Қаракөл ауылының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде № 1-6-124 тіркелді
Ескерту. Шешімінің орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аула" деген сөзі "села" деген сөзімен ауыстырылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2010 жылдың 26 сәуірдегі Қаракөл ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қаракөл ауылының көшесіне Әл - Фараби атындағы атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Острогорск ауылдық
округінің әкімі
Т.Құрман
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет және
тілдері дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының "Сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименования улице села Караколь
Решение акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 31 мая 2010 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 3 июля 2010 года № 1-6-124.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "аула" заменено словом "села" решением акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.02.2017 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Караколь от 26 апреля 2010 года, аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.02.2017 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить улице села Караколь наименование имени Аль-Фараби.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Острогорского
сельского округа
Т.Курман
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова