"Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 23/11. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 мамырда № 5-1-142 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010.07.23 N 26/4 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабының 2 тармағына, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 қаулысына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже» 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2223 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 26 наурыздағы № 30 – 31 «Дидар» газетінде, 2005 жылғы 19 наурыздағы № 42 – 43 «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ережедегі:
5 тармақтағы 12 саны 10 санымен ауыстырылсын;
26 тармақтағы 12 % саны 10 % санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы –
қалалық мәслихаттың хатшысы          В. Головатюк

О внесении изменений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 23/11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2010 года за N 5-1-142. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 июля 2010 года № 26/4
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23.07.2010 № 26/4.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам» от 3 марта 2005 года № 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2223, опубликовано 26 марта 2005 года в газете «Дидар» № 30 – 31, 19 марта 2005 года в газете «Рудный Алтай» № 42 – 43) следующие изменения:
в Правилах о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам, утвержденных указанным решением:
в пункте 5 цифру 12 заменить цифрой 10;
в пункте 26 цифру 12% заменить цифрой 10%.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии –
секретарь городского маслихата           В. Головатюк