Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 116 "Халықтың әлеуметтік аз қамтылған санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 221 шешімі. Ақтөбе облысының Темір аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 3-10-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы № 56 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.08.17 № 56 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 «Бюджет кодексінің» 56 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 21 мамырда 3-10-104 санымен тіркелген, 2009 жылғы 4 маусымда «Темір» газетінің № 23 санында жарияланған, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 116 «Халықтың әлеуметтік аз қамтылған санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармақтағы «ең төменгі және одан да аз зейнетақы алатын зейнеткерлерге» деген сөздер «қосымша базалық төлемді қоса есептегенде ең төменгі зейнетақы алатын барлық зейнеткерлерге» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                   хатшысы:
Б.ДӘНДІБАЕВ                          Н.ӨТЕПОВ

О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 апреля 2009 года № 116 "Об оказании социальной помощи социально малообеспеченным категориям населения"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 27 декабря 2010 года № 221. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 10 января 2011 года за № 3-10-138. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 17 августа 2012 года № 56
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 17.08.2012 № 56.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 маслихат Темирского района РЕШАЕТ:
1. Внести в решение от 23 апреля 2009 года № 116 «Об оказании социальной помощи социально малообеспеченным категориям населения», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 мая 2009 года за № 3-10-104, опубликованное в газете «Темір» за № 23 4 июня 2009 года следующее изменение:
в пункте 1 указанного решения слова «пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии» заменить словами «всем пенсионерам, получающим минимальную пенсию с учетом дополнительной базовой платы».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата              районного маслихата
Б. ДАНДИБАЕВ                         Н. УТЕПОВ