туған күні ___________________________
Мекенжайы:
_______________________________________________________________________________________
Қандай сырқаттан зардап ____________________________________________
_______________________________________________________________________________________
диагнозын көрсетіңіз _____________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________
_______________________________________
және оған ұсынылған ем:
Курорттық ______________________________________________________________________
ұсынылған курорттарды көрсетіңіз
а) санаторийге ___________________________________________________________________
бейінін көрсетіңіз
б) амбулаторлық-курстық (керекті астын сызыңыз) ___________________
______________________________________________________________________________________
_______
Жергілікті санаторийде (курорттан тыс)
______________________________________________________________________________________
_________________________________
санаторий бейінін көрсетіңіз
Жыл мезгілі (қыста, көктемде, жазда, күзде) астын сызыңыз
Анықтама тұрғылықты жері мен жұмыс орнында ғана күшінде. Жолдау қағазын алу үшін көрсетіледі. Жолдау қағазын алғаннан кейін санаторлық карта алу үшін анықтыма берген медицина ұйымына баруыңыз қажет.
М.О. Емдеуші дәрігер_______________________________
М.О. Бөлімше менгерушісі_____________________
20___жылғы "_____"_____________________________

Медицинская документация форма № 064/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал учета профилактических прививок Дата
1. Дата и время
2. № карты
3. Индивидуальный идентификационный номер ребенка/матери (при его наличии)
4. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) ребенка/матери
5. Дата рождения
6. Наименование заболевания, против которого применена вакцина
7. Страна производитель
8. Номер партии
9. Номер серии
10. Название препарата вакцины, анатоксина и прочие
11. Способ применения
12. Дозировка
ед.изм.
13. Дата и время прививки
14. Побочная реакция или нежелательное явление
Медицинская документация форма № 064-2/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
ЖУРНАЛ
движения вакцин
за 20____ год ___________________
№ п/п
Дата вакцинации
Название вакцины
Привито новорожденных
Израсходовано вакцины (в дозах)
Остаток вакцины (в дозах)
отделение
№1
отделение №2
всего по роддому
1
2
3
4
5
6
7
8
Медицинская документация форма № 070/ у утверждена приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Справка для получения путевки
Настоящая справка не заменяет санаторно-курортной карты и не дает больному права поступления в санаторий или на амбулаторно-курсовое лечение
Действительна до _________________________________________________________
(число, месяц, год)
Выдана лицу ___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество(при его наличии))
ИИН _________________________________________
Дата рождения ________________________________
Место постоянного жительства:____________________________________________________
в том, что он (она) страдает________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указать диагноз)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
и что ему (ей) рекомендуется лечение:
курортное_______________________________________________________________________
(указать рекомендуемые курорты)
а) в санатории ___________________________________________________________________
(указать профиль)
б) амбулаторно-курсовое (нужное подчеркнуть) ______________________________________
________________________________________________________________________________
В местном санатории (вне курорта)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указать профиль санатория)
Время года (зимой, весной, летом, осенью) подчеркнуть
Справка действительна лишь по месту жительства или работы больного. Она представляется при получении путевки. После получения путевки необходимо обратиться за санаторной картой в медицинскую организацию, выдавшей справку.
Лечащий врач___________________________________
М.П. Заведующий отделением_____________________
20___ года "_____"______________________________

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 072/е нысанды медициналық құжаттама
Санаторийлік - курорттық карта № ___________________________ 20____ жылғы ___________________
Карта берген емдеу ұйымының мекенжайы:
Облыс (Область) ___________________________________________________________
Аудан ____________________________________________________________________
Қала _____________________________________________________________________
Көше _____________________________________________________________________
Емдуші дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Науқастың Т.А.Ә. (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Жынысы: ер, әйел (керекті астын сызыңыз), туған жылы __________________________
ЖСН______________________________________________________________________
Үйінің мекенжайы мен телефоны
__________________________________________________________________________
2. Оқу (жұмыс) орны ________________________________________________________
3. Лауазымы _______________________________________________________________
Балалар блогі (0-17 жасты қоса алғанда)
Ата-анасының жұмыс орны мен телефоны
___________________________________________________________________________
1. Анамнез: туғандағы салмағы, даму ерекшеліктері, қандай аурулармен ауырды (неше жасында)
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
2. Тұқым қуалаушылығы _____________________________________________________
3. Профилактикалық екпелері (уақытын көрсетіңіз)
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________

Медицинская документация форма № 072/ у утверждена приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
САНАТОРНО - КУРОРТНАЯ КАРТА
№ ___________________________
20____ года ___________________
__________________________________________________________________________
Выдается при предъявлении путевки на санаторное или амбулаторно-курсовое лечение. Без настоящей карты путевка недействительна.
Адрес и телефон лечебной организации, выдавшей карту:
Область ___________________________________________________________
район _____________________________________________________________
город ______________________________________________________________
улица ______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)лечащего врача
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Фамилия Имя Отчество (при его наличии) больного (полностью)
______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Пол: муж., жен. (нужное подчеркнуть)), дата рождения _________________________
Индивидуальный идентификационный номер _________________________________
Үйінің мекенжайы мен телефоны (Домашний адрес и телефон)
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
2. Место учебы (работы)
____________________________________________________________________________
3. Занимаемая должность
____________________________________________________________________________
Детский блок (0-17 лет включительно)
Место работы родителей и телефон ___________________________________________
________________________________________________________________________________
1. Анамнез: вес при рождении, особенности развития, перенесенные заболевания
(в каком возрасте)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Тұқым қуалаушылығы (Наследственность) ___________________________________
3. Профилактикалық екпелері (уақытын көрсетіңіз) (Профилактические прививки (указать даты))
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

4. Осы ауруының анамнезі: неше жасынан ауырады, ерекшеліктері мен ағымының сипаттамасы, асқыну жиіліктері, соңғы асқынуы, жүргізілген емдеу шаралары (оның ішінде қайталануға қарсы), санаториялық-курорттық емдеу жүргізілді ме, қанша рет, қайда және қашан.______________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
5. Қазіргі уақыттағы шағымдар
__________________________________________________________________________
6. Объективті қарау деректері
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
7. Зертханалық, рентгенологиялық және басқа зерттеулер деректері (күні)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Негізгі диагнозы ____________________________________________________________
___________________________________________________________________________
_____________________
Қосалқы сырқаттары ___________________________________________________
___________________________________________________________________________
_____________________
Мөр Емдеуші дәрігердің қолы ___________________
орны
Бөлімше менгерушісінің қолы ______
Санаторийлік іріктеу комиссияның қорытындысы
Негізгі диагнозы ______________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________
Қосалқы сырқаттары
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Ұсынылған санаторийлік-курорттық емделу
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Мөр орны
Төраға _______________________________
Комиссия мүшелері __________________________________________________________
_____________________________________________________________
Күні ______________________________________ күні, айы, жылы
Баланың тегі, аты ____________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________
Санаторийде болды
____________________________________________________________________________
_________________________________________________________
_______________________________бастап______________________________________дейін
Санаторий диагнозы: ___________________________________________________________
______________________________________________________________________________
__________________
Қосалқы сырқаттары
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Жүргізілген ем (емдеу түрлері, процедуралар саны)
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Емдеу тиімділігі (антропометрикалық, гематологиялық көрсеткіштер, функциялық сынамалар динамикасы, соматикалық статусының өзгеруі және т.б., емдеу нәтижелерінің жалпы бағасы)
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
__________________________________________________
Былайғы емделуi туралы ұсыныстар
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Инфекциялық аурулармен түйісуі
______________________________________________________________________________
_____________________________________________
Бастан өткерген интеркурентті аурулары, негізгі және қосалқы сырқаттарының асқынуы
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Ординатордың қолы _______________________
Бас дәрігердің қолы ____________________
Күні __________________________________________________
Бұл карта барлық бағандары айқын толтырылып, қойылған қолдар анық, мөрі басылған жағдайда ғана күшіне енеді. Карта 2 ай мерзімі ішінде күшінде
Нысанының міндетті қосалқы парағы Баланың мекенжайындағы аудандық емханаға қайтарылуы тиіс
Ерсесектердің блогі (18 жас және жасы үлкен)

4. Анамнез настоящего заболевания: с какого возраста болен, особенности и характер течения, частота обострений, дата последнего обострения, проводимое лечение (в т.ч. противорецидивное), указать пользовался ли санаторно-курортным лечением, сколько раз, где и когда
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
5. Жалобы в настоящее время ________________________________________________
________________________________________________________________________________
6. Объективті қарау деректері (Данные объективного осмотра)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. Данные лабораторного, рентгенологического и др. исследований (даты)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Диагноз основной __________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания ________________________________________________
________________________________________________________________________________
Подпись лечащего врача ___________________
Место печати
Подпись заведующего отделением ______
Заключение санаторно-отборочной комиссии
Диагноз основной
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Рекомендуемое санаторно-курортное лечение _________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Председатель _______________________________
Члены комиссии ___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Место печати
Дата ______________________________________
(число, месяц, год)
Данная карта заполняется при условии четкого заполнения всех граф, разборчивых подписей, наличия печатей. Срок действия карты - 2 месяца.
Обязательное приложение к форме.
Подлежит возврату в районную поликлинику по месту жительства ребенка.
Фамилия, имя ребенка _____________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Находился в санатории _____________________________________________________
_________________________________________________________________________
с _______________________________ по ______________________________________
Диагноз санатория:
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания _______________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Проведенное лечение (виды лечения, количество процедур)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Эффективность (динамика антропометрических, гематологических показателей,
функциональных проб, изменения в соматическом статусе и др., общая оценка
результатов лечения)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Рекомендации по дальнейшему лечению ______________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Контакты с инфекционными заболеваниями ___________________________________
_________________________________________________________________________
Перенесенные интеркуррентные заболевания, обострение основного и сопутствующих заболеваний
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Подпись ординатора _______________________
Подпись главного врача ____________________
Дата __________________________________________________
Блок для взрослых (18 лет и старше)

1. Шағымы, қашаннан бері сырқат, анамнез деректері, бұның алдындағы емделуі, оның ішінде санаторийлік-курорттық __________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
2. Клиникалық, зертханалық, рентгенологиялық және басқа зерттеулердің қысқаша деректері (күндері)
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
3. Диагноз: а) негізгі
______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
______________
б) қосалқы сырқаттары ______________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
______________
Қорытынды
Курорттық емдеу _____________________________________________________________
ұсынылған курорттарды көрсетіңіз ________________________________________________________________________________ _____________________
а) санаторийде ______________________________________________________________
бейінін көрсетіңіз _________________________________________________________________________________ ___________________
б) амбулаториялық – курстық Жергілікті санаторийде емделу ұсынылады (курорттан тыс)
________________________________________________________________________________
___________________ санаторий бейінін көрсетіңіз
Жыл мезгілі _____________________________________________________ М.О.
Емдеуші дәрігер ______________________________ М.П. Бөлімше меңгерушісі________________
Санаторийлік немесе амбулаториялық-курстық емделуге жолдау қағазын көрсеткенде беріледі.
Бұл картасыз жолдау қағазы күшіне енбейді.

1. Жалобы, давность заболевания, данные анамнеза, предшествующее лечение, в том числе санаторно-курортное)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Краткие данные клинического, лабораторного, рентгенологического и других исследований (даты)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. Диагноз:
а) основной _______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
б) сопутствующие заболевания _______________________________________________
________________________________________________________________________________
Заключение:
Курортное лечение (указать рекомендуемые курорты) ___________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
а) в санатории (указать профиль) ____________________________________________
_______________________________________________________________________________
б) амбулаторно-курсовое ___________________________________________________
Рекомендуется лечение в местном санатории (вне курорта)
(указать профиль санатория)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Время года ________________________________________________________________
Лечащий врач ______________________________
Заведующий отделением _____________________

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907 бұйрығымен бекітілген № 077/е нысанды медициналық құжаттама
Жолдама №____
Балалар санаторийіне ____________________________________________________________
Санаторийдің атауы мен медициналық бейінi
Мерзімі 20___ жылғы _________________бастап 20___ жылғы ___________ дейін
________________________________________________________________________________
Тегін жолдаманы сатуға немесе басқа адамға беруге тиым салынады
Баланың тегі ____________________________________________________________________
Толық аты _______________________________________________________________________
Туған күні ________________________________________________________________________
күні, айы, жылы
ЖСН________________________________________________________________________
Мекенжайы
__________________________________________________________________________________
Телефон_____________________________________________________________________
Жолдама берген ұйымның мекенжайы
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Жолдама берген ұйымның мөрi
________________________________________________
Жолдама берген адамның қолы, лауазымы, тегі
________________________________________________
№077/е.н.2 беті
Санаторийге қабылданатын балалар жасы
Жастан ___________________________________________________________жасты қоса
Айғақтар (медициналық бейiнiне сәйкес)
1._____________________________________________________________________________
_______________
2._____________________________________________________________________________
_______________
3._____________________________________________________________________________
_______________
4._____________________________________________________________________________
_______________
5._____________________________________________________________________________
_______________
6.______________________________________________________________________________
______________
Жалпы қарсы айғақтар
1. Жіті кезеңдегі басқа аурулар ____________________________________
2. Арнайы емдеуді қажет ететін барлық созылмалы сырқаттар
3. Бастан өткерген инфекциялық ауруларының оқшаулау мерзімі біткенше
4. Бациллотасушылық
5. Көз бен терінің барлық жұқпалы аурулары, қатерлі анемия, лейкемия, қатерлі ісіктер, кахексия, ішкі ағзалар амилоидозы, өкпе және басқа ағзалар туберкулезінің белсенді формасы

Медицинская документация форма № 077/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Путевка №____
В детский санаторий ________________________________________________________
наименование санатория и медицинский профиль _______________________________
________________________________________________________________________________
Сроком с 20___ года _________________ до 20___ года ___________
Путевка бесплатная, продажа или передача другим лицам запрещается
Фамилия ребенка __________________________________________________
Имя (полностью) __________________________________________________
Дата рождения ____________________________________________________
күні, айы, жылы (число, месяц, год)
Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
Домашний адрес _________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Телефон ______________________________
Адрес организации, выдавшей путевку _______________________________________
_______________________________________________________________________________
(Подпись лица, выдавшего путевку, должность и фамилия) ______________________
Печать организации выдавшей путевку
(Стр.2 ф. № 077/у)
В санаторий принимаются дети в возрасте от _______ до _______ включительно
Показания (в соответствии с медицинским профилем)
1.____________________________________________________________________
2.____________________________________________________________________
3.____________________________________________________________________
4.____________________________________________________________________
5.____________________________________________________________________
6.____________________________________________________________________
Общие противопоказания
1. Все болезни в остром периоде ____________________________________
2. Все хронические заболевания, требующие специального лечения
3. Перенесенные инфекционные болезни до окончания срока изоляции
4. Бациллоносительство
5. Все заразные болезни глаз, кожи, злокачественная анемия, лейкемия, злокачественные новообразования, кахексия, амилоидоз внутренних органов, активные формы туберкулеза легких и других органов

6. Жүрек-тамыр жүйесінің аурулары :
а) жергілікті мамандандырылған санаторийлер үшін-қан айналымының 1 дәрежеден жоғары жетіспеушілігі.
б) курорттардағы санаторлық емдеу үшін – қан айналымы жетіспеушілігінің барлық дәрежесі
7. Эпилепсия, психоневроз, психопатия, ақыл-есі кем, жекеше күтім мен емдеуді қажет ететін балалар
8. Осы курорт пен санаторийде емделуге қайшылық ететін қосалқы сырқаты бар балалар. Осы санаторий үшін жасы мен сырқаты сәйкес келмейтін балалар санаторийге қабылданбайды
№077/е.н.3 беті
Жолдама төмендегiдей құжаттар болғанда күшiне енедi:
1. Санаторийлік-курорттық картасы
2. Тұрғылықты жерінде инфекциялық аурулармен түйiспегенi жайлы эпидемиологтың анықтамасы
3. Инфекциялық терi аурулары жоқтығы туралы дерматологтың анықтамасы
4. Күл және дизентерия бактерия тасымалдаушылығына зерттеулер деректерi (эпидемиологиялық және медициналық көрсетімдері бойынша)
5. Мектеп оқушыларында мектебiнен мiнездеме және күнделiгi болуы керек (оларды күздiк-қыстық-көктемдiк кезеңдерде жолдағанда)
6. Балалар мезгiлiне сай киiммен және аяқ киiммен, сонымен қатар спорттық киiм мен жеке бас гигиенасының заттарымен қамтамасыз етiлуi тиiс
Ескертпе:
Балалардың ас қорыту ағзалары сырқатын емдеуге арналған санаторийлерде дизентерия бактериясын тасуымалдаушылыққа тексеру міндетті (В санаторий для детей с заболеваниями органов пищеварения обследование на дизентерийное бактерионосительство обязательно)
№077/е.н.4 беті
Санаторийдің мекенжайы
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
Қатынасу жолдары
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 079/е нысанды медициналық құжаттама
Сауықтыру лагерiне баратын мектеп оқушысына Медициналық анықтамасы __________________________________________________________________________
Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
ЖСН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Туған күні _____________
Мекенжайы ____________________________үй телефоны № ________________
Мектеп № мен оның мекенжайы ____________________________________________
Телефон №__________________ сынып ____________________ аудан _______________________
Емхана № мен оның мекенжайы
__________________________________________телефон №_________________________
Денсаулық жағдайы (егер диспансерлiк бақылауда болса, диагнозын көрсетiңiз)
________________________________________________________________________________
Бастан өткерген инфекциялық аурулары (қызылша, жәншау, көкжөтел, без шошуы, Боткин ауруы, жел шешек, дизентерия)
________________________________________________________________________________
Жүргiзiлген екпелер (КДС) соңғы екпенiң уақыты көрсетiлуiмен
________________________________________________________________________________
Дене дамуы __________________________________________________________
Дене шынықтыру тобы ____________________________________________________________
Ұсынылған режім _________________________________________________________________
________________________________анықтаманың берiлген күнi
Мектеп немесе балалар емханасы дәрiгерiнiң қолы ____________________________

6. Болезни сердечно-сосудистой системы:
а) для местных специализированных санаториев – недостаточность кровообращения выше 1 степени
б) Для санаторного лечения на курортах – недостаточность кровообращения любой степени
7. Дети с эпилепсией, психоневрозами, психопатией, умственной отсталостью, требующие индивидуальных условий ухода и лечения
8. Наличие у детей сопутствующих заболеваний, противопоказанных для данного курорта или санатория. Дети, не показанные для данного санатория по возрасту и заболеванию, в санаторий не принимаются)
Стр.3 ф. № 077/у
Путевка действительна при наличии:
1. Санаторно-курортной карты
2. Справки эпидемиолога об отсутствии контакта с инфекционными больными по месту жительства
3. Справки от дерматолога об отсутствии инфекционных заболеваний кожи
4. Данные исследования на дифтерийное и дизентерийное бактериносительство (по эпидемиологическим и медицинским показаниям)
5. Школьники должны иметь характеристику из школы и дневник (при направлении их в осенне-зимне-весенний период)
6. Дети должны быть обеспечены одеждой и обувью по сезону, а также спортивной одеждой и предметами личной гигиены
Примечание:
В санаторий для детей с заболеваниями органов пищеварения обследование на дизентерийное бактерионосительство обязательно
(Стр.4 ф. № 077/у)
Адрес санатория _________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Пути сообщения__________________________________________________________
________________________________________________________________________
Медицинская документация форма № 079/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская справка на школьника, отъезжающего в оздоровительный лагерь
__________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) _____________________________________
__________________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Дата рождения _____________
Домашний адрес ___________________________________________________________
домашний телефон №______________________________________________________
№ школы и еҰ адрес _______________________________________________________
Телефон ________________ класс ______________ район ________________________
№ поликлиники и еҰ адрес __________________________________________________
_________________________________________________________________________
телефон № _______________________________________________________________
Состояние здоровья (если состоит под диспансерным наблюдением, указать диагноз)
_________________________________________________________________________
Перенесенные инфекционные заболевания (корь, скарлатина, коклюш, свинка,
болезнь Боткина, ветряная оспа, дизентерия) ___________________________________
__________________________________________________________________________
Проведенные прививки (КДС) с указанием даты последней) ______________________
__________________________________________________________________________
Физическое развитие _______________________________________________________
Физкультурная группа ______________________________________________________
Рекомендуемый режим ______________________________________________________
________________________________________________________ дата выдачи справки
Подпись врача школы или детской поликлиники ________________________________

№079/е.н. 2 бетi
Сауықтыру лагерiнiң дәрiгерi толтырады
Сауықтыру лагерiнде болған кезiндегi денсаулық жағдайы мен бастан өткерген аурулары
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Инфекциялық аурулармен түйiсуi
________________________________________________________________________________
Сауықтыру лагерiнде сауығуының тиiмдiлiгi:
Жалпы жағдайы
________________________________________________________________________________
Түскен кездегi салмағы _____________кеткен кездегi ___________________________
Динамометрия_____________________________________________________________
Спирометрия______________________________________________________________
Күнi _____________________________________________________________________
Сауықтыру лагерi дәрiгерiнiң қолы ___________________________
Анықтама оқитын мектебiне қайтарылуы тиiс (Справка подлежит возвращению в школу по месту учебы)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетің атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 082/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық анықтамаға түбiртек
№______
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Туған күні
Диагнозы мен шет елге шығуға қарсы айғақтарыңың жоқтығы туралы медициналық қорытынды
АИТВ инфекциясын тексеру нәтижесі
Елдiң атауы
Жолданушының мекенжайы
Анықтаманың берiлген күнi
Комиссия төрағасы Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), идентификаторы
Комиссия мүшелерi
МО
Комиссия төрағасының Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетің атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 082/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық анықтама (Шет елге шығушыға)
Берiлдi: тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
________________ жаста, емханада медициналық тексеруден өткенi туралы
_____________________________________________ ұйымның атауы мен орналасқан орны
Тексеріп-қарау кезiнде анықталды
АИТВ-мәртебесі
Денсаулық жағдайы бойынша жеке түлға
___________________________________________________________________
__________
шет елге iссапарға шығуына болады
_________________________________________________________елдiң атауы мерзiмге ________________
20_______ жылғы (года) " "________________
Анықтаманың жарамдық мерзімі – 1 жыл
М.О. Комиссия мүшелерi ______________________
Дәрігердің мөр орны
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетің атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 083/е нысанды медициналық құжаттама
Көлік құралдарын басқаруға рұқсат беру туралы медициналық анықтама
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс/оқу орны
Лауазымы
Мамандардың медициналық зерттеп - қарау нәтижесі:
Терапевт/ЖТД қорытындысы: тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Офтальмолог қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Оториноларинголог-дәрігердің қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Психиатрдың қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Ұйғарым

Стр.2 ф.№079/у
Заполняется врачом оздоровительного лагеря
Состояние здоровья и перенесенные заболевания во время пребывания в оздоровительном лагере
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Контакт с инфекционными больными _________________________________________
__________________________________________________________________________
Эффективность оздоровления в оздоровительном лагере:
Общее состояние___________________________________________________________
Вес при поступлении _____________ при отъезде _______________________________
Динамометрия_____________________________________________________________
Спирометрия______________________________________________________________
Дата _____________________________________________________________________
Подпись врача оздоровительного лагеря ______________________________________
Справка подлежит возвращению в школу по месту учебы
Медицинская документация форма № 082/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Корешок к медицинской справке №
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Диагноз и медицинское заключение об отсутствии противопоказаний к выезду за границу
Результат исследования на ВИЧ-инфекцию
Название страны
Домашний адрес направляемого
Дата выдачи справки
Председатель комиссии фамилия имя отчество (при его наличии), идентификатор
Члены комиссии
Место печати врача
Председатель комиссии фамилия имя отчество (при его наличии), идентификатор
__________________________________________
Медицинская документация форма № 082/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская справка (для выезжающего за границу)
Выдана Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
лет, в том, что он прошел медицинский осмотр в поликлинике . (название и местонахождение организации)
При осмотре установлено
Результат исследования на ВИЧ-инфекцию
По состоянию здоровья лица может быть направлен в заграничную командировку (название страны) сроком на
Дата
Срок годности справки –1 год
Члены комиссии
Место печати врача
Медицинская документация форма № 083/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская справка о допуске к управлению транспортным средством
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
Контактный телефон
Место работы/учебы
Должность
Результаты медицинского осмотра у специалистов:
Заключение врача-терапевта/ВОП Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-офтальмолога Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-оториноларинголога Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-психиатра Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение

1. Троллейбустар мен трамвайларды басқаруға
2. Автомобильдерді максималды салмағын шектеусіздікпен және автобустарды жолаушылар сиымдылығын шектеусіздікпен "А", "В", "С", "D", "ВЕ", "СЕ", "DЕ", шағын категориялар А1, В1, С1, D1, С1Е и D1Е, сондай-ақ трамвайлар мен троллейбустар санаттары бойынша басқаруға
3. "В" категориялы өз жеке автомобилін жалданып жұмыс істеу құқығынсыз басқаруға
4. Мотоциклді, мотороллерді ("А" категориясы) басқаруға
5. Мотоарбаны басқаруға
6. Мопедті басқаруға
Медициналық анықтаманы беру күні
Анықтама қанша мерзiмде күшiнде
Медициналық комиссиясының мөрі
Комиссия төрағасы
тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы
Хатшы
тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы
Ескерту. Нысан электрондық түрде жүргізіледі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 084/е нысанды медициналық құжаттама
Жүкті әйелді басқа жұмысқа ауыстыру туралы Дәрігердің қорытындысы
_____________________________________________________________________________
____________________Жүкті әйелдің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН______________________________________________________________________
Туған күні ______________________________________________________
Жұмыс орны мен лауазымы
__________________________________________________________________________
_______________________________
Жүктілігі________________________ апта ______________________________________
Ауыстыру негіздемесі _____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ұсынылған жұмыс __________________________________________________________
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________
қолы _________________________________________________
Берілген күні ______________________________________________________________
Ауыстырылды _____________________________________________________________
Жетекшінің лауазымы ____________________________________________________
Қолы _______________________________ Күні ______________________________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 086/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық тексеру
МҰ атауы
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Тіркелген мекенжайы
Жұмыс/оқу орны/балалар мекемесі
Лауазымы
Соңғы медициналық зерттеп-қарау күні
Соңғы медициналық зерттеп-қару сәтінде айқындалған аурулар
Дәрігер тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Терапевт/ЖТД қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Нарколог дәрігердің зерттеп-қарауы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Жүргізу нәтижесі және күні
Психоактивті заттардың болуы үшін сұйық биологиялық ортаны зерттеу
Психиатр қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Психологиялық тест
Күні Нәтижесі
Флюорография нәтижесі
Күні Нәтижесі
Зертханалық зерттеулердің нәтижесі
Шарттарды көрсете отырып, кәсіби жарамдылық туралы медициналық қорытынды
Анықтаманы толтырған
тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы
Медициналық ұйымның басшысы
тегі, аты, әкесінің аты, идентификаторы
№ 086/у "Медициналық тексеру" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
5
ЭЦҚ
Электрндық цифрлық қолы

1. к управлению троллейбусами и трамваями. 2. к управлению автомобилями без ограничения максимального веса и автобусами без ограничения вместимости пассажиров "А", "В", "С", "D", "ВЕ", "СЕ", DЕ", подкатегорий "А1, В1, С1, D1, С1Е и D1Е", а также трамваями и троллейбусами 3. к управлению индивидуальным автомобилем категории "В" без права работы по найму к управлению автомобилем с ручным управлением. 4. к управлению мотоциклом, мотороллером (категории "А"). 5. к управлению мотоколяской. 6. к управлению мопедом.
Дата выдачи медицинской справки
Срок годности справки 12 месяцев
Печать медицинской комиссии
Председатель комиссии
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Секретарь
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Медицинская документация форма № 084/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Врачебное заключение о переводе беременной на другую работу
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной __________________________
__________________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер __________________________________
Туған күні (Дата рождения) _________________________________________________
Место работы и должность __________________________________________________
__________________________________________________________________________
Беременность _____________________ недель __________________________________
Основание для перевода _____________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Рекомендуемая работа ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество(при его наличии) врача _______________________________
_________________________________________________________________________
подпись __________________________________________________________________
Дата выдачи ______________________________________________________________
Перевод осуществлен ______________________________________________________
Должность руководителя ___________________________________________________
Подпись _________________________________________________________________
Дата ____________________________________________________________________
Медицинская документация форма № 086/у утверждена и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинский осмотр . Дата
Наименование МО
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
Адрес регистрации
Место работы/учебы/детского учреждения
Должность
Дата последнего медицинского обследования
Заболевания, выявленные с момента последнего медосмотра наименование
Врач Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ), идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Заключение терапевта/ВОП Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ), идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
дата
наименование код
Заключение нарколога Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ), идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
дата
наименование код
Исследования жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ
Дата
Результат.
Заключение психиатра Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ), идентификатор (ЭЦП, QR код, или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других)
Психологическое тестирование:
Дата
Результат.
Данные рентгенологического (флюорографического) обследования
Дата
Результат.
Данные лабораторных исследований
Врачебное заключение о профессиональной пригодности с указанием условий
Лицо, заполнявшее справку Идентификатор
Ф.И.О. (при его наличии)
Руководитель медицинской организации Идентификатор
Ф.И.О. (при его наличии)
Список сокращений формы № 086/у "Медицинский осмотр":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ЭЦП
Электронная цифровая подпись

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907бұйрығымен бекітілген № 108/е нысанды медициналық құжаттама
Медициналық тексеру қорытындысы (Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге рұқсат алуға) 20___ жылғы "___"_________
Азаматқа берілді:_____________________________________________________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________________
ЖСН_________________________________________________________________________
Облыс (қала) ______________________аудан______________________________________
Алдын-ала/периодтықараудың нәтижелері бойынша (керекті астын сызыңыз )
_____________________________________________________________________________
Мекеме аты
● Терапевт дәрігері __________________________________________________________
_____________________________
қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" _____________________________________________
Қорытынды __________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
● Невропатолог-дәрігері ________________________________________________________
_________________________________
қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ____________________________________
Қорытынды ___________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
● Офтальмолог-дәрігері__________________________________________________________
__________________________________
қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
● Психиатр дәрігері психологиялық тестлеумен:_____________________________________
_____________________________________________
Қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ______________________________________
Қорытынды____________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
● Психобелсенді заттардың болуына сұйық биологиялық ортаға талдау _________ _________________________________________
мерзімі
қорытындысы________________________________________________________
________________________________________
орындаушының қолы орындаушының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
● Нарколог дәрігері ________________________________________________________
__________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
куәландыру күні 20____жылғы/год "_____" ___________________
Қорытынды________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Медициналық тексеру қорытындысы(Заключение медицинского осмотра)
Дәрігер-терапевт:_________________ ______________________________________ қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Мөрдің орны ________________
Медициналық ұйымның басшысы ______________________________________________________ қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Медициналық комиссиясының мөрі
Комиссия төрағасы ___________________________ __________________________ қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда) Хатшы _____________________ __________________________ қолы Т.А.Ә. (болған жағдайда)
№ 108/е "Медициналық тексеру қорытындысы (Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге рұқсат алуға)" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
МО
Мөр орыны
3
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Медицинская документация форма № 108/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Заключение медицинского осмотра (для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия) 20___ года "___"_________
Выдано гражданину (-ке): ______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии)_______________________________________________
_____________________________________________________________________
ИИН ________________________________________________________________
Область (город) __________________________ район _______________________
по результатам предварительного/периодического медицинского осмотра
(нужное подчеркнуть) в организации _____________________________________
наименование организации
Врач терапевт _________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-невропатолог______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-офтальмолог_______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-психиатр с психологическим тестированием: ____________________________
______________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" ___________________________________
Заключение ______________________________________________________________
________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Исследование жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ
______________________________________________________________________
дата
результат ______________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя
Врач-нарколог___________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Заключение медицинского осмотра
Врач терапевт ____________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Место печати врача
Руководитель медицинской организации ______________________________________
подпись Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Место печати врача
Председатель комиссии _____________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Секретарь _________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Список сокращений формы № 108/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия)":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МП
Место печати
3
Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 111/е нысанды медициналық құжаттама
Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы №
Есепке алу күні
Жалпы бөлім:
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Қан тобы резус-фактор
5. Жүктіліктің анықталған күні
6. Жасы
7. Ұлты
8. Тұрғыны
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
11. Медициналық сақтандыру компаниясының атауы, № страхового полиса
12. Жолдасы жайлы ақпарат:
12.1 ЖСН 12.2 Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда) 12.3 телефон
Дәрiгер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Егер жүкті әйел қаласа, осы нысандағы ақпарат қағазға көшірілуі мүмкін (айырбастау картасының аналогы).
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына 1 қосымша парақ
Біріншілікті қабылдау:
Қабылдау күні
Есепке алынғандағы шағымдар
Анамнез:
Қабылдау күні
1. Осы жүктіліктің асқынуы
2. Тектілік
3. Шалдыққан ушыққан аурулар
4. Гепатит
жоқ
иә
5. Туберкулез
жоқ
иә
6. Онкологиялық аурулар
жоқ
иә
7. Венерологиялық аурудар
жоқ
иә
8. Созылмалы аурулар (бар болса диспансерлік есепте тұра ма, базистік терапияны алады ма)
жоқ
иә
9. Жасалған операциялар
10. Гемотрансфузия
жоқ
иә
11. Аллергоанамнез
жоқ
иә
12. Рентгенологиялық тексеру (ақырғы тексерістің нәтижесі
13. Зиянды әдеттер
жоқ
иә
Дәрiгер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Акушерлік-гинекологиялық анамнез:
Қабылдау күні
1. Еттекір функциясы:
Менархе жаста, еттекірдің ұзақтығы циклдың ұзақтығы
2. Жыныстық қатынасы жастан
3. Неке
4. Әкесінің денсаулығы туралы деректер (дəрігерге соңғы жүргізілген тексерулердің нәтижесін беру керек)
5. Гинекологиялық анамнез
6. Контрацепция
7. Соңғы етеккірі бастап дейін
8. Жүктілік
Алдыңғы жүктілік кезіңдегі аяқталуы
1. Жүктілік
2. Босану
3. Жүктілік
4. Жүктілік немен аяқталды
5. Босанған болса, қандай мерзімде
6. Бала салмағы 7. Жүктіліктің, босанғаннан кейінгі кезеңнің ағымы
Объективті деректер:
Қабылдау күні
1. Жалпы жай-күйі (қанағаттандырылған)
2. Бойы
3. Cалмағы
4. ДМИ (дене массасының индексі)
5. Тері қабаты
6. Ісік
7. Сүт бездерінің зерттеу
8. Тыныс алу ағзаларының жай-күйі
9. Жүрек-қан тамырлары жүйесі
10. АҚ: оң қолында
сол қолында ЖЖЖ
11. Іш (жұмсақ, аурусыз)
12. Бауыр, көкбауыр
13. Солқылдау симптомы

Медицинская документация форма № 111/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Индивидуальная карта беременной и родильницы №
Дата взятия на учет
Общая часть:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Группа крови . резус-фактор .
5. Дата определения
6. Возраст
7. Национальность
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания область район город улица дом квартира
10. Место работы/учебы
Должность Образование .
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Информация о муже:
12.1 ИИН
12.2 Ф.И.О. (при его наличии), телефон
12.3 Группа крови . и резус принадлежность
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
При желании беременной женщины, информация, содержащаяся в данной форме может дублироваться на бумажный носитель (аналог обменной карты)
Вкладной лист 1
к индивидуальной
карте беременной и родильницы
Первичный прием:
Дата приема Жалобы при взятии на учет
Анамнез: Дата приема
1. Осложнения данной беременности
2. Наследственность .
3. Перенесенные острые заболевания код наименование.
4. Гепатит
нет
да
5. Туберкулез
нет
да
6. Онко-заболевания
нет
да
7. Венерические заболевания
нет
да
8. Хронические заболевания (если есть, то состоит ли на диспансерном учете, получает ли базисную терапию)
нет
да код наименование.
9. Перенесенные операции код МКБ. код МКБ.
10. Гемотрансфузия
нет
да
11. Аллергоанамнез
нет
да
12. Рентгенологическое обследование (результат последнего обследования)
13. Вредные привычки
нет
да
Акушерско-гинекологический специальный: Дата приема
1. Менструальная функция:
Менархе
в лет
длительность менструации
характер цикла .
2. Половая жизнь с
лет
3. Брак .
4. Данные о здоровье отца (рекомендуется представить врачу результаты последних проведенных обследований)
5. Гинекологический анамнез
6. Контрацепция
7. Последняя менструация с _________ по __________
8. Беременность наступила .
Исход предыдущих беременностей*
1. Беременность которая
2. Роды
3. Беременность наступила .
4. Чем закончилась беременность .
5. Срок родов
недель
6. Ребенок родился . масса (вес)
7. Особенности течения беременности, родов, послеродового периода
* Информация по всем предыдущим беременностям вносится в хронологическом порядке.
Объективные данные: Дата приема
1. Общее состояние (удовлетворительное)
2. Рост см.
3. Масса (вес)
кг.
4. ИМТ (индекс массы тела)
5. Кожные покровы
6. Отеки
7. Исследование молочных желез
8. Состояние органов дыхания
9. Сердечно - сосудистой системы
10. АД: на правой руке
на левой руке
ЧСС
11. Живот
12. Печень, селезенка
13. Симптом поколачивания

14. Басқа ағзалары
15. Несеп шығуы
16. Нәжіс
Акушериялық мәртебе:
Қабылдау күні
1. Жамбас өлшемдері::
D. Sp.
D. cr.
D. troch
c. ext
C. diag
C. vera
2. Акушерлік сыртқы зерттеулер: жатыр түбі биіктігі см.
3. Іш шеңбері см.
4. Ұрықтың орналасуы, позициясы, түрі
5. Төмен орналасқан бөлігі
6. Іштегі баланыңжүрек қағысы
7. Жүктіліктің мерзімі:
Еттекір бойынша
УДЗ бойынша (ерте 16 аптаға дейін)
8. Гинекологиялық зерттеу:
Сыртқы жыныс ағзалары
Айналарда:
Қынап
Жатыр мойыны
Жатыр денесі
Қосалқылар
Ерекшеліктері
(Көрсеткіштер бойынша) Кольпоскопия
9. Диагноз: (жүктілік мерзімі)
10. Болжамды босану мерзімі
11. Болжамды босану орны
12. Тәуекел факторлары
Жүктілікті жүргізудің жеке жоспары:
1. Келу
2. Зертханалық зерттеулер (тарификатор);
3. Аспаптық зерттеулер
4. Мамандардың консультациялары
5. Емдеу-профилактикалық іс-шаралар
Дәрiгер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
2 қосымша парақ
Акушер-гинеколог дәрігердің қабылдауы (әрбір қабылдау кезінде толтырылады)
Күні
1. Шағымдар
2. Жалпы жағдайы (қанағаттандырылған)
3. АҚ
4. Тері
5. Ісіну
6. Пульс
7. Іші (жұмсақ, аурусыз)
8. Жатыр (қалыптытонус, гипертонус)
Гравидограмма
Акушерлік сыртқы зерттеулер:
1. жатыр түбі биіктігі: см.
2. Ұрықтың орналасуы
3. Іштегі баланың жүрек қағысы
4. ЖЖЖ мин – қағыс
5. Басқа ағзалары
6. Несептің шығуы
7. Нәжіс
8. Жүктілік апта
9. Тексерулер:
10. Ұсыныстар:
Дәрiгер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
3 қосымша парақ
зертханалық және диагностикалық тексерудің нәтижелері
1. Күні мен уақыты
2. Зертханалық зетрреулер:
Жүктілік апта
RW 1
RW 2
АИТВ-1 (ақпараттандырылған келісім бойынша)
АИТВ-2 (ақпараттандырылған келісім бойынша)
Гепатит В маркерлері
Микроскопия сүртіндісі (көрсетілімдер бойынша)
Онкоцитологияға сүртінді (көрсетілімдер бойынша)
3. Пренаталдық скрининг
Биохимиялық скрининг
Өткізу мерзімі
Өткізу күні
Тексерудің нәтижелері
Ультрадыбыстық скрининг
Өткізу мерзімі
Өткізу күні
Тексерудің нәтижелері
Кардиотокографиялық зерттеу
Доплерометрия
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
4 қосымша парақ
Мамандардың кеңесі

14. Другие органы
15. Мочеиспускание
16. Стул
Акушерский статус: Дата приема
1. Размеры таза по показаниям (рост менее 150см и выше 170 см. травмы таза, врожденные пороки развития таза и конечностей):
D. Sp.
D. cr.
D. troch
c. ext
C. diag
C. vera
2. Наружное акушерское исследование: высота дна матки)
см.
3. Окружность живота по показаниям
см.
4. Положение плода, позиция, вид
5. Предлежание .
6. Сердцебиение плода
7. Срок беременности:
По менструации
недель
По УЗИ (раннему до 16 недель)
недель
8. Гинекологическое исследование:
Наружные половые органы На зеркалах: Влагалище Шейка матки Тело матки Придатки Особенности Кольпоскопия ( по показаниям)
9. Срок беременности
недель
10. Предполагаемая дата родов
11. Предполагаемое место родов
12. Факторы риска .
Индивидуальный план ведения беременности:
1. Посещения
2. Лабораторные исследования, дата и время (услуга из тарификатора);
3. Инструментальные методы исследования, дата и время (услуга из тарификатора);
4. Консультации специалистов, дата и время (услуга из тарификатора);
5. Профилактические мероприятия
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 2
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Прием врача акушер- гинеколога (заполняется при каждом посещении)
Дата
1. Жалобы
2. Общее состояние
3. АД
4. Пульс
5. Кожные покровы
6. Отеки
7. Живот
8. Матка
в нормотонусе
в гипертонусе)
Гравидограмма
Наружное акушерское исследование:
1. Высота дна матки
см.
2. Положение плода
3. Предлежание .
4. Сердцебиение плода
5. ЧСС
ударов в мин
6. Другие органы
7. Мочеиспускание
8. Стул
9. Беременность
недель
10. Дополнительный диагноз (при необходимости)
Проведенные обследования (при формировании в МИС, могут отображаться)
Рекомендации
Врач: ID Ф.И.О.
(при его наличии)
Вкладной лист 3
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Результаты лабораторных и диагностических исследований
1. Дата и время
2. Лабораторные исследования:
Беременность
недель:
услуга из тарификатора., дата и время, результат. RW 1 RW 2 ВИЧ-1 (с информированного согласия) ВИЧ-2 (с информированного согласия) Маркеры гепатита В, дата и время Мазок на микроскопию (по показаниям), дата и время Мазок на онкоцитологию (по показаниям), дата и время
3. Пренатальный скрининг:
Биохимический скрининг Период проведения Дата проведения Результаты обследования Ультразвуковой скрининг Период проведения .Дата проведения Срок беременности
недель Заключение Кардиотокографическое исследование (после 32 недель по показаниям) Доплерометрия (по показаниям) Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 4
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Консультации специалистов (по показаниям)

1. Күні мен уақыты
2. Кеңес түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің идентификаторы
Қажетіне қарай:
7. Жазу консилиумдары ауруы бойынша келісілген зерттеу және емдеу ұстанымын, ұсыныстарын қамтуы тиіс. Консилиум мүшесінің ерекше позиция бар жағдайда, оның пікірі тіркеледі.
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
5 қосымша парақ
Босануға дайындау
1. Күні
2. Жүктілік мерзімі 3. Сабақтардың тақырыбы
4. Серіктің келуі
5. Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
6 қосымша парақ
Патронаждық қаралуы
1. Күні
2. Жүктілік мерзімі
3. Шағымы
4. Жалпы жағдайы (ісінуі)
5. АҚ
6. Іштегі баланың орналасу
7. Төмен орналасқан бөлігі
8. Іштегі баланың жүрек қағысы
9. Тұрмыстық жағдайлар
10. Әлеуметтік саулық
11. Әлеуметтік-құқықтық көмек (көрсетілімдер бойынша)
12. Босануға психопрофилактикалық дайындық
13. Нәтижесі
14. Ұсыныстар
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), идентификаторы
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
7 қосымша парақ
Босануға дейін/босанғаннан кейін декреттік қағазды беру
1. Жүктілігіне байланысты демалыс
бастап
дейін
Еңбекке жарамсыздық парағы №
2. Босануы
Босанды
3. Босану асқынумен өткенде берілетін босанудан кейінгі қосымша демалыс күн
бастап
дейін
4. Еңбекке жарамсыздық парағы №
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Босанудан кейінгі эпикриз
1. Босану/аборт күні
2. Осы жүктіліктің асқынуы
3. Экстрагениталдық аурулар код наименование
4. Жүктіліктің аяқталуы
5. Босану ерешеліктері
6. Нәресте салмағы бойы
7. Ауруханада болуы немен аяқталды:
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған әйелдің
жеке картасына
7 қосымша парақ
Босанған әйелді бақылау (күнделік)
1. Күні
2. Жалпы қарау
3. Шағымы
4. Зертханалық тексерулер нәтижесі
5. Ұсынымдар, кеңестер
Дәрігер: Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
№ 111/е "Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
4
МҰ
Медициналық ұйым
5
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 138/е нысанды медициналық құжаттама
Рецепт №
Күні мен уақыты
Кімге арналған
Өтеу түрі
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Емделуші тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған күні
Үйінің мекенжайы
Диагнозы
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Rp.
Халықаралық патенттелмеген атауы
D.T.D.
D.S.
Рецепт дейін жарамды
Телефон
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 138/е нысанды медициналық құжаттама
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 138/е нысанды медициналық құжаттама
Ауру бала күту үшiн жұмыстан уақытша босату туралы №______анықтаманың тексеру талоны
Берiлген күнi
Жұмыстан босатылған адамның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Жұмыс орны
Мекенжайы
Баламен туыстығы
Бала туралы мәлiметтер тегi, аты, жасы
Диагноз
Мектепке дейiнгi ұйым, мектеп
Жұмыстан босатылды кк/аа/жж бастап
кк/аа/жж дейiн
Анықтаманы берген адамның аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), идентификаторы
Ауру баланы күту үшiн жұмыстан уақытша босату туралы №______анықтама
Берiлген күнi
Азаматқа берiлдi
оның ауру баланы күту үшiн жұмыстан босатуға мұқтаж екендiгi туралы
Жұмыс орны
Бала туралы мәлiметтер
тегi, аты, жасы
Диагноз
Мектепке дейiнгi ұйым, мектеп
Анықтаманы берген адамның аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), идентификаторы
й күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгердiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
№ 138/е.н. артқы бетi
Жұмыстан босатылуы
қай күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгердiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
Жұмысқа кiрiсуi кк/аа/жж бастап
Ұйымның идентификаторы

1. Дата и время
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз код наименование.
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Идентификатор врача
При необходимости:
7. Записи консилиумов должны включать согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. В случае особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется.
Вкладной лист 5
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Подготовка к родам (Школа подготовки к родам)
1. Дата проведения
2. Срок беременности
недель
3. Тема занятий
4. Посещение партнера
нет
да
5. ID Ф.И.О. (при его наличии) врача, проводившего занятие
Вкладной лист 6
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Патронажные посещения .
1. Дата проведения
2. Срок беременности
недель
3. Жалобы
4. Общее состояние
5. АД
6. Положение плода
7. Предлежание
8. Сердцебиение плода
9. Бытовые условия
10. Социальное благополучие
11. Социально-правовая помощь (по показаниям)
12. Психопрофилактическая подготовка к родам: услуга из тарификатора, дата и время
13. Результат.
14. Рекомендации
Кем проведен патронаж ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 7
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Выдача дородового/послеродового декретного листа
1. Отпуск по беременности:
с _____________________
по ____________________
Листок нетрудоспособности №
2. Роды, дата и время
Роды произошли (из регистра МО)
3. Послеродовой дополнительный отпуск при осложненных родах на
дней
с _____________________
по ____________________
Листок нетрудоспособности №
4. Выписка родильного дома, дата и время
Послеродовый эпикриз (Приходит после родов для завершения документа)
1. Дата родов/аборта
2. Осложнения данной беременности код наименование.
3. Экстрагенитальные заболевания, диагноз
4. Исход беременности .
5. Особенности родов
6. Ребенок . вес
гр., рост
см
7. Исход пребывания в стационаре: .
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 8
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Наблюдение за родильницей (дневник)
1. Дата
2. Общий осмотр
3. Жалобы
4. Результаты проведенных обследований
5. Советы, назначения
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Список сокращений формы № 111/у "Индивидуальная карта беременной и родильницы":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МИС
Медицинская информационная система
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Медицинская документация форма № 130/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Рецепт . №
Дата и время
Выберите для кого
Выберите оплату.
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
Дата рождения
Домашний адрес
Диагноз
Фамилия, имя, отчество. (при его наличии) врача, идентификатор
Rp.
Международное непатентованное наименование
D.T.D.
D.S.
Рецепт действителен до
Телефон
Медицинская документация форма № 138/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская документация форма № 138/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Контрольный талон к справке №______ о временном освобождении от работы по уходу за больным ребенком
Дата выдачи
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) освобожденного от работы
Индивидуальный идентификационный номер
Место работы
Домашний адрес
Родственные отношения с ребенком
Сведения о ребенке фамилия, имя, возраст
Диагноз
Дошкольное учреждение, школа
Освобожден (а) от работы с дд/мм/гг
до дд/мм/гг
Фамилия лица, выдавшего справку, идентификатор
Справка №______ о временном освобождении от работы по уходу за больным ребенком
Дата выдачи
Выдана гражданину(ке)
в том, что он (а) нуждается в освобождении от работы по уходу за больным ребенком.
Место работы
Сведения о ребенке
Фамилия, имя, возраст
Диагноз
Дошкольное учреждение, школа
Фамилия лица, выдавшего справку, идентификатор
оборотная сторона ф. №138/у
Освобождение от работы
с какого числа
число (включительно)
должность и фамилия врача
подпись врача
подпись председателя ВКК
Приступить к работе с дд/мм/гг
Идентификатор организации

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 278/е нысанды медициналық құжаттама
Амбулаториялық келу кезінде есеп нысаны
1. Келу уақыты мен күні
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Жасы
7. Ұлты
8. Тұрғыны
города
села
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Келу себебі
11. Диагнозы
12. Көрсетілгіен көмек түрі
13. Медициналық қызметкердің тегі аты әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ15/е- нысанды медициналық құжаттама
Туберкулезді күдік тудырған науқастарды тіркеу журналы
Р/с №
Қаралғанкүні
ТАӘ (болған жағдайда)
Жасы
Жынысы
ҚМ* жіберілген күні
ҚМ дейін ДАГ қорытындылар
ҚМ кейін ДАГ қорытындылар
Xpert жолдау күні
Xpert қорытындысы
ДАГ дейін
ДАГ кейін
1
2
1
2
Кестенің жалғасы
ФГ/РГ** жіберілген күні
ФГ/РГ нәтижесі
Антибактериалды препараттарды тағайындаған күн, атауы
Диагнозы, ескертпе
ТБ диагнозын қою күні
ДАГ дейін
ДАГ кейін
ДАГ дейін
ДАГ кейін
Басталған күні
Аяқталған күні
ҚМ* - Қақырық микроскопиясы ФГ/РГ** - флюорография, рентгенография Xpert – Xpert MTB/Rif
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 16/е нысанды медициналық құжаттама
Диспансерлік контингентті бақылау картасы
Жеке коды_______________
ЖСН
1. Контингент түрі
күдікті белсенді ТБ
белсенді ТБ
белсенді емес ТБ
қатынаста болған: ТБ
КДТ
ТБ
КАДТ ТБ
МБТ(+)
МБТ(-)
нормергия
гиперергиялық әсері
БЦЖ жанама әсері
2. Жеке мәліметтері
Тегі Фамилия Аты Имя Әкесінің аты (болған жағдайда)Отчество
Тіркеу №
Туған күні
Жынысы
е
ә
Жасы
Ұлты
Тұрғыны
города
села
Тұрғылықты мекенжайы
Жұмыс орны
Сауықтырылуы:
шипажайлы топ/
санаторийлік балабақша
анаторийлік мектеп-интернат
ТБ санаторийі
Басталған күні Аяқталған күні
Хирургиялық ем:
3. Зерттеу нәтижелері
Бактериологиялық зерттеу әдістері
МГ
МЖ
Себінді
ДСТ
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Кестенің жалғасы
Сәулемен емдеу әдісі
Туберкулинодиагностикалау проба Манту
Туберкулинодиагностика
АТР
Басқалар
Әдісі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
4. Диспансерге жатқызылуы туралы мәлімет
Д тобы
(0; IА; IВ; IГ; II; IIIА; IIIБ)
ДЕ алынған
күні
Диагноз
ДЕ алынған күні
ДЕ алыну себебі*
* 1 – I топқа ауыстырылды;
2 - II топқа ауыстырылды;
3 – III топқа ауыстырылды;
4 – ТБ қайтыс болуы;
5 – Басқа да себептерден қайтыс болуы;
6 – ТБ деп анықталмаған;
7 – Басқа мекемеге ауыстырылуы;
8 - Диспансерлік бақылаудан үзілді "ТБ белсенді емес"-12 ай, "ТБ белсенді"-6 ай, "0 топ"-4 ай
9 - Диспансерлік бақылаудан алынуы
Химиопрофилактика:  ия  жоқ Н (Изониазид) Н и Е (Изониазид и Этамбутол)
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні

Медицинская документация форма № 278/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета амбулаторных посещений
1. Дата и время посещения
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Возраст
7. Национальность
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания
10. Причина посещения
11. Диагноз
12. Вид оказанной услуги
13. Фамилия Имя Отчество (при его наличии), идентификатор медицинского работника
Медицинская документация форма ТБ 15/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации больных с подозрением на туберкулез
Дата обращения
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Возраст
Пол
Дата напр-я на ММ*
Результаты ММ до ДАГ
Результаты ММ после ДАГ
Дата напр-я на
Xpert
результат
Xpert
До ДАГ
После ДАГ
1
2
1
2
продолжение таблицы
Дата направления на ФГ/РГ*
Рез-т
ФГ/РГ
Назначение антибактериальных препаратов: сроки, название
Диагноз, примечание
Дата установления диагноза ТБ
До ДАГ
После ДАГ
До ДАГ
После ДАГ
Дата начала
Дата окончания
ФГ/РГ** - флюорография, рентгенография Xpert – Xpert MTB/Rif
Медицинская документация форма ТБ 16/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта наблюдения за диспансерным контингентом
Индивидуальный код _______________
1. Индивидуальный идентификационный номе
1.Тип контигента
ТБ сомнительной активности)
ТБ активный
ТБ неактивный
контактный: ТБ КДТ ТБ/МЛУ ТБ КАДТ ТБ /ШЛУ ТБ;
из МБТ(+) МБТ(-)
нормергия
гиперергическая реакция
побочная реакция на БЦЖ
2. Индивидуальные данные
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Регистрационный №
Дата рождения дата месяц год
Пол
м
ж
Возраст
Национальность .
Житель
города
села Гражданство.
Адрес фактического проживания область район город улица дом квартира
Место работы
Оздоровление:
санаторная группа
санаторный детский сад
санаторная школа-интернат
ТБ санаторий
Дата начала _____/_____/_______ Дата окончания_____/_____/_________
Хирургическое лечение:
код наименование
3. Результаты исследований
Бактериологические методы исследования
Лучевые методы
МГ
ММ
Посев
ТЛЧ
Метод
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
продолжение таблицы
Туберкулинодиагностика проба Манту
Туберкулинодиагностика АТР
другие
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
4. Сведения о диспансеризации
Д группа
(0; IА; IВ; IГ; II; IIIА; IIIБ)
Дата взятия на ДУ
Диагноз
Дата снятия с ДУ
Причина снятия
с ДУ*
* 1 –Перевод в I группу;
2 - Перевод в II группу;
3 –Перевод в III группу;
4 –Умер от ТБ;
5 –Умер от других причин;
6 –ТБ не подтвердился;
7 –Перевод в другое учреждение;
8 - Отрыв от диспансеризации "неактивные ТБ"-12мес., "активные ТБ"-6мес.,
"0гр."-4мес.; 9 - Диспансерлік бақылаудан алынуы/Снят с диспансерного учета.
Химиопрофилактика:
да
нет
Н (Изониазид) Н и Е (Изониазид и Этамбутол)
Если да:
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______

Ем қабылдау мерзімі: 60 күн 90 күн 180 күн
5. Бұл бөлімге белсенді бактерия бөліп тұратын науқастарды тіркейді
(ошақтың эпидемиологиялық тобына жататындар)
Ошақтың тобы
(1;2;3)
Есепке алынғаны
Есептен алынды
Алыну себебі ****
**** 1-ІІ топқа ауыстырылғаны
2-басқа мекемеге ауыстырылуы
3-басқа да себептерден н/е ТБ қайтыс болуы
4- Эпидемиологиялық бақылаудан шығарылуы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының осы бұйрығымен бекітілген № 707/е нысанды медициналық құжаттама
Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткердің тіркелуіне кедергі келтіретін ауруларының жоқтығы туралы Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің анықтамасы "____" ____________ 20____ жыл
Жеке тұлғаға берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Тұған күні
Жынысы
Үйінің мекенжайы,
телефоны
Жұмыс орны
Дәрігер - психиатр қорытындысы:
____________________________________________________________________
(ТАӘ (болған жағдайда)) Дәрігер - психиатр қолы, мөр
Мөр орны (ұйым)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
4-қосымша

Курс лечения: 60 дней 90 дней 180 дней
5. Эта часть заполняется на активных больных с бактериовыделением (относится к эпидемиологической группе очага)
Группа очага (1;2;3)
Взят на учет
Снят с учета
Причина снятия****
**** 1-Перевод во II группу;
2- Перевод в другое учреждение;
3- Умер от ТБ или других причин;
4- Снят с эпидемиологического контроля.
Медицинская документация форма № 707/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Справка об отсутствии у кандидата в Президенты Республики Казахстан заболеваний, препятствующих регистрации кандидатом в Президенты Республики Казахстан от "____" ____________ 20____ года
Выдана физическому лицу
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
м
ж
Домашний адрес область район город улица дом квартира
Телефон
Место работы
Заключение врача-психиатра:
Фамилия Имя Отчество (при его наличии), подпись и печать врача-психиатра
Место печати (организации)
Приложение 4 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация других типов медицинских организаций
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 060-2/е нысанды медициналық құжаттама
Басқа түрлердің медициналық ұйымдарының медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
АИТВ жұқтырғандарды тіркеу журналы
Т.А.Ә (болған жағдайда).
Мекен-жайы
Туған жылы
Азаматтығы
Жынысы
Жұмыс орны
Анықтал ған орны
ИБ №
ИБ күні
Коды
Жұқпа көзі (Т.А.Ә (болған жағдайда)., күні, ИБ №)
Жұғу жолы
Ескер-ту (қайтыс болды, "Д" есептен шыққан)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Журналды электронды түрде де, қағаз түрінде де жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 110/е нысанды медициналық құжаттама
Жедел медициналық жәрдем бригадасын шақырту картасы
ЖСН
Жынысы
Қызмет көрсету уақыты
Күні
Айы
Жылы
Тегі
Шақыру себебі
Аты
Қайта шақыру
№ шығу бригадасының құрамы
дәрігер (фельдшер І)
Әкесінің аты (болған жағдайда)
Нәтиже
фельдшер ІІ (медбике)
Жасы
Жылы айы күні
1-диагноз
Жүргізуші (водитель)
Парамедик
Үйінің мекенжайы
Асқыну,қосымша
Жедел медициналық жәрдем бригадасына актив
Уақыты
Жұмыс орны
Басқа аурулары
Учаскелік дәрігерге актив
тел.
қабылдады
Қаралу, көмек көрсету, ауруханаға жатудан бас тарту
Жарақат түрі
тел.
қабылдады
Мен науқас (ата-ана? қорғаныш)_________________
қаралу, көмек көрсету, ауруханаға жатудан бас тартамын. Жедел жәрдем бригадасы қызметкерлерімен мүмкін болар асқыну мен бас тартудың салдары туралы ескертілдім.
Қолы_________________
Алкоголь
иә жоқ
Шақыру бойынша қосымша ақпарат
Жету уақыты
Жеткізілді және тапсырылды
Дабыл парақшаны учаскелік дәрігер қабылдады
Науқастың ТАӘ (ата-ананың, қорғаныштың)
қолы
Мекемеге
Уақыты
Науқасты қабылдаған маманның ТАӘ
қолы
Бригада босауы
Сараптама бағасы
Қашықтық (км)
Сараптама кезеңі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Сарапшы
Аға дәрігер
Бөлімше меңгеруш.
Бас дәрігер.орынб.
Ішкі бақылау қызметі (аудит) эксперті
Шағымы:_________________________________________________________________________________
Осы аурудың анамнезі: _____________________________________________________________________
Өмір сыртартқысы: ________________________________________________________________________
Жалпы жағдайы
3
4
5
6
Сарғыш
көгіс (көк ала)
қызғылт
құрғақ дымқыл
таза
бөртпе
гипостаза
Везикулярлық
пуэрилдік
қатқыл
әлсізденген О С
бронхореялық
5
Перкуторлы дыбыс:
Анық өкпелік
Тұйықталған (немесе тұйық)
Тимпанит дабылды
Қорпты
жағындымен
2
Етеккір циклы:
бұзылмаған
бұзылған ______
Емдеу нәтижесі
1
2
3
Қанағаттанарлық
орташа
нашар агониялық биологиялық өлім
2
Іші: жұмсақ, ауырсынбайды, ауырсынады,.
керілген, кеуіп тұр;
тыныс алуға қатысуда (иә,жоқ)
6
Сіңір рефлекстері:
қалыпты екі жақты
төмендеген О С Ж Т
жоғарылаған О С Ж Т
жоқ
жақсарды
өзгеріссіз
нашарлады
Перифериялық ісіну
3
Сырылы: жоқ
Құрғақ
Ылғалды
7
Қозғалу сферасы:
парез (плегия)
О С Ж Т
ет қуаты жоғарылаған
(төмендеген)
О С Ж Т
1
2
3
Жоқ
ісіңкі__
______
_______
----------
----------
іскен__
______
------------ --------
Санасы
Жүрек - қан тамыр.жүйесі
3
Симптомдары:
Щеткин-Бл. + -
Ровзинга + -
Ситковский + -
Ортнер + -
1
2
3
4
Айқын

Медицинская документация форма № 060-2/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал учета ВИЧ -инфицированных
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Адрес
Дата рождения
Гражданство
Пол
Место работы
Место выявления
№ ИБ
Дата ИБ
Код
Источник инфекции (№ ИБ, дата, Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Путь передачи
Примеча-ние (умер, выбыл с "Д" учета)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Медицинская документация форма № 110/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта вызова бригады скорой медицинской помощи
ИИН
Пол
Дата обслуживания
Дата
Месяц
Год
Фамилия
Повод вызова
Имя
Повтор
Состав выездной бригады №
врач (фельдшер І)
Отчество (при его наличии)
Результат
фельдшер ІІ (медсестра)
Возраст
Лет месяцев дней
Диагноз 1
Парамедик
Домашний адрес
Осложнения,
дополнения
Актив для бригады скорой мед. пом.
время
Место работы
Сопутств. диагнозы
Актив для участкового врача
тел.
принял
Отказ от осмотра, оказания помощи, госпитализации
Вид травматизма
тел.
принял
Я пациент (родитель, опекун)__________
отказываюсь от осмотра, помощи, госпитализации. Сотрудниками бригады скорой помощи я предупрежден о возможных осложнениях и последствиях своего отказа.
Алкоголь
Дополнительная информация по вызову
Доезд
Доставлен и передан
Сигнальный лист участковому врачу получила(а) _____
ФИО пациента (родителя, опекуна)
В учреждение
время
ФИО специалиста принявшего больного
роспись
Освобождение бригад
Экспертная оценка
Километраж (км)
Этап экспертизы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Эксперт
Старший врач
Зав. отделением
Зам. главного врача
Эксперт службы внутреннего контроля (аудита)
Жалобы:__________________________________________________________________
Анамнез настоящего заболевания: ____________________________________________
Анамнез жизни: ____________________________________________________________
Общее
состояние
3
4
5
6
желтушные
цианоз (акроцианоз)
гиперемия
сухие
влажные
чистые
сыпь
гипостаза
везикулярное
пуэрильное
жесткое
ослаблено П Л
бронхорея
5
Перкуторный звук:
Ясный легочный Притупленная (или тупой)
Тимпанический
Коробочный
обложен налетом
2
Менструальный цикл:
без нарушений
нарушения
Результаты лечения:
1
2
3
Удовлетворительное
средней тяжести
тяжелое
агональное
биологичес
кая смерть
2
Живот: мягкий безболезн, болезн., напряжен, вздут участ.в дых. (да,нет)
6
Сухожильн.рефлексы: нормальн. симметр. снижены П Л В Н
повышен П Л В Н
отсутствует
улучшение
без изменений
ухудшение
Периферические отеки:
3
Хрипы: нет
сухие
влажные
7
Двигательн. сфера парез (плегия) П Л В Н тонус мышц повышен (снижен) П Л В Н
1
2
3
отсутствует
пастозность
Отечность
Сознание
Сер.-сосудист. система
3
Симптомы:
Щеткина-Бл. + -
Ровзинга + -
Ситковского + -
Ортнера + -
1
2
3
4
ясное
оглушен-

айқын емес 1,2
сопор
кома 1,2,3
ессіз
1
Жүрек дыбысы: айқын,
тұншыққан, тұнық
4
Демікпесі: жоқ
экспираторлы
инспираторлы
аралас
Жатыр түбі биіктігі:__ см.
Іші:
овоидты
дөңгелек
басқа
Жатыр тонусы:
қалыпты
толғақты
Ұрық орналасуы:
бойлық
қиғаш;
көлденең
Келе жатқан бөлігі __
2
Шуылы: жоқ
Систолалық
Диастолалық
8
Ауру сезімталдығы
төмендеген О С Ж Т
Болевая чувствительн. снижен П Л В Н
4
Бауы
ры:
қалып
ты
__см-ге ұлғай
ған
қатты
ауырсынады
Көк б.
қалып
-ты
см-ге ұлғай
ған
қатты
ауыр
сы-нады
3
Тамыр соғуы:
Қанағаттанар
лық
Ырғақты
Ырғақсыз
Толымды
Толымсыз
Жоқ
Жүйке жүйесі:
ТАЖ
Көңіл күйі
1
Патологиясыз
9
Афазия:моторлы
сенсорлы,тоталды
2
Менингеалдық симптомдары:
сірескен __
Кернига (+-)
Брудзинский (+-)
tº С
1
2
Сабырлы қозған әлсіз, тежелген
10
Бабинский симпт. О С
Оппенгейм симпт. О С
перифериялық нервтердің
тартылу симптомы
Пульс
Несеп жыныс жүйесі
ЖСЖ
1
Несеп жүруі:
қалыпты
дизурия___________
Көз қарашығы
Аңқасы:
АҚҚ
оң
сол
Қалыпты миоз-мидриаз
жарыққа әсері:
жанды
әлсіз
жоқ анизокория
D S
Тыныс алу жүйесі
3
Көз ұясы:
Парез қыли О С
көлденең , тік
1
2
3
4
Қалыпты
Қызарған
Ісіңкі
Таңдай:ұлғайған.,
іркілдеп тұр.,
іріңдеп тұр
ССПО - + (О С)
ССПО - + (П Л)
1
Көкірек керілуінің күйі:
қалыпты;
төмендеген О С
дем алуы ауытқулы;
жоқ
Оттегінің сатурациясы
4
ЧМН: птоз О С
мұрын-ерін қатпары жазық;
жұтынуы бұзылған;
тілі ауытқулы
О С
төменгі еріннің
салбырауы
Қан құра
мын-дағы қант
ммоль/л
ммоль/л
Тері қабаты
1 физиологиялық физиологические
2 бозғылт түсті
2
Тынысын тыңдау:
Ас қорыту жүйесі:
1
Тілі: таза,
ылғалды-құрғақ
Status localis
Емдеу іс-шаралары
Шығын:
Жедел жәрдем диагнозы
Диагностиканың аспаптық әдістері
Ұсынымдар
Картаны толтырған: дәрігер (фельдшер)____________________________________(Қолы)___________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 110-1/е нысанды медициналық құжаттама
Учаскелік дәрігерге жіберілетін дабыл парағы
МҰ көрсетіңіз (МҰ регистрінен):
1. Толтыру күні, уақыты
2. Науқастың жеке сәйкестендіру нөмірі/паспорт нөмірі
3. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Диагнозы
6. Науқастың объективті көрсеткіштері (қан қысымы, жүрек соғу жиілігі, тыныс алу жиілігі, температурасы)
7. Үйінде қалдырылған науқасқа көрсетілген көмек
8. Ұсынымдар
9. Шығу бригадасының дәрігерінің/фельдшерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міңдетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 110-2/е нысанды медициналық құжаттама
Мобильді санитариялық авиация бригадасын шақыру картасы
Аймақтық өтініштің келіп түсу уақыты мен күні
РСАОөтініштің келіп түсу уақыты мен күні
Өтініштің авиа компанияға тапсырылу уақыты мен күні
Ұшудың белгіленген уақыты мен күні
Ұшудың нақты уақыты мен күні
Елді мекенге ұшып келі уақыты мен күні
Стационарға келу уақыты мен күні
Стационардан шығу уақыты мен күні
Елді мекеннен ұшып шығу уақыты мен күні
Стационарға келіп жету уақыты мен күні
Қайта оралу уақыты мен күні
Штрих код ____|____|____|____|____|____|____|____|____|____|___
Пациенттің Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Жедел өтінім №
Туған күні:
Жасы:
Жынысы Ә/Е(керекті астын сызыңыз)
ЖСН ____|____|____|____|____|____|____|____|____|____|
Тұрғылықты мекенжайы
Диагнозы: 10-АХЖ коды
Зақымдану жағдайы
Дәрігер Фельдшер
Стационарда қарау кезіндегі шағымдар:
Обьективті мәліметтер: __________________________
Глазго шкаласыбойынша сана деңгей:
Status localis:
Шағымы:_____________________________________________________________________
Осы аурудың анамнезі: _________________________________________________________
Өмір сыртартқысы :____________________________________________________________
Жалпы жағдайы
3
4
5
6
Сарғыш
көгіс (көк ала)
қызғылт
құрғақ
дымқыл
таза бөртпе
гипостаза
Везикулярлық
пуэрилдік
қатқыл
әлсізденген О С
бронхореялық
5
Перкуторлыдыбыс:
Анық өкпелік
Тұйықталған (немесе тұйық)
Тимпанит дабылды
Қорпты
1
2
3
Қанағаттанарлық
орташа
нашар
агониялық
биологиялық өлім
6
Сіңір рефлекстері:
қалыпты екі жақты
төмендеген О С Ж Т
жоғарылаған О С Ж Т
жоқ
3
Сырылы: жоқ
Құрғақ сухие
Ылғалды
7
Қозғалу сферасы:
парез (плегия)
О С Ж Т
ет қуаты жоғарылаған
(төмендеген)
Санасы
Жүрек - қан тамыр.жүйесі
1
2
3
4
Айқын

ность 1,2
сопор
кома 1,2,3
отсутствует
1
Тоны сердца: ясные,
приглушенные, глухие
4
Одышка: нет
Экспираторная
Инспираторная
смешанная
Акушерский статус
Высота Дно Матки:__ см.
Живот:
овоидной
округлой
др.
Тонус матки:
Норма схватки☐
Положение плода:
продольное косое;☐
поперечное
Предлежащая часть__
2
Шумы:нет
систолическ, диастолическ.
8
Болевая чувствительн. снижен П Л В Н
4
Печень: в норме
увеличена,
см плот-
ная болез-
ненна
Селезенка в норме увеличена
см плотная болезненна
3
Пульс
Удов. качест.
ритмичный
аритмичный
напряжен
слабого наполнения
отсутствует
Невролог. статус:
Ч
Д
Д
Поведение
1
Без патологии
9
Афазия:моторная, сенсорная, тотальная
2
Менингеальн. симпт. Ригидность п. п. Кернига (+-)
Брудзинский (+-)
tº С
1
2
спокоен
возбужден
вялый,
заторможен
10
с.Бабинского П Л
с. Оппенгейма П Л
с. натяж.периф.нервов
П
у
л
ь
с
Мочеполовая система
Ч
С
С
1
Мочеотделение:
Нормальное
Дизурия
Зрачки
Зев:
АД
прав
нормальное реакция на свет живая ослабленная отсутствует) анизокория D S
Дыхательная система
3
Глазные яблоки: парез взора П Л
Нистагм гориз., верт.
1
2
3
4
спокойный
гиперемия
отечность
Миндалины:увелич,рыхлые,пробки бездері
ССПО - + (П Л)
1
Экскурсия груд.кл:
нормаль.
снижена П. Л.
патолог. дыхание
отсутствует
Сатурация кислорода
4
ЧМН: птоз П Л
Носогубн. скл. сглаж. нарушения глотания отклон. языка П Л опущение угла рта
Сахар крови
ммоль/л
ммоль/л
Кожные покровы:
1 физиологические
2 бледные
2
Дыхание аускульт.:
Пищеварительная сист:
1
Язык: чистый, влажный-сухой
Status localis
Лечебные мероприятия
Расход
Диагноз скорой помощи
Инструментальные методы диагностики:
Рекомендации
Карту заполнил: Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача (фельдшера)
Медицинская документация форма № 110-1/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Сигнальный лист участковому врачу
Указать МО (из регистра МО):
1. Дата и время заполнения
2. Индивидуальный идентификационный номер/ номер паспорта пациента
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента 4. Дата рождения
5. Диагноз
6. Объективные данные пациента (артериальное давление, частота сердечных сокращений, частота дыхания, температура)
7. Оказанная помощь больному, оставленному дома
8. Рекомендации
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и идентификатор врача/фельдшера выездной бригады
Медицинская документация форма № 110-2/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Карта вызова мобильной бригады санитарной авиации
Дата и время поступления заявки в регион
Дата и время поступления заявки в РЦСА
Дата и время передачи заявки в авиа компанию
Дата и время назначенного вылета
Дата и время фактического вылета
Дата и время прилета в населенный пункт
Дата и время прибытия в стационар
Дата и время выезда из стационара
Дата и время вылета из населенного пункта
Дата и время прилета в населенный пункт
Дата и время доставки в стационар
Дата и время прибытия обратно
Штрих код ____|____|____|____|____|____|____|____|____|____|____|____|
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) пациента (при его наличии)
№ Оперативной заявки
Дата рождения: Возраст: Пол М/Ж (нужное подчеркнуть)
Место жительства:
Диагноз: код МКБ-10
Обстоятельства травмы:
Врач Фельдшер
Жалобы в стационаре:
нет;
да:
Объективные данные:
Активность:
сохранена;
ограничена;
резко ограничена
Конституция:
астенич.
гиперстенич
норма;
Поведение соответствует возрасту пациента:
да;
нет
Эмоциональный статус:
нормальный;
лабильный
Сон:
нормальный;
нарушен: _____________
Аппетит:
нормальный;
повышен
снижен
(с каких пор):
Уровень сознания по шкале Глазго:
Ясное (по ШКГ 15)
Оглушение умеренное (ШКГ 13-14)
Оглушение глубокое (ШКГ 10-12)
Сопор (ШКГ 8-9)
Кома умеренная (ШКГ 6-7)
Кома глубокая (ШКГ 4-5)
Кома терминальная (ШКГ-3)
Status localis:
Жалобы перед транспортировкой:
нет;
да:
Анамнез настоящего заболевания:
Анамнез жизни:
Аллергоанамнез
не отягощен;
отягощен:
Наследственность:
не отягощена;
отягощена:
Прием медикаментов:
не принимает;
принимает (что, когда и зачем):
Эпид. анамнез:
не отягощен;
отягощен:
Перенесенные инфекции.:
нет;
да:
туберкулез;
кож.-вен.;
гепатит;
др.:
Состоит на диспансерном учете:
нет;
да:
Операции:
нет;
да (дата, название последней):
Инвазивные процедуры (в последние 12 часов):
нет;
да:
колоноскопия;
лапароскопия;
ирригоскопия;
другое:
Общее состояние
удовлетворительное
средней тяжести
тяжелое
агональное
биологическая смерть
Сознание
ясное

айқын емес 1,2
сопор
кома 1,2,3
ессіз
1
Жүрек дыбысы: айқын,
тұншыққан, тұнық
4
Демікпесі: жоқ
экспираторлы
инспираторлы
аралас
2
Шуылы: жоқ,
систолическ, диастолическ.,
8
Ауру сезімталдығы
төмендеген О С Ж Т
3
Тамыр соғуы:
Қанағаттанар
лық
Ырғақты
Ырғақсыз
Толымды
Толымсыз
Жоқ
Жүйке жүйесі:
Көңіл күйі
1
Патологиясыз
9
Афазия:моторлы
сенсорлы,тоталды
2
Менингеалдық симптомдары:
сірескен __
Кернига (+-)
Брудзинский (+-)
Менингеальн. симпт. Ригидность п. п.
1
2
Сабырлы
қозған
әлсіз, тежелген
10
Бабинский симпт. О С
Оппенгейм симпт. О С
перифериялық нервтердің
тартылу симптомы
Көз қарашығы
Аңқасы:
1
2
3
4
Қалыпты
миоз-мидриаз
жарыққа әсері:
жанды
әлсіз
жоқ
анизокория
DS
Тыныс алу жүйесі
3
Көз ұясы:
Парез қыли О С
көлденең , тік
1
2
3
4
Қалыпты
Қызарған
Ісіңкі
Таңдай:ұлғайған.,
іркілдеп тұр.,
іріңдеп тұр
1
Көкірек керілуінің күйі:
қалыпты;
төмендеген О С
дем алуы ауытқулы;
жоқ
4
ЧМН: птоз О С
мұрын-ерін қатпары жазық;
жұтынуы бұзылған;
тілі ауытқулы
О С
төменгі еріннің
салбырауы
Тері қабаты
2
Тынысын тыңдау:
аускульт.:
Ас қорыту жүйесі:
1
2
физиолог. Түсті
бозғылт
1
Тілі: таза,
ылғалды-құрғақ
Кестенің жалғасы
жағындымен
2
Етеккір циклы:
бұзылмаған
бұзылған ______
______________
------------
Емдеу нәтижесі
2
Іші: жұмсақ, ауырсынбайды, ауырсынады,.
керілген, кеуіп тұр;
тыныс алуға қатысуда (иә,жоқ)
жақсарды
өзгеріссіз
нашарлады
Перифериялық ісіну
1
2
3
Жоқ
ісіңкі_________
_______________
--------------
--------------
іскен_________
_____________
----
-------
------------
3
Симптомдары:
Щеткин-Бл. + -
Ровзинга + -
Ситковский + -
Ортнер + -
Акушерский статус
Жатыр түбі биіктігі:_______ см.
Іші:
овоидты
дөңгелек
басқа
Жатыр тонусы :
қалыпты
толғақты
Ұрық орналасуы:
бойлық
қиғаш ;көлденең
Келе жатқан бөлігі ________
4
Бауы
ры:
қалып
ты
__см-ге ұлғай
ған
қатты
ауырсынады
Көк б.
қалып
-ты
см-ге ұлғай
ған
қатты
ауыр
сы-нады
ТАЖ
tº С
Пульс
Несеп жыныс жүйесі
ЖСЖ
1
Несеп жүруі:
қалыпты
дизурия_______
АҚҚ
оң
сол
ССПО - + (О С)
ССПО - + (П Л)
Оттегінің сатурациясы
Қан құра
мын-дағы қант
ммоль/л
ммоль/л
№ 110-2/е н. артқы беті
Медициналық қызметтер (Медицинские услуги)
телемедицина өткізілген/өткізілмеген:
өткізілген мекеме:
өткізген мамандар:
телемедицина қорытындысы:
Консультация (түзету емдеу), пациентке операция жасау
Гемодинамика көрсеткіштері
ТҚЖ
T
PS
ЖСЖ
АҚ
Сатурация
Қандағы қант
Қосымша тексеру
Дейін
Кейін
Қорытынды:кеңес берілді, операция жасалды, орнында қалдырылды, тасымалданды (астын сызу).
Дәрігер-кеңесшінің диагнозы:
Ұсынымдар
Жедел медициналықкөлігіндегі шағымдары:
Тасымалдау кезінде пациентті динамикалық бақылау:
Гемодинамика көрсеткіштері (Показатели гемодинамики)
Ұшу кезіндегі шағымдары
ТҚЖ
T
PS
ЖС
АҚ
Сатурация
Қандағы қант
1 сағат
2 сағат
3 сағат
4 сағат
Уақыты
Медициналық мәндегі бұйымдар және мөлшері
1 сағат
2 сағат
3 сағат
4 сағат
Тасымалдау әдісі:
Жеңіл арбада
Зембілмен
Қолмен
Медицинское оборудование
Пациент тасымалдауды сезінді: жақсы, қанағаттанарлық, нашар, қайтыс болды (астын сызу)
Күні _______________________
Уақыты ______________________ науқасты медициналық ұйымның(МҰ) қабылдау бөліміне немесе жедел жәрдем
бригадасына табыстады.
Пациентті жеткізген дәрігердің Т.А.Ә (болған жағдайда)._______________ ______________________ Код _________ Қолы
:
МҰ немесе жедел медициналық көмекбригадасының қабылдаған дәрігердің Т.А.Ә (болған жағдайда).__________________________ Қолы:
Пациент тасымалданды __________________________________________________________________
Медициналық ұйымның атауы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 114/е нысанды медициналық құжаттама
Жедел медициналық жәрдем станциясының (сырқатнамасына тігіледі) ілеспе парағы №
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
әкетілді
Жедел жәрдем жолдаған кездегі диагнозы
Жеткізілді
Қабылданған шақырту бойынша:
емхана жолдағандағы диагнозы
Қабылдау бөлімшесінің диагнозы
Дәрігер Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
Фельдшер 1 Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
Фельдшер 2 Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 114/е нысанды медициналық құжаттама
Жедел медициналық жәрдем станциясының ілеспе парағының талоны (науқас ауруханадан шыққаннан немесе қайтыс болғаннан кейін жедел жәрдем станциясына жіберіледі) №
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
әкетілді
Фельдшер 1 Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
Фельдшер 2 Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
Фельдшер Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
емхана жолдағандағы диагнозы
Қабылдау бөлімшесінің диагнозы
Қорытынды диагноз
Ота күні мен уақыты
Амбулаторлы неше күн өткізді
Немен аяқталды
Жедел жәрдем қызметкерлерінің ескертулері
Басқа ескертулер
Санитарлық авиация бөлімінің
(сырқатнамасына тігіледі)
ілеспе парағына қосымша парақ
Санитарлық авиацияның ілеспе парағы (сырқатнамасына тігіледі) №
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
әкетілді
Тұрғылықты мекенжайы
Бағыттап отырған стационардың диагнозы Жарақаттану жағдайы
Қай жерден жеткізілді
Қай жерге жеткізілді
Көрсетілген көмек
Стационарға жеткізген кездегі пациенттің жағдайы
АҚ, ЖСЖ, ТҚЖ, РS, Т
Сатурация
Жеткізілді
Пациентті жеткізген дәрігердің Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
САОМБ құрамы
Санитарлық авиация бөлімінің
ілеспе парағына қосымша парақ
Санитарлық авиацияның ілеспе парағына талон (науқас ауруханадан шыққаннан немесе қайтыс болғаннан кейін санитарлық авиацияға жіберіледі) №
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
Туылған күні
әкетілді
Тұрғылықты мекенжайы
Бағыттап отырған стационардың диагнозы
Жарақаттану жағдайы
Қай жерден жеткізілді
Қай жерге жеткізілді
Көрсетілген көмек
Стационарға жеткізген кездегі пациенттің жағдайы
АҚ
, ЖСЖ
, ТҚЖ
,
РS
, Т
Сатурация
Жеткізілді
Пациентті жеткізген дәрігердің Т.А.Ә (болған жағдайда). Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда), Идентификаторы
САОМБ құрамы
Қорытынды диагноз
Операция
Аурудың арты
Шыққан (қайтыс болу) күні
Емдеген дәрігердің Т.А.Ә (болған жағдайда), Идентификаторы
Емдеу ұйымының ескертулері (санитариялық авиация бригадасының қызмет көрсету кемшіліктерін көрсетіңіз
Жаңа туған нәрестені тасымалдаудың
қосымша парағы
Жаңа туған нәрестені тасымалдау протоколы
Туған күні
Гестациялық мерзімі
Постменструальды жасы
Жасы
Туған мезгіліндегі салмағы
Қазіргі салмағы
Нәресте жынысы
е
ә
Нәрестені көшіру себебі
Тасымалдау ұзақтығы
Анасының диагнозы наименование код
Жаңа туған нәресте диагнозы наименование код
Тасымалдау кезіндегі респираторлы көмек түрі
СРАР
IMV
Оттегі
Жолдап жатқан мекемедегі нәрестенің негізгі тіршілік көрсеткіштері
Жүректің жиырылу жиілігі
Тыныс алу түрі, аппарат параметрелері:
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Орташа қан қысымы
Дене қызуы 0C
Сатурациясы %
Қанның қанты
Қанның газдық құрамы рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
Тасымалдау кезіндегі нәрестенің хал жағдайы
Уақыт
Жүректің жиырылу жиілігі
Тыныс алу жиілігі
Орташа қан қысым
Среднее артериальное давление
Дене қызуы 0C
Сатурациясы %
Тыныс алу түрі, аппарат параметрелері:
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Қанның газдық құрамы рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
Тәуліктік сұйықтыққа мұқтаждылығы Мл/кг/тәу
Инфузия жылдамдығы Мл/сағ
Дәрі-дәрмек атауы/уақыт
Санация
иә
жоқ
Тамақтануы (мл)
Диурез (мл)
Үлкен дәреті
иә
жоқ
Тасымалдауда алған толық сұйықтық көлемі мл
Диурез жылдамдығы Мл/кг/сағ
Нәрестеге комфорт дәрежесін бағалау:
Мазасыз
Белсенді
Медициналық ұйқы
Ұйқылы
Седативті және паралитикалық дәрілерді қолдану:
Алды
иә
жоқ
Дәрі дәрмек аты
Дозасы
Ата-анасына нәрестенің тасымалдауы туралы толық мәлімет берілді
иә
жоқ
Егереде алмаса, онда неге?
Дәрігер аты жөні Фамилия Имя Отчество Идентификатор
Мейірбикенің аты жөні Фамилия Имя Отчество Идентификатор
Тасымалдау күні, уақыты
Қабылдап жатқан мекемедегі нәрестенің негізгі тіршілік көрсеткіштері
Жүректің жиырылу жиілігі
Тыныс алу түрі, аппарат параметрелері:
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Орташа қан қысымы
Дене қызуы 0C
Сатурациясы %
Қанның қанты
Қанның газдық құрамы рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
№ 114/е "Жедел медициналық жәрдем станциясының (сырқатнамасына тігіледі) ілеспе парағы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
t0
Дене температурасы
3
АҚ
Артериалық қысым
4
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
5
САОМБ
Санитарлы авиация орталығының мобильді бригадасы
6
АХЖ-10
Аурулардың халықаралық жіктемесінің 10-шы қаралымы
7
МҰ
Медициналық ұйым
8
РS
Пульс
9
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
10
ТАЖ
Тыныс алу жиілігі
11
ЖСЖ
Жүрек соғу жиілігі

