Жезқазған қаласында азаматтарды тіркеуді жүргізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-2-127 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2011.09.26 N 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Қарағанды облысы Жезқазған қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ақатов М.О. - келісім бойынша) 2011 жылдың қаңтар-наурызында Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын, сондай-ақ жасы үлкен бұрын тіркеуден өтпеген Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеуді жүргізсін.
2. "Жезқазған қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесіне 1993 жылы туған азаматтарды тіркеу туралы" Жезқазған қаласы әкімінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-102 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 27 қаңтарындағы N 7 (7624) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 29 қаңтарындағы N 4 (174) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Б.Қ. Шыңғысовқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Б. Әбдіғалиұлы
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысы Жезқазған                Ақатов Манас
қаласының қорғаныс істері жөніндегі        Олжабайұлы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
15.12.2010 ж.

О проведении приписки граждан в городе Жезказгане
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 15 декабря 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-2-127. Утратило силу - решением акима города Жезказган Карагандинской области от 26 сентября 2011 года N 1
Сноска. Утратило силу - решением акима города Жезказган Карагандинской области от 26.09.2011 N 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. Государственному учреждению "Управление по делам обороны города Жезказгана Карагандинской области" (Акатов М.У. - по согласованию) в январе-марте 2011 года провести приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку, к призывному участку управления по делам обороны города Жезказгана Карагандинской области.
2. Признать утратившим силу решение акима города Жезказгана от 24 декабря 2009 года N 1 "О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку управления по делам обороны города Жезказган" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8-2-102, опубликованное в газете "Сарыарқа" N 7 (7624) от 27 января 2010 года и в газете "Жезказганская правда" N 4 (174) от 29 января 2010 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Жезказгана Шингисова Б.К.
4. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Б. Әбдіғалиұлы
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения      Акатов Манас
"Управление по делам обороны города        Улжабаевич
Жезказгана Карагандинской области"
15.12.2010 г.