Мәслихаттың 2010 жылғы 2 ақпандағы № 190 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 244 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 желтоқсанда № 9-8-163 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 20.02.2015 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 56 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 2 ақпандағы № 190 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-147 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 26 наурызда "Наше время" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыруларды енгізу:
көрсетілген шешімнің барлық мәтіні бойынша "автотұрақтар" сөздерінен кейін "(паркингтер), Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің 386 бабының 1-1 тармағында көрсетілгеннен басқа" сөздермен толықтыру.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                  С. Однодворский
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
департаменті Денисов
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Б. Мақашев
"Денисов ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін
атқарушы
_________ Е. Баймұрзин

О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2010 года № 190 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 244. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 2 декабря 2010 года № 9-8-163. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района  Костанайской области от 20.02.2015 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьи 56 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 2 февраля 2010 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-147, опубликовано 26 марта 2010 года в газете "Наше время") следующие дополнения:
по всему тексту указанного решения после слов "под автостоянки" дополнить словами "(паркинги), кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                С. Однодворский
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Денисовскому
району Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ Б. Макашев
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Денисовского района"
_________________ Е. Баймурзин