2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 мамырдағы № А-5/132 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1-5-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 қаңтардағы № а-1/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011.01.05 № а-1/1 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына, Қазақстан Ресупбликасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» Қаулысына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған азаматтар, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтардың, 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында «Ақмола облысы Атбасар қаласының қорғаныс істері жөнiндегi бiрiктiрілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі ММ) арқылы, кезекті мерзімді әскери қызметке шақырылуы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін (келісім бойынша).
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кезінде «Ақмола облысы Атбасар қаласының қорғаныс істері жөнiндегi бiрiктiрілген бөлімі» ММ (келісім бойынша) жанында азаматтарды медициналық куәландырылуын жүргізу үшін шақыру учаскесі мен шақыру пункті мына мекен-жайы бойынша ұйымдастырылсын: Ақмола облысы Атбасар қаласы, Лука Белаш көшесі, 52 «а»/1 үйі.
3. Азаматтардың шақырылуын жүргізу кезеңінде 1 қосымшаға сәйкес аудандық шақыру комиссиясының құрамы құрылып, 2 қосымшаға келісімді мерзімді әскери қызметіне азаматтарды шақыруын өткізу үшін кестесі бекітілсін.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 26 мая 2010 года № А-5/132. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 2 июля 2010 года № 1-5-138. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 5 января 2011 года № а-1/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 05.01.2011 № а-1/1
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре - декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через государственное учреждение (далее ГУ) «Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области» (по согласованию).
2. На период проведения призыва граждан на срочную воинскую службу образовать призывной участок и организовать призывной пункт для проведения медицинского освидетельствования граждан при ГУ «Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области» (по согласованию) по адресу: Акмолинская область, город Атбасар, улица Луки Белаша, дом 52 «а» /1.
3. Образовать районную призывную комиссию на период проведения призыва согласно приложению 1, утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу согласно приложению 2.

4. Осы қаулы 2010 жылдың 15 сәуірінен бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ғ.Қаженовке жүктелсін.
6. Осы қаулы Атбасар ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    Р. Әубәкіров
«Келісілді»:
«Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жаңындағы
Атбасар орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорыны бас дәрігері                    Т.Махамбетова
«Ақмола облысы Атбасар
қаласының қорғаныс істері
жөнiндегi бiрiктiрілген бөлімі»
мемлекеттік мекеме бастығы                 А.Әубәкіров
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер Департаменті
Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекеме бастығы                 М.Әбдірахманов
Атбасар ауданы әкімдігінің
22 мамыр 2010 ж № A-5/132
қаулысына 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010.10.25 № А-10/279 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтанқараңыз) қаулысымен
Аудандық шақыру комиссияның
ҚҰРАМЫ
Қарқынбаев Жанат Таңатарұлы
- «Ақмола облысы Атбасар қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы-шақыру комиссияның төрағасы (келісім бойынша)
Түшембеков Мұрзахан Рақымбекұлы
- «Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер Департаменті Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары - шақыру комиссияның мүшесі (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Байленов Арман Қайырлайұлы
- «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер Департаменті Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекеме бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Бродецкая Валентина Лукьяновна
- Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жаңындағы «Атбасар орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның көз дәрігері (келісім бойынша), медицина комиссиясының төрағасы
Рысакова Дәмелі Ақпашқызы
- Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Атбасар орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауруларды қабылдау бөлмесінің медбикесі (келісім бойынша), комиссия хатшысы
Атбасар ауданы әкімдігінің
22 мамыр 2010 ж № A-5/132
қаулысына 2 қосымша

4. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   Р.Аубакиров
«Согласовано»
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Атбасарская
центральная районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Т.Махамбетова
Начальник государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам обороны города
Атбасар Акмолинской области»               А.Аубакиров
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
0Атбасарского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      М.Абдрахманов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атбасарского района
от «26» мая 2010 г № А-5/132
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением Атбасарского районного акимата Акмолинской области от 25.10.2010 № 10/279(порядок введения в действие см. п. 3)
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Каркинбаева Жаната Танатаровича
- начальника государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны города Атбасар Акмолинской области» - председателем призывной комиссии (по согласованию)
Тушембекова Мурзахана Рахимбековича
- заместителя начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Атбасарского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» - членом призывной комиссии (по согласованию)
Члены комиссии:
Байленов Арман Кайырлаевич
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Атбасарского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Бродецкая Валентина Лукьяновна
- врач окулист государственного коммунального казенного предприятия «Атбасарская центральная районная больница» при управлении здравохранения Акмолинской области (по согласованию), председатель медицинской комиссии
Рысакова Дамеля Акпашевна
-медицинская сестра приемного покоя государственного коммунального казенного предприятия «Атбасарская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию), секретарь комиссии
Приложение 2 к постановлению
акимата Атбасарского района
от «26» мая 2010 г № А-5/132