2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 3-13-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» № 357-IV заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер                      4 740 862,2 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер                1 316 421,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер              40 569,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін
түсімдер                            68 000,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері        3 315 872,2 мың теңге;
2) Шығындар                      4 720 587,5 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттер         10 442,1 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                 11 511,1 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу            1069,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы                  -4117,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру     4117,4 мың теңге;
6) Қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо           13950,0 мың теңге;
оның шінде:
қаржы активтерін сатып алу           13950,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.02.21 № 253; 2011.03.31 № 262; 2011.04.28 № 266; 2011.07.29 № 289; 2011.10.26 № 302; 2011.11.10 № 307 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешімімен 2011 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу Шалқар ауданына мынадай мөлшерде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайызы,
2) әлеуметтік салық бойынша 100 пайызы.
3. Аудан бюджеті кірісіне төмендегі түсімдер толығымен есептелсін:
салықтық түсімдер бойынша:
табыс салығы:
оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық:
оның ішінде:
әлеуметтік салық;
меншікке салынатын салықтар:
оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар,
жер салығы,
көлік құралдарына салынатын салық,
бірыңғай жер салығы;
тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар:
оның ішінде:
акциздер, оның ішінде бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны үшін,
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер,
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар,
ойын бизнесіне салық;
заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер:
мемлекеттік баж;
салықтық емес түсімдер бойынша:
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің бюджетінен (шығыс сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар:
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің бюджетінен (шығыс сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер:
басқа да салықтық емес түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді және материалдық емес активтерді сату;
жерді сату;

О бюджете района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2010 года № 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 10 января 2011 года № 3-13-142. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложений 123, в том числе на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы                        4 740 862,2 тыс.тенге,
в том числе:
налоговые поступления            1 316 421,0 тыс.тенге;
неналоговые поступления             40 569,0 тыс.тенге;
поступления от продажи
основного капитала                  68 000,0 тыс.тенге;
поступления трансфертов          3 315 872,2 тыс.тенге;
2) затраты                       4 720 587,5 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование    10 442,1 тыс.тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                   11 511,1 тыс.тенге;
погашение бюджетных кредитов         1 069,0 тыс.тенге;
4) дефицит бюджета                  -4 117,4 тыс.тенге;
5) финансирование дефицита бюджета   4 117,4 тыс.тенге;
6) Сальдо по операциям
с финансовыми активами              13 950,0 тыс.тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов     13 950,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 21.02.2011 № 253; от 31.03.2011 № 262; от 28.04.2011 № 266; от 29.07.2011 № 289; 26.10.2011 № 302; от 10.11.2011 № 307 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Принять к руководству и исполнению решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 по Шалкарскому району об утверждении на 2011 год объема распределяемых налоговых поступлений:
1) по подоходному налогу, удерживаемого у источника выплаты, 100 процентов;
2) по социальному налогу 100 процентов.
3. Утвердить, что в доход бюджета района зачисляются:
налоговые поступления:
подоходный налог:
в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог:
в том числе:
социальный налог;
налоги на собственность:
в том числе:
налог на имущество,
земельный налог,
налог на транспортные средства,
единый земельный налог;
внутренние налоги на товары, работы и услуги:
в том числе:
акцизы,
поступления за использование природных и других ресурсов,
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности,
налог на игорный бизнес;
обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами:
государственная пошлина;
неналоговые поступления:
доходы от государственной собственности:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан:
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления:
прочие неналоговые поступления;
поступления от продажи основного капитала:
продажа земли и нематериальных активов:
продажа земли.

4. Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-IV «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
5. Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-IV «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 8 бабына сәйкес 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 15999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ, айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 15999 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
6. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешіміне сәйкес 2011 жылға аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенция 2772973,0 мың теңге көлемінде көзделсін.
7. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешімімен аудан бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу-жабдығымен жарақтандыруға - 8  192,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 11082,0 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға - 34578,0 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 4611,0 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай-сайынғы ақшалай қаражат төлеуге - 8845,0 мың теңге;
әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 4216,3 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге - 35236,0 мың теңге;
«Бизнестың жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау үшін жастар практикасын ұйымдастыруға - 13178,0 мың теңге.

4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» принять к руководству и исполнению с 1 января 2011 года:
1) размер минимальной заработной платы - 15999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1512 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 15999 тенге.
6. В соответствии с решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 утвердить объем субвенции из областного бюджета Шалкарскому району на 2011 год в размере 2772973,0 тыс. тенге.
7. На основании решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 предусмотреть в бюджете района текущие целевые трансферты, выделенные из республиканского бюджета:
на оснащение учебно-вспомогательными материалами кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 8192,0 тыс. тенге;
на приобретение лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования - 11082,0 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 34578,0 тыс.тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей - 8845,0 тыс.тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 4611,0 тыс.тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы - 4216,3 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий - 35236,0 тыс.тенге;
в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020» на организацию молодежной практики - 13178,0 тыс. тенге.

Ескерту. 7 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 262; 2011.10.26 № 302; 2011.11.10  № 307 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешімімен республикалық бюджеттен аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 24081,0 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын жүзеге асыруға – 28879,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 262 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.04.28 № 266; 2011.10.26 № 302 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешімімен аудан бюджетіне республикалық бюджеттен:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйін салуға және сатып алуға 31769,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және сатып алуға 131000,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Бегімбет ауылындағы су шаруашылық имараттарын қайта жарақтауға 44468,0 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 262 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 шешімімен аудан бюджетіне республикалық бюджеттен:
«Шалқар ауданының Жылтыр селосындағы сумен жабдықтау объектілерін салу» жобасына жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға 6500,0 мың теңге нысаналы даму трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.02.21 № 253 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8-2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешімімен республикалық бюджеттен аудан бюджетіне:
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына - 5000,0 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-2 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.07.29 № 289 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 262; 26.10.2011 № 302; от 10.11.2011 № 307 (вводится в действие с 01.01.2011).
7-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 365 от 14 марта 2011 года предусмотреть в бюджете района выделенные из республиканского бюджета целевые текущие трансферты:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 24081,0 тыс. тенге;
на реализацию «Программы занятости 2020» - 28879,0 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 262(вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28.04.2011 № 266; 26.10.2011 № 302 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. В соответствии с решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» принять к руководству и исполнению и направить выделенные из республиканского бюджета целевые трансферты на развитие:
на строительство государственного коммунального жилья - 31769,0 тыс. тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 131000,0 тыс. тенге;
на реконструкцию водохозяйственных сооружений села Бегимбет Шалкарского района - 44468,0 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 262 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата от 21 января 2011 года № 361 предусмотреть в бюджете района выделенные из республиканского бюджета целевые трансферты на развитие:
на разработку проектно-сметной документации по проекту «Строительство объектов водоснабжения в селе Жылтыр Шалкарского района» в сумме 6500,0 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 21.02.2011 № 253 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-2. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 390 от 13 июля 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие, выделенные из республиканского бюджета:
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020 - 5000,0 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29.07.2011 № 289 (вводится в действие с 01.01.2011).

9. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешімімен аудан бюджетіне облыстық бюджеттен «Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын өткізуге - 28938,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.04.28 № 266 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
9-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешімімен облыстық бюджеттен аудан бюджетіне біржолғы талон беру жұмысын ұйымдастыруға 1450,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 262 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
9-2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 шешімімен облыстық бюджеттен аудан бюджетіне:
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 120,8 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-2 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.04.28 № 266 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.07.29 № 289 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
9-3. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешімімен аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мекемелерге еңбекақы төлеу үшін - 10000,0 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасын жүзеге асыруға - 36115,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-3 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.07.29 № 289 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 333 шешімімен аудан бюджетіне облыстық бюджеттен:
Шалқар қаласының ахаба желілерін қайта жарақтау үшін жобалық-сметалық құжаттарды дайындауға және мемлекеттік сараптамадан өткізуге - 5785,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйін салуға және сатып алуға 3530,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және сатып алуға 5582,0 мың теңге;

9. На основании решения областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 предусмотреть в бюджете района на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» текущие целевые трансферты, выделенные из областного бюджета в сумме 28938,0 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28.04.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011).
9-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 365 от 14 марта 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета, на организацию работ по выдаче разовых талонов в сумме 1450,0 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 262 (вводится в действие с 01.01.2011).
9-2. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 386 от 13 апреля 2011 года предусмотреть в бюджете района выделенные из областного бюджета целевые текущие трансферты:
на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны - 120,8 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28.04.2011 № 266 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29.07.2011 № 289 (вводится в действие с 01.01.2011).
9-3. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 390 от 13 июля 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета:
на выплату заработной платы учреждениям начального, основного среднего и среднего образования - 10000,0 тыс. тенге;
на программу занятости - 36115,0 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-3 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29.07.2011 № 289 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. В соответствии с решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета:
на изготовление проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по реконструкции канализационных сетей г.Шалкар в сумме 5785,0 тыс. тенге;
на строительство государственного коммунального жилья - 3530,0 тыс. тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 5582,0 тыс. тенге;

Шалқар ауданының Бегімбет ауылындағы су шаруашылық имараттарын қайта жарақтауға 4085,4 мың теңге;
Шалқар ауданының Бегімбет ауылындағы су шаруашылық имараттарын қайта жарақтауға (тұрғын үйлерге ауызсуын жеткізуге) 36407,7 мың теңге нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.10.26 № 302 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 шешімімен аудан бюджетіне:
Шалқар қаласының орталық қазандығын қайта жарақтау үшін жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға - 2400,0 мың теңге;
Шалқар қаласының жылу желілерін жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға - 2850,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1 тармағымен толықтырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.10.26 № 302 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 1370,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2011 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

на реконструкцию водохозяйственных сооружений села Бегимбет Шалкарского района - 4085,4 тыс. тенге;
на реконструкцию водохозяйственных сооружений села Бегимбет Шалкарского района (на подводку к жилым домам) - 36407,7 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 26.10.2011 № 302 (вводится в действие с 01.01.2011).
10-1. В соответсвии с решением Актюбинского областного маслихата № 413 от 12 октября 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета:
на разработку проектно-сметной документации для реконструкции центральной котельной г. Шалкар - 2400,0 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации для ремонта тепловых сетей г. Шалкар - 2850,0 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 26.10.2011 № 302 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 1370,0 тыс. тенге.
12. В процессе исполнения бюджета района на 2011 год утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, согласно приложения 4.

13. Шалқар қаласы және селолық округтердің әкім аппараттарының 2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары бойынша қаржыландыру көлемі 5 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
14. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                         хатшысы
C. Әйтенов                         С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті жиырма төртінші сессиясының
№ 227 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2011 жылға арналған бюджеті

13. Определить объемы финансирования бюджетных программ на 2011 год аппаратов акима г. Шалкар и сельских округов согласно приложения 5.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
С. Айтенов                         С. Тулемисов
Приложение № 1 к решению № 227
от 23 декабря 2010 года
очередной двадцать четвертой сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2011 год

471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті жиырма төртінші сессиясының
№ 227 шешіміне 5 қосымша
Шалқар ауданы бойынша қала, селолық округтер әкімдіктерінің
2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары бойынша
қаржыландыру көлемі
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.10.26 № 302 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қаладағы аулан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Приложение № 5 к решению № 227
от 23 декабря 2010 года
очередной двадцать четвертой сессии
районного маслихата
Объем финансирования бюджетных программ
по аппаратам акимов городских и сельских округов
Шалкарского района на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 26.10.2011 № 302 (вводится в действие с 01.01.2011).
Услуги по обеспечению аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капитальные расходы государственных органов
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь