Ертіс ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылға арналған Ертіс ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 68/1 қаулысына өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 01 желтоқсандағы N 416/8 қаулысы. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда N 12-7-111 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 168/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011.04.11 N 168/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, азаматтардың жекелеген санатына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылға арналған Ертіс ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 68/1 қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (2010 жылдың 27 наурызда нормативтік-құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-98 тіркелген, 2010 жылдың 15 сәуірінде "Иртыш" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2 тармағы мынадай мазмұндағы 37) тармақшамен толықтырылсын:
"37) жыл басынан алған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (бұдан әрі - МАӘК) және 18 жасқа дейінгі балалары бар мемлекеттік жәрдемақы алушы отбасыларға (бұдан әрі - МБЖ), Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына цифрлық спутниктік теледидарға клиенттік қабылдағыш алуға";
2) 2 тармағының 24) тармақшасындағы "көпбалалы отбасылар санынан" деген сөздер алынып тасталсын:
3) 3 тармағы мынадай мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) 37) тармақшада белгіленген санаттар үшін - өтініш, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің, соғыс және еңбек ардагерлер кеңесінің тізімдері";
4) 4 тармағы мынадай мазмұндағы 37) тармақшамен толықтырылсын:
"37) МАӘК пен МБЖ алушыларға, Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне цифрлық спутниктік теледидарға клиенттік қабылдағыш алуға 16 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (бұдан әрі - АЕК)" бір жолғы әлеуметтік төлемақы;
5) 4 тармағының 24) тармақшасындағы "62,0 АЕК" төлемақы мөлшері  - "80 АЕК" болып өзгертілсін.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 25 февраля 2010 года N 68/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Иртышского района на 2010 год"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 01 декабря 2010 года N 416/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 14 декабря 2010 года N 12-7-111. Утратило силу - постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 11 апреля 2011 года N 168/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 11.04.2011 N 168/2.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата от 25 февраля 2010 года N 68/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Иртышского района на 2010 год" (далее – постановление) (зарегистрировано 27 марта 2010 года в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-98, опубликовано в газете "Иртыш" 15 апреля 2010 года) внести следующие изменения и дополнения:
1) пункт 2 дополнить подпунктом 37) следующего содержания:
"37) на приобретение клиентского приемного оборудования для цифрового спутникового телевидения, получателям государственной адресной социальной помощи (далее - ГАСП) и семьям, имеющим детей до 18 лет, получающим государственное пособие (далее - ГДП), инвалидам и участникам Великой Отечественной войны";
2) в подпункт 24) пункт 2 исключить слова - "из числа многодетных семей";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) для категории, указанной в подпункте 37) – заявление, списки отдела занятости и социальных программ, списки совета ветеранов войны и труда";
4) пункт 4 дополнить подпунктом 37) следующего содержания:
"37) единовременная социальная выплата получателям ГАСП и ГДП, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на приобретение клиентского приемного оборудования для цифрового спутникового телевидения в размере 16 месячных расчетных показателей (далее – МРП)";
5) в подпункте 24) пункта 4 изменить размер выплаты – "62,0  МРП" на "80 МРП".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Тілеуоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                В. Левченко

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т.
Аким района                                В. Левченко