Ақтау қаласы 14 шағын ауданында орналасқан облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау - Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1147 қаулысы және Ақтау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 қарашадағы № 37/334 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 желтоқсанда № 11-1-142 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 1292 қаулысымен және Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 24/222 шешімімен. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 409 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/384 шешімімен
Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.09.2014 № 1292 қаулысымен және Ақтау қалалық мәслихатының 11.09.2014 № 24/222 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.03.2016 № 409 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/384 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне орай, Маңғыстау облысы әкімі жанындағы облыстық ардагерлер кеңесінің, "Мерос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің, "Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы Ақтау қалалық филиалының Саяси кеңес Бюросының Ақтау қаласы 14 шағын ауданында орналасқан облыс әкімдігінің ғимаратынан бастап "Ақтау - Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды ("Ынтымақ алаңы" мен "Мемлекеттік рәсімдер алаңынан" басталып, 11 мен 12 және 26 мен 27 шағын аудандардың арасынан өтетін) "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы ұсынысын қарай келіп және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Ақтау қаласы 14 шағын ауданында орналасқан облыс әкімдігінің ғимаратынан бастап "Ақтау - Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жол "Тәуелсіздік даңғылы" деп аталсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Сүйеуов
Ақтау қаласының әкімі О. Қазақбаев
Ақтау қалалық
мәслихатының хатшысы Ж. Матаев

О наименовании "Проспектом Независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу"
Постановление Актауского городского акимата № 1147 от 30 ноября 2010 года и решение Актауского городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 11-1-142 от 24 декабря 2010 года. Отменено постановлением акимата города Актау от 11 сентября 2014 года № 1292 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 сентября 2014 года № 24/222. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 409 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/384
Сноска. Отменено постановлением акимата города Актау от 11.09.2014 № 1292 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.09.2014 № 24/222(вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11.03.2016 № 409 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2016 № 38/384(вводится в действие со дня подписания).
Рассмотрев предложение Областного совета ветеранов при акиме Мангистауской области, Товарищества с ограниченной ответственностью "Мерос", Бюро политического совета Актауского городского филиала Народно - Демократической партии "Нур Отан" о наименовании "Проспектом Независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау - Бейнеу" (начиная от "Площади Ынтымак" и "Площади Государственных церемоний", 11 и 12, 26 и 27 микрорайонами) и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ и акимат города ПОСТАНОВИЛ:
1. Именовать "Проспектом Независимости" дорогу от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау - Бейнеу".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
К.Суйеуов
Аким города Актау
О.Казахбаев
Секретарь Актауского
городского маслихата
Ж. Матаев