Шақыру учаскесіне 1994 жылы туылған Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын тіркеуін қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы N 38 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда N 13-12-117 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 23 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2011.11.21 N 23 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабына 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Шақыру учаскесіне тіркеуге тұратын жылы он жеті жасқа толатын 1994 жылы туылған Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын тіркеуін Тимирязев ауданының аймағында 2011 жылғы қаңтар-наурызда өткізуін қамтамасыз етілсін және ұйымдастырылсын.
2. «Тимирязев ауданының шақыру учаскесіне 1993 жылы туылған азаматтарды тіркеуін қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы» аудан әкімінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 46 шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 13-12-99 нөмерімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 2 «Көтерілген тың» және 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 2 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        А. Ысқақов

Об организации и обеспечении на территории Тимирязевского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2010 года N 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 декабря 2010 года N 13-12-117. Утратило силу - решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года N 23
Сноска. Утратило силу - решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 23
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение в январе-марте 2011 года на территории Тимирязевского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку.
2. Признать утратившим силу решение акима района от 21 декабря 2009 года № 46 «Об организации и обеспечении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку Тимирязевского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-12-99 28 декабря 2009 года, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 7 января 2010 года № 2 и «Нива» от 7 января 2010 года № 2).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               А. Искаков