Мәслихаттың 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 369 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қазанда № 9-4-172 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.01.2013 № 86 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-144 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 маусымда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрайымы, қалалық
мәслихатының хатшысы                       Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________ М.Уржанов
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 369 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 5 мамырдағы
№ 202 шешіміне 1-қосымша
Базарлардың аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, Лисаков қаласының базарларында тауарлар
өткізу жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан
Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер
мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны
Базардың атауы,
орналасқан жері
Қызметтің түрі
Объектінің
алаңы
Біржолғы
талонның
құны
(теңге)
1
2
3
4
5
1.
Екінші шағын
ауданындағы 2
санатты "Довлан"
базары
Азық-түлік
тауарларын сату
Бір сауда
орны
140
2.
Екінші шағын
ауданындағы 2
санатты "Довлан"
базары
Азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
110
3.
Бірінші шағын
ауданындағы 3
санатты
азық-түлік емес
шағын базары
Шаруашылық
тауарларын,
автомобильдік
қосалқы
бөлшектерін
сату
Бір сауда
орны
25
4.
Бесінші шағын
ауданындағы 3
санатты әмбебап
шағын базары
Азық-түлік және
азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
25
5.
Алтыншы шағын
ауданындағы 3
санатты "Сауда
үйі" әмбебап
базары
Азық-түлік
тауарларын сату
Бір сауда
орны
140
6.
Алтыншы шағын
ауданындағы 3
санатты "Сауда
үйі" әмбебап
базары
Азық-түлік емес
тауарларын сату
Бір сауда
орны
110

О внесении изменений в решение маслихата от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22 сентября 2010 года № 369. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 11 октября 2010 года № 9-4-172. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 января 2013 года № 86
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.01.2013 № 86.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 5 мая 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-144, опубликовано 4 июня 2009 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в пункте 1 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 2 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
городского маслихата                       Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Лисаковску"
______________ М. Уржанов
Приложение
к решению маслихата
от 22 сентября 2010 года № 369
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 мая 2009 года № 202
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность
по реализации товаров на рынках города Лисаковска,
за исключением реализации в киосках, стационарных
помещениях (изолированных блоках) на территории рынков
Наименование,
место
расположения
рынка
Вид
деятельности
Площадь
объекта
Стоимость
разового
талона
(тенге)
1
2
3
4
5
1.
Рынок "Довлан" 2
категории во
втором
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
140
2.
Рынок "Довлан" 2
категории во
втором
микрорайоне
Реализация
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
110
3.
Непродовольст-
венный
мини-рынок 3
категории в
первом
микрорайоне
Реализация
хозяйственных
товаров,
автомобильных
запасных
частей
Одно
торговое
место
25
4.
Универсальный
мини-рынок 3
категории в
пятом
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных и
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
25
5.
Универсальный
рынок "Сауда
үйі" 3 категории
в шестом
микрорайоне
Реализация
продовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
140
6.
Универсальный
рынок "Сауда
үйі" 3 категории
в шестом
микрорайоне
Реализация
непродовольст-
венных товаров
Одно
торговое
место
110