Хромтау ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 207 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қаңтарда № 3-12-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 59 хатымен).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 14.02.2013 № 59 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" № 357-IV Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылдың 13 желтоқсанындағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" № 1350 Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4018838,9 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша 2139969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша 39574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша 8065 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 1831230,9 мың теңге;
2) шығындар 4196564,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 435643 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 497665 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1840 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -613368,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
(профицитті)қаржыландыру 613368,4 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 218; 2011.03.28 № 229; 2011.04.27 № 238; 2011.07.21 № 247; 2011.10.19 № 261; 2011.11.10 № 269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешімі бойынша аудандық бюджетке мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 27 пайыз;

О бюджете Хромтауского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 24 декабря 2010 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 17 января 2011 года № 3-12-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 59).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 59).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы 4018838,9 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям 2139969 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 39574 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала 8 065 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1831230,9 тысяч тенге;
2) затраты 4196564,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 435643 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 497665 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -613368,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита 613368,4 тысяч тенге
(профицита) бюджета
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 01.02.2011 № 218; от 28.03.2011 № 229; от 27.04.2011 № 238; от 21.07.2011 № 247; от 19.10.2011 № 261; от 10.11.2011 № 269 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района согласно решения областного маслихата № 333 от 13 декабря 2010 года в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 27 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша 27 пайыз;
3) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша, қызметін бір жолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер аудан бюджетіне толығымен есептелсін.
3. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
ауылшаруашылық маңызы бар жерлер үшін жеке тұлғаларға салынатын жер салығы;
елді мекендердің жерлеріне салынатын жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және басқа да ауыл шаруашылығына арналмаған жерге салынатын жер салығы;
ауыл шаруашылық маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
елді мекендердің заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
заңды және жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
бензинге және дизель отынына арналған акциздер, табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алымдар;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем;
тіркелген салық;
мемлекеттік баж (108102-108112 кодтары бойынша);
коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.
4. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылсын.

2) по социальному налогу 27 процентов.
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в районный бюджет.
3. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
налог на имущество с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налог на имущество с физических лиц;
земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения;
земельный налог на земли промышленности, связи, транспорта, обороны и иного несельскохозяйственного назначения;
земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения;
земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов;
налог на транспортные средства с юридических и физических лиц;
единый земельный налог;
акцизы на бензин и дизельное топливо, поступления за использование природных и других ресурсов;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрация;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
плата за размещение наружной (визуальной)рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах;
фиксированный налог;
госпошлина (по кодам 108102-108112);
доходы от аренды имущества коммунальной собственности;
административные штрафы, пени, санкций, взыскания, налагаемые местными государственными органами;
прочие неналоговые поступления в районный бюджет;
поступление от продажи земельных участков.
4. Засчитывать ежемесячно в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования над начисленной суммой отчислений в указанный фонд в соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы".

5. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері 15999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш 1512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 15999 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің базасына енгізілген республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
1) жаңадан іске қосылатын білім объектілерін күтіп ұстауға 82973,0 мың теңге;
2) мектепке дейінгі білім беру, орта білім беру ұйымдарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге 5970,0 мың теңге;
3) ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 800,0 мың теңге;
4) ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға 17972,0 мың теңге;
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен түскені ескерілсін, оның ішінде;
1) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 14451 мың теңге;
2) әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 1560 мың теңге.
Аталған нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға сомасы 4582 мың теңге;
2) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 26706 мың мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын шарттарға сәйкес бюджеттік кредиттер.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 -2013 годы" с 1 января 2011 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 15999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 15999 тенге;
6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из областного, включенных в базу расходов бюджета, за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) 82973,0 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования;
2) 5970,0 тысяч тенге на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего образования по предмету "Самопознание";
3) 800,0 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
4) 17972,0 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета за счет поступлений целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий 14451 тысяч тенге;
2) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики 1560 тысяч тенге;
Распределение указанных целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4582 тысяч тенге;
2) бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан, в сумме 26706 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:

1) Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005 – 2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға 84021 мың теңге сомасында, оның ішінде:
2) негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194 мың теңге;
3) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 11082 мың теңге;
4) мектепке дейінгі білім ұйымдарының мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 43512 мың теңге;
5) жетім балаларды және ата-аналардың қамқорынсыз қалған балаларды асыраушы отбасыларға ай сайын ақшалай қаражат төлеуге 16783 мың теңге;
6) үйде оқитын мүгедек балаларды құралдар мен бағдарламалармен қамтамасыз етуге 4450 мың теңге;
7) 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 14957,0 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 229 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен даму нысаналы трансферт түскені ескерілсін, оның ішінде:
1) Хромтау қаласында 140 орындық балабақша салуға 172953 мың теңге;
2) ауылдық (селолық) елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесін қайта жарақтандыруға 352018 мың теңге;
Нысаналы даму трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
11. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен 2009-2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" Бағдарламасын іске асыруға 676240 мың теңге нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін, соның ішінде;
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 242000 мың теңге;
2) Көктау селосында 600 орындық орта мектеп салуға сомасы 434240 мың теңге.
Даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 2009-2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын iске асыру шеңберiнде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын сыйақы мөлшерлемесі бойынша аудандық бюджетке кредит беруге 423863 мың теңге нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін.
Кредит берудің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

1) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2011 годы в сумме 84021 тысяч тенге, в том числе:
2) 8194 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 11082 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4) 43512 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 16783 тысяч тенге на выплату ежемесячных денежных средств опекунам на содержание детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей;
6) 4450 тысяч тенге на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
7) учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размеров доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования 14957,0 тыс.тенге;
Распределение указанных текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 229 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
1) 172953 тысяч тенге на строительство детского сада на 140 мест в г.Хромтау;
2) 352018 тыс. тенге на реконструкцию водопроводных сетей аульных (сельских) населенных пунктов;
Распределение целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
11. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы в сумме 676240 тыс. тенге, в том числе:
1) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 242000 тыс. тенге;
2) на строительство средней школы на 600 мест в селе Коктау 434240 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
12. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на кредитование районного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализаций Программы "Нұрлы көш" на 2009 -2011 годы по ставке вознаграждения, определяемой Правительством Республики Казахстан в сумме 423863 тысяч тенге;
Распределение указанной суммы кредита определяется на основании постановления акимата района;

13. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыруға 61307 мың теңге сомасында, нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 36307 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 20000 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 218 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Нысаналы даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 13 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 218 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
14. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Ауылдың гүлденуі-Қазақстанның гүлденуі" марафон – эстафетасын өткізуге 23080 мың теңге;
2) аудандық маңызы бар "Самара- Шымкент- Аққұдық" автомобиль жолын күрделі жөндеуге 100000 мың теңге;
2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 361,8 мың теңге бөлінгені ескерілсін.
Аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 14 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.04.27 № 238 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
15. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы 489935 мың теңге даму трансферттер түскені ескерілсін, соның ішінде:
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 364473 мың теңге;
2) ауылдық (селолық) елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесін қайта жарақтандыруға 125462 мың теңге;
Аталған даму трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
16. 2011 жылға республикалық бюджеттен бөлінген даму трансферттерге облыстық бюджеттен 195273 мың теңге қосымша қаржыландыру түскені ескерілсін, соның ішінде;
1) Хромтау қаласында 140 орындық балабақша салуға 74123 мың теңге;
2) инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және немесе сатып алуға 2222 мың теңге.
3) "Нұрлы көш" Бағдарламасы бойынша инженерлік инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға (немесе) сатып алуға 26889 мың теңге;

13. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008- 2011 годы в сумме 61307 тысяч тенге, в том числе:
1) на строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда 36307 тысяч тенге;
2) на развитие, обустройство и(или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 20000 тысяч тенге;
исключен решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 01.02.2011 № 218 (вводится в действие с 01.01.2011).
Распределение указанных трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 01.02.2011 № 218 (вводится в действие с 01.01.2011).
14. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на проведение марафон-эстафеты "Расцвет села - Расцвет Казахстана" 23080 тыс тенге;
2) на капитальный ремонт автодороги районного значения "Самара-Шымкент-Аккудук" 100000 тыс тенге;
Учесть в районном бюджете поступление с областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам ВОВ в сумме - 361,8 тыс тенге.
Распределение указанных трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27.04.2011 № 238 (вводится в действие с 01.01.2011).
15. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов развития из областного бюджета в сумме 489935 тыс. тенге, в том числе:
1) развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 364473 тысяч тенге
2) на реконструкцию системы водопроводных сетей аульных (сельских) населенных пунктов 125462 тыс. тенге
Распределение указанных трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.
16. Учесть в районном бюджете на 2011 год софинансирование из областного бюджета на выделенные трансферты развития из республиканского бюджета 195273 тысяч тенге, в том числе:
1) на строительство детского сада на 140 мест в г.Хромтау 74123 тыс.тенге;
2) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 2222 тысяч тенге;
3) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры по Программе "Нұрлы көш" 26889 тысяч тенге;

4) мемлекеттік тұрғын үй қорының коммуналдық тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 4034 мың теңге;
5) ауылдық (селолық) елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесін қайта жарақтандыруға 88005 мың теңге;
Аталған даму трансферттерін бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
17. 2011 жылы аудандық бюджетке облыстық бюджеттен "Нұрлы көш" бағдарламасы бойынша оралмандарға үй салуға (немесе) сатып алуға 0 мың теңге кредит түскені ескерілсін.
Кредит берудің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 17 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.04.27 № 238 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

4) на строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда 4034 тысяч тенге;
5) на реконструкцию системы водопроводных сетей аульных (сельских) населенных пунктов 88005 тыс. тенге
Распределение указанных трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.
17. Учесть, что в районном бюджете на 2011 кредитование с областного бюджета на строительство (или) приобретения жилья семьям оралманов по программе "Нұрлы көш" 0 тыс. тенге;
Распределение указанного кредита определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27.04.2011 № 238 (вводится в действие с 01.01.2011).

18. Жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерв 3400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
19. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
20. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы
Б.Ашабаев
Д.Молдашев
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 207 шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет

18. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 3400,0 тысяч тенге.
19. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год согласно приложения 4.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
Б. Ашабаев
Д. Мулдашев
Приложение 1 к решению № 207
районного маслихата
от 27 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год

225
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
630
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
4653
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1350
5
Тіркелген салық
347
08
1
Мемлекеттік баж
6 386
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 250
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн алынатын мемлекеттік баж
1928
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға, Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
220
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттік баж
660
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
60
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

225
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
630
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4653
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1350
5
Фиксированный налог
347
08
1
Государственная пошлина
6 386
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3250
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1928
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
220
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
660
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
60
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

8 430
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
460
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
800
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
180
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
420
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
650
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
4770
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1150
5
Тіркелген салық
2 496
08
1
Мемлекеттік баж
10 054
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
6 300
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2400
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
215
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
9
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
40
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
670
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
60
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

8 430
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
460
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
800
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
180
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
420
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
650
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4770
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1150
5
Фиксированный налог
2 496
08
1
Государственная пошлина
10 054
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
6300
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2400
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
215
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
9
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
670
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
60
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

228 330
Тұлғалардың төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы
29 192
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
24 195
03
Әлеуметтік салық
196 434
1
Әлеуметтік салық
196 434
Әлеуметтік салық
196 434
04
Меншікке салынатын салықтар
1 885 005
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 815 535
Заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1 810 727
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
4 808
3
Жер салығы
19 950
Ауылшаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
70
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1560
Өнеркәсіп, байланыс, қорғаныс, көлік жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған жерге салынатын жер салығы
8 150
Ауыл шаруашылық маныздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
7
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден,жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
10 163
4
Көлік құралдарына салынатын салық
46 400
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
9 200
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
37 200
5
Бірыңғай жер салығы
3 120
Бірыңғай жер салығы
3 120
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
25 309
2
Акциздер
5 300
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3 200
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
2100
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
8 300
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
8 300
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
9 026
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
490
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
910
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
220
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
440
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
740
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
5026
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1200
5
Тіркелген салық
2 683
08
1
Мемлекеттік баж
10 808
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж

228 330
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
29 192
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
24 195
03
Социальный налог
196 434
1
Социальный налог
196 434
Социальный налог
196 434
04
Налог на собственность
1 885 005
1
Налог на имущество
1 815 535
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1 810 727
Налог на имущество физических лиц
4 808
3
Земельный налог
19 950
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
70
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1560
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
8 150
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельхозяйственного назначения
7
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
10 163
4
Налог на транспортные средства
46 400
Налог на транспортные средства с юридических лиц
9 200
Налог на транспортные средства с физических лиц
37 200
5
Единый земельный налог
3 120
Единый земельный налог
3 120
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
25 309
2
Акцизы
5 300
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3200
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
2100
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8 300
Плата за пользование земельными участками
8 300
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
9 026
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
490
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
910
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
220
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
440
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
740
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5026
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1200
5
Фиксированный налог
2 683
08
1
Государственная пошлина
10 808
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

6 500
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2670
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
270
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
10
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
68
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
730
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
80
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
150
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
210
Тракторшы – машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
120
2
Салықтық емес түсiмдер
44 184
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін түсімдер
15 156
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
15 156
01
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
15 156
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 100
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
2 100
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 928
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 928
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
26 928
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
9 235
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
9 235
1
Жерді сату
9 235
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
9 235
4
Трансферттердің түсімдері
514 181
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
514 181
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
514 181
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6500
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2670
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
270
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
10
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
68
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
730
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
80
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
150
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
210
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
120
2
Неналоговые поступления
44 184
01
Доходы от государственной собственности
15 156
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
15 156
1
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности
15 156
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2 100
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2 100
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
2 100
06
Прочие неналоговые поступления
26 928
1
Прочие неналоговые поступления
26 928
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
26 928
3
Поступления от продажи основного капитала
9 235
03
Продажа земли и нематериальных активов
9 235
1
Продажа земли
9 235
Поступления от продажи земельных участков
9 235
4
Поступления трансфертов
514 181
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
514 181
2
Трансферты из областного бюджета
514 181
Целевые текущие трансферты