2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 3-1-147 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357 Заңына және «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, тиісінше, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер -                   32 110 525,5 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер -             12 329 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -           624 845,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер -                 843 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі -           18 312 772,5 мың теңге;
2) шығындар -                   34 144 105,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу -                   0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік несиелеу -                           0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу -                    0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо -                   120 928,3 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін алу -             121 758,1 мың теңге;
Мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер -             829,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы -          - 2 154 508,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру –                   2 154 508,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 324; 2011.03.26 № 339; 2011.04.27 № 351; 2011.07.22 № 365; 2011.10.25 № 383; 2011.11.04 № 403 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 52 бабына сәйкес, 1 тармақтың 1, 2 тармақшаларында қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.

О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2010 года № 301. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 10 января 2011 года № 3-1-147. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357 «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы -                  32 110 525,5 тысячи тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям -      12 329 308,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -       624 845,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала -             843 600,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов -   18 312 772,5 тысячи тенге;
2) затраты -                  34 144 105,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование -                          0 тысяча тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты -                     0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов -           0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами -           120 928,3 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых
активов -                        121 758,1 тысяч тенге;
Поступления от продажи
финансовых активов государства -     829,8 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета -        - 2 154 508,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
бюджета -                     2 154 508,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 324; от 26.03.2011 № 339; от 27.04.2011 № 351; от 22.07.2011 № 365; от 25.10.2011 № 383; от 04.11.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1, 2 пункта 1.

3. Ақтөбе облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 24 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 24 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.
4. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8 бабына сәйкес:
2011 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 15 999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай - ақ айыппұл санкцияларын, салықтар және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1 512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 15 999 теңге болып белгіленгені басшылыққа және мәліметке алынсын.
6. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен келесідей мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 13 494 мың теңге;
мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға - 134 088 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинетін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 32 768 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 44 328 мың теңге;

3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 24 процента;
2) по социальному налогу 24 процента.
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджет города Актобе.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» установлено:
с 1 января 2011 года:
1) минимальный размер заработной платы - 15 999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1 512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 15 999 тенге.
6. Учесть в бюджете города Актобе на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
13 494 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
134 088 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
32 768 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинета биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
44 328 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;

үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламамен қамтуға - 18 408 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне - 78 926 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 66 240 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.03.26 № 339; 2011.11.04 № 403 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен жалпы сомасы 46 800 мың теңге «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.11.04 № 403 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7-1. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен жалпы сомасы 119 602 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері түскені еске алынсын, соның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 28 082 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге – 26 788 мың теңге.
Көрсетілген трансферттер сомалары қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.03.26 № 339 Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.10.25 № 383; 2011.11.04 № 403 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен дамыту мен несиеге келесідей мөлшерлерде нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға - 441 424 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 7 601 744 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға - 411 588 мың тенге;
тұрғын үй салуға - 2 352 000 мың теңге;

18 408 тысячи тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
78 926 тысячи тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей - сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
66 240 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 26.03.2011 № 339; от 04.11.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Учесть в бюджете города Актобе на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожной карты бизнеса - 2020» в общей сумме 46 800 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяются на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.11.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
7-1. Учесть в бюджете города Актобе на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 119 602 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости - 28 082 тысяча тенге;
на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 - 26 788 тысяча тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 26.03.2011 № 339; с  изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.10.2011 № 383; от 04.11.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Учесть в бюджете города Актобе на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие и кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на строительство и реконструкцию объектов образования - 441  424 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно -коммуникационной инфраструктуры в сумме 7 601 744 тысяч тенге.
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 411 588 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 2 352 000 тысяч тенге;

жылу-энергетикалық жүйені дамытуға - 3 925 512 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 359 600 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 673 638 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 4 500 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.03.26 № 339; 2011.07.22 № 365; 2011.11.04 № 403 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
«Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» облыстық жастар марафон - эстафетасын жүргізуге - 365 697 мың теңге;
аудандық маңыздағы (қала көшелеріндегі) автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге - 884 574 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға - 760 792,6 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 268 893 мың тенге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға - 646 785 мың тенге;
тұрғын үй салуға - 2 633 мың тенге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 71 364 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 69 533 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 34 300 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға - 151 340 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға - 11 925 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға - 81 069 мың теңге;
біржолғы талондарын беру жөніндегі жұмыстарын ұйымдастыруға – 19 611 мың теңге;
Ақтөбе қаласының елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 259 070 мың теңге;
білім беру мекемелеріне жалақы төлеуге – 36 111мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту үшін ғимарат алуға – 190 000 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға – 91 680 мың теңге;
аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегіне – 50 000 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге – 4 746,9 мың теңге;
Ақтөбе қаласының автокөлік жолдарын күтіп-ұстауға және ағымдағы жөндеуге – 392 787 мың теңге;
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 14 566 мың теңге.
Аталған трансферттер сомалары қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 324; 2011.03.26 № 339; 2011.04.27 № 351; 2011.07.22 № 365; 2011.10.25 № 383 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

на развитие теплоэнергетической системы - 3 925 512 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения - 359 600 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 673 638 тысяч тенге;
4 500 тысяча тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Распределение указанных сумм трансфертов на развитие и кредитование определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 26.03.2011 № 339; от 22.07.2011 № 365; от 04.11.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Учесть в проекте бюджета города Актобе на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
на проведение областной молодежной марафон - эстафеты «Расцвет села - расцвет Казахстана» - 365 697 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) - 884 574 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 760  792,6 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно -коммуникационной инфраструктуры - 268 893 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 646 785 тысяча тенге;
на строительство жилья - 2 633 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения - 71 364 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 69 533 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 34 300 тысячи тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 151 340 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры - 11 925 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта - 81 069 тысяч тенге;
на организацию работы по выдаче разовых талонов – 19 611 тысяча тенге;
259 070 тысяча тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов города Актобе;
36 111 тысяча тенге - на выплату заработной платы учреждениям образования;
190 000 тысяча тенге - на приобретение зданий для дошкольного воспитания и обучения;
91 680 тысяча тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
50 000 тысяча тенге - на жилищную помощь малообеспеченным гражданам;
4 746,9 тысяча тенге - на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
392 787 тысяча тенге - на содержание и текущий ремонт автомобильных дорог г.Актобе;
14 566 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 324; от 26.03.2011 № 339; от 27.04.2011 № 351; от 22.07.2011 № 365; от 25.10.2011 № 383(вводится в действие с 01.01.2011).

10. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 233 650 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының          Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
А. Шахаров                   С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті жиырма сегізінші сессиясының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 301 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2011 год в сумме 233 650 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Актобе на 2011 год, согласно приложению 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
А. Шахаров                       С. Шинтасова
Приложение 1
к решению очередной
двадцать восьмой сессии
маслихата города Актобе
от 22 декабря 2010 года № 301
Бюджет города Актобе на 2011 год