Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 149 ""Аметист" нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 291 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 маусымда № 3-6-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 94 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013.01.23 № 94 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 6 бабы және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың ««Аметист» нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының мөлшерін белгілеу туралы» 2009 жылғы 22 шілдедегі № 149 (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3-6-90 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 10 қыркүйектегі аудандық «Карғалы» газетінде № 44-45 жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аудандық мәслихаттың ««Аметист» нарығында тауарларды өткізетін тұлғаларға және эпизодтық мінезді қызметтегі жеке тұлғаларға арналған бір жолғы талондар құнының мөлшерін белгілеу туралы» 2009 жылғы 22 шілдедегі № 149 шешімінің «Үй жануарларын жайлау бойынша қызметтер» атты қосымшасындағы 10 жолдағы 40 саны 80 санымен алмастырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Ә.Бахонов                         Ж.Құлманов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 июля 2009 года № 149 "Об установлении размеров стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынке "Аметист" и физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 26 апреля 2011 года № 291. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 2 июня 2011 года № 3-6-123. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 января 2013 года № 94
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23.01.2013 № 94.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об установлении размеров стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынке «Аметист» и физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер» от 22 июля 2009 года № 149 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-90, опубликовано 10 сентября 2009 года в районной газете «Карғалы» № 44-45) следущее изменение:
в приложении к решению районного маслихата «Размеры стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынке «Аметист» и физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер» от 22 июля 2009 года № 149 в строке 10 «Услуги по выпасу домашних животных» цифру 40 заменить цифрой 80.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
А.Бахонов                           Ж.Кульманов