Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы № С-11/6 "Еңбекшілдер ауданында аз камтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйлерін (жеке меншіктегі тұрғын үйді ұстаудан басқа) ұстау, коммуналдық және абонеттік телефон байланыс қызметтерімен пайдалану үшін төлеуге, тұрғын үй көмегін беру Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № С-24/4 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамыздағы № 1-10-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № С-15/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 26.04.2013 № С-15/6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына«Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» қаулыларына сәйкес Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы  № С – 11/6«Еңбекшілдер ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйлерін (жеке меншіктегі тұрғын үйді ұстаудан басқа) ұстау, коммуналдық қызметтер мен телефондық абоненттік байланыс қызметтерін пайдалану үшін төлеуге тұрғын үй көмегін беру Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-81 тіркеліп, 2009 жылғы 13 ақпанда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2009 жылғы 14 ақпанда аудандық «Сельская Новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесідей редакцияда баяндалсын:
«Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512, «Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулыларының негізінде».

О внесении изменения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/6 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг телефонной абонентской связи в Енбекшильдерском районе"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2010 года № С-24/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 6 августа 2010 года № 1-10-122. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2013 года № С-15/6
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2013 № С-15/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении правил предоставления жилищной помощи» Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг телефонной абонентской связи в Енбекшильдерском районе» от 22 декабря 2008 года № С-11/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-81, опубликовано 13 февраля 2009 года в газете «Жаңа Дәуір» и 14 февраля 2009 года в газете «Сельская новь») следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
«На основании статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении правил предоставления жилищной помощи».

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджет және экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне еніп, ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Ғапбасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Исажанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола обылысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі                                      Т. Хамитов
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т. Әбуова
«Қаржы бөлімі»мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Бекенова
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Р. Нұрғалиев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и экономического развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Гапбасов
Секретарь районного
маслихата                                  М. Исажанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т.Хамитов
Начальник государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т.Абуова
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Бекенова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Р.Нургалиев