Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 8 "Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Алға аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 3-3-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 63 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Қазақстан Республикасының бюджет Кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1999 жылдың 16 қарашасындағы № 474 «Ең төменгі күнкөріс деңгейі туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 01-7.13 отырыс хаттамасына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің 2010 жылғы 21 қарашадағы № 06-2-2-20/2891-Д,1 және Ақтөбе облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының 2010 жылғы 2 желтоқсандағы № 6-4579 хаттарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жыл 8 сәуірдегі «Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» (Нормативтік-құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-73 тіркелген, 2009 жылғы 28 сәуірдегі аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 18 жарияланған) № 8 шешіміне төмендегідей өзгерту енгізілсін:
шешімнің бірінші тармағындағы «ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге» деген сөздер «жалпы мөлшері базалық қосымша төлемді қоса есептегенде ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен мөлшерде жасына байланысты зейнетақы алатын зейнеткерлерге» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн соң өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                 А.Кайрушев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 8 "Об оказании социальной помощи малообеспеченным слоям населения"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2010 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 26 января 2011 года за № 3-3-118. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 63
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 63.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Закона Республики Казахстан № 474 «О прожиточном минимуме», протокола заседания Президента Республики Казахстан № 01-7.13 от 19 октября 2010 года, писем Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 21 октября 2010 года № 06-2-2-20/2891-Д,1 и Актюбинского областного управления по координации занятости и социальных программ от 2 декабря 2010 № 6-4579 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение от 8 апреля 2009 года № 8 «Об оказании социальной помощи малообеспеченным слоям населения» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-73 от 15 апреля 2009 года, опубликованное в районной газете «Жұлдыз-Звезда» № 18 от 28 апреля 2009 года) следующие изменения:
в пункте 1 слова «минимальная пенсия и пенсионерам получающим пенсию ниже минимальной» заменить словами «пенсионерам по возрасту, общий размер пенсии которых с учетом базовой выплаты составляет минимальную пенсию и ниже минимальной».
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата, секретарь маслихата:          А.Кайрушев