"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы N 23-754қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 648 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 01.02.2017 № 158-158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 308 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 ақпандағы № 21 "Астана хабары"; 2004 жылғы 27 наурыздағы № 34 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіби іс-тәжірибені ұйымдастыру Қағидасында (бұдан әpi - Қағида):
10-тармақтың 3) тармақшасы "дейін" деген сөзден кейін "(медицина оқу орындарының түлектері үшін 29 жасқа дейін)" деген сөздермен толықтырылсын;
Қағидаға 1-қосымшада:
3-тармақтың 1-2) тармақшасы мына редакцияда жазылсын:
"1-2) жұмыссызды жұмысқа қабылдаған күннен бастап үш күн ішінде Басқармаға еңбек шартының көшірмесін және/немесе жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, жеке куәліктің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың, жұмыссыздың жинақтаушы зейнетақы қоры шартының көшірмелерін ұсыну;";
3-тармақтың 11) тармақшасында "есептік айдың аяқталуына 5 күн қалғанда" деген сөздер "есептік кезеңнен кейінгі әр айдың бeciнe дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақты "шарттар" деген сөзден кейін ", Жұмыс беруші ұсынған жастар тәжірибесіне қатысатын жұмыссыздар жөнінде мәліметтердің" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тарауда Басқарманың заңдық мекен-жайы мен деректемелері келесі редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы, Ш. Иманбаева көшeci, 16
СТН _________________________
БИН _________________________
БЖК _________________________
ББК _________________________";
Қағидаға 3-қосымшада:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление акимата города Астаны от 18 августа 2010 года № 23-754п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 сентября 2010 года № 648. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 01.02.2017 № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года, № 21, "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года, № 34) внести следующие изменения и дополнение:
в Правилах организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи (далее - Правила), утвержденных вышеуказанным постановлением:
подпункт 3) пункта 10 после слова "лет" дополнить словами "(для выпускников медицинских учебных заведений до 29 лет";
в приложении 1 к Правилам:
подпункт 1-2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1-2) в течение трех дней со дня приема на работу безработного предоставить в Управление копию трудового договора и/или копию приказа о приеме на работу, а также копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, договора с накопительным пенсионным фондом безработного;";
в подпункте 11) пункта 3 слова "за пять дней до окончания отчетного месяца" заменить словами "до пятого числа месяца, следующего за отчетным,";
пункт 4 после слов "последипломной практики" дополнить словами ", предоставленных Работодателем сведений о безработных, принявших участие в Молодежной практике";
в разделе 6 юридический адрес и реквизиты Управления изложить в следующей редакции:
"Государственное учреждение
"Управление занятости и
социальных программ города Астаны"
город Астана, ул. Ш. Иманбаевой, 16
РНН ______________________
БИН ______________________
ИИК ______________________
БИК ______________________ ";
в приложении 3 к Правилам:

2-тармақтың 1) тармақшасында "және аяқталғаннан кейін Басқармаға оның өтуі туралы сын-пікір (кепілдеме хат) беруге" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тарауда Басқарманың мекен-жайы мен деректемелері мына редакцияда мазмұндалсын:
"473000, Астана қаласы
Ш. Иманбаева көшeci, 16
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
СТН _________________________
БИН _________________________
БЖК _________________________
ББК _________________________";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және өткізу Қағидасында:
3-тармақтың бірінші азат жолы алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары A.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім
И. Тасмағамбетов

в подпункте 1) пункта 2 слова "и по окончании представить Управлению копию отзыва (рекомендательного письма) о ее прохождении" исключить;
в разделе 4 адрес и реквизиты Управления изложить в следующей редакции:
"473000, г. Астана,
ул. Ш. Иманбаевой, 16,
Государственное учреждение
"Управление занятости и
социальных программ города Астаны"
РНН ______________________
БИН ______________________
ИИК ______________________
БИК ______________________ ";
в Правилах организации и проведения оплачиваемых общественных работ для учащейся молодежи, утвержденных вышеуказанным постановлением:
первый абзац пункта 3 исключить.
Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов