2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 28/16 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 8-9-95 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 32/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011.12.29 N 32/11 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландырудың ережесіне сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемдері осы қаулыға қоса берілген қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарда істейтін жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері Қазақстан Республикасында бекітілген ең аз еңбекақысынан төмен емес, толық емес жұмыс күні немесе оралымды кесте бойынша жұмыс істеу мүмкіндігімен бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарда істейтін азаматтардың еңбек төлемі жергілікті бюджет қаражатынан қамтамасыз етілсін.
4. Жұмыспен қамту мәселесі жөніндегі уәкілетті орган (Баян Райқанқызы Муталяпова) нақты еңбек жағдайларын көрсетіп, жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгі шарттарды жасасын.
5. Абай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 28/05 "2010 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Абай ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда N 8-9-69 тіркелген, 2010 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 және 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 17 "Абай-Ақиқат" аудандық апта сайынғы газетінде жарияланған) қаулысы және Абай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 наурызындағы N 04/27 "Абай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 28/05 "2010 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Абай ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 7 сәуірдегі N 8-9-78 тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 19 "Абай-Ақиқат" аудандық апта сайынғы газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 14 декабря 2010 года N 28/16. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 30 декабря 2010 года N 8-9-95. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 29 декабря 2011 года N 32/11
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 29.12.2011 N 32/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Абайского района, организующих общественные работы, виды и объемы работ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер заработной платы безработным, занятым на общественных работах, не ниже установленной в Республике Казахстан минимальной заработной платы с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.
3. Оплату труда граждан, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.
4. Уполномоченному органу по вопросам занятости (Муталяпова Баян Райкановна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ с указанием конкретных условий труда.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 3 декабря 2009 года N 28/05 "Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции Абайского района от 11 декабря 2009 года за N 8-9-69, опубликованное в районной еженедельной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2010 года N 1-2 и от 9 апреля 2010 года N 17) и постановление акимата Абайского района от 11 марта 2010 года N 04/27 "О внесении изменений в постановление акимата Абайского района от 3 декабря 2009 года N 28/05 "Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции Абайского района от 7 апреля 2010 года за N 8-9-78, опубликованное в районной еженедельной газете "Абай-Ақиқат" от 23 апреля 2010 года N 19).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.