2011 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/331 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 8-2-129 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы N 4/26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.03.19 N 4/26 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына және "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 Қаулысына сәйкес Жезқазған қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көтерме жәрдемақы ұсынылсын.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының "2010 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы ұсыну туралы" 2010 жылғы 12 наурыздағы N 21/247 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-112 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 16 сәуіріндегі N 28 (7645) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 7 сәуіріндегі N 22 (192) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ.С. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.А. Ставицкая

О предоставлении подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2011 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/331. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 31 декабря 2010 года N 8-2-129. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 марта 2012 года N 4/26
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2012 N 4/26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2011 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемное пособие в размере семидесятикратного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "О предоставлении подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2010 год" от 12 марта 2010 года N 21/247 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 8-2-112, опубликованное 16 апреля 2010 года N 28 (7645) в газете "Сарыарқа" и 7 апреля 2010 года N 22 (192) в газете "Жезказганская правда").
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата             К.С. Абдиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Жезказгана"                         В.А. Ставицкая

23.12.2010 ж.

23.12.2010 год