Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 32 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 518 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 8-7-116 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы N 159 шешімімен

Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога
Решение 32 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 518. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 30 декабря 2010 года N 8-7-116. Утратило силу решением 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 февраля 2013 года N 159

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15 сессиясының 15.02.2013 N 159 (алғаш ресми жарияланған  күннен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексіне (Салық кодексі), Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Сноска. Утратило силу решением 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15.02.2013 N 159 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Саран қаласы мен Ақтас кенті аумағында ауық – ауық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне бір жолғы талондар құны 12 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Саран қаласы мен Ақтас кенті аумағында орналасқан әр объектіге тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшері, 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы шешімнің қабылдануына байланысты, Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 371 шешімінің күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілер Реестрінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 8–7-97, 2009 жылғы 28 желтоқсанда, "Ваша газета" газетінде 2009 жылы 31 желтоқсанда N 53 жарияланған).

1. Установить стоимость разовых талонов на территории города Сарани и поселка Актас на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер, согласно приложениям 12.
2. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, расположенных в городе Сарани и поселке Актас, согласно приложения 3.
3. В связи с принятием данного решения, признать утратившим силу решение 21 сессии Саранского городского маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога" от 22 декабря 2009 года N 371 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7–97 от 28 декабря 2009 года, опубликовано 31 декабря 2009 года в газете "Ваша газета" N 53).

4. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткеннен соң, бірінші ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Закамолкин
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
32 сессиясының N 518 шешіміне
1 қосымша
Дүркін–дүркін сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа)

4. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Закамолкин
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 32 сессии
Саранского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 518
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)