"Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жақсы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № А-1/17 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № А-6/152 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 тамыздағы № 1-13-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № а-2/69 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011.03.04 № а-2/69 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № А-1/17 «Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-106 тіркелген, 2010 жылдың 19 наурызында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ тармақшамен толықтырылсын:
6) Орта және алғашқы кәсіби оқу орындарының түлектері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Ж.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Жақсы ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы:                         С.Өтешев

О внесении дополнения в постановление акимата района от 09 февраля 2010 года № А-1\17 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 2 июля 2010 года № А-6/152. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 11 августа 2010 года № 1-13-115. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № а-2/69
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 04.03.2011 № а-2/69
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» от 09 февраля 2010 года № А-1/17 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 1-13-106, опубликовано 19 марта 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом:
6) выпускники средних и начальных профессиональных учебных заведении.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралину А. Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющии обязанности
акима района:                              С.Утишев