Жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде № 3388 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № А-6/218 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 28.04.2012 № А-6/218 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің тізбесі бекітілсін.
2. «Ақмола облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіп бойынша жекешелендіруді жүзеге асырсын.
3. Қосымшаға сәйкес Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулы Ақмола облыс Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ А-3/112 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық мүліктің
тізбесі
Ескерту. Тізбе 79-88 жолдарымен толықтырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.11.02 № А-10/414 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Нысанның
атауы
Орналасқан
орны
Баланс
ұстаушы
1
2004 жылы шыққан,
мемлекеттік нөмірі
С 124 КР, ГАЗ
31105-120
автомашинасы
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Коммунистическая
көшесі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ішкі істер
департаменті» ММ
2
1994 жылы шыққан,
мемлекеттік
нөмірсіз, ДАЙВО
автомашинасы
Целиноград
ауданы, Ақмол
ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ішкі істер
департаменті» ММ
3
алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.08.18 № А-7/307 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
4
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 187 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
5
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 185 КР, ВАЗ 21065 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
6
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 186 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
7

Об утверждении перечня областного коммунального имущества, подлежащего приватизации
Постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2011 года № 3388. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28 апреля 2012 года № А-6/218
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 28.04.2012 № А-6/218 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень областного коммунального имущества, подлежащего приватизации.
2. Государственному учреждению «Управление финансов Акмолинской области» осуществить процедуру приватизации в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 6 апреля 2011 года
№ А-3/112
Перечень
областного коммунального имущества, подлежащего приватизации
Сноска. Перечень дополнено строками 79-88 постановлением акимата Акмолинской области от 02.11.2011 № А-10/414 (вводится в действие со дня официального опубликования)
п/п
Наименование
объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
Автомашина ГАЗ
31105-120, 2004 года
выпуска,
государственный номер
С 124 КР
Бурабайский
район, город
Щучинск, улица
Коммунистическая,
33
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области МВД РК»
2
Автомашина Дайво,
1994 года выпуска,
Б/Н
Целиноградский
район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области МВД РК»
3
Исключен постановлением акимата Акмолинской области от 18.08.2011 № А-7/307 (вводится в дейстие со дня официального опубликования)
4
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 187 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
5
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер С 185 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
6
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 186 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
7

2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 188 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
8
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 189 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
9
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 184 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
10
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 172 КР, ВАЗ-21061 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
11
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 212 КР, ВАЗ-21061 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысы ІІД Көкшетау қаласы ішкі істер басқармасы» ММ
12
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 169 КР, УАЗ 39629 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
13
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 034 КР, ВАЗ 21093 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
14
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 365 КР, ВАЗ 21053 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
15
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 320 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Әуезов көшесі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
16
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 323 КР, ГАЗ 32213 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Әуезов көшесі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
17
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 387 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Ілияс көшесі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
18
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 379 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Ілияс көшесі,42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
19
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 381 КР, ВАЗ 21065 автомашинасы
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Ілияс көшесі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
20
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 109 КР, Volkswagen-Passat автомашинасы
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Урицкий көшесі, 38
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
21

Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 188 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
8
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 189 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
9
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 184 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
10
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 172 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
11
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 212 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
12
Автомашина УАЗ 39629, 2000 года выпуска, государственный номер С 169 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
13
Автомашина ВАЗ 21093, 2000 года выпуска, государственный номер С 034 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
14
Автомашина ВАЗ 21053, 2001 года выпуска, государственный номер С 365 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
15
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 320 КР
Есильский район, город Есиль, улица Ауэзова, 85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
16
Автомашина ГАЗ 32213, 2000 года выпуска, государственный номер С 323 КР
Есильский район, город Есиль, улица Ауэзова, 85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
17
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 387 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
18
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 379 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
19
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер С 381 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
20
Автомашина Volkswagen-Passat, 1999 года выпуска, государственный номер С 109 КР
Атбасарский район, город Атбасар, улица Урицкого, 38
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
21

2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 030 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
22
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 166 КР, УАЗ 3303 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
23
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 147 КР, ГАЗ 322132 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
24
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 513 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
25
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 391 КР, Toyota Gb автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
26
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 423 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
27
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 300 КР, УАЗ 390902 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Түқтібаев көшесі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
28
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 301 КР, УАЗ 220602 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Түқтібаев көшесі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
29
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 554 КР, ГАЗ 3102-311 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Түқтібаев көшесі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
30
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 297 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы селосы, Түқтібаев көшесі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
31
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 330 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл селосы, Мира көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
32
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 439 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын селосы, Болғанбаев көшесі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
33
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 438 КР, УАЗ 396292 автомашинасы
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын селосы, Болғанбаев көшесі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
34
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 404 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Захаров көшесі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
35

Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 030 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
22
Автомашина УАЗ 3303, 1993 года выпуска, государственный номер С 166 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
23
Автомашина ГАЗ 322132, 1999 года выпуска, государственный номер С 147 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
24
Автомашина Volkswagen Passat, 1997 года выпуска, государственный номер С 513 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
25
Автомашина Toyota Gb, 1993 года выпуска, государственный номер С 391 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
26
Автомашина ВАЗ 21213, 1998 года выпуска, государственный номер С 423 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
27
Автомашина УАЗ 390902, 2003 года выпуска, государственный номер С 300 КР
Жаксынский район, село Жаксы, улица Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
28
Автомашина УАЗ 220602, 2002 года выпуска, государственный номер С 301 КР
Жаксынский район, село Жаксы, улица Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
29
Автомашина ГАЗ 3102-311, 2003 года выпуска, государственный номер С 554 КР
Жаксынский район, село Жаксы, улица Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
30
Автомашина ВАЗ 21213, 2001 года выпуска, государственный номер С 297 КР
Жаксынский район, село Жаксы, улица Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
31
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 330 КР
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Мира, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
32
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 439 КР
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
33
Автомашина УАЗ 396292, 2002 года выпуска, государственный номер С 438 КР
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
34
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 404 КР
Жаркаинский район, город Державинск, улица Захарова, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
35

2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 120 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 135
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
36
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 367 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
37
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 369 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
38
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 119 КР, ГАЗ 3110-411 автомашинасы
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Құнанбаев көшесі, 103
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
39
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 209 КР, ГАЗ 2705 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
40
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 450 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
41
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 446 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
42
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 443 КР, УАЗ 31514-017 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
43
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 122 КР, ВАЗ 21099 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
44
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 131 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
45
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 440 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
46
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 449 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
47
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 363 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
48
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 618 КР, Toyota Land Gruiser автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
49
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 272 ВS, ВАЗ 21113 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сейфуллин көшесі, 33
«Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» ММ
50

Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 120 КР
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
36
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 367 КР
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
37
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 369 КР
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
38
Автомашина ГАЗ 3110-411, 2002 года выпуска, государственный номер С 119 КР
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Кунанбаева, 103
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
39
Автомашина ГАЗ 2705, 2004 года выпуска, государственный номер С 209 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
40
Автомашина ВАЗ 21060, 2004 года выпуска, государственный номер С 450 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
41
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 446 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
42
Автомашина УАЗ 31514-017, 2001 года выпуска, государственный номер С 443 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
43
Автомашина ВАЗ 21099, 2002 года выпуска, государственный номер С 122 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
44
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 131 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
45
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 440 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
46
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 449 КР
Целиноградский район, ауыл Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
47
Автомашина Volkswagen Passat, 1999 года выпуска, государственный номер С 363 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
48
Автомашина Toyota Land Gruiser, 2000 года выпуска, государственный номер С 618 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
49
Автомашина ВАЗ 21113, 2002 года выпуска, государственный номер С 272 ВS
город Кокшетау, улица Сейфуллина, 33
ГУ «Управление здравоохранения Акмолинской области»
50

1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 409 АS, ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Глинин көшесі, 54
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау медициналық колледжі» МКҚК
51
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 051 АА, Jeep Sportage автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
52
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 709 АА, ГАЗ-3110-411 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, «Б» корпусы
«Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы» ММ
53
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 986 ВS, ВАЗ-21150 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, «Б» корпусы
«Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы» ММ
54
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 434 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
55
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 026 КР, ВАЗ-21099 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
56
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 121 КР, ГАЗ-3110-411 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
57
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 422 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
58
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 292 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
59
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 291 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
60
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 339 КР, ВАЗ-21099 автомашинасы
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 135
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
61
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 354 КР, ВАЗ-21213 автомашинасы
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Совет көшесі, 22
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
62
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 355 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Совет көшесі, 22
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
63
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 222 КР, ВАЗ-21070 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье каласы, Коммунистическая көшесі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
64

Автомашина ВАЗ 21061, 1998 года выпуска, государственный номер С 409 АS
город Кокшетау, улица Глинина, 54
ГККП «Кокшетауский медицинский колледж» при управлении здравоохранения Акмолинской области
51
Автомашина Jeep Sportage, 1997 года выпуска, государственный номер С 051 АА
город Кокшетау, улица Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
52
Автомашина ГАЗ-3110-411, 2003 года выпуска, государственный номер С 709 АА
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1 корпус «Б»
ГУ «Управление внутренней политики Акмолинской области»
53
Автомашина ВАЗ-21150, 2003 года выпуска, государственный номер С 986 ВS
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1 корпус «Б»
ГУ «Управление внутренней политики Акмолинской области»
54
Автомашина ВАЗ-21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 434 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
55
Автомашина ВАЗ-21099, 2001 года выпуска, государственный номер С 026 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
56
Автомашина ГАЗ-3110-411, 2003 года выпуска, государственный номер С 121 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
57
Автомашина ВАЗ-21060, 2004 года выпуска, государственный номер С 422 КР
Аккольский район, город Акколь, улица Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
58
Автомашина ВАЗ-21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 292 КР
город Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
59
Автомашина ВАЗ-21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 291 КР
город Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
60
Автомашина ВАЗ-21099, 2002 года выпуска, государственный номер С 339 КР
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
61
Автомашина ВАЗ-21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 354 КР
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Советская, 22
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
62
Автомашина ВАЗ-21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 355 КР
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Советская, 22
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
63
Автомашина ВАЗ-21070, 2003 года выпуска, государственный номер С 222 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
64

2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 232 КР, ВАЗ-21060 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье каласы, Коммунистическая көшесі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
65
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 421 КР, ВАЗ-21213 автомашинасы
Сандықтау ауданы, Балкашин кенті, Абай көшесі, 101
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
66
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 029 КР, ВАЗ-21061 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
67
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 145 КР, УАЗ-396252-03 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
68
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 193 КР, УАЗ-396292 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
69
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 194 КР, УАЗ-396259 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
70
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 198 КР, УАЗ-315142-017 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
71
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 174 КР, ВАЗ-21213 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
72
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 175 КР, ВАЗ-2106 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
73
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 176 КР, ВАЗ-2106 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1А
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
74
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 040 АА, ГАЗ-3110 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
75
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 056 АА, ГАЗ-3110 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
76
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 058 АА, ГАЗ-3110 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
77
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 093 АА, ГАЗ-3110 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
78
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 101 АА, ГАЗ-3110 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
79

Автомашина ВАЗ-21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 232 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
65
Автомашина ВАЗ-21213, 2001 года выпуска, государственный номер С 421 КР
Сандыктауский район, поселок Балкашино, улица Абая, 101
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
66
Автомашина ВАЗ-21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 029 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
67
Автомашина УАЗ-396252-03, 2002 года выпуска, государственный номер С 145 КР
город Кокшетау, улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
68
Автомашина УАЗ-396292, 2002 года выпуска, государственный номер С 193 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
69
Автомашина УАЗ-396259, 2004 года выпуска, государственный номер С 194 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
70
Автомашина УАЗ-315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 198 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
71
Автомашина ВАЗ-21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 174 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
72
Автомашина ВАЗ-2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 175 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
73
Автомашина ВАЗ-2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 176 КР
город Кокшетау, улица Сатпаева, 1А
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
74
Автомашина ГАЗ-3110, 1999 года выпуска, государственный номер С 040 АА
город Кокшетау, улица Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
75
Автомашина ГАЗ-3110, 1997 года выпуска, государственный номер С 056 АА
город Кокшетау, улица Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
76
Автомашина ГАЗ-3110, 1997 года выпуска, государственный номер С 058 АА
город Кокшетау, улица Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
77
Автомашина ГАЗ-3110, 1999 года выпуска, государственный номер С 093 АА
город Кокшетау, улица Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
78
Автомашина ГАЗ-3110,
1997 года выпуска,
государственный номер
С 101 АА
город Кокшетау,
улица Елемесова,
46 А
ГККП
«Хозяйственное
управление при
акимате
Акмолинской
области»
79

2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 341 ҚР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
80
1999 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 011 КР, Audi автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
81
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 345 КР, Уаз 390902 автомашинасы
Астрахан ауданы, Астрахан селосы, Байтұрсынов көшесі 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
82
2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 328 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл селосы, Мир көшесi, 8
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
83
1992 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 472 КР, Audi автомашинасы
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл селосы, Мир көшесi, 8
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
84
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 385 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Зерендi ауданы, Зерендi селосы, Iлияс көшесi, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
85
2002 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 384 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Зерендi ауданы, Зерендi селосы, Iлияс көшесi, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
86
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 227 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Коммунисти
ческая
көшесi, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
87
2003 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 228 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Коммунисти
ческая көшесi, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
88
2004 жылы шыққан, мемлекеттік номері С 024 КР, ВАЗ 21093 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич көшесi, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
Қысқарған сөздердің толық атаулары:
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсiпорын;
ММ - мемлекеттік мекеме;
ҚР ІІМ – Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ А-3/112 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылған қаулылардың
тізбесі
1. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырдағы «Акмолинская правда» және «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).

