Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 "Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С-21/4 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 мамырда № 1-12-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.10.12 № 4С-36/3 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 6 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-122 тіркелген, 2010 жылдың 5 ақпанында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
2 тармақтың:
екінші азат жолындағыда «мүгедектер» сөзінен кейін «және Мүгедектер күніне орай 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға» сөздерімен толықтырылсын;
үшінші азат жолындағы «Қарттар күніне зейнеткерлер» сөздерінен кейін «интернационал жауынгерлерге, Чернобыль атомдық электростанциясындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушыларына» сөздерімен толықтырылсын;
бесінші азат жолдағы «және туберкулезбен ауратындарға» сөздерінен кейін «Жарқайың аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынымен ұсынылған анықтамалар негізінде 2,8 айлық есептік көрсеткіш көлемінде «туберкулезді ұзақ емделушілерге» сөздерімен толықтырылсын;
алтыншы азат жолдағы «колледждерде күндізгі бөлімде» сөздерінен кейін «ауыл жерлерден» сөздерімен толықтырылсын;
азат жолдарды келесі мазмұнда толықтырылсын:
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен ай сайын коммуналдық қызмет төлемі бойынша шығындарды өтеуге 2,5 айлық есеп көрсеткіші көлемінде «Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Ақмола облыстық филиалының Жарқайың аудандық бөлімшесінің ұсынған тізімдер негізінде, жеке шотына аудару жолымен;
аз қамтылған отбасыларға ай сайын негізгі азық - түліктің қымбаттауына байланысты 0,5 айлық есеп көрсеткіші көлемінде;

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С-21/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 4 мая 2010 года № 1-12-126. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 октября 2011 года № 4С-36/3
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.10.2011 № 4С-36/3
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-122, опубликовано 5 февраля 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующие дополнения:
в пункте 2:
в абзаце втором после слов «инвалиды» дополнить словами «и детям инвалидам до 16 лет ко Дню инвалидов»;
в абзаце третьем после слов «пенсионеры ко Дню пожилых» дополнить словами «воинам интернационалистам, участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции»;
в абзаце пятом после слов «и туберкулезным больным» дополнить словами «находящимся на длительном лечении туберкулеза» в размере 2,8 месячных расчетных показателей, на основании справок представленных государственным коммунальным казенным предприятием «Жаркаинская центральная районная больница»;
в абзаце шестом после слов «на очном отделении в колледжах» дополнить словами «из сельской местности»;
дополнить абзацами следующего содержания:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ежемесячно за счет трансфертов, выделяемых из областного бюджета, на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг в размере 2,5 месячных расчетных показателей на основании списков, представленных Жаркаинским районным отделением Акмолинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий» путем зачисления на лицевые счета;
малообеспеченным гражданам ежемесячно в размере 0,5 месячного расчетного показателя, в связи с удорожанием цен на основные продукты питания;

жоғары білімі бар жас маман - дәрігерлерге жайластыруға 175 айлық есеп көрсеткішімен, жас маман - мұғалімдерге жайластыруға 18 айлық есеп көрсеткішімен, өтініш бойынша;
концлагерь тұтқындарына ай сайын коммуналдық қызмет төлемі бойынша шығындарды өтеуге айлық есеп көрсеткіші көлемінде «Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Ақмола облыстық филиалының Жарқайың аудандық бөлімшесінің ұсынған тізімдер негізінде, жеке шотына аудару жолымен;
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.Сидорина
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
Жарқайың ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева

молодым специалистам врачам на обустройство с высшим образованием 175 месячных расчетных показателей, молодым специалистам педагогам на обустройство 18 месячных расчетных показателей, по заявлению;
узникам концлагерей - ежемесячно на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг в размере месячного расчетного показателя на основании списков, представленных Жаркаинским районным отделением Акмолинского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий» путем зачисления на лицевые счета.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Жаркаинского района                        В.Сидорина
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева