Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 01/09 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-6-95 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 05/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 05/04 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 18.11.2014 N 21/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18 және 238 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға көтеруге құқығы бар Сәтбаев қаласы аумағының шекарасы шегінде азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 18.11.2014 N 21/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
С.Т. Медебаев
"Келісілген"
Сәтбаев қалалық мәслихатының
хатшысы
С.С. Имамбай
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 15 қаңтардағы
N 01/09 қаулысына
қосымша
Қалалық бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға көтеруге құқығы бар Сәтбаев қаласы аумағының шекарасы шегінде азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi

О перечне должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 15 января 2010 года N 01/09. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-6-95. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16 февраля 2016 года N 05/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16.02.2016 N 05/04.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18.11.2014 N 21/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18 и 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности в границах территории города Сатпаев и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов за счет средств городского бюджета, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18.11.2014 N 21/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мадиеву М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким С.Т. Медебаев
"Согласовано"
Секретарь Сатпаевского
городского маслихата
С.С. Имамбай
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев N 01/09
от 15 января 2010 года
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности в границах территории города Сатпаев и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов за счет средств городского бюджета

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 18.11.2014 N 21/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтағы мұғалімдер, медициналық бике, кітапханашы, тәрбиеші, жетекші, барлық мамандықтағы инженер, барлық атаудағы техниктер, аудармашы, бағдарламашы, бухгалтер, іс жүргізуші, экономист, зертханашы, оқытушы, хатшы-машинист.

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18.11.2014 N 21/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов социального обеспечения:
социальный работник по уходу, специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: учителя всех специальностей, медицинская сестра, библиотекарь, воспитатель, вожатый, инженер всех специальностей, техники всех наименований, переводчик, программист, бухгалтер, делопроизводитель, экономист, лаборант, преподаватель, секретарь-машинист.