Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 182 "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 350 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қарашада № 9-14-138 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 75 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабына, Қостанай ауданы бойынша салық басқармасының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 39-08-ОАНП/4261 хатына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 182 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-108 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы аудандық "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 12-тармақтарындағы және қосымшаларындағы "жеке тұлғалар" сөздері "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің салық
комитеті Қостанай облысы
бойынша салық Департаментінің
Қостанай ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Б. Сулейменов
2010 жылғы 22 қазанда
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ В. Осадчая
2010 жылғы 22 қазанда

О внесении изменений в решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 182 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 октября 2010 года № 350. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 24 ноября 2010 года № 9-14-138. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 75
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.12.2012 № 75.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), письмом налогового управления по Костанайскому району от 9 сентября 2010 года № 39-08-ОАНП/4261 Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 21 апреля 2009 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-108, опубликовано 5 июня 2009 года в районной газете "Көзқарас-Взгляд") следующие изменения:
в пунктах 12 и в приложениях к указанному решению слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        С. Есментаев
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Костанайскому
району налогового Департамента
по Костанайской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
_______________ Б. Сулейменов
22 октября 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов"
акимата Костанайского района
_________________ В. Осадчая
22 октября 2010 года