"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 16 шілдедегі N 45/437 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 09 маусымдағы N 30/239 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 шілдеде N 8-4-189 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 43/350 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 16 шілдедегі N 45/437 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-80 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 шілдедегі N 60 "Балқаш өңірі" газетінде, 2007 жылғы 20 шілдедегі N 79-80 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1) кіріспе бөліміндегі "жергілікті мемлекеттік басқару" сөздерінен кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Баймағанбетов Е.К.).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Е. Баймағанбетов
Қалалық мәслихат хатшысы
И. Сторожко
КЕЛІСІЛДІ
Қала әкімі
Қ.Г. Тейлянов
2010 жыл 09 маусым

О внесении дополнения в решение городского маслихата от 16 июля 2007 года N 45/437 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09 июня 2010 года N 30/239. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 13 июля 2010 года N 8-4-189. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2020 года № 43/350
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/350 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 16 июля 2007 года N 45/437 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-80, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 июля 2007 года N 60, "Северное Прибалхашье" от 20 июля 2007 года N 79-80) следующее дополнение:
1) в преамбуле после слов "местном государственном управлении" дополнить слова "и самоуправлении".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Баймаганбетов
Секретарь городского маслихата
И. Сторожко
СОГЛАСОВАНО
Аким города
К.Г. Тейлянов
09 июня 2010 года