«Банктер мен банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 209 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 мамырда N 6964 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Банктер мен банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына      (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5439 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 13 (1436) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Министр                                            Б. Жәмішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банк Төрағасы
__________ Г. Марченко
20__ ж. «___»________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 25 сәуірдегі
№ 209 бұйрығына
1-қосымша
ЕСЕПТІ ТОҚСАН ІШІНДЕ ШАРТТЫ БАНК
САЛЫМДАРЫНДАҒЫ АҚША ҚОЗҒАЛЫСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
(қағаз мәтінінен қараңыз)
ЕСЕПТІ ТОҚСАН ІШІНДЕ ШАРТТЫ БАНК
САЛЫМДАРЫНДАҒЫ АҚША ҚОЗҒАЛЫСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕПКЕ ҚОСЫМША
(А, B, C, D, E, F, G, H парақтарын қағаз мәтінінен қараңыз)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 25 сәуірдегі
№ 209 бұйрығына
2-қосымша
БАНК СЫЙАҚЫЛАРЫНЫҢ ЕСЕБІНЕ ЖАЗЫЛҒАН
СОМАЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(қағаз мәтінінен қараңыз)

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 "О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 209. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2011 года № 6964. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 "О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5439, опубликованный в газете "Юридическая газета" 28 января 2009 года № 13 (1610)) следующие изменения:
приложение 1 к указанному приказу изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанному приказу изложить в редакции согласно  приложению 2 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2010 года.
Министр                                    Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
__________________ Г. Марченко
"____"________________ 20__ г.
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 апреля 2011 года N 209
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2008 года N 598
Форма 101.09 Стр.01
Отчет о движении денег в течение отчетного квартала
на условных банковских вкладах
(см. бумажный вариант)
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 25 апреля 2011 года N 209
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 декабря 2008 года N 598
Форма 101.10 Стр.01
Сведения о начисленных суммах банковских вознаграждений
(см. бумажный вариант)