2010 жылда міндетті сақтандыруға жататын, дәнді және майлы дақылдар бөлігінде егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 152 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 мамырда № 9-20-178 тіркелді
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылда Федоров ауданының аумағында дәнді және майлы дақылдарын егуді бастау мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
1) дәнді дақылдар:
бидай, арпа, сұлы, тары, қарақұмық - 14 мамырдан 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдар:
жаздық рапс, зығыр, күнбағыс, арыш, қыша – 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.М. Дощановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Корниенко
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының ауыл
шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________ В. Завгородний

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ в 2010 году в разрезе зерновых и масличных культур, подлежащих обязательному страхованию
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 23 апреля 2010 года № 152. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 20 мая 2010 года № 9-20-178
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посева зерновых и масличных культур на территории Федоровского района в 2010 году:
1) зерновые культуры:
пшеница, ячмень, овес, просо, гречиха – с 14 мая по 5 июня;
2) масличные культуры:
яровой рапс, лен, подсолнечник, рыжик, горчица – с 15 мая по 5 июня.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Федоровского района Дощанова С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Федоровского района"
___________ В. Завгородний