Көктемгі - дала жұмыстарының қолайлы мерзімдері туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы N 151/4 қаулысы. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 мамырда N 12-7-101 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 19 шілдедегі N 244/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010.07.19 N 244/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 123 қаулысымен бекітілген көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың бағалары арзандатылған облыстық бюджет және Астана қаласының бюджеті, 2010 жылғы республикалық бюджеттің мақсатты ағымдағы трансферттерін қолдану Ережелеріне сәйкес, 2010 жылғы 30 сәуірдегі Павлодар АШҒЗИ N 132-1-10 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылдың көктеміндегі егудің қолайлы мерзімдерін анықтау:
1) жаздық бидай мамырдың 20-нан маусымның 5-не дейін;
2) арпа мамырдың 25-нен маусымның 5-не дейін;
3) сұлы мамырдың 28-нен 30-на дейін;
4) карақұмық мамырдың 30-нан маусымның 5-не дейін;
5) тары мамырдың 28-нен маусымның 10-на дейін;
6) күнбағыс мамырдың 5-нен 20-на дейін;
7) күздік бидай тамыздың 20-нан 25-не дейін.
2. Ауылшаруашылық тауар өндірушілерге осы қаулының 1 тармағында белгіленген егу мерзімдерін ұстау ұсынылсын және қолайлы мерзімнің бұзылуымен себілген дәнді-дақылдардың аумақтары субсидиялануға жатпайтыны туралы хабарландырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі және аумақтық әділет органында тіркелгеннен кейін ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі                                В. Левченко

Об оптимальных сроках весенне-полевых работ
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 4 мая 2010 года N 151/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 27 мая 2010 года N 12-7-101. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июля 2010 года N 244/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.07.2010 N 244/6.
В соответствии с Законом "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве", Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года N 123, на основании рекомендации Павлодарского НИИСХ от 30 апреля 2010 года за N 132-1-10, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева весной 2010 года:
1) яровой пшеницы с 20 мая по 5 июня;
2) ячменя с 25 мая по 5 июня;
3) овес с 28 мая по 30 мая;
4) гречихи с 30 мая по 5 июня;
5) просо с 28 мая по 10 июня;
6) подсолнечник с 5 мая по 20 мая;
7) озимой ржи с 20 августа по 25 августа.
2. Рекомендовать товаропроизводителям соблюдение сроков сева, определенного в пункте 1 настоящего постановления, и предупредить их о том, что площади приоритетных культур, засеянные с нарушением оптимальных сроков, субсидированию не подлежат.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию после регистрации в территориальном органе юстиции.
Аким района                                В. Левченко