Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 29 шілдедегі № 78 "Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 3-6-65 болып тіркелген аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 61 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 233 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қарашада № 3-6-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.09.27 № 313 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың «Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде № 3-6-65 болып тіркелген аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» № 61 шешіміне толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 29 шілдедегі № 78 шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-65 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырда «Қарғалы» газетінің № 21-22 жарияланған) 1 пункті жаңа редакцияда баяндалсын:
Қарғалы аудандық мәслихаттың «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 61 шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-65 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырда «Қарғалы» газетінің № 21-22 жарияланған) 2 тармақтағы «көгілдір отынмен» деген сөздерден кейін «үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай материалдық көмек көрсету үшін» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                Аудандық мәслихат
сессия төрағасы                        хатшысы
С.Алмағамбетов                       Ж.Құлманов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 июля 2008 года № 78 "О внесении дополнений в решение районного маслихата № 61 "Об оказании социальной помощи" от 18.04.2008 года, зарегистрированного в управлении юстиции Каргалинского района № 3-6-65 от 28 апреля 2008 года"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 233. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 22 ноября 2010 года № 3-6-111. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2011 года № 313
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2011 № 313.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Первый пункт решения районного маслихата «О внесении дополнений в решение районного маслихата № 61 «Об оказании социальной помощи» от 18 апреля 2008 года, зарегистрированного в управлении юстиции Каргалинского района № 3-6-65 от 28 апреля 2008 года» от 29 июля 2008 года № 78 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-65, опубликовано 13 мая 2008 года в газете «Қарғалы» № 21-22) изложить в новой редакции:
В решении Каргалинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи» от 18 апреля 2008 года № 61 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-65, опубликовано 13 мая 2008 года в газете «Қарғалы» № 21-22) дополнить пункт 2 после слов «газового отопления» словами: для оказания денежной материальной помощи в размере одного месячного расчетного показателя детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                 Секретарь
районного маслихата            районного маслихата
С.Алмагамбетов                   Ж.Кульманов