Қызылжар ауданының санаторлық-курорттық емделуге мұқтаж жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 наурыздағы N 22/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 наурызда N 13-8-120 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі N 7/5 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.07.30 N 7/5 Шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-V Бюджеттік кодексінің 56-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қызылжар ауданы азаматтарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек:
Ұлы Отан соғысына қатысушыларына;
Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне;
Ұлы Отан соғысы қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға;
Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға;
Соғысқа қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген басқа санаттағы тұлғаларға;
Көп балалы аналар, «Алтын алқа», «Күміс алқамен» марапатталғандар немесе бұрын «Батыр ана» атағын алған, сонымен қатар ІІІ дәрежелі «Аналық атақ» орденімен марапатталғандарға;
«Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын ақтау туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 14 сәуірдегі Заңына сәйкес ақталған тұлғаларға көрсетілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010.06.09 N 25/5; 2011.03.28 N 33-6 Шешімімен
2. «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі - уәкілетті органы жоғарыдағы көрсетілген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлем тағайындау мен төлеуді қамтамасыз етсін.
3. «Жергілікті үкімет органдарының шешімі бойынша жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек» 451-007-000 бағдарламасы бойынша қарастырылған, Қызылжар ауданы бюджетінің қаражаты есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге қаржыландыру шығынын жүргізсін.
4. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан пайда болған құқықтық қатынасқа таратылады.
5. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Молдахметова
КЕЛIСIЛГЕН:
Қызылжар ауданының әкімі                   Қ. Пшенбаев
«Қызылжар ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар
бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Н. Сұлтанғазин
«Қызылжар аудандық
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы            А. Фролова
«Қызылжар аудандық
қаржы бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Л. Шайхлесова

Об оказании социальной помощи на санаторно-курортное лечение гражданам Кызылжарского района
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 марта 2010 года N 22/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 31 марта 2010 года N 13-8-120. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2012 года N 7/5
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30.07.2012 N 7/5 (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-V, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь на санаторно-курортное лечение гражданам Кызылжарского района:
участникам Великой Отечественной войны;
инвалидам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
другие категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны;
многодетные матери, награжденные подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее «Мать-героиня», а также награжденные орденами «Материнская слава» І, ІІ степени;
лицам, реабилитированные в соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года «О реабилитации жертв массовых политических репрессий».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 09.06.2010 N 25/5; от 28.03.2011 N 33-6
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района» рекомендовать обеспечение выплаты социальной помощи вышеуказанной категории граждан
3. Финансирование расходов на оказание социальной помощи производить за счет средств бюджета Кызылжарского района, предусмотренных по программе 451-007-000 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов».
4. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь маслихата                        А. Молдахметова
СОГЛАСОВАНО:
Аким Кызылжарского района                  К. Пшенбаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Кызылжарского района»                      Н. Султангазин
Начальник Государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования»                   А. Фролова
Начальник Государственного
учреждения «Кызылжарский районный
отдел финансов»                            Л. Шайхлесова