Жануарлардан алынатын өнімдермен шикізаттарға ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізуге керекті технологиялық жабдықтар жиынтығының ең аз тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 766 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 14 қаңтарда № 6731 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл Шаруашылғы министрлігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы № 10-1/52 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл Шаруашылғы министрлігінің 2012.02.13 № 10-1/52 Бұйрығымен.

Об утверждении минимального перечня наборов технологического оборудования для проведения ветеринарно-санитарной экспертизы продуктов и сырья животного происхождения
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 766. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2011 года № 6731. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 февраля 2012 года № 10-1/52
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 13.02.2012 № 10-1/52.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 545 «Ветеринария саласындағы қызметтi лицензиялау ережесiн және оған қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» қаулысымен бекітілген ветеринария саласындағы ветеринариялық қызметті лицензиялауда қойылатын біліктілік талаптардың 2-тармағының 3) тармақшасын орындау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Жануарлардан алынатын өнімдермен шикізаттарға ветеринариялық-санитарлық сараптама жүргізуге керекті технологиялық жабдықтар жиынтығының ең аз тізбесі бекітілсін.

Во исполнение подпункта 3) пункта 2 Квалификационных требований, предъявляемых при лицензировании деятельности в области ветеринарии, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 545 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности в области ветеринарии", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый минимальный перечень наборов технологического оборудования для проведения ветеринарно-санитарной экспертизы продуктов и сырья животного происхождения.

2. «Өндірістік бөлмелер және технологиялық құрал-жабдықтардың нормативін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2003 жылғы 9 қаңтардағы № 5 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылдың 16 қаңтарында № 2122 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2003 жылы № 9-10 ст.806 жарияланған) күші жойылсын.

2. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 января 2003 года № 5 "Об утверждении ветеринарных нормативов производственных помещений и набора технологического оборудования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2122, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных и иных исполнительных органов Республики Казахстан, 2003 г. № 9-10, ст. 806).

3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешенінің мемлекеттік инспекция Комитеті және облыс, Астана Алматы қалаларының аумақтық инспекцияларымен бірлесіп заңнамада бекітілген тәртіпте осы бұйрықтан туындайтын керекті шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Тоқсеитова Р.Ә.) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

3. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с его территориальными инспекциями областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
4. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.