2010 жылғы 21 қаңтардағы № 419 «2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 мамырдағы N 136 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 17 маусымда N 5-4-137 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 555 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010.12.24 N 555 қаулысымен (2011.01.01 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабының, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 қаңтардағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің негізінде жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 419 “2010 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы” (№ 5-4-127 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелген, “Лениногорская правда” газетінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 18 санында жарияланған) қаулысымен бекітілген, 2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары тізіміне толықтырулар енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары С.В. Каһармановқа жүктелсін.

О внесении дополнений в постановление от 21 января 2010 года № 419 "Об организации общественных работ в 2010 году"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 25 мая 2010 года N 136. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2010 года за N 5-4-137. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24 декабря 2010 года № 555
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24.12.2010 № 555 (вступает в силу с 01.01.2011).
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести дополнения в перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2010 году, в виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, утвержденного постановлением акимата города Риддера от 21 января 2010 года № 419 «Об организации общественных работ на 2010 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-4-127, опубликовано в газете «Лениногорская правда» 16 апреля 2010 года № 18) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима С.В. Кагарманова.

3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 01 маусымнан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласының әкімі             Д.Ю. Кавригин
Риддер қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 25 мамырдағы
№ 136 қаулысына
қосымша
2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
нақты жағдайлары
р/р
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
39
«Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақты жинау бойынша жұмыстар;
Эпизодтық түрдегі кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды анықтау бойынша күн сайынғы жұмыс.
300 шаршы метр
20 адам
1
1
1
1
Риддер қаласының бюджеті
40
«Пригородное ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Ливино ауылында мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, балалардың шығармашылық көркем өнерлерін ұйымдастыру
20 іс-шара
1
1
Риддер қаласының бюджеті
41
«Риддер қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және мал дәрігерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мал дәрігерлік тексеру, Риддер қаласында мал шаруашылық есеп жүргізу.
7742 аула
2
2
Риддер қаласының бюджеті
42
Облыстық кәсіптік-облыстық кәсіптік-техникалық оқу орталығының «Отан» республикалық қоғамдық бірлестігінің Риддер қалалық филиалы
Аумақты жинау;
Гүлзарларды суару;
Ағаштарды кесу және шабу;
Көмірді қоймаға тасу;
Атқыш тирді қоқыстан тазалау;
Гараждарды жинау және тазалау, Қашаларды бояу;
Гараждардың қақпасын бояу
500 шаршы метр;
300 шаршы метр;
10 текше метр;
20 тонна;
300 шаршы метр;
10 дана;
200 шаршы метр;
120 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 мая 2010 года.
Аким города Риддера                   Д.Ю. Кавригин
Приложение к
постановлению акимата
города Риддера
от 25 мая 2010 года № 136
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос
(заяв
ленная
потре
бность)
Предло
жение
(утверж
дено)
Источники финанси
рования
1
2
3
4
5
6
7
39
Государст
венное учреждение «Отдел финансов города Риддера»
Работы по уборке закрепленной территории;
ежедневная работа по выявлению лиц, осуществляю-
щих предпринима-
тельскую деятельность эпизодичес
кого характера
300 квадратных метров
20 человек
1
1
1
1
бюджет города Риддера
40
Государст
венное учреждение «Аким Пригородного сельского округа»
Организация и проведение культурно-
массовых мероприятий в селе Ливино, организация детской занятости и творческой самодеятель-
ности
20 мероприятий
1
1
бюджет города Риддера
41
Государст
венное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Риддера»
Проведение ветеринарно-
го обхода, похозяйст-
венный учет скота в городе Риддере
7742 двора
2
2
бюджет города Риддера
42
Риддерский городской филиал областного профессиона
льно-техни-
ческого учебного центра республика
нского обществен
ного объединения «Отан»
Уборка территории;
полив газонов;
распиловка и колка дров;
загрузка угля в склад;
очистка стрелкового тира от мусора;
уборка и очистка гаражей;
покраска забора;
покраска гаражных ворот
500 квадратных метров;
300 квадратных метров;
10 кубических метров;
20 тонн;
300 квадратных метров;
10 штук;
200 квадратных метров;
120 квадратных метров
2
2
бюджет города Риддера