Қарасу ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 3 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы № 312 бірлескен шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 23 маусымда № 3722 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 11-баптарына3-бабының 6) тармақшасына сәйкес аудандық өкілетті және атқарушы органдардың пікірін есепке ала отырып Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу ауданының Степной ауылы оның жер пайдалану шегіндегі аумағынан Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округінің әкімшілік бағынышына берілсін.
2. Тұрғындар саны 50 адамнан кем емес Қарасу ауданының мына елді мекендер таратылсын:
Люблин ауылдық округінің Заречный ауылы,
Ильичев ауылдық округінің Байығанкөл ауылы.
3. Таратылған ауылдық елді мекендер енгізілсін:
Қарасу ауданы Люблин ауылдық округінің Заречный ауылы Корнилов ауылының құрамына,
Қарасу ауданы Ильичев ауылдық округінің Байығанкөл ауылы Косомол ауылының құрамына.
4. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                    С. Кулагин
Сессия төрайымы                            З. Арефьева
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы      С. Төкенов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Карасуского района
Совместное постановление акимата Костанайской области от 4 июня 2010 года № 3 и решение маслихата Костанайской области от 4 июня 2010 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июня 2010 года № 3722
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селосы", "селолық", "селосының" заменены соответственно словами "ауылы", "ауылдық", "ауылының", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 3, статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов акимата Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Передать в административное подчинение Айдарлинскому сельскому округу Карасуского района село Степное Карасуского района с территорией в пределах его землепользования.
2. Упразднить следующие населенные пункты Карасуского района с количеством населения менее 50 человек:
село Зареченка Люблинского сельского округа,
села Байганколь Ильичевского сельского округа.
3. Включить упраздненные сельские населенные пункты:
село Зареченка в состав села Корниловка Люблинского сельского округа Карасуского района,
села Байганколь в состав села Комсомольское Ильичевского сельского округа Карасуского района.
4. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                   С. Кулагин
Председатель сессии                        З. Арефьева
Секретарь Костанайского маслихата          С. Тукенов