Нелюбин селолық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Нелюбин селолық округі әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 3 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 мамырда № 9-18-116 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 12.03.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің атауы жаңа редакцияда – Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 01.09.2016 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес және Таран ауданы прокурорының 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 7-2-127-10 наразылығының негізінде Нелюбин селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Нелюбин селолық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-104 тіркелген, 2009 жылғы 10 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Мемлекеттік тілдегі 2 тармақтың 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгірмейді.
"2) № 2 атаусыз көшесіне – Нижняя көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне - Верхняя көшесі.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 01.09.2016 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Л. Мұхамедина

О внесении изменений в решение акима Нелюбинского сельского округа от 2 ноября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Павловского сельского округа"
Решение акимата Нелюбинского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 20 мая 2010 года № 9-18-116. Утратило силу решением акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 12 марта 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 12.03.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 01.09.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании протеста прокурора Тарановского района от 26 января 2010 года № 7-2-127-10, аким Нелюбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Нелюбинского сельского округа "О присвоении наименований улицам сел Павловского сельского округа" от 2 ноября 2009 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-104, опубликовано 10 декабря 2009 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
подпункты 2), 3 пункта 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 01.09.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Л. Мухамедина