Бурабай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке томағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № А-7/302 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 шілдеде № 1-19-202 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № А-7/344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012.06.26 № А-7/344 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Бурабай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары
М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкiмi                         В.Балахонцев

Об установлении в Бурабайском районе квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 8 июля 2011 года № А-7/302. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 18 июля 2011 года № 1-19-202. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 26 июня 2012 года № А-7/344
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 26.06.2012 № А-7/344 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, для обеспечения их занятости, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в Бурабайском районе квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев