"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2010 оқу жылына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 22-966қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 22-541қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 677 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 107-657 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.30 № 107-657 (2012.07.01 бастап) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2010 оқу жылына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 22-966қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 18 қарашада № 596 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 135 (2456), "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 143-144 (2445) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2012 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
1-тармақта:
"2009-2010 оқу жылына" деген сандар мен сөздер "2009-2012 оқу жылдарына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттің ағымдағы мақсатты трансферттері есебінен 2009-2012 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы";
"Асу" гуманитарлық-техникалық колледжі" деген бөлімде:
1304000 "Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша)" деген жолда:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2009 года № 22-966п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2010 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета"
Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-541п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 677. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 мая 2012 года № 107-657
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.05.2012 № 107-657.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная карта), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2009 года № 22-966п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2010 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2009 года за № 596, в газетах "Астана Акшамы" № 135 (2456) от 3 декабря 2009 года, "Вечерняя Астана" № 143-144 (2445) от 3 декабря 2009 года) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2012 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
в пункте 1:
цифры и слова "на 2009-2010 учебный год" заменить цифрами и словами "на 2009-2012 учебные годы";
в приложении к вышеуказанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2012 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
в разделе "Гуманитарно-технический колледж "Асу":
в строке 1304000 "Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)":

"Барлығы" деген бағандағы "50" деген сан "75" деген санмен ауыстырылсын;
"11-сынып" "орыс тілінде оқыту" деген бағандағы "25" деген сан "50" деген санмен ауыстырылсын;
1410000 "Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану" деген жолда:
"Барлығы" деген бағандағы "50" деген сан "25" деген санмен ауыстырылсын;
"11-сынып" "орыс тілінде оқыту" деген бағандағы "25" деген сан алынып тасталсын;
0713000 "Геодезия и картография" деген жол алынып тасталсын;
0501000 "Әлеуметтік жұмыс" деген жолда:
"Барлығы" деген бағандағы "25" деген сан "75" деген санмен ауыстырылсын;
"11-сынып" "қазақ тілінде оқыту" деген баған "50" деген санмен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы:
"11-сынып" "қазақ тілінде оқыту" деген бағандағы "75" деген сан "100" деген санмен ауыстырылсын;
"11-сынып" "орыс тілінде оқыту" деген бағандағы "100" деген сан "75" деген санмен ауыстырылсын;
"Қала бойынша жиынтығы" деген жолдағы "555" және "780" деген сандар тиісінше "580" және "755" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Білім басқармасының бастығы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

в графе "Всего" цифры "50" заменить цифрами "75";
в графе "11 класс" "с русским языком обучения" цифры "25" заменить цифрами "50";
в строке 1410000 "Строительство и эксплуатация автомобильных дорог и аэродромов":
в графе "Всего" цифры "50" заменить цифрами "25";
в графе "11 класс" "с русским языком обучения" цифру "25" исключить;
строку 0713000 "Геодезия и картография" исключить;
в строке 0501000 "Социальная работа":
в графе "Всего" цифры "25" заменить цифрами "75";
графу "11 класс" "с казахским языком обучения" дополнить цифрой "50";
в строке "Итого":
в графе "11 класс" "с казахским языком обучения" цифры "75" заменить цифрами "100";
в графе "11 класс" "с русским языком обучения" цифры "100" заменить цифрами "75";
в строке "Всего по городу" цифры "555" и "780" заменить соответственно цифрами "580" и "755".
2. Начальнику Управления образования города Астаны обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов