Облыстық мәслихаттың (II сайланған XXIV сессиясы) 2002 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" N 94/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 тамыздағы N 300/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 қыркүйекте N 3170 тіркелген. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 10/2-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 23.02.2021 № 10/2-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексі 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы" Заңы 6-бабының 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (ІІ сайланған ХХІV сессиясы) 2002 жылғы 30 желтоқсандағы "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" N 94/24 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде 2003 жылғы 22 қаңтарда N 1600 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1-тармақшасы (Павлодар қаласы (N 1 қосымша) жойылсын.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы
А. Касицин
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Р. Гафуров

О внесении изменений в решение областного маслихата (XXIV сессия, II созыв) от 30 декабря 2002 года N 94/24 "О проекте (схемах) зонирования территорий городов и районов области"
Решение маслихата Павлодарской области от 25 августа 2010 года N 300/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2010 года N 3170. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 23 февраля 2021 года № 10/2-VII
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 23.02.2021 № 10/2-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIV сессия, II созыв) от 30 декабря 2002 года N 94/24 "О проекте (схемах) зонирования территорий городов и районов области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правых актов за N 1600 от 22 января 2003 года) следующие изменения:
Подпункт 1 пункта 1 указанного решения "г. Павлодар (приложение 1)" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии
А. Касицин
Секретарь областного маслихата
Р. Гафуров