2010 жылы 25 ақпандағы № 6106 "Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы" қаулыға толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 7220 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 31 мамырда № 5-1-146 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 9974 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2010.12.28 № 9974 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 25 ақпандағы № 6106 "Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-137 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 51 "Дидар", 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 52 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 және 2 қосымшалары:
бірінші азатжолдағы "1 айға өндірілетін жалдау төлемінің есебі" деген сөздерден кейін "жалпы алаңы 1 шаршы метр үшін" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі И. Әбішев

О внесении дополнений в постановление от 25 февраля 2010 года № 6106 "Об установлении размера платы за пользование жилищем"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2010 года № 7220. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2010 года за № 5-1-146. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28 декабря 2010 года № 9974
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28.12.2010 № 9974.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление от 25 февраля 2010 года № 6106 "Об установлении размера платы за пользование жилищем" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-137, опубликовано в газетах "Дидар" от 26 апреля 2010 года № 51, "Рудный Алтай" от 24 апреля 2010 года № 52) внести следующие дополнения:
в приложениях 1 и 2 к указанному постановлению:
в абзаце первом после слов "Расчет арендной платы за 1 месяц" дополнить словами "за 1 квадратный метр общей площади".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска И. Абишев