Качир ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы "2010 жылға арналған ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 70/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 365/8 қаулысы. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-8-100 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 06 қарашадағы N 30/1-17/882 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир аудандық әкімі аппарат басшысының 06.11.2013 N  30/1-17/882 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, Качир аудандық мәслихатының (IV шақырылған XIX кезекті сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне сәйкес, мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы "2010 жылға арналған ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N170/2 қаулысына (2010 жылғы 16 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу N 12-8-85 тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 1 мамырдағы N118 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғары көрсетілген қаулының 1-тармағы мына мазмұндағы 29)-тармақшамен толықтырылсын:
"29) қайтыс болған Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің әйелдері";
2-тармақта:
1)-тармақшада "дәрі-дәрмек алуға және тұрғын үй-коммуналдық қызметті қайтаруға ай сайынға төлем үшін" деген сөздерден кейін мына сөздермен толықтырылсын:
"электр жылуды орнатуға біржолғы материалдық көмек үшін, жылу беру маусымы кезеңіне электр жылу жөніндегі шығындарды төлеуге материалдық көмекті ай сайын төлеу үшін, газет жаздыруға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін";
8)-тармақшада "10" деген саннан кейін "29" деген сандармен толықтырылсын;
3-тармақ мына мазмұндағы 27), 28), 29)-тармақшалармен толықтырылсын:
"27) 1)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – ұсынылған сметаға сәйкес біржолғы материалдық көмек";

О внесении дополнений в постановление акимата Качирского района от 17 марта 2010 года N 70/2 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района на 2010 год"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 29 декабря 2010 года N 365/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-8-100. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 06 ноября 2013 года N 30/1-17/882)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 06.11.2013 N 30/1-17/882).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением Качирского районного маслихата (XIX очередная сессия, IV созыва) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Качирского района от 17 марта  2010 года N 70/2 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 апреля 2010 года N 12-8-85, опубликовано в газете "Заря" 1 мая 2010 года, N 18) следующие дополнения:
пункт 1 вышеуказанного постановления дополнить подпунктом 29) следующего содержания:
"29) жены умерших инвалидов Великой Отечественной войны";
в пункте 2:
в подпункте 1) после слов "для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и возмещения жилищно-коммунальных услуг" дополнить словами:
"для единовременной материальной помощи на установку электроотопления, для ежемесячной выплаты материальной помощи на оплату расходов по электроотоплению на период отопительного сезона, для выплаты единовременной материальной помощи на подписку газет";
в подпункте 8) после цифры "10" дополнить цифрами "29";
пункт 3 дополнить подпунктами 27), 28), 29) следующего содержания:
"27) для категории, указанной в подпункте 1) – единовременная материальная помощь согласно представленной смете";

"28) 1), 29)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – "Энергоцентр" АҚ ұсынған түбіртекке сәйкес айсайынғы материалдық көмек";
"29) 1)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – мерзімді баспасөздің нақты құнына сәйкес біржолғы материалдық көмек".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қарашадан пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов

"28) для категории, указанной в подпункте 1), 29) – ежемесячная материальная помощь согласно представленных квитанций АО "Энергоцентр";
"29) для категории, указанной в подпункте 1) – единовременная материальная помощь согласно фактической стоимости периодических изданий".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2010 года.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Марданову А.К.
Аким района                                Б. Бакауов