Автомашина ВАЗ 21060, 2002 года выпуска, государственный номер С 341 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
80
Автомашина Audi, 1999 года выпуска, государственный номер С 011 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
81
Автомашина УАЗ 390902, 2003 года выпуска, государственный номер С 345 КР
Астраханский район, село Астраханка, улица Байтурсынова, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
82
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 328 КР
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Мира, 8
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
83
Автомашина Audi, 1992 года выпуска, государственный номер С 472 КР
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Мира, 8
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
84
Автомашина ВАЗ 21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 385 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
85
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 384 КР
Зерендинский район, село Зеренда, улица Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
86
Автомашина ВАЗ 2106, 2003 года выпуска, государственный номер С 227 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
87
Автомашина ВАЗ 21060, 2003 года выпуска, государственный номер С 228 КР
Бурабайский район, город Щучинск, улица Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
88
Автомашина ВАЗ 21093, 2004 года выпуска, государственный номер С 024 КР
город Кокшетау,
улица Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
Расшифровка аббревиатур и сокращений:
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
ГУ – государственное учреждение;
МВД РК – министерство внутренних дел Республики Казахстан;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 6 апреля 2011 года
№ А-3/112
Перечень постановлений акимата Акмолинской области,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 в газетах «Акмолинская правда» и «Арка Ажары»).

2. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 шілдедегі № А-5/288 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3258 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдедегі № 92 «Акмолинская правда» және № 82 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
3. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № А-6/360 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 қыркүйектегі № 123 «Акмолинская правда» және № 108 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
4. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/145 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3320 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы № 57 «Акмолинская правда» және 2009 жылғы 20 мамырдағы № 65-66 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
5. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-8/285 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 шілдедегі № 99 «Акмолинская правда» және № 100 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
6. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қазандағы № А-11/407 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3332 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қарашадағы № 145 «Акмолинская правда» және № 146 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
7. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-13/534 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3343 болып тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтардағы № 7 «Акмолинская правда» және № 8 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 8 июля 2008 года № А-5/288 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3258, опубликовано 22 июля 2008 года в газетах «Акмолинская правда» № 92 и «Арка Ажары» № 82).
3. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 22 августа 2008 года № А-6/360 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3271, опубликовано 23 сентября 2008 года в газетах «Акмолинская правда» № 123 и «Арка Ажары» № 108).
4. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 2 апреля 2009 года № А-4/145 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3320, опубликовано 14 мая 2009 года в газетах «Акмолинская правда» № 57 и 20 мая 2009 года «Арка Ажары» № 65-66).
5. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 7 июля 2009 года № А-8/285 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3326, опубликовано 30 июля 2009 года в газетах «Акмолинская правда» № 99 и «Арка Ажары» № 100).
6. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 2 октября 2009 года № А-11/407 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3332, опубликовано 17 ноября 2009 года в газетах «Акмолинская правда» № 145 и «Арка Ажары» № 146).
7. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 11 декабря 2009 года № А-13/534 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3343, опубликовано 23 января 2010 года в газетах «Акмолинская правда» № 7 и «Арка Ажары» № 8).

8. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № А-2/57 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 болып тіркелген, 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 34 «Акмолинская правда» және № 36 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
9. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3354 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 мамырдағы № 53 «Акмолинская правда» және № 55 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
10. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № А-6/214 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3363 болып тіркелген, 2010 жылғы 5 шілдедегі № 75-76 «Акмолинская правда» және № 76-77 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
11. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № А-8/305 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3371 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 112 «Акмолинская правда» және № 113 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).
12. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № А-1/42 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3383 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы № 35 «Акмолинская правда» және № 30 «Арқа Ажары» газеттерінде жарияланған).

8. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 19 февраля 2010 года № А-2/57 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3349, опубликовано 1 апреля 2010 года в газетах «Акмолинская правда» № 34 и «Арка Ажары» № 36).
9. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 22 апреля 2010 года № А-4/135 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3354, опубликовано 15 мая 2010 года в газетах «Акмолинская правда» № 53 и «Арка Ажары» № 55).
10. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 11 июня 2010 года № А-6/214 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3363, опубликовано 5 июля 2010 года в газетах «Акмолинская правда» № 75-76 и «Арка Ажары» № 76-77).
11. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 23 августа 2010 года № А-8/305 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3371, опубликовано 21 сентября 2010 года в газетах «Акмолинская правда» № 112 и «Арка Ажары» 113).
12. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 14 февраля 2011 года № А-1/42 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 3383, опубликовано 10 марта 2011 в газетах «Акмолинская правда» № 35 и «Арка Ажары» № 30).