Мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 179 "Біржолғы талондардың бағасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 290 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 қарашада № 9-3-135 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қалалық мәслихатының 14.02.2013 № 85 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына сәйкес, қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес келтіру мақсатында Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Біржолғы талондардың бағасын белгілеу туралы" 2009 жылғы 21 шілдедегі № 179 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-112 санымен тіркелген, 2009 жылғы 28 тамыздағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 және 2-тармақтарында және 12-қосымшаларында "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Ш. Досов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ А. Мұхамбетжанова
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Арқалық қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
___________________ Е. Карбозов

О внесении изменений в решение маслихата от 21 июля 2009 года № 179 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 октября 2010 года № 290. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 30 ноября 2010 года № 9-3-135. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14 февраля 2013 года № 85
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14.02.2013 № 85.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 21 июля 2009 года № 179 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-112, опубликованное 28 августа 2009 года в газете "Торгай") следующие изменения:
в пунктах 1 и 2 и в приложениях 1 и 2 указанного решения слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       Ш. Досов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Аркалыку
налогового Департамента по
Костанайской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ Е. Карбозов