"Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 29/227 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 мамырда N 8-4-187 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 "Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-25 болып тіркелген, 2006 жылғы 17 наурыздағы N 23 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 ақпандағы N 40/388 "Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-64 болып тіркелген, 2007 жылғы 9 наурыздағы N 21 "Балқаш өңірі" газетінде, 2007 жылғы 9 наурыздағы N 25-26 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 12 наурыздағы N 7/60 "Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-103 болып тіркелген, 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 28 "Балқаш өңірі" газетінде, 2008 жылғы 9 сәуірдегі N 42 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтың екінші абзацында "1360" сандары "2726" сандарымен ауыстырылсын, "1955" сандары "3327" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында "1088" сандары "2509" сандарымен ауыстырылсын, "1976" сандары "3327" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 29/227. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 21 мая 2010 года N 8-4-187
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-25, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 17 марта 2006 года N 23), внесены изменения решением городского маслихата от 21 февраля 2007 года N 40/388 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-64, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 марта 2007 года N 21, "Северное Прибалхашье" от 9 марта 2007 года N 25-26), внесены изменения решением городского маслихата от 12 марта 2008 года N 7/60 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-103, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 апреля 2008 года N 28, "Северное Прибалхашье" от 9 апреля 2008 года N 42) следующие изменения:
в абзаце втором пункта 2 цифры "1360" заменить цифрами "2726", цифры "1955" заменить цифрами "3327";
в абзаце третьем цифры "1088" заменить цифрами "2509", цифры "1976" заменить цифрами "3327";

төртінші абзацында "947" сандары "2015" сандарымен ауыстырылсын, "2067" сандары "3392" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Баймағанбетов Е.К.).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді және 2010 жылдың 1 сәуірінен туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы                            С. Пшенбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Сторожко
КЕЛІСІЛДІ
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Нысанғалиев Ж.Ә.
2010 жыл 16 сәуір
Қаржы бөлімінің бастығы
Томпиева Ж.К.
2010 жыл 16 сәуір
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы
Адамова Қ.Қ.
2010 жыл 16 сәуір

в абзаце четвертом цифры "947" заменить цифрами "2015", цифры "2067" заменить цифрами "3392".
Сноска. Решение Балхашского городского маслихата от 01.02.2006  30/275 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2010 года.
Председатель сессии                        С. Пшенбаев
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий
обязанности акима города
Нысангалиев Ж.А.
16 апреля 2010 года
Начальник отдела
финансов
Томпиева Ж.К.
16 апреля 2010 года
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Адамова К.К.
16 апреля 2010 года