Мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу бойынша міндеттемелердің астық экспорттаушымен орындалуын растау нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 32 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 12 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6052 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-6/1112 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.12.2020 № 4-6/1112 (Осы бұйрық 2016 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азық-түлік қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу бойынша міндеттемелердің астық экспорттаушымен орындалуы туралы қоса беріліп отырған растау нысаны бекітілсін.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты бекітілген заңнамалық тәртіппен тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2010 жылғы 21 қаңтардағы
№ 32 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу бойынша міндеттеменің астық экспорттаушымен орындалуын растау
20__ жылғы "__" _____________
"Астық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-3-бабымен көзделген мемлекеттік ресурстарға астық жеткізу бойынша міндеттеменің
____________________________________________________________________
астық экспортаушының атауы және заңды мекен-жайы
агентпен 20__ жылғы "__" ___________ мемлекеттік ресрурстарға астықты жеткізу келісімін жасау арқылы орындалғанын және мемлекеттік ресурстарға ________________________________________________________
цифрмен және жазбаша
тонна астық жеткізілгенін растаймыз.
"Азық-түлік келісім шарт корпорациясы"
ұлттық компаниясы" акционерлік
қоғамының Басқарма төрағасы _________________________________
қолы, Т.А.Ә.
М.о.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрілігінің
Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік
инспекциясы комитетінің төрағасы _________________________________
қолы, Т.А.Ә.
М.о.

Об утверждении формы подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 января 2010 года № 32. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2010 года № 6052. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 4-6/1112.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 24.12.2015 № 4-6/1112 (вступает в силу со 02.01.2016).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам продовольственной безопасности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна.
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
А. Куришбаев
Утверждена приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 21 января 2010 года № 32
Форма
Подтверждение
о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна
в государственные ресурсы зерна
"____" ______________ 20__ года
Настоящим подтверждаем, что
_____________________________________________________________________
наименование и юридический адрес экспортера зерна
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
выполнено обязательство по поставке зерна в государственные ресурсы
зерна, предусмотренное статьей 12-3 Закона Республики Казахстан "О
зерне", путем заключения с агентом договора поставки зерна в
государственные ресурсы от "___" ____________ 20__ года № __________,
и поставлено в государственные ресурсы зерна
________________________________________________________ тонн зерна.
цифрами и прописью
Председатель Правления акционерного
общества "Национальная компания
"Продовольственная контрактная корпорация" _____________________
подпись, Ф.И.О.
М.п.
Председатель Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан _____________________
подпись, Ф.И.О.
М.п.