Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 "Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 4С 28/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 тамызда № 1-5-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 5С 15/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.04.2013 № 5С 15/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-5-136 тіркелген, 2010 жылғы 28 мамырда «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында «шұғыл әлеуметтік қолдауды қажет ететін» сөздерінен кейін «, әлеуметтік көмек ақшалай түрде жылына бір рет отбасының бір мүшесіне 5 (бес) айлық есеп көрсеткіші мөлшерінде беріледі,» жолымен толықтырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында «емделу түрінен тәуелсіз, табысын есептеусіз төленеді» сөздерінен кейін «әлеуметтік көмек ақшалай түрде жылына бір рет отбасының бір мүшесіне 5 (бес) айлық есеп көрсеткіші мөлшерінде беріледі» жолымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Махамбетова Т.М.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    Әубәкіров Р.Ш.
«Атбасар ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Коваленко О.И.

О внесении дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 12 апреля 2010 года № 4С25/17 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2010 года № 4С28/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 26 августа 2010 года № 1-5-141. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2013 года № 5С 15/8
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2013 № 5С 15/8.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района» от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-136, опубликованного от 28 мая 2010 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие дополнения:
в подпункте 1) пункта 1 после слов «нуждающихся в экстренной социальной поддержке» дополнить строкой «, предоставляется социальная помощь в денежной форме один раз в год одному члену семьи в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей»;
в подпункте 6) пункта 1 после слов «независимо от вида лечения выплачивается без учета доходов» дополнить строкой «социальная помощь в денежной форме один раз в год одному члену семьи в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Махамбетова Т.М.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   Аубакиров Р.Ш.
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдела занятости
и социальных программ
Атбасарского района»                       Коваленко О.И.