Көлтабан ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 3-4-134 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосына" деген сөздер "ауылдық", "ауылына" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 19.11.2014 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 22.02.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелеріне өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 22.02.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көлтабан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 07.12.2020 № 44 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Көлтабан ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Жарлы ауылы:
1) Ұстаздар;
2) Бейбітшілік;
3) 1 мамыр;
4) Жанкелді Есенбаев;
5) Наурыз;
6) Ынтымақ;
7) Болат жолы;
8) Еңбекшілер;
9) Желтоқсан;
10) Майтүбек;
11) Ардагерлер;
12) Астана;
13) Қойлыбай Боқанов;
14) Жыңғылдытоғай;
15) Әлен Мақыбаев;
16) Жарлы;
17) Жағалау;
18) Жеңіс;
19) Тәуелсіздік;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 22.02.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қораши ауылына:
1) Бірлік;
2) Сарбұлақ;
3) Қарабұлақ;
4) Достық;
5) Қызылтаң;
3. Жыңғылдытоғай ауылына:

О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Культабанского сельского округа
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 ноября 2011 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-4-134.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19.11.2014 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 22.02.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Реквизиты с изменением, внесенным решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 22.02.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Культабанского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 07.12.2020 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам некоторых населенных пунктов Культабанского сельского округа:
село Жарлы:
1) Ұстаздар;
2) Бейбітшілік;
3) 1 мамыр;
4) Жанкелді Есенбаев;
5) Наурыз;
6) Ынтымақ;
7) Болат жолы;
8) Еңбекшілер;
9) Желтоқсан;
10) Майтүбек;
11) Ардагерлер;
12) Астана;
13) Қойлыбай Боқанов;
14) Жыңғылдытоғай;
15) Әлен Мақыбаев;
16) Жарлы;
17) Жағалау;
18) Жеңіс;
19) Тәуелсіздік;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 22.02.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Села Кораши:
1) Бірлік;
2) Сарбұлақ;
3) Қарабұлақ;
4) Достық;
5) Қызылтаң;
3. Села Жыңғылдытоғай:

1) Наркеткен;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 07.12.2020 № 44 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округі әкімі С.М. Бітімбай

1) Наркеткен;
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 07.12.2020 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Акима Культабанского сельского округа