оглушенность 1,2
сопор
кома 1,2,3
отсутствует
Поведение
спокоен
возбужден
вял
заторможен
Зрачки
нормальное
миоз-мидриаз
реакция на свет:
живая
ослабленная
отсутствует
анизокария DS
Кожные покровы
физиолог.
бледные
желтушные цианоз
акроцианоз
гиперемия
сухие
влажные
чистые
сыпь
гипостаз
Сер.-сосудист. система
1.Тоны сердца:
ясные,
приглушенные, глухие
2.Шумы:нет,
систолическ, диастолическ.,
3.Пульс:
удов. качест.
ритмичный
аритмичный
напряжен
слабого наполнения отсутствует
Дыхательная система
1.Экскурсия груд.кл:
нормаль.
снижена П. Л.
патолог. дыхание;
отсутствует
2.Перкуторный звук.:
ясный легочный
притупленная (или тупой)
тимпанический
коробочный
3.Дыхание аускульт:
везикулярное
пуэрильное
жесткое ослаблено П Л
бронхорея
4.Хрипы: нет
сухие
влажные
5.Одышка: нет
Экспираторная
Инспираторная
смешанная
Невролог. статус:
1.Без патологии
2.Менингеальн. симпт. Ригидность п. п.
Кернига (+-)
Брудзинский (+-)
3.Глазные яблоки: парез взора П Л
Нистагм гориз., верт.
4.ЧМН: птоз П Л
Носогубн. скл. сглаж. нарушения глотания
отклон. языка П Л
опущение угла рта
5.Сухожильн.рефлексы: нормальн. симметр. снижены П Л В Н
повышен П Л В Н
отсутствует
6.Двигательн. сфера:
парез (плегия) П Л В Н тонус мышц повышен (снижен) П Л В Н
7.Болевая чувствительн. снижен П Л В Н
8.Афазия:моторная, сенсорная, тотальная
9.с.Бабинского П Л
с.Оппенгейма П Л
с.напряж.периф.нервов
10.Зев: спокойный,
гиперемия, отечность
Миндалины: увелич,рыхлые, пробки
Пищеварительная сист:
1.Язык: чистый, влажный-сухой
обложен налетом
2.Живот: мягкий безболезн, болезн., напряжен, вздут участ.в дых. (да,нет)
3.Симптомы:
Щеткина-Бл. + -
Ровзинга + -
Ситковского + -
Ортнера + -
4.Печень: в норме
увеличена, ___см плотная болез-
ненна
5.Селезенка:
в норме увеличена __см плотная болез-
ненна
Мочеполовая система
1.Мочеотделение:
Нормальное
Дизурия__
ССПО - + (П Л)
2.Акушерский статус
Высота Дно Матки:______см
3.Живот:
овоидной____см
округлой____см
др.______________
4.Тонус матки:
норма, схватки
5.Положение плода:
продольное
косое; поперечное Предлежащая часть
6.Менструаль-
ный цикл:
без нарушений
нарушения
Периферические отеки:
отсутствует, пастозность, отечность
Медицинские услуги
Телемедицина проведена/не проведена проведена с какой организацией:
с какими специалистами:
заключение телемедицины:
Показатели гемодинамики
В стационаре
В салоне СМП
ЧДД
t º С
Пульс
ЧСС
АД
прав
лев
Сатурация кислорода
Сахар крови ммоль/л
Исход лечения:
хорошо
без ихзменений
ухудшение
Скрининг – Оценка боли
Есть БОЛЬ:
Нет
Да Если ДА:
Локализация:
……………………Как часто болит:
……………………………
Как долго болит:
……………………
Как болит (характер боли): ……………………
Как сильно болит (интенсивность, Рис.1): … (балл)
при наличии боли начать Лист оценки боли в зависимости от возраста !!!
Рис.1. Интенсивность боли (балл)
ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ
ОЦЕНКА:
Нет проблем в поведении и психическом состоянии
Нервозность
Не дружелюбность
Злость
Депрессия
Возбужденность
Заторможенность
Др.:
ОЦЕНКА ПОТРЕБНОСТИ В Обучение пациента/законного Способность к обучению: ОБУЧЕНИИ ПАЦИЕНТА/ представителя на тему: ЗАКОННОГО ПРЕДСТАВИТЕЛЯ
трудно
обучаем обучаем;
не обучаем
Необходимо обучить:
Права пациента
Профилактика падения
пациента;
законного
Боль и ее
ИС (общее, представителя симптомы специальное)
Этика и
Другие темы……………………деонтология
ОЦЕНКА РИСКА ПАДЕНИЯ - Пациенты транспортирующиеся по линии санитарной авиации учитывая тяжесть состояния оцениваются как высокого риска падения.
Консультация (коррекция лечения), операция пациента
Показатели гемодинамики
ЧДД
t0 C
PS
ЧСС
АД
Сатурация
Сахар крови
Дополнительные обследования
До
После
Результат: консультирован, оперирован, оставлен на месте, транспортирован (подчеркнуть)
Диагноз врача-консультанта
Рекомендации
Жалобы в машине скорой медицинской помощи:
нет;
да:
Динамическое наблюдение пациента при транспортировке
Показатели гемодинамики
Жалобы во время полета:
нет;
да:
ЧДД
t0C
PS
ЧСС
АД
Сатурация
Сахар крови
1 час
2 часа
3 часа
4 часа
Время
Медикаменты (название ЛС, доза (ед.изм.), длительность, способ, скорость введения)
Расход
1 час
2 часа
3 часа
4 часа
Метод транспортировки:
На коляске
На носилках
На руках
Кувез
Медицинское оборудование:
Транспортировку пациент перенес: хорошо, удовлетворительно, с ухудшением, умер (подчеркнуть)
Дата _____________________________________________
Время ______________ передачи больного в приемный покой медицинской организации (МО) или бригаде скорой медицинской помощи
_________________________________________________________________________________________
Ф.И.О (при его наличии) врача, доставившего пациента_________________Код___________________ Подпись_____________
Ф.И.О. (при его наличии) врача, принимающей МО или бригады скорой медицинской помощи ________________
Подпись____________
Пациент транспортирован в
___________________________________________________________________________________
Наименование медицинской организации
Список сокращений формы № 110-2/у "Карта вызова бригады санитарной авиации":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МИС
Медицинская информационная система
3
МКБ-10
Международная классификация болезней
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Медицинская документация форма № 114/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Сопроводительный лист станции скорой медицинской помощи (подшивается к истории болезни) №
ИИН
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения дата месяц год
Взят с .
Диагноз при направлении скорой помощи
Доставлен в (дата и время)
По вызову принятому в (дата и время)
Диагноз при направлении
Диагноз приемного отделения
Врач Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Фельдшер 1 Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Фельдшер 2 Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Медицинская документация форма № 114/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Талон к сопроводительному листу станции скорой медицинской помощи (после выписки или смерти больного пересылается на станцию скорой помощи) №
ИИН
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Переноска .
Доставлен в (дата и время)
по вызову, принятому в (дата и время)
Врач Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Фельдшер 1 Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Фельдшер 2 Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор
Диагноз при направлении
Диагноз приемного отделения
Заключительный диагноз
Операция дата и время
Обслужен амбулаторно провел дней
Исход пребывания
Замечания персонала скорой помощи
Прочие замечания
Вкладной лист
к сопроводительному листу
Отделения санитарной авиации
Сопроводительный лист санитарной авиации (подшивается к истории болезни) №
ИИН
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения дата месяц год
Адрес проживания область район город улица дом квартира
Диагноз при направлении наименование код МКБ-10
Обстоятельства травмы
Откуда доставлен .
Куда доставлен .
Оказанная помощь
Состояние пациента на момент доставки в стационар
АД ,
ЧСС ,
ЧДД ,
РS ,
t
Сатурация
Доставлен (дата и время)
Фамилия Имя Отчество (при его наличии) врача, доставившего пациента, ID
Состав МБСА
Талон к сопроводительному листу санитарной авиации (после выписки или смерти больного пересылается в центр санитарной авиации) №
ИИН
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения дата месяц год
Адрес проживания область район город улица дом квартира
Диагноз при направлении . наименование код МКБ-10
Обстоятельства травмы
Откуда доставлен .
Куда доставлен .
Оказанная помощь
Состояние пациента на момент доставки в стационар АД
, ЧСС
, ЧДД
, РS ,
t
Сатурация
Доставлен (дата и время)
Фамилия Имя Отчество (при его наличии) врача, доставившего пациента Идентификатор
Состав МБСА
Заключительный диагноз наименование код
Операция наименование код (дата и время)
Исход пребывания: .
Дата выписки (смерти) (дата и время)
Фамилия Имя Отчество (при его наличии) лечащего врача, ID
Замечания лечебной организации (указать недостатки обслуживания бригады санитарной авиации)
Вкладной лист
транспортировки новорожденного
Протокол транспортировки новорожденного
Дата рождения дата месяц год
Гестационный возраст
Посменструальный возраст
Возраст
Масса тела при рождении
Фактическая масса тела
Пол ребенка
м
ж
Причина перевода новорожденного
Длительность транспортировки
Материнский диагноз наименование код
Диагноз новорожденного ребенка наименование код
Вид респираторной поддержки во время перевода
СРАР
IMV
Кислород
Основные жизненные показатели новорожденного в направляющем медицинском учреждении
Частота сердечного сокращения
Вид дыхания, параметры аппарата ИВЛ:
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Артериальное давление
Температура тела
0C
Сатурация %
Сахар крови
Газовое состояние крови рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
Состояние новорожденного при переводе
Время
Частота сердечного сокращения
Частота дыхания
Артериальное давление
Температура тела
0C
Сатурация %
Параметры вентиляции
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Газовое состояние крови рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
Суточная потребность в жидкости
Мл/кг/сут
Скорость инфузии
Мл/час
Лекарственные препараты/время
Санация
да
нет
Кормление
(мл)
Диурез
(мл)
Стул
да
нет
Общий объем за время транспортировки (мл)
Скорость диуреза
Мл/кг/час
Оценка степени комфорта для новорожденного
Возбужденный
Актвиный
Медицинский сон
Сон
Использование седативных и паралитических препаратов
Получил
да
нет
Название лекарственного препарата наименование
Доза препарата
Родители получили полную информацию по поводу транспортировки новорожденного
да
нет
Если родители не получили, то по какой причине?
Ф.И.О. (при его наличии) врача, Идентификатор
Ф.И.О. (при его наличии) медицинской сестры, Идентификатор
Дата и время перевода
Состояние новорожденного в принимающем медицинском учреждении
Частота сердечного сокращения
Вид дыхания, параметры аппарата ИВЛ:
PIP
peep
Ti
Rate
FiO2
Артериальное давление
Температура тела
0C
Сатурация %
Сахар крови
Газовое состояние крови рН/рСО2/pO2/HCO3/BE
Список сокращений формы № 114/у "Сопроводительный лист станции скорой медицинской помощи":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
t0
Температура тела
3
АД
Артериальное давление
4
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
5
МБСА
Мобильная бригада санитарной авиации
6
МКБ-10
Международная классификация болезней
7
МО
Медицинская организация
8
РS
Пульс
9
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
10
ЧДД
Частота дыхательных движений
11
ЧСС
Частота сердечных сокращений

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 118/е нысанды медициналық құжаттама
Санитариялық ұшуға тапсырма №_______________ 20____ жылғы "_____" __________________ сағ. _____ мин.______
Әуе көлігінің командирі _________________________________________________________________
Әуе компанияның аты __________________________________________________________________
Әуе көлігінің түрі, типі, борттық № ________________________________________________________
Ұшу мақсаты ___________________________________________________________________________
Ұшу бағдары
Медициналық қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Пациентінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ұшу пункті
Қону пункті
1
2
3
4
Ескертпе _________________________________________________________________________________
М.О.
Санитариялық авиация қызметінің басшысы (үйлестірушісі) ______________________________________________________________________________ тегін анық жазыңыз Қол_______________
№ 118/е н. артқы беті
Өтінімді орындау туралы ұшқыштың мәліметтері № _______ Әуе көлігінің типі, ________________________борттық № _________________________
Күні
Ұшудың іс-жүзіндегі бағдары бойынша ұшу пунктті
Ұшудың іс-жүзіндегі бағдары бойынша қону пунктті
Жолаушылар саны
Уақыты
Ұшқан сағаты
Жердегі уақыты
Қону пунктеріндегі тұрған уақыты
Қанша километр өткені
ұшып шығу
ұшып келу
(прилета)
сағат
мин
сағат
мин
сағат
мин
сағат
мин
сағат
мин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
ИТОГО:
Ұшқыш Т.А.Ә қолы(болған жағдайда) _____________________________ Қолы ___________________
Әуе көлігін пайдаланған адамның Т.А.Ә (болған жағдайда) және қолы:
САОМБ: Науқас: Ілесуші:
Пациентті сүйемелдеуші тұлға туралы мәлімет Т.А.Ә. (болған жағдайда)
______________________________________________________________________________________
Әуе көлігі командирінің Т.А.Ә. (болған жағдайда)__________________________ Қолы ____________
Ескерту: қосымша аэродромда күту. ӘКК ұшу бойынша ескертулер
______________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген№ 118-1/е нысанды медициналық құжаттама
Дереу (иә/жоқ)
№ ___Оралымды мәлімдеме
20___ ж. "____" ________________
Тапсырыс беруші: ________________________________________________________
(ұйымның, министрліктің, ведомство атауы)
Пайдаланушы:____________________________________________________________
(авиакомпания атауы)
Ұшу мақсаты _____________________________________________________________
(транспорттау, операция жасау, кеңес беру, донорлықоргандардытасымалдау)
Әуе кемесінің түрі _________________________________________________________
Ұшып кету уақыты _________________________________________________________
(күні, ұшып кету уақыты (Астана уақытымен))
Әуекемесінің маршруты жәнежүктемесібойыншаұшукезеңдері:
Жөнелту әуежайы
Келуәуежайы
Жүктеу (Загрузка)
САОМБ қызметкерлерінің саны
Пациенттердің саны
Алыпжүрушілер саны
Тасымалдаутәсілі(отырыпкелу, жатып келу, қолда, кувездің ішінде)
Жедел өтінімді алу/бас тарту туралы ақпарат:
Жеделөтінімді алған күні мен уақыты
Жедел өтінінім орындауға қабылданды
Жеделөтінім орындауғақабылданбады.
Бас тарту себебі :
Ауысымның аға дәрігері:
________________________
(қолы, Т.А.Ә (болған жағдайда).)
М.О.
"Пайдаланушы" өкілі:
________________________
(қолы, Т.А.Ә. (болған жағдайда) (болған жағдайда), лауазымы)
М.О.
Тапсырыс берушінің жеделөтінімдіжоюбойыншаақпарат:
ЖӨ жою уақыты
ЖӨ жою себебі
ЖӨ жою туралы косымша ақпарат
Ауысымныңағадәрігерініңқолы, Т.А.Ә (болған жағдайда).

Медицинская документация форма № 118/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Задание на санитарный полет №_______________ 20____ года "_____" __________________ часов _____ мин.______
Командиру воздушного судна _______________________________________________________________
Наименование авиакомпании _______________________________________________________________
Вид, тип, бортовой № воздушного судна _______________________________________________________
Цель полета _______________________________________________________________________________
Маршрут полета)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) медицинского работника
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
Пункт отправления
Пункт прибытия
1
2
3
4
Примечание _____________________________________________________________________________
М.П.
Руководитель (координатор) службы санитарной авиации ______________________________________
(фамилию пишите разборчиво) (Подпись)
_______________
Оборотная сторона ф. № 118/у
Сведения пилота о выполнении заявки
Тип воздушного судна ________________ бортовой № воздушного судна _________________________
Дата
Пункт отправления по фактическому маршруту полета
Пункт прибытия по фактическому маршруту полета
Количество пассажиров
Время
время полета
время на земле
Время стоянки в пунктах посадки
Пройдено километров
вылета
прилета
час
мин
час
мин
час
мин
час
мин
час
мин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Итого:
Пилот Ф.И.О. (при его наличии), подпись (при его наличии) ____________________________ Подпись ______________________
Ф.И.О (при его наличии). и подпись лиц, пользовавшихся воздушным судном):
МБСА:
Пациент:
Сопровождающий:
Cведения о лице, сопровождающем пациента Ф.И.О. (при его наличии) __________________________
Ф.И.О. (при его наличии) (командира воздушного судна) ______________________ Подпись _________
Примечание: уход на запасной, замечание по полету КВС ______________________________________
Список сокращений формы № 118/у "Задание на санитарный полет":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МП
Место печати
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Медицинская документация форма №118-1/ у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Срочно (да/нет)
Оперативная заявка № ____
на "____" ________________ 20___ г.
Заказчик: __________________________________________________________
(наименование организации, министерства, ведомства)
Эксплуатант: _______________________________________________________
(наименование авиакомпании)
Цель полета _________________________________________________________
(транспортировка, операция, консультация, транспортировка донорских органов)
Тип воздушного судна ________________________________________________
Время вылета ________________________________________________________
(дата, время вылета (время Нур-Султана))
Маршрут и загрузка воздушного судна по этапам полета:
Аэропорт
отправления
Аэропорт
прибытия
Загрузка
Количество сотрудников МБСА
Количество пациентов
Количество сопровождающих
Способ транспортировки
(сидя; лежа; на руках; в кувезе)
Информация по получению/отказа оперативной заявки эксплуатантом:
Дата и время получения оперативной заявки
Оперативная заявка принята на исполнение
Оперативная заявка не принята на исполнение.
Причина отказа:
Старший врач смены:
________________________
(подпись, Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
М.П.
Представитель "Эксплуатанта":
________________________
(подпись, Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
М.П.
Информация по отмене оперативной заявки заказчиком:
Время отмены ОЗ
Причина отмены ОЗ
Дополнительная информация по отмене ОЗ
Подпись, Фамилия, имя, отчество (при его наличии)старшего врача смены

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 270-3/е нысанды медициналық құжаттама
АИТВ-инфекциясын жұқтырған жүкті әйелдер мен жүктіліктің аяқталуын, АИТВ жұқтырған анадан туған баланы есепке алу журналы Жолдамалар нәтижесінен келесі жолдардан құралады, бірақ шектелмейді:
1. Жүктінің жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Жүктінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Тұрғылықты мекенжайы
5. АИТВ анықтылғын күні
6. Жүктіліктің анықталған күні
7. Қауіп тобына қатынасы
8. Диагнозы
9. Жүктілік немен аяқталды
10. Нәрестенің ЖСН
11. Нәрестенің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
12. Толық клиникалық диагнозы
13. Профилактикалық емдеу, тамақтандыру
14. Зерттеулер нәтижелері
15. Емделуі
16. Динамикалық бақылаудан шыгару күні
17. АИТВ жұқтырғандар тобына ауыстырылған күні
18. Қайтыс болған күні
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 271/е нысанды медициналық құжаттама
Зертхана қызметкерлерін тексеруді тіркеу Журналы
Басталды " "________ ж.
Аяқталды " "________ ж.
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Қан алу күні
Талдау өткізілген күн
Тест-жүйесінің түрі, сериясы
Нәтиже
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 275/е нысанды медициналық құжаттама
АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы
Мен , __________________________________________________________________________
ТАӘ (болған жағдайда)
ЖСН_________________________________________________________________________
Туған күні ____________________________________________________________________
тұратын мекенжайым
_____________________________________________________________________________
______________________________________________
дәрігердің хабарлағанын өз қолыммен растаймын
_____________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
дәрiгердiң ТАӘ (болған жағдайда)
___________________________________________________________________________________
облыстық (қалалық) ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығының дәрiгерi АИТВ-инфекциясын жұқтырғаным (ЖИТС-пен ауратыным) туралы хабарлағанын жазбаша түрде растаймын.
Қазақстан Республикасының күшiндегi заңдары бойынша АИТВ-инфекциясын таратқаны үшiн жүктелетiн қылмыстық жауапкершiлiк туралы ескертiлдiм.
АИТВ-инфекциясының басқа адамдарға жұғу жолдары туралы, жеке қорғаныш құралдарын пайдалану қажеттілігі туралы, қорғану АИТВ-сырқатымен ауыратыным туралы жыныстық серiктерiме, вена арқылы есірткі қабылдайтын серiктерiме, медициналық жәрдем алуға келгенде медицина қызметкерлерiне хабарлауым мiндеттi екендiгi, маған донор болуға өмiр бойы тыйым салынғаны туралы ескертiлдiм.
Диспансерлiк бақылау және облыстық (қалалық) ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығында медициналық көмек алу тәртiбiмен таныстым.
Мен менің персоналдық деректерімді электрондық ақпараттық ресурстарға енгізуге келісемін ("Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 18.09.2009ж. №193-4 Кодексінің 28-бабы).
Күнi ________________________________
АИТВ инфекциясын жұқтырған адамның қолы _______________
Емдеушi дәрiгердiң қолы ____________
№ 275/е "АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы":
1
АИТВ
Адамның иммундық тапшылық вирусы
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
ЖИТС
Жүре пайда болған иммундық тапшылық синдромы
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Медицинская документация форма № 270-3/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета ВИЧ-инфицированных беременных и исходов беременностей, ребенка, рожденного от ВИЧ-инфицированной матери
1. Индивидуальный идентификационный номер беременной
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной
3. Дата рождения
4. Адрес проживания
5. Дата выявления вируса иммунодефицита человека (ВИЧ)
6. Дата выявления беременности
7. Отношение к группе риска
8. Диагноз
9. Исход беременности
10. Индивидуальный идентификационный номер ребенка
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка
12. Полный клинический диагноз
13. Профилактическое лечение
14. Результаты исследований
15. Лечение
16. Дата снятия с динамического наблюдения
17. Дата перевода в группу ВИЧ-инфицированных
18. Дата смерти
Медицинская документация форма № 271/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации обследования сотрудников лаборатории
Начат " "________ г.
Окончен "___" ______г.
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата забора крови
Дата проведения анализа
Тип тест-системы, серия
Результат
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
Медицинская документация форма № 275/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Лист конфиденциального собеседования с лицом, инфицированным ВИЧ
Я, Ф.И.О. (при его наличии) _______________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
ИИН ___________________________________________________________________
Дата рождения __________________________________________________________
проживающий(ая) по адресу _______________________________________________
________________________________________________________________________
подтверждаю собственноручно, что оповещен(а) врачом
________________________________________________________________________
ФИО врача ______________________________________________________________
________________________________________________________________________
областного (городского) центра по профилактике и борьбе со СПИДом о том, что
являюсь ВИЧ инфицированным.
Уведомлен (а) об уголовной ответственности за распространение ВИЧ-инфекции
по действующему законодательству Республики Казахстан.
Поставлен (а) в известность: о путях передачи ВИЧ-инфекции другим лицам;
о необходимости использования индивидуальных средств защиты; об обязанности
сообщения о своем ВИЧ-заболевании половым партнерам, партнерам
по внутривенному употреблению наркотиков, медицинским работникам
при обращении за медицинской помощью; о пожизненном запрещении мне быть донором.
Ознакомлен (а) с порядком диспансерного наблюдения и получения медицинской
помощи в областном (городском) центре по профилактике и борьбе со СПИД.
Я согласен (а) на внесение моих персональных данных в электронные
информационные ресурсы (ст. 28 Кодекса РК О здоровье народа и системе
здравоохранения от 18.09.2009 N 193-4).
Дата ___________________________________________
Подпись ВИЧ инфицированного лица_______________
Подпись лечащего врача _____________________
Список сокращений формы № 275/у
"Лист конфиденциального собеседования с лицом, инфицированным ВИЧ":
1
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
СПИД
Синдром приобретҰнного иммунного дефицита
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 280/е нысанды медициналық құжаттама
Бракераждық журналы
Басталуы " ______" ________________ 20___ж
Аяқталуы " ______" ________________ 20__ж
Бракераж туралы ақпаратты қабылдауға және жіберуге жауапты қызметкерлердің қолдарының сәйкестендіргіші
Күні
Қызметкердің Т.А.Ә(болған жағдайда)
Қолы
Р/с №
ЖИТС зертханасындағы тіркеу №
Түскен жылы, айы, күні
Материалды алып келген мекеменің атауы
Бракераждау себебі
Қабылданған шаралар
Бракераж туралы ақпарат алған қызметшының аты жөні және қолы(болған жағдайда)
Дәрігер-лаборанттың/сапа жөніндегі менеджердің қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
Журналды қалай электронды түрде жүргізу мүмкін болса, солай дәстүрлі қағаздағы түрінде жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
5-қосымша
Медициналық ұйымдарының құрамындағы зертханалардың медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 201/е нысанды медициналық құжаттама
Жолдама № зертханалық зерттеу қызметтері / консультациялық қызметтер үшін / басқа ауруханаға жатқызу үшін
1. ЖСН / паспорт нөмірі
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туылған күні
4. Жынысы
5. Азаматтығы
6. Тұрғыны
қала
ауыл
7. Тұрғылықты мекенжайы
Жеке телефон нөмірі
8. Диагноз
9. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
10. Кім жолдады Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
11. Жолданған күні
12. Төлем бойынша санат
Эпидемиологиялық жағдайды анықтау үшін зерттеуге жіберілген кезде толтырылатын жолдар:
13 .Жұмыс/ оқу/ балара мекемесінің орыны
14. Лауазымы (тек медицина қызметкерлері мен медициналық жоғары оқу орындарының студенттері үшін)
15. Әлеуметтік санаты
Жолдамаға 1 қосымша парақ
Тек қана зертханалық және диагностикалық зерттеулерге немесе мамандардың кеңесіне жолданғанда толтырылатын арнайы бөлігі:

Медицинская документация форма № 280/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Бракеражный журнал
Начат " ___" _________ 20___ г
Окончен " ___" _______ 20___ г
Идентификатор подписей сотрудников ответственных за прием и передачу информации о бракераже
Дата
Ф.И.О (при его наличии) сотрудника
Подпись
№ п/п
№ регистрационный в лаборатории
Год, месяц, день поступления
Название учреждения, доставившего материал
Причина бракеража
Принятые меры
Ф.И.О (при его наличии) (инициалы) подпись сотрудника ответственного за получение информации о бракераже
Подпись врача-лаборанта/менеджера по качеству
1
2
3
4
5
6
7
8
Возможно ведение журнала как в электронном виде, так и на бумажном носителе.
Приложение 5 к приказу
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
23 ноября 2010 года № 907
Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 24.03.2017 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация лабораторий в составе медицинских организаций
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Медицинская документация форма № 201/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Направление № на лабораторное исследование услуги /на консультационные услуги/ на госпитализацию, перевод в другой стационар
1. ИИН / № паспорта (для иностранцев)
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
5. Гражданство
6. Житель
города
села
7. Адрес проживания область район город улица дом квартира
Номер мобильного телефона
8. Диагноз
9. Наименование направившей МО (из регистра МО)
10. Кем направлен Ф.И.О. (при его наличии) ID
Должность направившего
11. Дата направления
12. Тип возмещения затрат
Заполняется при направлении на исследования для определения эпидемиологического статуса:
13. Место работы/учебы/детского учреждения,
14. Должность (только для медицинских работников и студентов медицинских ВУЗов)
15. Социальное положение
Вкладной лист 1 к направлению
Специальная часть только для формирования направлений на лабораторные услуги
и диагностические исследования или консультация специалиста:

1. Қызмет түрі
2. Бастапқы үлгідегі түрі (егер қажет болған жағдайда)
3. Тексеру (егер қажет болған жағдайда)
первичное
повторное
4. Зерттеп-қарауға тапсырыс (егер қажет болған жағдайда:
жоспарлы
жедел
5. Ескерту
6. Үлгі (егер қажет болған жағдайда)
7. № 4 нысаны бойынша зерттеу коды (егер қажет болған жағдайда)
8. Үлгілерді алу күні, жинау уақыты
9. Үлгілерді зертханаға жолдау уақыты мен күні
Қазақстандық дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы және Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығы толтырады:
1. АҚТҚ-жұқпасының белгілері үшін қан үлгілерін жеке зерттеуге жүгінген кезде пациенттің негізделген келісімін алу қажет:
Мен, __________________________________________________ ____________________ кеңес беруге және тестілеуге және менің жеке мәліметтерімнің электронды ақпараттық ресурстарға қосылуына келісемін (Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 193-4 Денсаулық сақтау жүйесі туралы және адамдардың денсаулығы туралы кодексінің 28-бабы).
Толтырған күні мен уақыты
Қолы
2. Қажеттілігіне байланысты, тізімдік жолдама жазуға болады.
Келесі жолдар жолдамада бағыт сипатын нақтылау үшін оларды іске асыру қажет болғанда ғана толтырылады:
1. Типтеу әдісі (трансфузия кезінде толтырылады)
2. Үлгі алу орны (цитологиялық зерттеулер кезінде толтырылады)
3. Зерттелу көрсеткіштері (микробиологиялық зерттеулер кезінде толтырылады)
4. Патологиялық және гистологиялық зерттеулер қызметтерін таңдау кезінде қолданылады:
4.1 Бөлімше
4.2 Биопсия
4.3 Қауталанбалы биопсия кезінде біріншілікті № және алу уақытын көрсету қажет
4.4 Отаның түрі мен уақыты Код МКБ
4.5 Материалды таңбалау, нысандардың саны
4.6 Клиникалық ақпарат:
Аурудың ұзақтығы, өткізілген ем, ісіктермен – дәл орналасқан жері, өсу қарқыны, мөлшері, құрылымы, қоршаған тіндерге қатынасы, метастаздары, басқа ісік түйіндерінің болуы, арнайы емдеу, лимфа түйіндерін зерттеуде - қан талдамасын жазу, эндометрияның тыртықтары, сүт бездері - соңғы қалыпты етеккірдің басы мен соңы, етеккір қызметінің бұзылуы, қан кетудің басталу күні
5. CD-4, CD-8 үшін қан тестілеу қызметтерінің таңдау кезінде қолданылады:
5.1 Иммуноблоттың номері
5.2 Вирусқа қарсы емнің басталған уақыты
6. Патологиялық материалды туберкулезге бактериологиялық зерттеу кезінде қолданылады:
6.1 Жіктелуі:
6.2 Зерттеуге жіберілу себептері:
6.3 Ем мерзімі (ай)
6.5 Қақырық алынған күні:
6.5 Науқастың типі
6.6 Категориясы
I
IV
Жолдамаға 2 қосымша парақ
Басқа емханаға жатқызу үшін жолдаманы қалыптастыру үшін арнайы бөлім:
Науқас жолданған емхананың атауы (МҰ регистрінен)
Науқастың медициналық картасының №
№ 201/е "Жолдама" нысананың қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
ТҒЗӨО
Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы
5
ҚР
Қазақстан Республикасы
6
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
7
ЭЦҚ
Электронды цифрлық қолы

1. Услуга из справочника.
2. Вид первичной пробы (если необходимо)
3. Обследование (если необходимо)
первичное
повторное
4. Заказ на исследование (если необходимо):
плановое
экстренное
5. Примечание
6. Материал (если необходимо)
7. Код обследования по форме № 4 (если необходимо)
8. Дата взятия образца, время забора (если необходимо)
9. Дата и время отправки образца (если необходимо)
Следующие поля заполняются "Казахским научным центром дерматологии
и инфекционных заболеваний" и "Национальным научным центром
фтизиопульмонологии":
1. При направлении на индивидуальное исследование образцов крови на маркеры
ВИЧ-инфекции, необходимо получить информированное согласие пациента:
Я, ______________________________________ ____________________ согласен(на)
на консультирование и тестирование, и внесение моих персональных данных
в электронные информационные ресурсы (ст. 28 Кодекса РК О здоровье народа
и системе здравоохранения от 18.09.2009 N 193-4).
Дата
Подпись_______________
2. При необходимости формировать посписочное направление.
Следующие поля заполняются только при необходимости их реализации
в направлении для уточнения характера направления
1. Метод типирования (применимо при трансфузии)
2. Место взятия материала (применимо для цитологических исследований)
3. Показания к обследованию (применимо для микробиологических исследований)
4. Применимо при выборе в справочнике услуг патолого-гистологического исследования:
4.1 Отделение
4.2 Биопсия
4.3 При повторной биопсии указать № и дату первичной
4.4 Дата и вид операции код наименование
4.5 Маркировка материала, число объектов
4.6 Клинические данные:
Продолжительность заболевания, проведенное лечение, при опухолях – точная
локализация, темпы роста, размеры, консистенция, отношение к окружающим
тканям, метастазы, наличие других опухолевых узлов, специальное лечение; при
исследовании лимфоузлов - указать анализ крови, соскобов эндометрия, молочных
желез – начало и окончание последней нормальной менструации, характер нарушения
менструальной функции, дата начала кровотечения
5. Применимо при выборе в справочнике услуг на исследование крови на СD- 4, СD-8:
5.1 Номер иммуноблота
5.2 Дата начала противовирусной терапии
6 Применимо при проведении бактериологического исследования
патологического материала на туберкулез:
6.1 Локализация:
6.2 Причина для исследования:
6.3 Срок лечения (месяц)
6.4 Дата сбора патологического материала:
6.5 Тип больного
6.6 Категория
I
IV
Вкладной лист 2 к направлению
Специальная часть только для формирования направления на госпитализацию или перевод в другой стационар:
Название МО, в которую направляется пациент (из регистра МО)
№ медицинской карты пациента
Дата начала лечения
Список сокращений формы № 201/у "Направление":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
НПЦТ
Научно-производственный центр трансфузиологии
5
РК
Республика Казахстан
6
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
7
ЭЦП
Электронная цифровая подпись

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 202/е нысанды медициналық құжаттама
Нәтиже № зертханалық/диагностикалық зерттеу қызметтері / консультациялық қызметтер үшін
1. Нәтижелерді берген зертхананың атауы және байланыс деректері (МҰ регистрінен)
2. ЖСН/паспорт нөмірі
3. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туылған күні
5. Жынысы
6. Азаматтығы
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
10. Кім жолдады Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
11. Лауазымы
12. Лабораторияға үлгіні алу күні мен уақыты
13. Бастапқы үлгідегі жинау уақыты және күні (қажет болған жағдайда)
14. Бастапқы үлгідегі түрі (егер қажет болған жағдайда)
15. Аяқталған зерттеулер тізімі, аяқталу күні мен уақыты, нәтижелері
(сандық нәтижелер үшін, референттік интервалдар және клиникалық шешімдер қабылдаудың мәндері, диагностикалық зерттеулердің сипаттамасы, консультациялардың нәтижесі):
Результат. (қажеті бойынша қосымша жолдар қосылады)
16. Нәтижелерді немесе қорытындыны түсіндіру (қажет болған жағдайда)
17. Пікірлер (үлгілердің сапасына қатысты пікірлер, зерттеу рәсімдерін орындаудағы ауытқулар және т.б.)
18. Зерттеуді жасағандардың Т.А.Ә. (болған жағдайда)
19. Зерттеу туралы есепті қалыптастырудың күні мен уақыты
20. Беттердің жалпы санының бет нөмірі (мысалы, 1, 3, 2, 3 және т.б.)
№ 202/е "Нәтиже" нысананың қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 240/е нысанды медициналық құжаттама
Микробиологиялық зерттеу мен ажыратып алынған культуралардың химиятерапиялық препараттарға сезiмталдығын анықтау нәтижелерi № ________
20__ жылғы "__" __________________________
биоматериал алынған күн
Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) ____________________
Туған күні __________________________________________
Ұйым _________________ бөлiмше ____________
палата _________ учаске ___________________________________
медициналық карта № ______________________
Зерттегенде ______________________________________
қандай материал – көрсетiңiз
Микроорганизмдердiң атауы
Ажыратылды
1
2
Микроорганизмдердiң* сезiмталдығы
Препараттардың
аты, олардың
ЕПҰ-да болуын
есепке ала
отырып
Нық
Нық
емес
Сезiмтал
МИҚ
мкг/мл
Нық
Нық емес
Сезiмтал
Антибиотиктер
Пенициллин
Метициллин
Оксациллин
Диклоксациллин
Ампициллин
Карбенициллин
Эритромици
Олеандомицин
Линкомицин
Ристомицин
Рифамицин
Левомицетин
Тетрациклин
Стрептомицин
Канамицин
Мономицин
Гентамицин
Неомицин
Полимиксин
Цепорин
Цефалоспорин
Микроорганизмдердiң* сезiмталдығы
1
2
Сульфаниламидтер
Сульфадиметоксин
Норсульфазол
Нитрофурандар
Фуразолин
Фурацилин
Фурадонин
Фурагин
Фуразолидон
Перти
Норбактин
Фторхинолондар
Басқалар
Микроорганизм-
дердiң*
сезiмталдығы
Микроорганизмдер ассоциациясы
3
4
МИҚ
мкг/мл
нық
Нық емес
Сезiмтал
МИҚ
мкг/мл
Нық
Нық емес
Сезiмтал
МИҚ мкг/мл
20__ жылғы Қолы ____________________
*Нәтижелердi белгiлеу: дискiлер әдiсiн қолданғанда – "+" белгiсiмен, сұйылту әдісін қолданғанда- минимальды ингибирлеу (тоқтату) концентрациясы (мкг/мл)

Медицинская документация форма № 202/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Результат № на лабораторное/диагностическое исследование / консультационные услуги
1. Наименование и контактные данные лаборатории, выдавшей результаты (из регистра МО)
2. ИИН пациента / № паспорта (для иностранцев)
3. Ф.И.О. (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Гражданство
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания
9. Наименование направившей МО (из регистра МО)
10. Кем направлен Ф.И.О. (при его наличии) ID
11. Должность
12. Дата и время поступления пробы в лабораторию
13. Дата и (при необходимости) время забора первичной пробы
14. Вид первичной пробы, анатомическая локализация места забора (при необходимости)
15. Перечень выполненных исследований, дата и время выполнения, результаты (для количественных результатов – референсные интервалы и значения принятия клинических решений, описание диагностических исследований, результат проведенных консультаций):
Из справочника. Результат. (при необходимости добавить строки)
16. Интерпретация результатов или заключение (при необходимости)
14.1 Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор специалиста
17. Комментарии (замечания по качеству проб, отклонения при выполнении процедур исследований и т.п.)
18. Ф.И.О. (при его наличии) лиц, выполнивших исследование Ф.И.О. (при его наличии) ID
19. Дата и время формирования отчета о результатах исследований
20.* Номер страницы из общего числа страниц (например, 1 из 3, 2 из 3 и т.п.)
Список сокращений формы № 202/у "Результат":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или другой уникальный признак, позволяющий отличать его от других))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Медицинская документация форма № 240/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Результат микробиологического исследования и определения чувствительности выделенных культур к химиотерапевтическим препаратам
20__ года "__" __________________________
дата взятия биоматериала
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________
Дата рождения ____________________________________________
Организация _________________ отделение ___________________
палата _________ участок ___________________________________
медицинская карта № _______________________________________
При исследовании _________________________ (указать материал)
Наименование микроорганизмов
Выделены
1
2
Чувствительность* микроорганизмов
Наименование препаратов с учетом их наличия в ЛПУ
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
Антибиотики
Пенициллин
Метициллин
Оксациллин
Диклоксациллин
Ампициллин
Карбенициллин
Эритромици
Олеандомицин
Линкомицин
Ристомицин
Рифамицин
Левомицетин
Тетрациклин
Стрептомицин
Канамицин
Мономицин
Гентамицин
Неомицин
Полимиксин
Цепорин
Цефалоспорин
Чувствительность* микроорганизмов
1
2
Сульфаниламиды
Сульфадиметоксин
Норсульфазол
Нитрофураны
Фуразолин
Фурацилин
Фурадонин
Фурагин
Фуразолидон
Перти
Норбактин
Фторхинолоны
Прочие
продолжение таблицы
Чувствительность* микроорганизмов
Ассоциация микроорганизмов
3
4
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
20__ года Подпись ____________________
*Результат отметить: при использовании метода дисков- знаком "+", при использовании метода разведений - указанием минимальной ингибирующей концентрации МИК (мкг/мл )

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 240-10/е нысанды медициналық құжаттама
Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің есептік нысаны
1. Күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Өтеу түрі
7. Бөлімшенің идентификаторы (МҰ құрылымында зертханаға қолдануға болады)
8. Амбулаториядағы немесе стационардағы медициналық картасының нөмірі (МҰ құрылымында зертханаға қолдануға болады)

Медицинская документация форма № 240-10/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Форма учета лабораторных и диагностических исследований
1. Дата и время
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Категория по оплате
7. Идентификатор отделения (применимо при лаборатории в структуре МО)
8. Номер медицинской карты амбулаторного или стационарного пациента (применимо при лаборатории в структуре МО)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 250-1/е нысанды медициналық құжаттама
Алғашқы сынамалар қозғалысының журналы _______________________________________________________________________________________________ (талдаулардың аты)
20 ___ жылғы "____"______________ басталды 20_____ жылғы "____"______аяқталды
Биоматериалды қабылдауға және тапсыруға жауапты қызметкерлердың қолының сәйкестендіргіші
Күні
Қызметкердің Тегі.Аты.Әкесінің аты (болған жағдайда)
Қолы
Артқы жақ
МО атауы
Күні
Биосынаманың қозғалысы
Нақтытапсырылған биоматериал саны
Б/Х
МНО
гормон
HbA1c
Гепатиты В,С
такролимус
циклоспорин
ПЦР
Қан тобы/ а-ти
микрореакция
Кестенің жалғасы
Биосынаманың қозғалысы
Сәйкессіздік
Нақтытапсырылған биоматериал саны
Тапсырды
қабылдады
КЖТ
НЖТ
Кал, қырынды
Тазалық деңгейі
Онкоцит-гия
тегі
Время
қҚолы
Время
қҚолы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 250-2/е нысанды медициналық құжаттама
Сәйкессіздіктерді және қабылданған түзету шараларын есепке алу журналы __________________________________________________________________________________________ (талдаулардың аты)
20 ___ жылғы "____"______________ басталды 20_____ жылғы "____"______аяқталды
Журнал сәйкессіздіктерді тіркеу мен жазуға арналған
Журналдың толтырылуына жауапты қызметкерлердың қолының сәйкестендіргіш
Күні
Қызметкердің Тегі.Аты.Әкесінің (болған жағдайда)
Қолы
Артқы жақ
Сәйкессіздікті анықтау күні
Сәйкессіздік
Сәйкессіздікті жою бойынша тез арадағы әрекеттер
Қабылданған түзету шаралары
Қабылданған шаралардың тиімділігін бағалау және нәтижесі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 250-3/е нысанды медициналық құжаттама
Дабылды – сыни шамаларды анықтау және жіберу журналы ________________________________________________________________________________________________ (талдаулардың аты)
20 ___ жылғы "____"______________ басталды 20_____ жылғы "____"______аяқталды
Журналдың толтырылуына жауапты қызметкерлердың қолының сәйкестендіргіші
Күні
Қызметкердің Т.А.Ә(болған жағдайда)
Қолы
Артқы жақ/Обратная сторона
Р.с. №
Күні
Пациенттің Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (инициалдары)
сәйкестендіру номері
Жолдаған мед. ұйым
Дабылды -сыни мәні /
Дабылды-сыни мәндерді анықтау уақыты
Дабылды-сыни мәндерді тапсыру уақыты
Ақпаратты берген қызметкердің қолы
Хабарламаны қабылдаған қызметкердің Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) аты-жөні ,қолы (телефонмен жіберу кезінде Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда, инициалдары, телефон нөмірі) /

Медицинская документация форма № 250-1/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Журнал движения первичной пробы
_________________________________________________________________________
_______________________________________________________ (название анализов)
Начат 20 ___ года "____"______________ окончен 20_____ года "____"______
Идентификатор подписей сотрудников ответственных за прием и передачу биоматериала
Дата
Фамилия.Имя.Отчество (при его наличии) сотрудника
подпись
обратная сторона
название
МО
дата
движение биопробы
Нақтытапсырылған биоматериал саны (количество фактически сданного биоматериала )
Б
/
Х
М
Н
О
гормон
HbA1c
Гепатиты В,С
такролимус
циклоспорин
П
Ц
Р
гр крови, а/ти
микрореакция
О
А
К
О
А
М
кал, соскоб
Степ чистоты
Онкоцитология
Продолжение таблицы
движение биопробы
несоответствия
Тапсырды (сдал )
қабылдады(принял )
фамилия
уақыты
подпись
Время/
подпись
Медицинская документация форма № 250-2/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Журнал учета несоответствий и принятых корректирующих мер
__________________________________________________________________________
(название анализов)
Начат 20 ___ года "____"______________ окончен 20_____ года "____"____________
Идентификатор подписей сотрудников ответственных за ведение журнала
Дата
Фамилия. Имя. Отчество (при его наличии) сотрудника
подпись
Артқы жақ/Обратная сторона
Дата обнаружения несоответствия
Несоответствие
Незамедлительные действия по устранению несоответствия
Принятые корректирующие меры
Оценка и результат эффективности принятых мер
Медицинская документация форма № 250-3/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Журнал выявления и передачи тревожно – критических величин
____________________________________________________________________________
(название анализов)
Начат 20 ___ года "____"______________ окончен 20_____ года "____"_______________
Идентификатор подписей сотрудников ответственных за ведение журнала
Дата
Фамилия. Имя. Отчество (при его наличии) сотрудника
подпись
Обратная сторона
№ п/п
дата
Фамилия, имя, отчество(при его наличии)
(инициалы) пациента
номер идентификации
Направившая организация
Тревожно-критическое значение
Время выявления тревожно критического значения
Время передачи тревожно-критического значения
Подпись сотрудника передавшего информацию
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) инициалы,подпись сотрудника принявшего информацию( при передачи по телефону

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 253/е нысанды медициналық құжаттама
Микробиологиялық зеттеулердің Жұмыс журналы
_____________________________________________________________________________
20__ жылғы "__"_______ басталды 20__ жылғы "__"______ аяқталды
_____________________________________________________________________________
"Тіркеу нөмірі" атты 3-бағанда тіркеу журналындағы талдаулар нөмірі көшіріп жазылады. Талдау бар кезеңде бір нөмірмен жүргізіледі.
"Ортаның атауы және өсу сипаттамасы" атты 8-бағанда зерттелуші материал себілген тығыз қоректік ортаның атын және күдікті колониялардың бар- жоғын көрсетеді. Әр орта үшін жеке горизонталды жол пайдаланылады.
"Ұқсастыру тесттері" атты 11-18-бағандар микроорганизмдердің биологиялық қасиеттерін (ферменттік белсенділік, антигендік құрылымы, уыттылығы және т.б.) сипаттау ұшін қолданылады.
Углеводтардың ажырауын келесі белгілермен белгілеу ұсынылады: ҚГ – қышқыл мен газ пайда болуы; Қ – газсыз, қышқыл ғана пайда болуы; - - ажыраудың болмауы.
Басқа заттарға қатысты ферменттік белсенділігі, сонымен қатар индол мен күкіртсутегі және т.б пайда болуын (+) реакция оң; (-) реакция теріс белгілерімен белгілеген жөн.
"Зерттеу нәтижесі" атты 20 бағанда ажыратып алынған микроорганизмдер мен жаппай тарауын көрсетіңіз.
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
________________________________________
Материалды жинау әдістері мен зертханалық зерттеулер келесі нормативтік техникалық құжаттамаларға (НТҚ атап өтіңіз) сәйкес жүргізіледі.:
1.______________________________________________________________________
2.______________________________________________________________________
3.______________________________________________________________________
4.______________________________________________________________________
5.______________________________________________________________________
6.______________________________________________________________________
7.______________________________________________________________________
8.______________________________________________________________________
9.______________________________________________________________________
10._____________________________________________________________________
Күні
Р/с №
Тіркеу
Тексерілушінің туған күні Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Тексерілушінің жұмыс орны, мекенжайы
Стационар, бөлімше, контингент
Ортаның атауы және өсу сиппатамасы
1
2
3
4
5
6
7
8
№ 253/е н. Артқы беті
Зерттелетін колониялар саны
Микроскопия
Сәйкестендіру тесттері
Серотиптеу
Зерттеу нәтижесі
Зерттеу аяқталған күн. Зерттеу жүрізген адамның қолы
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Медицинская документация форма № 253/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Рабочий журнал микробиологических исследований
Начат 20 ___ года "____"______________
Окончен 20_____ года "____"__________
Дата
№ п/п
№ регистрационный
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения обследуемого
Индивидуальный идентификационный номер
Место работы, домашний адрес обследуемого
Стационар, отделение, контингент
Наименование среды и характер роста
1
2
3
4
5
6
7
8
Количество изучаемых колоний
Микроскопия
Тесты идентификации
Серотипирование
Результат исследования
Дата окончания исследования. Подпись лица, проводившего исследование
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1. В графу 3 "Регистрационный номер" переписываются номера анализов регистрационного журнала. Анализ ведут на всех этапах под одним номером.
2. В графе 7 "Наименование среды и характер роста" отмечают название плотных питательных сред, на которые производят посев исследуемого материала, а также наличие или отсутствие подозрительных колоний. Для каждой среды используют отдельную горизонтальную строку.
3. Графы 11-18 "Тесты идентификации" служат для характеристики биологических свойств микроорганизмов (ферментативная активность, антигенная структура, токсигенность и др.).
4. Расщепление углеводов рекомендуется отмечать следующими знаками: КГ – при образовании кислоты и газа; К – при образовании кислоты без газообразования; -- расщепление отсутствует. 5. Ферментативную активность в отношении других веществ, а также образование индола и сероводорода и т.д. целесообразно отмечать знаками: (+) – реакция положительная; (-) – реакция отрицательная.
6. В графе 20 "Результат исследования" указать вид выделенных микроорганизмов и массивность обсеменения.
Методы сбора материала и лабораторные исследования проводятся в соответствии со следующей нормативно-технической документацией (НТД перечислить):
1.______________________________________________________________________
2.______________________________________________________________________
3.______________________________________________________________________
4.______________________________________________________________________
5.______________________________________________________________________
6.______________________________________________________________________
7.______________________________________________________________________
8.______________________________________________________________________
9.______________________________________________________________________
10._____________________________________________________________________

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 253-2/е нысанды медициналық құжаттама
Ауа сынамаларына микробиологиялық зерттеуді жүргізуді тіркеу Журналы
20 ___ жылғы "_____" _______________ басталды 20 ___ жылғы "_____" ____________аяқталды
1. Сапаны бақылау бөлімшесінде немесе өнімнің сапасын бақылау жүктелген адамдар жүргізеді.
2. Журнал беттері нөмірленуі, тігілуі, мөрмен және ұйым басшысының қолымен бекітілуі тиіс
Сынамаларды алу күні, уақыты
Тіркеу нөмірі
Сынаманы алған ұйым, және әдісі
Сынамалар нөмірі
Қорек орталарның атауы
Экспозициясы, жылдамдығы
Жіберілген ауаның көлемі
Колониялардың жалпы саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Мыналар зерттеледі:
Зерттеу нәтижелері
Басқа микроорганизмдер
Зерттеу аяқталған күні. Зерттеу жүргізген адамның қолы, Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Стафилококктар
Басқа микроорганизмдер

Медицинская документация форма № 253-2/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации микробиологических исследований проб воздуха
Начат 20 ___ года "____"______________ окончен 20_____ года "____"______
Дата, время отбора проб
Регистрационный номер
Организация, место и метод отбора
Номера проб
Наименование питательных сред
Экспозиция, скорость
Объем пропущенного воздуха
Общее число колоний
1
2
3
4
5
6
7
8
Исследование на:
Результаты исследования
Другие микроорганизмы
Дата окончания исследования. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись лица, проводившего исследование.
Стафилококки
Другие микроорганизмы

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 258/е нысанды медициналық құжаттама
Стерильдікке зерттеудің Жұмыс журналы
басталды аяқталды
Үлгiлердi iрiктеу мен оларды зертханалық зерттеу келесi нормативтiк техникалық құжаттарға (НТҚ) сәйкес жүргiзiледi:
1. ______________________________________________________________________________________

Медицинская документация форма № 258/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
РАБОЧИЙ ЖУРНАЛ исследований на стерильность
Начат 20 ___ года "____"______________ окончен 20_____ года "____"______
Методы отбора образцов и их лабораторные исследования проводятся в соответствии
со следующей нормативно-технической документацией (НТД перечислить)
1. _______________________________________________________________________

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 259/е нысанды медициналық құжаттама
Серологиялық зерттеулерді тіркеу журналы
20__жылғы "__" ___________басталды 20__ жылғы "__"______________аяқталды
__________________________________________________________________________________
____________________________________________________________
зерттеудің атын жазыңыз
Үлгілерді iрiктеп алу әдістері, материал жинау және зертханалық зерттеулер келесі нормативтік техникалық құжаттамаларға (атап өтіңіз) сәйкес жүргізіледі.
1.__________________________________________________________________
2.__________________________________________________________________
3.__________________________________________________________________
4.__________________________________________________________________
5.__________________________________________________________________
6.__________________________________________________________________
Күні
Тіркеу нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты, (болған жағдайда)
медициналық карта №
ЖСН
Ұйым, бөлімше, палата
Зерттеулер нәтижелері
Результаты исследований
МРП үшін кардиолипиндік антиген
РСК үшін кардиолипиндік антиген
Трепонемдік антиген
Сандық титр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Зерттеулер нәтижелері
Результаты исследований
Зерттеу аяқталған
күн
Зерттеу жүргізген адамның қолы

Медицинская документация форма № 259/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Журнал регистрации серологических исследований
Начат 20 ___ года "____"_________ окончен 20_____ года "____"______
__________________________________________________________________________
вписать название исследований
Методы отбора образцов, сбора материала и их лабораторные исследования
проводятся в соответствии со следующей нормативно-технической документацией
(перечислить))
1.________________________________________________________________________
2.________________________________________________________________________
3.________________________________________________________________________
4.________________________________________________________________________
5.________________________________________________________________________
Дата
Регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
медицинская карта №
Индивидуальный идентификационный номер
Организация, отделение,
палата
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Результаты исследований
Дата окончания исследования Идентификатор лица, проводившего исследование
кардиолипиновый антиген для МРП
кардиолипиновый алнтиген для РСК
трепонемный
антиген
Количественный титр

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 263/е нысанды медициналық құжаттама
Кіріс бақылау актісі
__________________________________________________________________________
_________________
(зерттеу жүргізген зертхананың атауы)
№ _______________________________________________________________________
Материалдың зертханаға түскен күні __________________________________________
1. Өнім үлгісінің атауы ______________________________________________________
_________________________________________________________________________
2. Өндіруші (өндіруші мемлекет, өндіруші зауыт)
________________________________________________________________________
_____________________________________________
3. Серия нөмірі ____________________________________________________________
4. Көзбен шолу жағдайы ____________________________________________________
__________________________________________________________________________
5. Зерттеу нәтижелері
Сынақты жасау күні
Зерттеудің атауы
Нәтижесі
1
2
3
Кіріс бақылау актісін тапсырды______________ ________________ (күні) (тегі мен қолы) Қабылдады _____________ _______________ (күні) (тегі мен қолы)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 283/е нысанды медициналық құжаттама
Үлгілерді зерттеу үшін қабылдау-өткізу Актісі
Күні 20____жылғы "_____" __________
Біз, төменде қол қойғандар Т.А.Ә. (болған жағдайда)(болған жағдайда), лауазымы
(_______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(зертхананың атауы)) берілгені туралы актіледік______________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Үлгінің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
__________________ ___________________________ Қолы Т.А.Ә.
(болған жағдайда)(болған жағдайда)
_________________ ___________________________ Қолы Т.А.Ә.
(болған жағдайда)(болған жағдайда)

Медицинская документация форма № 263/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Акт входного контроля
__________________________________________________________________________
(наименование лаборатории, проводившей исследования)
№ _____________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Дата поступления материала в лабораторию) ________________________________________
1. Наименование образца продукции) ______________________________________________
_______________________________________________________________________________
2. Производитель, страна происхождения, завод изготовитель) _________________________
_______________________________________________________________________________
3. Номер серии _________________________________________________________________
4. Визуальное состояние _________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
5. Результаты исследования
Дата постановки опыта
Наименование исследования
Результат
1
2
3
Акт входного контроля сдал дата
Фамилия и подпись
Получил (дата)
Фамилия и подпись
Медицинская документация форма № 283/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Акт приҰма–передачи образцов для исследования
Дата 20____ года "_____" __________
Мы, нижеподписавшиеся, Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
(далее – Ф.И.О. (при его наличии))), должность
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
наименование лаборатории _________________________________________________
составили настоящий акт в том, что специалистами входного контроля передано в
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Наименование образца
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
__________________ _____________________________________________________________
Подпись Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии)
__________________ _____________________________________________________________
Подпись Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 № ТБ-17/е нысанды медициналық құжаттама
Зерттеулерді есепке алу зертханалық журналы (туберкулезге қарсы зертханалар үшін)
Науқастың ТАӘ (болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Бөлімше
Жынысы
Мекенжайы
Науқастың түрі
Категориясы
Е
Ә
Жаңа тіркелген
Бұрын емделген
Кестенің жалғасы
Зерттеудің мақсаты
Емдеу айы
Материал
Материал алынған күн
Материал түскен күн
Диагностика
химиотерапия
Микроскопия нәтижесі
БАКТЕК себінді
Себінді күні
Л-Й нәтижесінің күні
Л-Й нәтижесі
I бөлігі
II бөлігі
Себінді күні
Себінді нәтижесі
Нәтижесі
Қанды агар
Л-Й1
Л-Й2
Л-Й1
Л-Й2
*
**
Кестенің жалғасы
Идентификация нәтижесі
Дәрілік сезімталдылыққа тест
1 қатар
қойылған
Нәтижесі
БАКТЕ Л-Й
H
R
S
E
Z
*
**
Кестенің жалғасы
Препараттарға сезімталдығының тесті
Молекулярлы-генетикалық зерттеу
2-қатар
MTB DR plus
другой___
Қойылған күні
Нәтижесінің күні
Бактек /Л-Й
Km
Cm
Am
Lfx
Mfx 0,25
Mfx 1,0
Pto/Eto
Басқа
Басқа
Басқа
культура
H
*
**
Кестенің жалғасы
Молекулярлы-генетикалық зерттеу
Зертханашының идентификаторы
Ескертпе
MTB DR plus
другой___
MTB DRsl
другой_____
Xpert
R
Теріс/ Отр
FQ
Km, Am, Cm
Km, Cm, Vio
Km, Am, Cm, Vio
Km
Теріс
Басқа/
Қою күні
MБТ +/ RIF
Теріс
Қате код
Біріншілікті нәтиже*
қайталау**
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № ТБ 18/е нысанды медициналық құжаттама
ТМБ дәріге сезімталдығын тестілеу нәтижелерінің зертханалық журналы сол жағы
Р/с №
Культура №
Себінді жасалған күні
ТАӘ (болған жағдайда)
Туған күні мен жылы
Ұйым (бөлімше)
Мате-
риал
Зерттеу мақсаты
ТҚП ДСТ қойылған күн
Қорытынды оқылған күн
Бақылау
Диагностика
оң жағы
Бақылау
ТМБ идентификациясы
1 қатардағы ТҚП
ТҚП ДСТ қойылған күн
Қорытынды оқылған күн
Оң
Теріс
H
R
S
Z
E
2 қатардағы ТҚП
Жауапты зертхана қызметкерінің аты, тегі, әкесінің аты
Ескертпелер
Km
Am
Cm
Lfx
Ofx
PtoEto
PAS
Cs
Mfx
Басқалар
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 402/е нысанды медициналық құжаттама
Қан қызметі ұйымдарының медициналық есеп құжаттамасы
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Донорлық функцияны жүзеге асыру туралы жұмыс орны бойынша ұсыну үшін донорға анықтама нысаны
1. Анықтама нөмірі

Медицинская документация форма ТБ 17/у утверждена приказом и. о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Лабораторный регистрационный журнал (для лабораторий противотуберкулезных организаций)
ФИО пациента
ИИН
Дата рождения
Отделение
Пол
Адрес
Тип больного
Категория
Новый случай
Ранее леченные
Продолжение таблицы
Цель исследования
Месяц лечении
Материал
Дата взятия материала
Дата получения материала
Диагностика
химиотерапия
Продолжение таблицы
Результаты микроскопии
БАКТЕК посев
Дата посева
Дата результата Л-Й
Результат Л-Й
I порция
II порция
Дата посева
Дата результата
Результат
Кровяной агар
Л-Й1
Л-Й2
Л-Й1
Л-Й2
*
**
Продолжение таблицы
Результаты идентификации
Тест лекарственной чувствительности
1 ряд
Постановки
Дата результата
БАКТЕ Л-Й
H
R
S
E
Z
*
**
Продолжение таблицы
тест на лекарственную чувствительность
2-й ряд
Дата постановки
Дата результата
Бактек /Л-Й
Km
Cm
Am
Lfx
Mfx 0,25
Mfx 1,0
Pto/Eto
другое
другое
другое
*
**
Продолжение таблицы
Молекулярно- генетические исследования
MTB DR plus
другой___
MTB DRsl
другой_____
культура
H
R
Отр
FQ
Km, Am, Cm
Km, Cm, Vio
Km, Am, Cm, Vio
Низкие концентрации Km
Отр
другое
Продолжение таблицы
Молекулярно- генетические исследования
Идентификатор лаборанта
Примечание
Xpert
дата постановки
MБТ +/ RIF
Отр
Ошибка код
первичный результат*
пересев**
Медицинская документация форма № ТБ 18/у Утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан 23 ноября 2010 года № 907
Лабораторный журнал результата теста на лекарственную чувствительность МБТ
№ п/п
№ культуры
Дата посева
ФИО
Дата и год рождения
Организация (отделение)
Материал
Цель исследования
Дата постановки ТЛЧ на ППР
Дата чтения результата
Диагностика
Контроль
Контроль
Идентификация МБТ
ПТП 1 ряда
Дата постановки ТЛЧ на ПВР
Дата чтения результата
Положительно
Отрицательно
H
R
S
Z
E
ПТП 2 ряда
Фамилия, имя, ответственного лабработника
Примечания
Km
Am
Cm
Lfx
Ofx
PtoEto
PAS
Cs
Mfx
другие
Приложение 6 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Медицинская учетная документация организации службы крови
Сноска. Медицинская учетная документация в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Медицинская документация форма № 402/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Справка донору для предъявления по месту работы об осуществлении донорской функции
1. Номер справки

2. Донордың аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Донорлық функцияны жүзеге асыру күні
3.1. донация кезінде өтеусіз немесе ақылы негізде орындалуы көрсетіледі
3.2. тексеруден өту кезінде қан қызметі ұйымында болу уақыты көрсетіледі
5. Анықтаманы берген адамның сәйкестендіргіші
6. Анықтаманы берген ұйымның мөрі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 405/е нысанды медициналық құжаттама
Биохимиялық және иммуногематологиялық зерттеулер тізімдемесінің нысаны
1. Донация күні
2. донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. ** Биохимиялық зерттеу нәтижелері (АЛТ)
5. ** Иммуногематологиялық зерттеу нәтижелері (АВО бойынша қан тобы, резус тиістілігі, Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип (бар болса), Келл антигені, тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер)
6. Тізімдемені толтырған тұлғаның сәйкестендіргіші
7. Зерттеу күні
8. Зерттеуді орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 405-2/е нысанды медициналық құжаттама
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулар үлгілерін бастапқы зерттеу нәтижелерін растау ведомосының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні, айы, жылы
5. Үлгі жеткізілген бөлімше
6. Донация күні
7. Түпкілікті нәтижені алу күні
8. ИХЛА / ИФТ зерттеу нәтижелерін түсіндіру (АИТВ-1,2, HBV HCV, мерез)
9. Әрекет алгоритмі
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші
11. Тізімдемені алу күні мен уақыты
12. Бөлім меңгерушісінің сәйкестендіргіші
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі, аты, әкесінің аты донор болған)
4. Үлгі жеткізілген бөлімше
5. Контингент коды
6.** Пулдың ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК)
7.** Үлгі ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК), ІБҮ циклі (ішкі бақылау үлгісі)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 406/е нысанды медициналық құжаттама
Қан және оның компоненттері донорының медициналық картасының нысаны

2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Дата осуществления донорской функции:
3.1. при донации, указывается выполнение на безвозмездной или платной основе;
3.2. при прохождении обследования, указываются часы пребывания в организации службы крови
5. Идентификатор лица, выдавшего справку
6. Печать организации, выдавшей справку
Медицинская документация форма № 405/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость биохимических и иммуногематологических исследований
1. Дата донации
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
4. **Результаты биохимического исследования аланинаминотрансфераза (АЛТ)
5. **Результаты иммуногематологического исследования (группа крови по АВО, резус принадлежность, фенотип по антигенам системы Резус (при наличии), антиген Келл, нерегулярные антиэритроцитарные антитела)
6. Идентификатор лица, заполнившего ведомость
7. Дата исследования
8. Идентификатор врача, выполнившего исследование
Медицинская документация форма № 405-2/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость подтверждения результатов первичного исследования образцов сывороток на трансфузионные инфекции
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Дата, месяц, год рождения
5. Отделение, откуда доставлен образец
6. Дата донации
7. Дата получения окончательного результата
8. Интерпретация результатов Иммуноферментный (ИФА) и Иммунохемилюминесцентный (ИХЛА) анализов, исследований (вируса иммунодефицита человека (ВИЧ), вирус гепатита В (ВГВ), вирус гепатита С (ВГС), сифилис)
9. Алгоритм действий
10. Идентификатор ответственного лица
11. Дата и время получения ведомости
12. Идентификатор заведующего отделением
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлен образец
5. Код контингента
6.**Результаты исследования полимеразной цепной реакции (ПЦР) пула ( дата, результат (ВИЧ, ВГС, ВГВ) цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
7. **Результаты исследования ПЦР образца ( дата, результат (ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ)цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
Медицинская документация форма № 406/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Медицинская карта донора крови и ее компонентов

1. Паспорттық бөлім:
1.1. донордың паспорттық деректері (ЖСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса); туған күні; жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі, берілген күні, кім берді)
1.2. мамандық
1.3. байланыс деректері (тіркелген және тұратын мекен-жайы; телефоны (жұмыс, үй, ұялы және қосымша (бар болса)
1.4. деректерді енгізген қызметкердің сәйкестендіргіші
2. Ерекше белгілер:
2.1. фенотиптеу/генотиптеу нәтижелері (АВО,Rh-Hr, HLA), антиэритроциттік антиденелердің титрі, сондай-ақ нәтижені анықтау күні және зерттеуді орындаған қызметкердің сәйкестендіргіші.)**
2.2. донорларға қабылдау күні/есептен шығару күні
2.3. жазбаны орындаған қызметкердің сәйкестендіргіші
3. * Орындалған донациялар туралы есеп:
3.1. донация күні
3.2. донордың санаты (бастапқы, қайталама)
3.3. донация орны (стационарлық, көшпелі)
3.4 донация мотивациясы (ақылы / өтеусіз / өтеусіз мақсатты)
3.5. барлық қан донациясы (доза/мл), плазма (доза/мл.), лейкоциттер (доза/ жасушалар саны), тромбоциттер (доза/ жасушалар саны), сүйек кемігі (мл.) орындалды
4. Донорларға қабылдау кезіндегі бастапқы деректер:
4.1. өмірдің қысқаша анамнезі, тұқым қуалаушылық, бастан өткерген аурулар (соның ішінде қан мен оның компоненттерінің трансфузия алдындағы операциялар мен олардың ескіруі), егу/ вакцинациялау және олардың ескіруі
4.2. деректерді енгізген қызметкердің сәйкестендіргіші
5. * Донорды жеткізу алдында ағымдағы объективті тексеру нәтижелері, донор сауалнамасын бағалау және донацияға жіберу туралы қорытынды:
5.1. зерттеу күні
5.2.** сауалнама мен тексерудің объективті деректері (шағымдардың болуы, склер, тері жабындары, ауыздың шырышты қуысы, артериялық қысымның көрсеткіштері (мм, ауыз. пульс жиілігі ( минутына соққы), пульс сипаты, тірек-қимыл аппаратының, іш қуысы мүшелерінің, перифериялық лимфа түйіндерінің қысқаша жағдайы, жүрек және өкпе аускультациясының нәтижелері)
5.3. донор сауалнамасын бағалау нәтижесі
5.4. донацияға жіберу туралы шешім
5.5. қан мен оның компоненттерін донациялауға жіберу:
5.5.1. ** донация түрі (қан тапсыру/ плазма (цита) ферез/ миелоэксфузия)
5.5.2. қанның және (немесе) оның компоненттерінің эксфузиясының жоспарланған саны
5.6. донацияға рұқсатты орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші
6. * Қан мен оның компоненттерін донациялау туралы есеп:
6.1. іс жүзінде дайындалған қан, плазма, қан жасушалары, сүйек кемігі**
6.2. донордың донациядан кейінгі жай - күйі туралы белгі
6.3. қан мен оның компоненттерін алуды орындаған маманның сәйкестендіргіші
7. * Донордың қанын донациялау алдында зертханалық зерттеу нәтижелері мұрағаты*

1. Паспортная часть:
1.1. паспортные данные донора (индивидуальный идентификационный номер, фамилия, имя, отчество (при его наличии); дата рождения; номер документа, удостоверяющего личность, дата его выдачи, кем выдан)
1.2. профессия
1.3. контактные данные (адреса прописки и проживания; телефоны (рабочий, домашний, сотовый и дополнительный (при наличии))
1.4. идентификатор сотрудника, внесшего данные
2. Особые отметки:
2.1. результаты фенотипирования/генотипирования (АВО, Rh-Hr,HLA)), титр антиэритроцитарных антител, а также дата установления результата и идентификатор сотрудника, выполнившего исследование)**
2.2. дата зачисления в доноры/дата снятия с учета
2.3. идентификатор сотрудника, выполнившего запись
3. *Отчет о выполненных донациях:
3.1. дата донации
3.2. категория донора (первичный, повторный)
3.3. место донации (стационарная, выездная)
3.4 мотивация донации (платная/безвозмездная/ безвозмездная целевая)
3.5. всего выполнено донаций крови (доз/мл), плазмы (доз/мл.), лейкоцитов (доз/ количество клеток), тромбоцитов(доз/ количество клеток), костного мозга (мл.)
4. Первичные данные на момент зачисления в доноры:
4.1. краткий анамнез жизни, наследственность, перенесенные заболевания (в том числе операции и их давность, предшествовавшие трансфузии крови и ее компонентов), прививки/ вакцинации и их давность
4.2. идентификатор сотрудника, внесшего данные
5. *Результаты текущего объективного обследования донора перед донацией, оценки анкеты донора и заключение о допуске к донации:
5.1. дата обследования
5.2.**объективные данные опроса и осмотра (наличие жалоб, состояние и окраска склер, кожных покровов, слизистых полости рта, показатели артериального давления (мм рт. ст.), частоты пульса (ударов в минуту), характер пульса, кратко состояние опорно-двигательного аппарата, органов брюшной полости, периферических лимфатических узлов, результаты аускультации сердца и легких)
5.3. результат оценки анкеты донора
5.4. решение о допуске к донации
5.5. направление на донацию крови и ее компонентов
5.5.1. **вид донации (кроводача/ плазма (цита) ферез/ миелоэксфузия)
5.5.2. запланированное количество эксфузии крови и (или) ее компонентов
5.6. идентификатор врача, выполнившего допуск к донации
6. *Отчет о донации крови и ее компонентов:
6.1. фактически заготовлено крови, плазмы, клеток крови, костного мозга**
6.2. отметка о состоянии донора после донации
6.3. идентификатор специалиста, выполнившего забор крови и ее компонентов
7. *Архив результатов лабораторных исследований крови донора перед донацией*

7.1. ** жалпы талдау
7.2. ** биохимиялық зерттеулер
7.4. ** иммуногематологиялық зерттеулер
7.5. зертханалық зерттеуді орындаған маманның сәйкестендіргіші
8. * Донациядан кейін қан үлгілерін зертханалық зерттеу нәтижелері мұрағаты:
8.1. ** инфекция маркерлерінің скринингі (серологиялық зерттеу, ПТР зерттеу)
8.2. ** иммуногематологиялық зерттеу
8.3. зертханалық зерттеуді орындаған маманның сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 410/е нысанды медициналық құжаттама
Қан мен оның компоненттерінің донорлығына қатысу үшін өтініш берген адамдарды есепке алу нысаны
1. Есепті кезеңдегі барлық өтініштер.
2. Донацияға дейінгі кезеңде бөлінген:
2.1. бірыңғай донорлық ақпараттық орталықтың деректері бойынша (қан мен оның компоненттерінің донорлығына абсолюттік қарсы көрсетілімдердің болуы, донация арасындағы ең аз аралықты сақтау);
2.2. медициналық куәландыру кезінде (соматикалық аурудың болуы; трансмиссивті ауруларды жұқтырудың ықтимал қаупі туралы қосымша мәліметтер белгілеу; бастапқы зертханалық тексеру нәтижелерінің сәйкес келмеуі);
2.3. өздігінен бас тарту;
2.4. басқа себептер.
3. Донорлардың санатына (бастапқы, қайталанған), уәждемеге (өтеусіз, оның ішінде мақсатты және ақылы), түріне (қан, плазма, қан жасушалары) байланысты барлық донациялар орындалды.
4. Жалпы есепті басып шығару күні, уақыты
5. Жалпы есепті шығарған маманның идентификаторы.
Ескерту:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 410-4/е нысанды медициналық құжаттама
HLA-зерттеулер нәтижелерін қабылдау, тіркеу және беру журналының нысаны
1. Қан үлгісін қабылдау күні;
2. Үлгі келіп түскен медициналық ұйымның атауы;
3. Қан үлгісін зерттеудің мақсаты;
4. Қан үлгісі алынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса);
5. Туған күні, айы, жылы;
6. Диагнозы (қысқаша);
7. ** Зертханалық зерттеудің атауы;
8. Зертханалық ақаудың себебі;
9. Зертханалық зерттеу нәтижелері;
10.Зерттеуді орындаған жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші;
11. Талдау нәтижесін беру күні;
12. Талдау нәтижелерін берген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 411/е нысанды медициналық құжаттама
Жаңа алынған қанды және донорлық қан компоненттерін аферез әдісімен дайындауды есепке алу журналының нысаны
1. Дайындау күні;
2. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.);

7.1. ** общий анализ
7.2. ** биохимические исследования
7.4. ** иммуногематологические исследования
7.5. идентификатор специалиста, выполнившего лабораторное исследование
8. *Архив результатов лабораторных исследований образцов крови после донации:
8.1. **скрининг маркеров инфекций (серологического исследования, ПЦР исследования)
8.2. **иммуногематологическое исследование
8.3. идентификатор специалиста, выполнившего лабораторное исследование
Медицинская документация форма № 410/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета лиц, обратившихся для участия в донорстве крови и ее компонентов
1. Всего обращений за отчетный период
2. Отведено на этапе до донации:
2.1. по данным единого донорского информационного центра (наличие абсолютных противопоказаний к донорству крови и ее компонентов, не соблюдение минимального интервала между донациями);
2.2. врачом при медицинском освидетельствовании (наличия соматического заболевания; установление дополнительных сведений о возможных рисках заражения трансмиссивными заболеваниями; несоответствие результатов первичного лабораторного обследования);
2.3. самоотвод;
2.4. другие причины.
3. Всего выполнено донаций, в зависимости от категорий доноров (первичный, повторный), от мотивации (безвозмездная, из них целевая и платная), от вида (крови, плазмы, клеток крови).
4. Дата, время распечатки общего отчета
5. Идентификатор специалиста, распечатавшего общий отчет
Медицинская документация форма № 410-4/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов HLA-исследований
1. Дата приема образца крови
2. Наименование медицинской организации откуда поступил образец
3. Цель исследования образца крови
4. Фамилия, имя, отчество (при наличии) лица, от которого забран образец крови
5. Дата, месяц, год рождения
6. Диагноз (кратко)
7. **Наименование лабораторного исследования
8. Причина лабораторного брака
9. Результаты лабораторного исследования
10. Идентификатор ответственного лица, выполнившего исследование
11. Дата выдачи результата анализа
12. Идентификатор ответственного лица, выдавшего результаты анализов
Медицинская документация форма № 411/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета заготовки цельной крови и компонентов донорской крови методом афереза
1. Дата заготовки
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) донации

3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) ;
4. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
5. Консерванттың атауы мен көлемі (мл) ;
6.** Жаңа алынған қан / қан компоненттерінің дозаларын дайындауды есепке алу мл. және дозаларда, әрбір өнім атауы бойынша (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, қанның басқа жасушалары) дайындалатын өнім номенклатурасына сәйкес, консервантсыз (мл.), консервантпен (мл.), зертханалық зерттеуге (мл.);
7. Бактериологиялық зерттеуге қан/компоненттен сынама алу туралы белгі (мл.), (болған жағдайда);
8. Өндірістік ақаудың болуы туралы белгі (гемоконтейнердің ақауы, қол жеткізілмеген қан/компонент көлемі, сәтсіз венепункция, басқалар), (бар болған жағдайда);
9. Дайындалған доза берілетін бөлімшенің атауы;
10. Эксфузияға (бар болған жағдайда) байланысты донорда қолайсыз реакция симптомдарын тіркеу, донорға көрсетілген медициналық көмектің көлемі, (қысқаша);
11. Эксфузияны орындаған маманның сәйкестендіргіші;
12. Дайындаманы орындаған бригада құрамы.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 411-1/е нысанды медициналық құжаттама
Уақытша сақтау кезеңінде қан компоненттерінің қозғалысын есепке алу журналының нысаны
1. Дайындау күні
2. Қанның / компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т. б.);
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
5.** Дайындаудан алынған қан компоненттерінің санын есепке алу мл. және дозаларда, шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, басқа қан жасушалары) жүзеге асырылады;
6. Шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, басқа да қан жасушалары) бойынша доза жеке берілетін бөлімшенің атауы;
7. Берілген күні;
8. Беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 413/е нысанды медициналық құжаттама
Донорлық қан компоненттерін өндіруді есепке алу журналының нысаны
1. Компонентті өндіру күні;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т. б.);
3. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
4.** Консервантпен тұрақтандырылған жаңа алынған қаннан алынған қан компоненттерін өндіруді есепке алу құрамында эритроциттер бар, плазмалық компоненттер және қанның басқа да жасушалары бойынша жеке шығарылатын өнім номенклатурасына сәйкес мл. және дозаларда жүзеге асырылады.

3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
5. Наименование и объем консерванта (мл)
6.** Учет заготовки доз цельной крови / компонентов крови осуществляется в мл. и дозах, отдельно по каждому наименованию продуктов (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой заготавливаемой продукции, с указанием объемов без консерванта (мл), с консервантом (мл.), на лабораторное исследование (мл.)
7. Отметка об отборе из дозы крови/компонента пробы на бактериологическое исследование (мл.) (при наличии)
8. Отметка о наличии производственного брака (дефект гемоконтейнера, не достигнутый заданный объем крови/компонента, неудачная венепункция, другое) (при наличии)
9. Наименование отделения, куда передается заготовленная доза
10. Регистрация симптомов неблагоприятной реакции у донора, связанной с эксфузией (при наличии), объем медицинской помощи, оказанной донору (кратко)
11. Идентификатор специалиста, выполнившего эксфузию
12. Состав бригады, выполнявшей заготовку
Медицинская документация форма № 411-1/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета движения компонентов крови на этапе временного хранения
1. Дата заготовки
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) крови / компонента
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
5.**Учет количества компонентов крови, полученных из заготовки осуществляется в мл. и дозах, отдельно по каждому наименованию (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
6. Наименование отделения, куда выдается доза отдельно по каждому наименованию (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
7. Дата выдачи
8. Идентификатор специалиста, выполнившего выдачу
Медицинская документация форма № 413/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета производства компонентов донорской крови
1. Дата производства компонента
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) компонента
3. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
4.**Учет производства компонентов крови, полученных из крови цельной, стабилизированной консервантом, осуществляется в мл. и дозах, в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, отдельно по эритроцитсодержащим, плазменным компонентам и другим клеткам крови

5. Өндірістік ақауларды есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес компоненттердің жекелеген түрлері бойынша жүзеге асырылады, бұл ретте мл. көлемі/мөлшері және дозалары мен ақау себебі көрсетіледі.
6. Өнім берілетін бөлімшенің атауы;
7. Өндірісті жүзеге асырған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 417/е нысанды медициналық құжаттама
Трансфузиялық ортаға өтінімдерді есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Өтінімнің келіп түскен уақыты;
3. Өтінімнің түрі (шұғыл, жоспарлы) және орындалу уақыты (қажет болған жағдайда);
4. Өтінімнің мақсаты (мекенжай, резервтерді толықтыру) ;
5. Өтініш беруші МҰ атауы;
6. Өтініш беруші дәрігердің тегі, аты-жөні;
7. Пациент туралы деректер (пациенттің тегі, аты-жөні, жасы, диагнозы (қысқаша), (атаулы өтінім кезінде толтырылады);
8.** Өтініш (өнім атауы, АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі, саны (доза/мл.);
9. ** Жіберілді (өнім атауы, АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі, саны (доза/мл.);
10. Мәлімделген өнімді жөнелту уақыты;
11. Өтінімді қабылдауды және өнімді беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 418/е нысанды медициналық құжаттама
Өндіріс кезеңінде жарамсыздығы бойынша қанды және оның компоненттерін есептен шығаруды есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.);
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Дайындау күні;
5. Зертханалық тестілеу күні;
6. ** Шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес компоненттің атауы (эритроциттер, плазма, басқа қан жасушалары);
7. Есептен шығару себебі;
8. Есептен шығару актісінің нөмірі;
9. Есептен шығару күні;
10. Есептен шығаруды орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 419/е нысанды медициналық құжаттама
Плазманың карантиндеуін есепке алу журналының нысаны
1. Тоңазытқыш/сөре нөмірі;
2. Карантинге қойылған күні;
3. Донордың сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.);
4. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
5. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
6. ** Плазманы есепке алу контейнерлердің атауы, көлемі (л) және саны бойынша жүзеге асырылады;
7. Карантиндеудің аяқталу күні;
8. Қайта тексеру күні;
9. Донорды қайта тексеру нәтижелері және оларды орындау күні (АИТВ, НСV, HBsAg, мерез, ПТР);

5. Учет производственного брака, осуществляется по отдельным видам компонентов, в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, при этом указывается объем/количество в мл. и дозах и причина брака
6. Наименование отделения, куда передается продукция
7. Идентификатор специалиста, осуществившего производство
Медицинская документация форма № 417/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета заявок на трансфузионные среды
1. Дата
2. Время поступления заявки
3. Тип заявки (экстренная, плановая) и время исполнения (при необходимости)
4. Цель заявки (адресная, пополнение резервов)
5. Наименование МО -заявителя
6. Фамилия, инициалы врача- заявителя
7. Данные о пациенте (фамилия, инициалы, возраст, диагноз (кратко) пациента) (заполняется при адресной заявке)
8. **Заявлено (наименование продукции, группа крови по системе АВО, резус принадлежность, количество (доз/мл)
9. **Отпущено (наименование продукции, группа крови по системе АВО, резус принадлежность, количество (доз/мл)
10. Время отправления заявленной продукции
11. Идентификатор(ы) специалиста(ов), выполнившего(их) прием заявки и выдачу продукции
Медицинская документация форма № 418/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета списания крови и ее компонентов по непригодности на этапе производства
1. Дата
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) компонента
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Дата заготовки
5. Дата лабораторного тестирования
6. **Наименование компонента (эритроциты, плазма, другие клетки крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
7. Причина списания
8. Номер акта списания
9. Дата списания
10. Идентификатор специалиста, выполнившего списание
Медицинская документация форма № 419/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета карантинизации плазмы
1. Номер холодильника/полки
2. Дата закладки на карантинизацию
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) донора
4. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
5. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
6. **Учет плазмы осуществляется по наименованию, объему (л) и количеству контейнеров
7. Дата окончания карантинизации
8. Дата повторного обследования
9. Результаты повторного обследования донора и дата их выполнения (ВИЧ, НСV, HBsAg, сифилис, ПЦР)

10. Берілді (күні, саны (доза /л);
11. Өнім берілген бөлімшенің атауы;
12. Беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 420/е нысанды медициналық құжаттама
Карантиндеудегі плазма қозғалысы ведомосының нысаны
1. Күні /кезеңі;
2.** Өнімнің атауы (есепке алу АВО жүйесі бойынша топтық тиістілігіне сәйкес жүзеге асырылады, шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес жеке әрбір атауы бойынша);
3.** Өткен кезеңге (доза/л) қалдық (күні, айы, жылы) ;
4.** Ағымдағы кезеңде кіріс (доза/л);
5.** Ағымдағы кезеңде сақтауда барлығы (доза/л);
6.** Ағымдағы кезеңдегі шығыс (доза/л);
7.** Ағымдағы кезеңдегі қалдық (доза/л);
8. Есепті орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 421/е нысанды медициналық құжаттама
Трансфузиялық ортаға ақылы және тегін негізде өтінім нысаны
1. Трансфузиялық ортаның атауы;
2. АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі;
3. Саны;
4. Орындау мерзімі;
5. Тапсырыс берген және тапсырыс қабылдаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 422/е нысанды медициналық құжаттама
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды беруді есепке алу журналының нысаны
1. Өнімнің берілген күні;
2. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі (Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип деректер болған жағдайда көрсетіледі);
3. Дайындау күні (өндірісі);
4. Жарамдылық мерзімі;
5. Берілген өнімнің саны (дозада/мл. қан компоненттері үшін);
6. Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нөмірі;
7. Өнім берілетін медициналық ұйымның атауы;
8. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 423/е нысанды медициналық құжаттама
Өнім беруді бөлу бойынша қанның, оның компоненттерінің, препараттардың және қан алмастырғыштардың қозғалысын есепке алу ведомосының нысаны
1.** Өнімнің атауы (қан компоненттерін есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі (Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип деректер болған кезде көрсетіледі).

10. Выдано (дата, количество (доз/л)
11. Наименование отделения, куда выдана продукция
12. Идентификатор специалиста, выполнившего выдачу
Медицинская документация форма № 420/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость движения плазмы, находящейся на карантинизации
1. Дата/период
2.** Наименование продукции (учет осуществляется соответственно групповой принадлежности по системе АВО, отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции)
3.**Остаток (доз/л) на истекший период (день, месяц, год)
4.**Приход (доз/л) в текущем периоде
5.**Всего на хранении (доз/л) в текущем периоде
6.**Расход (доз/л) в текущем периоде
7.**Остаток (доз/л) в текущем периоде
8. Идентификатор специалиста, выполнившего учет
Медицинская документация форма № 421/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Заявка на трансфузионные среды на платной и бесплатной основе
1. Наименование трансфузионной среды
2. Группа крови по системе АВО, резус-принадлежность
3. Количество
4. Срок исполнения
5. Идентификаторы ответственных лиц, сделавшего заказ и принявшего заказ
Медицинская документация форма № 422/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета выдачи компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
1. Дата выдачи продукции
2. **Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности (фенотип по антигенам системы Резус указывается при наличии данных)
3. Дата заготовки (производства)
4. Срок годности
5. Количество выданной продукции (для компонентов крови в дозах/мл.)
6. Номер накладной на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
7. Наименование медицинской организации куда выдается продукция
8. Идентификатор отпустившего продукцию
Медицинская документация форма № 423/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость учета движения крови, ее компонентов, препаратов и кровезаменителей по отделению выдачи продукции
1.**Наименование продукта (учет компонентов крови осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности (фенотип по антигенам системы Резус указывается при наличии данных))

2. Өлшем бірлігі;
3. Кезең басындағы қалдық;
4. Кіріс- барлығы алынды, оның ішінде қай көзден алынды;
5. Шығыс- барлығы берілді, оның ішінде қайда (медициналық ұйымның/бөлімнің/басқаның атауы) өнім қайда беріледі;
6. Барлығы есептен шығарылды, оның ішінде себеп бойынша (себебін көрсету);
7. Кезең соңындағы қалдық;
8. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 424/е нысанды медициналық құжаттама
Қан компоненттерін есептен шығару актісінің нысаны
1. Актінің нөмірі;
2. Жасау күні;
3. Есептен шығару жөніндегі комиссияның құрамы;
4. Донация коды;
5. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
6. Қан тобы, резус тиістілігі;
7. Қан компонентінің атауы;
8. Саны (мл.);
9. Дайындау күні;
10. Есептен шығару себебі;
11. Мөлшер мен көлемде компоненттердің атаулары бойынша барлығы (мл.)
12. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425/е нысанды медициналық құжаттама
Зертханалық зерттеулер үшін келіп түскен қан үлгілерін тіркеу журналының нысаны
1. Үлгілердің келіп түскен күні;
2. Үлгілерді зертханаға жеткізу уақыты;
3. Сәйкестендіру нөмірлері _ _ дейін;
4. Кодтар бойынша үлгілер саны;
5. Контингент коды;
6. Үлгілер жеткізілген бөлімше;
7. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425-1/е нысанды медициналық құжаттама
Донацияға дейін бастапқы зертханалық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
1. Зерттеу күні;
2. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
3. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.);
4.** Иммуногематологиялық зерттеудің нәтижесі (АВ0 жүйесі бойынша қан тобы, резус-тиістілігі, келл-антиген);
5.** Жалпы клиникалық тексеру нәтижесі (гемоглобин г/л, эритроциттер 1 х 1012/л, гематокрит %, 1х 109 л лейкоциттер, 1х109 л тромбоциттер), лейкоформула, СОЭ мл/сағ.);
6.** Биохимиялық зерттеу нәтижесі (АЛТ, қан ұю уақыты (мин);
7. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425-3/е нысанды медициналық құжаттама
Қанды консультациялық иммуногематологиялық зерттеулерді қабылдауды, тіркеуді және нәтижелерін беруді есепке алу журналының нысаны
1. Үлгіні жіберген ӘБ/бөлімшенің атауы;
2. Үлгінің келіп түскен күні мен уақыты;

2. Единица измерения
3. Остаток на начало периода
4. Приход -всего получено, в том числе из какого источника
5. Расход – всего выдано, в том числе куда (наименование медицинской организации/отдела/другое) куда выдается продукция
6. Списано всего, в том числе по причине (указать причину)
7. Остаток на конец периода
8. Идентификатор отпустившего продукцию
Медицинская документация форма № 424/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Акт списания компонентов крови
1. Номер акта
2. Дата составления
3. Состав комиссии по списанию
4. Код донации
5. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
6. Группа крови, резус принадлежность
7. Наименование компонента крови
8. Количество (мл)
9. Дата заготовки
10. Причина списания
11. Всего по наименованиям компонентов в дозах и объеме (мл.)
12. Идентификатор(ы) ответственного(ых) лица
Медицинская документация форма № 425/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма регистрации образцов крови, поступивших для лабораторных исследований
1. Дата поступления образцов
2. Время доставки образцов в лабораторию
3. Идентификационные номера с _ по _
4. Количество образцов по кодам
5. Код контингента
6. Отделение, откуда доставлены образцы
7. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 425-1/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость результатов первичных лабораторных исследований до донации
1. Дата исследования
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) донации
4.**Результат иммуногематологического исследования (группа крови по системе АВ0, резус- принадлежность, Келл – антиген)
5.**Результат общеклинического обследования (гемоглобин г/л, эритроциты 1 х 1012/л, гематокрит %, лейкоциты 1х 109/л, тромбоциты 1х109/л), лейкоформула, СОЭ мл/час)
6.**Результат биохимического исследования (АЛТ, время свертывания крови (мин))
7. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 425-3/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов консультативных иммуногематологических исследований крови
1. Наименование МО/отделения, направившего образец
2. Дата и время поступления образца

3. Қан үлгісі алынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) ;
4. Жасы;
5. Диагнозы (қысқаша);
6. Алғашқы зерттеуді жүргізу күні (егер жүргізілген болса);
7. Алғашқы иммуногематологиялық зерттеудің нәтижелері (АГО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі);
8. Алғашқы зерттеу жүргізген адамның сәйкестендіргіші және оның байланыс деректері (телефон, электрондық пошта мекенжайы, басқалар);
9. Зертханалық ақаудың себебі;
10. ** Зертханалық зерттеудің атауы (АГО жүйесінде қан тобы топтарына реакция, резус, фенотип, автоматты және (немесе) алло-реттелмеген анти-эритроциттер, антиденелерді скрининг және (немесе) сәйкестендіру, анти-эритроциттерге қарсы антиденелердің сыныбы, глобулинге қарсы тест);
11. Зертханалық зерттеу нәтижелері;
12.Зерттеуді орындаған жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші;
13. Талдау нәтижесін беру күні;
14. Талдау нәтижелерін берген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425-4/е нысанды медициналық құжаттама
Стандартты (консервіленген) эритроциттерді дайындауды есепке алу журналының нысаны
1. Сериясы;
2. Дайындалған күні;
3. Қан компонентінің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.); 4. Қайдан алынды;
5. ** АВ0 жүйесі бойынша қан тобы;
6. ** Фенотип;
7. ** Агглютинабельділік;
8. ** Титр антиген А, В;
9. Қан компонентінің көлемі мл. (жалпы, пайдаланылған, қалдық);
10. Консервант (сериясы, көлемі мл.);
11. Стандартты эритроциттер (көлемі, жарамдылық мерзімі);
12. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425-6/е нысанды медициналық құжаттама
Донорлық қанның жеке іріктеулерін тіркеу журналының нысаны
1. Жолдау күні;
2. Ұйымның атауы;
3. Туған күні;
4. Жіберуші ұйымнан реципиенттің қан үлгісін иммуногематологиялық зерттеу нәтижесі;
5.** Мамандандырылған зертханада реципиенттің қан үлгісін иммуногематологиялық зерттеу нәтижесі (АВ0 бойынша қан тобы, фенотип, басқа антигендер, толық тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер/ерекшелігі, толық емес және тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер, ерекшелігі, С3 комплементінің компоненті, оның ішінде зерттеу әдісі, нәтижесі);
6. Донорлық компонент туралы ақпарат (донация коды, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы, резус жүйесінің фенотипі);
7.** Реципиент пен донор қанының жеке үйлесімділігін зерттеу (толық антиэритроцитарлық антиденелер бойынша, толық емес антиэритроцитарлық антиденелер бойынша, оның ішінде зерттеу әдісі, нәтиже);

3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, от которого забран образец крови
4. Возраст
5. Диагноз (кратко)
6. Дата проведения первого исследования (если проводилось)
7. Результаты первого иммуногематологического исследования (группа крови по системе АВО, резус принадлежность) (если проводилось)
8. Идентификатор лица, проводившего первое исследование и его контактные данные (телефон, адрес электронной почты, другое)
9. Причина лабораторного брака
10. **Наименование лабораторного исследования (исследование группы крови по системе АВО перекрестной реакцией, резус принадлежности, фенотипа, скрининг и (или) идентификация ауто и (или) алло нерегулярных антиэритроцитарные антител , субкласса нерегулярных антиэритроцитарных антител, антиглобулинновый тест)
11. Результаты лабораторного исследования
12. Идентификатор ответственного лица, выполнившего исследование
13. Дата выдачи результата анализа
14. Идентификатор ответственного лица, выдавшего результаты анализов
Медицинская документация форма № 425-4/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета изготовления стандартных (консервированных) эритроцитов
1. Серия
2. Дата изготовления
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) компонента крови
4. Откуда получено
5. **Группа крови по системе АВ0
6. **Фенотип
7. **Агглютинабельность
8. **Титр антигенов А,В
9. Объем компонента крови в мл. (общий, использованный, остаток)
10. Консервант (серия, объем в мл.)
11. Стандартные эритроциты (объем, срок годности)
12. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 425-6/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма регистрации индивидуальных подборов донорской крови
1. Дата направления
2. Наименование организации
3. Дата рождения
4. Результат иммуногематологического исследования образца крови реципиента из направляющей организации
5. **Результат иммуногематологического исследования образца крови реципиента в специализированной лаборатории (группа крови по АВ0, фенотип, другие антигены, полные нерегулярные антиэритроцитарные антитела/специфичность, неполные нерегулярные антиэритроцитарные антитела, специфичность, компонент комплемента С3, в том числе метод исследования, результат)
6. Информация о донорском компоненте (код донации, группа крови по системе АВ0, фенотип системы резус)
7. **Исследование индивидуальной совместимости крови реципиента и донора (по полным антиэритроцитарным антителам, по неполным антиэритроцитарным антителам, в том числе метод исследования, результат)

8. Қорытынды;
9. Трансфузиялық ортаның атауы;
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 425-8/е нысанды медициналық құжаттама
Донацияға дейінгі биохимиялық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
1. Зерттеу күні;
2. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
3. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т.б.);
4.** Жалпы ақуыз, ақуыз фракциялары г/л АЛТ * бірлік /л.
5. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 433-1/е нысанды медициналық құжаттама
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулардың бастапқы-позитивті үлгілерін қайта зерттеуді есепке алу журналының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Үлгілер жеткізілген бөлімше;
5.**Бірінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
6.** Екінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
7.** Үшінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
8. Соңғы нәтиже;
9. Бірінші, екінші және үшінші реакцияны орындаған, сондай-ақ түпкілікті нәтижені қабылдаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 433-3/е нысанды медициналық құжаттама
Гемотрансмиссиялық инфекцияларға ПТР оң нәтижелері бар донорларды есепке алу журналының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Үлгі қайдан жеткізілген бөлімше;
5. Контингент коды;
6.** Пулдың ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК);
7.** Үлгі ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК);
8. Зерттеуді орындаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 433-6/е нысанды медициналық құжаттама
Донор қанын зертханалық тестілеу нәтижелері туралы есеп нысаны
1. Донация коды:
2. ЖСН:
3.Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Туған күні, айы, жылы;
5. Бастапқы сынаманың түрі/сапасы;
6. Сынама алу күні/уақыты;
7. Сынамалардың зертханаға келіп түскен күні / уақыты;

8. Заключение
9. Наименование трансфузионной среды)
10. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 425-8/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость результатов биохимических исследований до донации
1. Дата исследования
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) донации
4. ** Общий белок, белковые фракции г/л АЛТ*ед/л
5. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 433-1/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета повторных исследований первично-позитивных образцов сывороток на трансфузионные инфекции
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлены образцы
5. **Первая реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
6. **Вторая реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
7. **Третья реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
8. Окончательный результат
9. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших первую, вторую и третью реакцию, а также принявших окончательный результат
Медицинская документация форма № 433-3/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета доноров с положительными результатами ПЦР на гемотрансмиссивные инфекции
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлен образец
5. Код контингента
6. **Результаты исследования ПЦР пула ( дата, результат (РНК ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ)цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
7. **Результаты исследования ПЦР образца ( дата, результат (РНК ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ)цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
8. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших исследования
Медицинская документация форма № 433-6/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма отчета о результатах лабораторного тестирования крови донора
1. Код донации
2. ИИН
3.Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Число, месяц, год рождения
5. Тип/качество первичной пробы
6. Дата/время забора пробы
7. Дата/время поступления проб в лабораторию

8. ** Зертханалық зерттеулердің нәтижелері әрбір зертханалық көрсеткіш үшін белгіленген референттік көрсеткіштерді, нәтижені алу күні мен уақытын, сондай-ақ зертханалық зерттеуді орындаған қызметкердің сәйкестендіргішін көрсете отырып жүргізіледі.
9. Жалпы есепті басып шығару күні, уақыты;
10. Жалпы есепті шығарған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 433-7/е нысанды медициналық құжаттама
АИТВ- нің маркерлеріне ИФА (ИХЛА) оң сарысулардың мониторингі журналының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Туған күні;
5. Үлгі жеткізілген бөлімше;
6. Контингент коды;
7.** I-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже) ;
8.**2-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже) ;
9.**3-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже) ;
10. Ауыстырудың соңғы нәтижесі;
11. ЖИТС орталығына сынама жіберілген күні;
12. ЖИТС орталығындағы жолдаманың нөмірі;
13. ЖИТС орталығының нәтижесі (күні, зертханалық нөмірі (ИФТ, АҚ) нәтиже);
14. Зерттеудің соңғы нәтижесі;
15. Зерттеуді орындаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 436/е нысанды медициналық құжаттама
Қан компоненттерінің сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Қан компонентінің атауы;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі;
3. Дайындау күні;
4. Бақылау жүргізу күні;
5. **Бақылау нәтижелері (көлемі (мл), макробағалау, гемоглобин/г/доза гематокрит, сақтау соңындағы гемолиз %, 1х1012/л эритроциттер, 1х109/л лейкоциттер, 1х109/л тромбоциттер, гранулоциттер, отырғызылатын сұйықтықтағы ақуыз мөлшері г/доза, рН, шайырлығы, қорытынды);
6. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 436-1/е нысанды медициналық құжаттама
Қызметкердің қолы мен донорлардың шынтақ бүгілген терілерін өңдеу тиімділігінің бактериологиялық зерттеу нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Тіркеу нөмірі;
3. Бөлімшесі;
4. Шайынды алу орны (қол, бүгілген шынтақ);
5. Қолды және шынтақты бүгуді өңдеу үшін пайдаланылған құрал;
6. Өңдеу жүргізген қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты

8. **Результаты лабораторных исследований предоставляются с указанием референсных показателей, установленных для каждого лабораторного показателя, даты и времени получения результата, а также идентификатора сотрудника, выполнившего лабораторное исследование.
9. Дата, время распечатки общего отчета
10. Идентификатор специалиста, распечатавшего общий отчет
Медицинская документация форма № 433-7/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета мониторинга положительных сывороток в ИФА (ИХЛА) на маркеры к ВИЧ
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Отделение, откуда доставлен образец
6. Код контингента
7. **I – реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
8. **2 – реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
9. **3– реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
10. Окончательный результат перестановок
11. Дата отправки пробы в центр СПИД
12. Номер направления в центре СПИД
13. Результат Центра СПИД (дата, лабораторный номер (ИФА, ИБ)) результат)
14. Окончательный результат исследования
15. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших исследования
Медицинская документация форма № 436/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета результатов контроля качества компонентов крови
1. Наименование компонента крови
2. Идентификационный номер компонента
3. Дата заготовки
4. Дата проведения контроля
5. **Результаты контроля (объем (мл), макрооценка, гемоглобин/г/доза гематокрит, гемолиз в конце хранения %, эритроциты 1х1012/л, лейкоциты 1х109/л, тромбоциты 1х109/л, гранулоциты, количество белка в надосадочной жидкости г/доза, рН, осмолярность, заключение)
6. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 436-1/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета результатов бактериологических исследований эффективности обработки рук персонала и кожи локтевых сгибов доноров
1. Дата
2. Регистрационный номер
3. Отделение
4. Место взятия смыва (руки, локтевой сгиб)
5. Средство, использованное для обработки рук и локтевых сгибов
6. Фамилия, имя, отчество сотрудника, проводившего обработку

7. ** Зерттеу әдісі;
8. Егу күні, қоректік орта;
9. Зерттеу нәтижесі;
10. Зерттеудің аяқталу күні;
11. Зерттеу жүргізген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 436-2/е нысанды медициналық құжаттама
БМП мен криопреципитаттың сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Қан компонентінің атауы;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі;
3. АВО жүйесі бойынша қан тобы;
4. Дайындау күні;
5. Өндіріс күні;
6. Көлемі (мл.);
7. Бақылау жүргізу күні;
8.** Мұздатуға дейінгі зерттеудің нәтижелері, сақтаудың бірінші айының соңында ( көрсеткіштер-факторVIII,%, фибриноген г/л, фактор VIII %);
9. Қорытынды;
10. Зерттеу жүргізген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің осы бұйрығымен бекітілген № 447/е нысанды медициналық құжаттама
Өндіріс кезеңдерінде гемоөнімнің орнын ауыстыруға арналған жүкқұжаттың нысаны
1. Донация коды;
2. Өнім коды;
3. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады);
4. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
5. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
6. Резус жүйесі бойынша фенотип (бар болса);
6. Дайындау күні;
7. Саны (доза/мл.);
8. Беру кезінде өнімді макро бағалау;
9. Жіберілген өнімінің сәйкестендіргіші;
10. Қабылдау кезінде өнімді макро бағалау;
11. Өнімді қабылдайтын сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің осы бұйрығымен бекітілген № 448/е нысанды медициналық құжаттама
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нысаны
1. Жүкқұжаттың нөмірі;
2. Берілген күні;
3. Беру уақыты;
4. Алушы ұйымының атауы;
5. Жіберуші ұйымның атауы;
6. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, тромбоциттер үшін қосымша жасушалар саны, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі, Резус жүйесі бойынша фенотип (бар болса), дайындау күні, жарамдылық мерзімі көрсетіледі.
7. Берілген өнім саны (доза/мл.);
8. Беру кезінде өнімді макро бағалау;
9. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің осы бұйрығымен бекітілген № 449/е нысанды медициналық құжаттама
Өнімді беру бөлімшесінде қан компоненттерін есептен шығару журналының нысаны

7. **Метод исследования
8. Дата посева, питательная среда
9. Результат исследования
10. Дата окончания исследования
11. Идентификатор ответственного лица проводившего исследование
Медицинская документация форма № 436-2/у утверждена исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма учета результатов контроля качества СЗП и криопреципитата
1. Наименование компонента крови
2. Идентификационный номер компонента
3. Группа крови по системе АВО
4. Дата заготовки
5. Дата производства
6. Объем (мл)
7. Дата проведения контроля
8. **Результаты исследования до заморозки, в конце первого месяца хранения ( показатели - факторVIII, %, фибриноген г/л, фактор VIII %)
9. Заключение
10. Идентификатор ответственного лица проводившего исследование
Медицинская документация форма № 447/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Накладная на перемещение гемопродукции на этапах производства
1. Код донации
2. Код продукции
3. ** Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции)
4. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
5. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
6. Фенотип по системе Резус (при наличии)
6. Дата заготовки
7. Количество (доз/мл.)
8. Макрооценка продукции при выдаче
9. Идентификатор отпустившего продукцию
10. Макрооценка продукции при приеме
11. Идентификатор принимающего продукцию
Медицинская документация форма № 448/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Накладная на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
1. Номер накладной
2. Дата выдачи
3. Время выдачи
4. Наименование организации получателя
5. Наименование организации отправителя
6. **Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, для тромбоцитов дополнительно указывается количество клеток, группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность, фенотип по системе Резус (при наличии), дата заготовки, срок годности
7. Количество выданной продукции (доз/мл.)
8. Макрооценка продукции при выдаче
9. Идентификатор отпустившего продукцию
Медицинская документация форма № 449/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Форма списания компонентов крови в отделении выдачи продукции

1. Есептен шығару күні;
2. Қан компонентінің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды және т. б.)
3.** Атауы (қан компоненттерін есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша, АВ0 жүйесі және резус тиістілігі бойынша қан тобы бойынша жеке жүзеге асырылады.
4. Дозадағы көлемі/л.
5. Дайындау күні;
6. Жарамдылық мерзімі;
7. Есептен шығару себебі;
8. Есептен шығару актісінің нөмірі;
9. Есептен шығарылған қан компоненті жіберілетін бөлімшенің/ұйымның атауы;
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің осы бұйрығымен бекітілген № 450/е нысанды медициналық құжаттама
Гемотрансмиссивті инфекциялар маркерлеріне зерттеу ведомосының нысаны
1. Қан үлгісін зертханаға жеткізу күні, уақыты;
2. түтіктің сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Донордың жынысы;
5. Донордың туған күні, айы, жылы;
6. Донацияның сәйкестендіру коды;
7. Контингент коды;
8. Сынама алу күні мен уақыты;
9. Үлгі алынған бөлімшенің атауы;
10. ** Зертханалық зерттеу нәтижелері (ИХЛА HIV 1.2, ИХЛА HBsAg, ИХЛА а-HCV, ИХЛА мерез, ПТР (HIV1 .2, HBV, HCV) ;
11. Тізімді толтыру күні;
12. Тізімдемені толтырған тұлғаның сәйкестендіргіші;
13. Зерттеу күні;
14. Зерттеуді орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін
атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына
7-қосымша
Денсаулық сақтау ұйымдарының есеп медициналық құжаттамасының формалардың тізімі және оларды сақтау мерзімдері
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Стационарда қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Р/с №
Форманың атауы
Форманың нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1.
Стационарлық науқастың медициналық картасы
003/е
Электрондық форматта
25 жыл
2.
Патологоанатомиялық зерттеухаттамасы (картасы)
004/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
3.
Қанның, оның компоненттері мен препараттарының және диагностикалық стандарттардың қабылдануы мен таратылуын есепке алу есеп нысаны
005/е
Электрондық форматта
5 жыл
4.
Ретроплацентарлық қанды жинауды есепке алу журналы
006/е
Электрондық форматта
5 жыл
5.
Науқастар мен стационардың төсек қорының қозғалыстарын есепке алу парағы
007/е
Электрондық форматта
1 жыл
6.
Қанның компоненттері мен препараттарын есепке алу нысаны
009/е
Электрондық форматта
5 жыл
7.
Қан және оның компоненттері реципиенттерін есепке алуды есеп нысаны

1. Дата списания
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код и др.) компонента крови
3. **Наименование (учет компонентов крови осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности
4. Объем в дозах/л.
5. Дата заготовки
6. Срок годности
7. Причина списания
8. Номер акта списания
9. Наименование отделения/организации куда направляется списанный компонент крови
10. Идентификатор ответственного лица
Медицинская документация форма № 450/у утверждена приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
Ведомость исследования на маркеры гемотрансмиссивных инфекций
1. Дата, время доставки образца крови в лабораторию
2. Идентификационный номер пробирки
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
4. Пол донора
5. Дата, месяц, год рождения донора
6. Идентификационный код донации
7. Код контингента
8. Дата и время забора пробы
9. Наименование отделения где забран образец
10. **Результаты лабораторного исследования (ИХЛА HIV 1.2, ИХЛА HBsAg, ИХЛА а-HCV, ИХЛА сифилис, ПЦР (HIV1.2, HBV, HCV)
11. Дата заполнения списка
12. Идентификатор лица, заполнившего ведомость
13. Дата исследования
14. Идентификатор врача, выполнившего исследование
Приложение 7 к приказу
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Сноска. Приказ дополнен приложением 7-1 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 05.09.2011 № 583 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29.11.2019 № ҚР ДСМ-147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень форм первичной (учетной) медицинской документации организаций здравоохранения
1. Медицинская учетная документация, используемая в стационарах
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1.
Медицинская карта стационарного пациента
003/у
В электронном формате
25 лет
2.
Протокол (карта) патологоанатомического исследования
004/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
3.
Форма учета движения крови, ее компонентов, препаратов, и диагностических стандартов
005-2/у
В электронном формате
5 лет
4.
Журнал учета сбора ретроплацентарной крови
006/у
В электронном формате
5 лет
5.
Листок учета движения больных и коечного фонда стационара
007/у
В электронном формате
1 год
6.
Форма учета переливания крови, ее компонентов, препаратов
009/у
В электронном формате
5 лет
7.
Форма учета реципиентов крови и ее компонентов

009-1/е
Электрондық форматта
5 жыл
8.
Мәйіттердің келіп түсуі мен берілуін тіркеу журналы
015/е
Электрондық форматта
5 жыл
9.
Биологиялық өлiмдi констатациялау/ транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу/ми өлімі негізінде өлімді констатациялау актісі
017/е
Электрондық форматта
25 жыл
10.
Консервіленген сүйек кемігін есепке алу журналы
024/е
Электрондық форматта
25 жыл
11.
Паспорт консервированной донорской ткани и (или) органа (части органа)
034/е
Электрондық форматта
25 жыл
12.
Стационардан шыққан науқастың статистикалық картасы (тәуліктік/күндізгі стационар)
066/е
Электрондық форматта
1 жыл
13.
Нәрестелер бөлiмшесiнiң (палатасының) есеп нысаны
102/е
Электрондық форматта
5 жыл
14.
Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы
ТБ 01/е
Электрондық форматта
5 жыл
15.
Туберкулезге шалдыққан IV категориялық науқастың медициналық картасы
ТБ 01/е – категория IV
Электрондық форматта
5 жыл
16.
Туберкулезге шалдыққан науқастарды тіркеу нысаны
ТБ 03/е
Электрондық форматта
5 жыл
17.
Туберкулезбен ауыратын IV санаттағы науқастарды тіркеу журналы
ТБ 11/е
Электрондық форматта
5 жыл
18.
Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы
ТБ 12/е
Электрондық форматта
5 жыл
2. Стационарлар мен амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Р/с №
Форманың атауы
Форманың нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Операциялық әрекеттерді/манипуляцияларды есепке алу нысаны
020/е
Электрондық форматта
25 жыл
2
Босануды жазу есепке алу нысаны
021/е
Электрондық форматта
25 жыл
3
Медициналық куәландыруды, анықтамалар беру есептік нысаны
022-2/е
Электрондық форматта
5 жыл
4
Диализ картасы
028/е
Электрондық форматта
25 жыл
5
Ерітілген цитостатиктер есебінің журналы
029-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындыларын жазу журналы
035/е
Электрондық форматта
3 жыл
7
Дәрігерлік - консультациялық комиссияның қорытындысы
035-1/е
Электрондық форматта
3 жыл
8
Анықтама
035-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
9
Шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың, мигранттардың, еңбекші-мигранттардың (соның ішінде ЕАЭҚ-ға мүше елдердің) денсаулығы жөніндегі медициналық қорытынды
035-3/е
Қағаздық форматта
3 жыл
10
Еңбекке жарамсыздық парақтарын тіркеу кітабы
036/е
Электрондық форматта
3 жыл
11
СӨСҚ жөніндегі іс-шараларды есепке алу журналы
038/е
Электрондық форматта
1 жыл
12
Медициналық-әлеуметтік сараптаманың қорытындысы
088/у
Электрондық форматта
1 жыл
13
Мүгедектерді тіркеу жене медициналық оңалту журналы
088-1/е
Электрондық форматта
3 жыл
14
Пациент/мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасының медициналық бөлігі
088-2/е
Электрондық форматта
3 жыл
15
Мәлiмдеме
090/е
Электрондық форматта
3 жыл
16
Медициналық қызметтердің есеп нысаны

009-1/у
В электронном формате
5 лет
8.
Журнал регистрации поступлений и выдачи трупов
015/у
В электронном формате
5 лет
9.
Акт констатации биологической смерти/ изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти на основании смерти мозга
017/у
В электронном формате
25 лет
10.
Журнал учета консервированного костного мозга
024/у
В электронном формате
25 лет
11.
Паспорт консервированной донорской ткани и (или) органа (части органа)
034/у
В электронном формате
25 лет
12.
Статистическая карта выбывшего из стационара
066/у
В электронном формате
1 год
13.
Форма учета отделения (палаты) новорожденных
102/у
В электронном формате
5 лет
14.
Медицинская карта больного туберкулезом
ТБ 01/у
В электронном формате
5 лет
15.
Медицинская карта больного туберкулезом категории IV
ТБ 01/у – категория IV
В электронном формате
5 лет
16.
Форма учета регистрации больных туберкулезом
ТБ 03/у
В электронном формате
5 лет
17.
Журнал регистрации больных туберкулезом категории IV
ТБ 11/у
В электронном формате
5 лет
18.
Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов
ТБ 12/у
В электронном формате
5 лет
2. Медицинская учетная документация, используемая в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Форма учета операций/манипуляций
020/у
В электронном формате
25 лет
2
Форма учета родов
021/у
В электронном формате
25 лет
3
Форма учета медицинского освидетельствования, справок
022-2/у
В электронном формате
5 лет
4
Карта диализа
028/у
В электронном формате
25 лет
5
Журнал учета разведенных цитостатиков
029-1/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал для записи заключений врачебно-консультационной комиссии
035/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
7
Заключение врачебно - консультационной комиссии
035-1/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
8
Справка
035-2/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
9
Медицинское заключение о состоянии здоровья иностранца, лица без гражданства, мигранта, трудящегося-мигранта, (в том числе из государства-члена ЕАЭС)
035-3/у
В бумажном формате
3 года
10
Книга регистрации листков нетрудоспособности
036/у
В электронном формате
3 года
11
Журнал учета мероприятий по ФЗОЖ
038/у
В электронном формате
1 год
12
Заключение на медико-социальную экспертизу
088/у
В электронном формате
1 год
13
Журнал регистрации и реабилитации инвалидов
088-1/у
В электронном формате
3 года
14
Медицинская часть индивидуальной программы реабилитации пациента/инвалида
088-2/у
В электронном формате
3 года
15
Извещение
090/у
В электронном формате
3 года
16
Форма учета медицинских услуг

093-1/е
Электрондық форматта
1 жыл
17
Мас болу немесе мас болуымен байланысты әрекеттер, ішімдікті көп мөлшерде қолдану салдарынан немесе есірткелік жіті уыттанған уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтама /
094/е
Қағаздық форматта
3 жыл
18
Анықтама студенттің, колледж, кәсіби-техникалық училище оқушысының уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы, мектепке, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балалардың ауырғаны,карантинде болуы және басқа да келмеу себептері туралы
095/е
Қағаздық форматта
3 жыл
19
Анықтаманың бақылау талоны. Еңбекке уақытша жарамсыздық туралы № _ анықтама
095-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
20
Сот-психиатриялық сараптаманыңқорытындысы/
100/е
Қағаздық форматта
25 жыл
21
Сотталған адамды психиатриялық куәландыру қорытындысы
101/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
22
Медициналық туу туралы куәлік
103-12/е
Қағаздық форматта
5 жыл
23
Мәжбүрлеп емдеудегі тұлғаларды психиатриялық куәландырудың қорытындысы
104/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
24
Стационарлық және амбулаториялық сот-психиатриялық сараптаманы тіркеу журналы
105/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
25
Медициналық қызметтерді көрсету ақауларынесепке алу картасы (МҚАЕ)
106/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
26
Қайтыс болуы туралы медициналық куәлік
106-12/е
Электрондық форматта
15 жыл
27
Перинаталдық өлім туралы медициналық куәлік
106-2-12/е
Электрондық/ қағаздық форматта
15 жыл
28
Оңалту картасы
107/е
Электрондық форматта
5 жыл
29
Жүкті және босанатын әйелдің алмасу картасы
Қағаздық форматта
3 жыл
30
Медициналық манипуляцияларды жүргізу кезіндегі апаттық жағдайларды тіркеу журналы
135/е
Қағаздық форматта
5 жыл
31
Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы
2009/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
32
Ана өлім-жітімін есепке алу картасы
2009-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
3. Амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есеп құжаттамасы
Р/с №
Форманың атауы
Форманың нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Амбулаториялық науқастың медициналық картасы
025/е
Электрондық форматта
1 жыл
2
Дәрігердің қабылдауына арналған талон
025-4/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
3
Амбулаториялық науқастың статистикалық картасы
025-5/е
Электрондық форматта
1 жыл
4
Профилактикалық медициналық тексерудің (скринингтің) картасы
025-7/е
Электрондық форматта
5 жыл
5
Дәрігерлерді үйге шақыртуды жазу есеп нысаны
031/е
Электрондық форматта
1 жыл
6
Барлық меншік нысанындағы стоматологиялық ұйымдарда стоматолог дәрігердің терапевтік және хирургиялық қабылдаулар жұмысының жиынтық ведомосы
040/е
Электрондық форматта
1 жыл
7
Стоматологиялық науқастың медициналық картасы (санацияны қоса)
043/е
Электрондық форматта
5 жыл
8
Құтырмаға қарсы көмек алуға келгендер картасы
045/е
Қағаздық форматта
3 жыл
9
Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың емдеу картасы
053/е
Қағаздық форматта
5 жыл
10
Әскерге шақырғанға дейінгілердің жеке тізімі
054/е
Қағаздық форматта
5 жыл
11
Пациентті/клиентті және көрсетілген әлеуметтік қызметті тіркеу журналы
055/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
12
Әлеуметтік қызметкермен/ психологпен толтырылатын пациенттің картасы

093-1/у
В электронном формате
1 год
17
Справка о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя или наркотической интоксикацией
094/у
В электронном формате
3 года
18
Справка о временной нетрудоспособности студента, учащегося колледжа, профессионально-технического училища, о болезни, карантине и прочих причинах отсутствия ребенка, посещающего школу, детскую дошкольную организацию
095/у
В электронном формате
3 года
19
Контрольный талон к справке. Справка о временной нетрудоспособности
095-2/у
В электронном формате
3 года
20
Заключение судебно-психиатрической экспертизы
100/у
В электронном/ бумажном формате
25 лет
21
Заключение психиатрического освидетельствования осужденного
101/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
22
Медицинское свидетельство о рождении
103-12/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
23
Заключение психиатрического освидетельствования лица, находящегося на принудительном лечении
104/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
24
Журнал регистрации стационарной и амбулаторной судебно-психиатрической экспертизы
105/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
25
Карта учета дефектов оказания медицинских услуг (ДОМУ)
106/у
В бумажном формате
до минования надобности
26
Медицинское свидетельство о смерти
106-12/у
В электронном формате
15 лет
27
Медицинское свидетельство о перинатальной смерти
106-2-12/у
В электронном/ бумажном формате
15 лет
28
Реабилитационная карта
107/у
В электронном формате
5 лет
29
Обменная карта беременной и родильницы
113/у
В бумажном формате
3 года
30
Журнал регистрации аварийных ситуаций
135/у
В бумажном формате
5 лет
31
Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет
2009/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
32
Карта учета материнской смертности
2009-1/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
3. Медицинская учетная документация, используемая в амбулаторно- поликлинических организациях
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Медицинская карта амбулаторного пациента
025/у
В электронном формате
1 год
2
Талон на прием к врачу
025-4/у
В электронном формате
до минования надобности
3
Статистическая карта амбулаторного пациента
025-5/у
В электронном формате
1 год
4
Карта профилактического осмотра (скрининга)
025-7/у
В электронном формате
5 лет
5
Форма учета записи вызовов врачей на дом
031/у
В электронном формате
1 год
6
Сводная ведомость ежедневного учета работы врача-стоматолога терапевтического и хирургического приемов стоматологических организаций всех форм собственности
040/у
В электронном формате
1 год
7
Медицинская карта стоматологического больного (включая санацию)
043/у
В электронном формате
5 лет
8
Карта обратившегося за антирабической помощью
045/у
В бумажном формате
3 года
9
Лечебная карта допризывника
053/у
В бумажном формате
5 лет
10
Именной список допризывников для систематического лечения
054/у
В бумажном формате
5 лет
11
Журнал регистрации пациента/клиента и оказанных социальных услуг
055/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
12
Карта пациента, заполняемая социальным работником/психологом

055-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
13
Медициналық ұйымдарға тіркеу талоны
057/е
Электрондық форматта
1 жыл
14
Профилактикалық екпелердің картасы
063/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
15
Профилактикалық екпелердi есепке алу журналы
064/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
16
Вакциналар қозғаласының журналы
064-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
17
Жолдама №
070/е
Қағаздық форматта
3 жыл
18
Санаторийлік - курорттық карта
072/е
Қағаздық форматта
3 жыл
19
Балалар санаторийіне жолдама
077/е
Қағаздық форматта
3 жыл
20
Сауықтыру лагерiне баратынмектеп оқушысына медициналық анықтамасы
079/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
21
Медициналық анықтама (шет елге шығушыға)
082/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
22
Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы медициналық анықтама
083/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
23
Жүкті әйелді басқа жұмысқа ауыстыру туралы дәрігердің қорытындысы
084/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
24
Медициналық тексеру
086/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
25
Медициналық тексеру қорытындысы (Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге рұқсат алуға)
108-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
26
Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы
111/е
Электрондық форматта
5 жыл
27
Рецепт
130/е
Электрондық форматта
1 жыл
28
Ауру баланы күту үшін жұмыстан уақытша босату туралы анықтама
138/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
29
Амбулаториялық келу кезінде есеп нысаны
278/е
Электрондық форматта
1 жыл
30
Туберкулезді күдік тудырған науқастарды тіркеу журналы
ТБ 15/е
Электрондық форматта
5 жыл
31
Диспансерлік контингентті бақылау картасы
ТБ 16/е
Электрондық форматта
5 жыл
32
Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткердің тіркелуіне кедергі келтіретін ауруларының жоқтығы туралы Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің анықтамасы
707/е
Электрондық/ қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
4. Басқа түрлердің медициналық ұйымдарының медициналық есеп құжаттамасы
Р/с №
Форманың атауы
Форманың нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
АИТВ жұқтырғандарды тіркеу журналы
060-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
2
Жедел медициналық жәрдем бригадасын шақырту картасы
110/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
3
Учаскелік дәрігерге жіберіжылін дабыл парағы
110-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
4
Мобильді санитариялық авиация бригадасын шақыру картасы
110-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
5
Жедел медициналық жәрдем станциясының (сырқатнамасына тігіледі) ілеспе парағы. Жедел медициналық жәрдем станциясының ілеспе парағының талоны (науқас ауруханадан шыққаннан немесе қайтыс болғаннан кейін жедел жәрдем станциясына жіберіледі)
114/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Медициналық көмек көрсету жедел жәрдем нысанының шақыртулардың қабылдануын тіркеу журналы
117/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
7
Санитариялық ұшуға тапсырма
118/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
8
№ ___Оралымды мәлімдеме

055-1/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
13
Талон прикрепления к медицинской организации
057/у
В электронном формате
1 год
14
Карта профилактических прививок
063/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
15
Журнал учета профилактических прививок
064/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
16
Журнал движения вакцин
064-2/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
17
Справка для получения путевки
070/у
В бумажном формате
3 года
18
Санаторно-курортная карта
072/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
19
Путевка в детский санаторий
077/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
20
Медицинская справка на школьника, отъезжающего в оздоровительный лагерь
079/у
В бумажном формате
до минования надобности
21
Медицинская справка (для выезжающего за границу)
082/у
В бумажном формате
до минования надобности
22
Медицинская справка о допуске к управлению транспортным средством
083/у
В электронном формате
до минования надобности
23
Врачебное заключение о переводе беременной на другую работу
084/у
В бумажном формате
до минования надобности
24
Медицинская справка (врачебное профессионально-консультативное заключение)
086/у
В электронном формате
до минования надобности
25
Заключение медицинского осмотра для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия
108-1/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
26
Индивидуальная карта беременной и родильницы
111/у
В электронном формате
5 лет
27
Рецепт
130/у
В электронном формате
1 год
28
Справка о временном освобождении от работы по уходу за больным ребенком
138/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
29
Форма учета амбулаторных посещений
278/у
В электронном формате
1 год
30
Журнал регистрации больных с подозрением на туберкулез
ТБ 15/у
В электронном формате
5 лет
31
Карта наблюдения за диспансерным контингентом
ТБ 16/у
В электронном формате
5 лет
32
Справка об отсутствии у кандидата в Президенты Республики Казахстан заболеваний, препятствующих регистрации кандидатом в Президенты Республики Казахстан
707/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
4. Медицинская учетная документация других типов медицинских организаций
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Журнал учета ВИЧ -инфицированных
060-2/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
2
Карта вызова бригады скорой медицинской помощи
110/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
3
Сигнальный лист участковому врачу
110-1/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
4
Карта вызова мобильной бригады санитарной авиации
110-2/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
5
Сопроводительный лист станции скорой медицинской помощи (подшивается к истории болезни). Талон к сопроводительному листу станции скорой медицинской помощи (после выписки или смерти больного пересылается на станцию скорой помощи) №_
114/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал регистрации приема вызовов по предоставлению медицинской помощи в форме санитарной авиации
117/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
7
Задание на санитарный полет
118/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
8
Оперативная заявка № _

118-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
9
Балалар үйіне балаларды қабылдауды есепке алу журналы
121/е
Электрондық/ қағаздық форматта
10
АИТВ-инфекциясын жұқтырған жүкті әйелдер мен жүктіліктің аяқталуын, АИТВ жұқтырған анадан туған баланы есепке алу журналы
270-3/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
11
Зертхана қызметкерлерін тексеруді тіркеу журналы
271/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
12
АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы
275/е
Электрондық/ қағаздық форматта
25 жыл
13
Бракераждық журнал
280/е
Қағаздық форматта
3 жыл
5. Медициналық ұйымдарының құрамындағы зертханалардың медициналық есеп құжаттамасы
Р/с №
Форманың атауы
Форманың нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Жолдама
201/е
Электрондық форматта
1 жыл
2
Нәтиже
202/е
Электрондық форматта
1 жыл
3
Микробиологиялық зерттеу мен ажыратып алынған культуралардың химиятерапиялық препараттарға сезімталдығын анықтау нәтижелері
240/е
Электрондық форматта
1 жыл
4
Ыдыстар мен қоректiк орталардыбақылау журналы
240-4/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
5
Тағамнан улануларды микробиологиялық зерттеулердiң жұмыс журналы
240-5/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Микрофлора мен антибиотиктерге сезiмталдығына микробиологиялық зерттеулер журналы
240-6/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
7
Қанды стерильдiгiне микробиологиялық зерттеулер журналы
240-8/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
8
Микробиологиялық зерттеулердің жуындысын тіркеу журналы
240-12/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
9
Зертханалық және диагностикалық зеттеулерді есепке алу журналы
240-10/е
Электрондық форматта
1 жыл
10
Уытты күл дақылын қайта себу журналы
240-14/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
11
Бастапқы сынама қозғалысының журналы
250-1/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
12
Сәйкессіздіктерді және қабылданған түзету шараларын есепке алу журналы
250-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
13
Қауіпті-сыни шамаларды анықтау және беру журналы
250-3/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
14
Микробиологиялық зеттеулердің жұмыс журналы
253/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
15
Ауа сынамаларына микробиологиялық зерттеуді жүргізуді тіркеу журналы
253-2/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
16
Қоректік орталарды даярлау және тексеру журналы
256/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
17
Ауа, бу (автоклав) стерилизаторларының жұмысын тексеру журналы
257/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
18
Стерильдікке зерттеудің жұмыс журналы
258/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
19
Серологиялық зерттеулерді тіркеу журналы
259/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
20
Зертханашыдәрігердің күнделікті жұмысын есепке алу парағы
261/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
21
Зертханада жасалған талдаулар санын есептеу жұмыс журналы
262/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
22
Кіріс бақылау актісі
263/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
23
Үлгілерді зерттеу үшін қабылдау-өткізу актісі
283/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
24
Туберкулездің зертханалық тіркеу журналы (МСАК зертханалары үшін)
ТБ 04/е
Электрондық форматта
3 жыл
25
Зерттеулерді есепке алу зертханалық журналы (туберкулезге қарсы зертханалар үшін)
ТБ 17/е
Электрондық форматта
3 жыл
26
ТМБ дәріге сезімталдығын тестілеу нәтижелерінің зертханалық журналы
ТБ 18/е
Электрондық форматта
3 жыл

118-1/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
9
Журнал учета приема детей в дом ребенка
121/у
В электронном/ бумажном формате
10
Форма учета ВИЧ-инфицированных беременных и исходов беременностей, ребенка, рожденного от ВИЧ-инфицированной матери
270-3/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
11
Журнал регистрации обследования сотрудников лаборатории
271/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
12
Лист конфиденциального собеседования с лицом больным СПИДом или носителем ВИЧ-инфекции
275/у
В электронном/ бумажном формате
25 лет
13
Бракеражный журнал
280/у
В бумажном формате
3 года
5. Медицинская учетная документация лабораторий в составе медицинских организаций
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Направление
201/у
В электронном формате
1 год
2
Результат
202/у
В электронном формате
1 год
3
Результат микробиологического исследования и определения чувствительности выделенных культур к химиотерапевтическим препаратам
240/у
В электронном формате
1 год
4
Журнал контроля посуды и питательных сред
240-4/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
5
Рабочий журнал микробиологических исследований пищевых отравлений
240-5/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал микробиологических исследований на микрофлору и чувствительность к антибиотикам
240-6/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
7
Журнал микробиологических исследований крови на стерильность
240-8/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
8
Форма учета лабораторных и диагностических исследований
240-10/у
В электронном формате
1 год
9
Журнал регистрации микробиологических исследований смывов
240-12/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
10
Журнал пересева токсигенной культуры дифтерии
240-14/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
11
Журнал движения первичной пробы
250-1/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
12
Журнал учета несоответствий и принятых корректирующих мер
250-2/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
13
Журнал выявления и передачи тревожно - критических величин
250-3/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
14
Рабочий журнал микробиологических исследований
253/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
15
Журнал регистрации микробиологических исследований проб воздуха
253-2/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
16
Журнал приготовления и контроля питательных сред
256/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
17
Журнал контроля работы стерилизаторов воздушного, парового (автоклав)
257/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
18
Рабочий журнал исследований на стерильность
258/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
19
Журнал регистрации серологических исследований
259/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
20
Листок ежедневного учета работы врача-лаборанта
261/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
21
Журнал учета количества выполненных анализов в лаборатории
262/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
22
Акт входного контроля
263/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
23
Акт приҰма - передачи образцов для исследования
283/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
24
Лабораторный регистрационный журнал для лабораторий ПМСП
ТБ 04/у
В электронном формате
3 года
25
Лабораторный регистрационный журнал (для лабораторий противотуберкулезных организаций)
ТБ 17/у
В электронном формате
3 года
26
Лабораторный журнал результата теста на лекарственную чувствительность МБТ
ТБ 18/у
В электронном формате
3 года

425-1/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
20
Қанды консультациялық иммуногематологиялық зерттеулерді қабылдауды, тіркеуді және нәтижелерін беруді есепке алу журналының нысаны
425-3/е
Қағаздық форматта
5 жыл
21
Стандартты (консервіленген) эритроциттерді дайындауды есепке алу журналының нысаны
425-4/е
Қағаздық форматта
5 жыл
22
Донорлық қанның жеке іріктеулерін тіркеу журналының нысаны
425-6/е
Қағаздық форматта
5 жыл
23
Донацияға дейінгі биохимиялық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
425-8/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
24
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулардың бастапқы-позитивті үлгілерін қайта зерттеуді есепке алу журналының нысаны
433-1/е
Қағаздық форматта
5 жыл
25
Гемотрансмиссиялық инфекцияларға ПТР оң нәтижелері бар донорларды есепке алу журналының нысаны
433-3/е
Қағаздық форматта
5 жыл
26
Донор қанын зертханалық тестілеу нәтижелері туралы есеп нысаны
433-6/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
27
АИТВ- нің маркерлеріне ИФА (ИХЛА) оң сарысулардың мониторингі журналының нысаны
433-7/е
Қағаздық форматта
5 жыл
28
Қан компоненттерінің сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
436/е
Қағаздық форматта
5 жыл
29
Қызметкердің қолы мен донорлардың шынтақ бүгілген терілерін өңдеу тиімділігінің бактериологиялық зерттеу нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
436-1/е
Қағаздық форматта
5 жыл
30
БМП мен криопреципитаттың сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
436-2/е
Қағаздық форматта
5 жыл
31
Өндіріс кезеңдерінде гемоөнімнің орнын ауыстыруға арналған жүкқұжаттың нысаны
447/е
Электрондық форматта
5 жыл
32
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нысаны
448/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
33
Өнімді беру бөлімшесінде қан компоненттерін есептен шығару журналының нысаны
449/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
34
Гемотрансмиссивті инфекциялар маркерлеріне зерттеу ведомосының нысаны
450/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 907 бұйрығына 8-қосымша
Ескерту. 7-2-қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.03.2017 № 92 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ескерту. Бұйрық 7-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.06.28. № 439 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
нысан
А4 форматы
Формат А4
ҚҰЖЖ бойынша ұйым коды
Код организации по ОКПО
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы "23" қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген № 106/е нысанды медициналық құжаттама
Ұйымның атауы
Наименование организации
Медицинская документация Форма № 106/у
Утверждена приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от "23" ноября 2010 года № 907
МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕРДІ КӨРСЕТУ АҚАУЛАРЫН
ЕСЕПКЕ АЛУ КАРТАСЫ (МҚАЕ)
КАРТА УЧЕТА ДЕФЕКТОВ ОКАЗАНИЯ МЕДИЦИНСКИХ УСЛУГ (ДОМУ)

425-1/у
В электронном формате
до минования надобности
20
Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов консультативных иммуногематологических исследований крови
425-3/у
В бумажном формате
5 лет
21
Форма учета изготовления стандартных (консервированных) эритроцитов
425-4/у
В бумажном формате
5 лет
22
Форма регистрации индивидуальных подборов донорской крови
425-6/у
В бумажном формате
5 лет
23
Ведомость результатов биохимических исследований до донации
425-8/у
В электронном формате
до минования надобности
24
Форма учета повторных исследований первично-позитивных образцов сывороток на трансфузионные инфекции
433-1/у
В бумажном формате
5 лет
25
Форма учета доноров с положительными результатами ПЦР на гемотрансмиссивные инфекции
433-3/у
В бумажном формате
5 лет
26
Форма отчета о результатах лабораторного тестирования крови донора
433-6/ у
В электронном формате
до минования надобности
27
Форма учета мониторинга положительных сывороток в ИФА (ИХЛА) на маркеры к ВИЧ
433-7/у
В бумажном формате
5 лет
28
Форма учета результатов контроля качества компонентов крови
436/у
В бумажном формате
5 лет
29
Форма учета результатов бактериологических исследований эффективности обработки рук персонала и кожи локтевых сгибов доноров
436-1/у
В бумажном формате
5 лет
30
Форма учета результатов контроля качества СЗП и криопреципитата
436-2/у
В бумажном формате
5 лет
31
Накладная на перемещение гемопродукции на этапах производства
447/у
В электронном формате
5 лет
32
Накладная на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
448/у
В электронном формате
до минования надобности
33
Форма списания компонентов крови в отделении выдачи продукции
449/у
В электронном формате
до минования надобности
34
Ведомость исследования на маркеры гемотрансмиссивных инфекций
450/у
В электронном формате
до минования надобности
Приложение 8 к приказу
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
Сноска. Правый верхний угол в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 24.03.2017 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Сноска. Приказ дополнен приложением 7-2 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 28.06.2012 № 439 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
А4 форматы
Формат А4
ҚҰЖЖ бойынша ұйым коды
Код организации по ОКПО
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
2010 жылғы 23 қарашадағы № 907
бұйрығымен бекітілген № 106/е
нысанды медициналық құжаттама
Ұйымның атауы
Наименование организации
Медицинская документация Форма № 106/у
Утверждена приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 907
МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕРДІ КӨРСЕТУ АҚАУЛАРЫН
ЕСЕПКЕ АЛУ КАРТАСЫ (МҚАЕ)
КАРТА УЧЕТА ДЕФЕКТОВ ОКАЗАНИЯ МЕДИЦИНСКИХ УСЛУГ (ДОМУ)

1) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығы;
2) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" министрдің міндетін атқарушының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 450 бұйрығы;
3) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 16 қыркүйектегі № 488 бұйрығы;
4) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 523 бұйрығы;
5) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" министрдің міндетін атқарушының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 809 бұйрығы;
6) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" министрінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 861 бұйрығы;
7) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № 86 бұйрығының 1-тармағының 1) тармақшасы;
8) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 332 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 288 бұйрығы.

1) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения";
2) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от27 июля 2007 года № 450 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения";
3) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 сентября 2008 года № 488 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332";
4) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 523 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения";
5) Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года № 809 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения";
6) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 861 "О внесении изменения и дополнения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения";
7) Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра здравоохранения РК от 9 февраля 2010 года № 86 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан";
8) Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 332 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения".